Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Serenity a Martin-její byt UKONČENO

Share
Serenity Morgenstern

Poèet pøíspìvkù : 24

Serenity a Martin-její byt UKONČENO

Příspěvek pro Serenity Morgenstern za Mon May 15, 2017 10:14 am

Donesla jej do bytu a zavřela za sebou dveře. Tahle liška byla hodně divná a jí se to nezdálo. Povzdechla a položila ho na gauč na kterém si mohl lehnout. Měla by mu snad přinést něco k jídlu a nebo se o něj jinak postarat? Rychle sebou pohnula do kuchyně, kde začala hledat vhodnou misku, ze které by mohl žrát a ona by jí nepotřebovala na vaření. Když konečně našla něco vhodného a natočila do toho vodu tak to skoro neunesla. Zaskučela a nějak k němu tu skleněnou misku dostala. Položila jí před gauč a odtlačila stoleček, který stál na rudém koberci. Bude to pro něj asi lepší než klasický gauč tady mu bude moc udělat hezky pelíšek a hlavně  bude moct kdykoliv k jídlu a pití. Sundala deku a polštářky z gauče načež z nich začala dělat pelíšek do kterého ho pak položila. Hned vedle měl misku s vodu takže než udělá jídlo tak se bude moct napít. Cítila jak jí zakručelo v břiše, jak dlouho vlastně ona nejedla? Přešla pomalu k lednici a otevřela jí, měla v ní tak málo potravin, že se z toho zvládne nasytit jen tvoreček a tak i přes to popadla kus kuřecího prsa, co jí zbyl a začala ho krájet na kostičky, aby si mohla liška pochutnat na něčem a ne do sebe hrnout velké kusy masa. Zadívala se na svůj odraz z noži a z toho jí probrala jen palčivá bolest v oblasti bříška prstu. Řízla se a její rudá krev stékala na nakrájené kostky masa. Zamručela a rychle se vydala maso omýt od krve. Trvalo ještě další chvilku než se dostala k tomu, aby druhou skleněnou misku postavila před lišku. Jenže to už se jí pak zatočila hlava a ona cítila jak padá k zemi. Čím to bylo? Tím, že moc nejedla nebo že se jí udělalo blbě z ošklivé ráně na bříšku prstu? Jenže to už nemohla řešit jelikož se její dech pomalu zpomaloval, aby její tělo ušetřilo drahocennou energii.
Matthew Bloodworth

Poèet pøíspìvkù : 11

Re: Serenity a Martin-její byt UKONČENO

Příspěvek pro Matthew Bloodworth za Mon May 15, 2017 1:43 pm

Upřímně neplánoval že ho tahle dívka odnese asi k jejímu bytu. Možná by se i bránil, byl tu však jeden problém. Už na to neměl sílu.
Když ho položila na gauč natočil mírně hlavičku na stranu a pozoroval ji. Všiml si že tahle dívka je hubená možná hůře než on. A překvapeně Koukl na skleněnou misku s vodou. Ani mě nezná a klidně by se mě starala. neví proč neví z jakého důvodu. Ale měl pocit že ho zahřálo u srdíčka které mu tak dlouho pukalo.
Pak se nechal zvednout a donést na improvizovaný pelíšek. Cítil se tak blbě že jí tu v podstatě využívá ale. Neměl na to energií.
Nakonec před něj postavila i druhou misku a on na ni opět překvapeně Koukl opět. Když začala padat k zemi polknul proměnil se v člověka a chytl ji.
Serenity Morgenstern

