Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jack a Diana - Seznámení? - UKONČENO

Share
Diana Reddness

Poèet pøíspìvkù : 46

Jack a Diana - Seznámení? - UKONČENO

Příspěvek pro Diana Reddness za Sun May 14, 2017 4:08 pm

First topic message reminder :

Místo: něco vyber
Čas: jako na příběhu
Přizvaní: ---
Děj: ???
Začíná Seya (Jack) Very Happy
JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Re: Jack a Diana - Seznámení? - UKONČENO

Příspěvek pro JJ za Tue May 23, 2017 8:22 pm

Dianin dům

Došli jsme ke koním. Diana je dovedla a já se chystal do práce. " Umím, ale i tak bych byl raději, a jistější kdyby jsi mi s tím pomohla, už jsem to nějakou dobu nedělala a asi jsem vyšel ze cviku. " Ani mi nedošlo jak krásně dvojsmyslně to zní. Dal jsem na Naomi sedlo a začal jej upravovat jak by mělo být. Pokračoval jsem s přeskami a občas koukl na Dianu jestli to dělám dobře.
Hetty Blackthorn

Poèet pøíspìvkù : 7

Příspěvek pro Hetty Blackthorn za Wed May 24, 