Příspěvek pro Serenity Morgenstern za Mon May 15, 2017 2:25 pm

Zamžourala, když jí někdo chytil. Tak moc se jí točila hlava a její břicho žadonilo o aspoň kousek jídla, že jí nějakou chvilku trvalo než se vzpamatovala. Pohled upřela na mladíka a cítila jak jí rudnou tváře. Moc dobře si uvědomovala jeden fakt, který jí děsil a to docela dost. Ne, že byl i přes jeho vyhublost pěkný, ale to že on byl ta liška. Snažila se nevykřiknout a nevzbudit tím u něj žášť přeci jen by se v tomhle stavu sotva udržela na novou a on byl vlastně jediný mladík se kterým se po delší době setkala. Prohlížela si jeho dokonalé kontury obličeje a tu ostře řezanou dolní čelist, zaskučela když si uvědomila, že by se v knize stalo přesně to, co by ona možná v hloubce chtěla, byla totiž hrozný snílek. Pohledem sjela k jeho rtům, které vypadaly stejně jako zbytek jeho tváře dokonale. Podívala se nakonec do jeho očí a zamyslela se jak vlastně vypadá ona. Rozmazaná rudá rtěnka od toho jak si teď hryže rty a vodní linka s řasenkou také jistě rozmazané do breku. Počkat od breku? Zvedla ruku a dotkla se své tváře, byla vlhká jelikož plakala a ani nevěděla proč jestli bolestí nebo tím jak už je moc přetažená. "Vy jste ta liška, že? Nikdo jiný tu kromě nás dvou nebyl" Její hlas se klepal a celá jevila takový ten pocit toho, že se brzy rozpadne na milion kousíčků. Připadala si tak moc trapná, jak jen mohla tušit tohle? Odtáhla ho bez dovolení do svého bytu a pak tu ještě předvede tohle. "Omlouvám se, netušila sem, že by jste mohl být člověk. Co se vám stalo? Jste příšerně pohublý a já sem vás tam nemohla prostě nechat. Ani kdyby jste byl člověk tak bych nemohla. Pane, mne to můžete říct." V jejím hlase se odrážel smutek, nenáviděla když někdo trpí tedy ona mohla trpět jakkoliv, ale někdo jiný prostě ne. "Jak se jmenujete? Ať vám mohu nějak říkat." Pak jen pohled upřela na svojí poraněnou ruku, pekelně to bolelo a docela dost to pořád krvácelo. Sykla jen když se pokusila dát onu ruku v pěst. Bude toho mladíka jen zatěžovat, ale co se dalo dělat, bála se to říct nahlas.
Matthew Bloodworth

Poèet pøíspìvkù : 11

Příspěvek pro Matthew Bloodworth za Mon May 15, 2017 7:00 pm

Chvílí proběhlo podivné ticho a on se jí zadíval do očí. Chvílí měl podivný pocit že by ji.. ne to ne
"Přesněji patřím k liškodlakům"
Trošku se usmál.
"To já bych se mohl ptát vás madam . Jste stejně pohublá jako já.. ačkoliv vy možná i hůře" řekl trochu smutně.
Nakonec jí tedy vypověděl ten příběh že se zamiloval a no zbytek znáte.
"Jmenuji se Martin Shaw" představí se
Serenity Morgenstern

Příspěvek pro Serenity Morgenstern za Mon May 15, 2017 8:06 pm

Usmála se na něj sladce a natáhla ruku k jeho tváři. "Také sem liškodlak však neumím se přeměnit a vlastně neumím nic jen prostě když se naštvu tak se změním." Její ruka byla chladná a mazala jeho tvář od krve, vypadala teď ještě více křehce. "Mne co se stalo? Je to velice dlouhý příběh pane, ale dobrá. Zklamala sem své milované rodiče jen kvůli tomu, že sem nezvládla svojí vysněnou vysokou školu a odešla sem z ní což mojí nemocnou matku trochu zase složilo a otce docela taky. Nuže proto sem utekla a zabydlela se tu v bytě tetičky, ale hodně dlouho sem nejedla spíše ani nevím kdy naposledy jsem měla něco k jídlu a to maso v mističce je asi poslední co tu mám. Jinak velice mne mrzí to, co se vám stalo jelikož nic smutnějšího sem neslyšela. Ta holka je tedy hodně blbá, že vás tu takhle nechala." V očích se jí zaleskla další várka slz a ona nahlas zavzlykala. "Moje jméno je Serenity Morgenstern." Dostala ze sebe nakonec tiše a sklopila hlavu k zemi. "Jinak nebudu se zlobit, když odejdete." Špitla tiše.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:57 pm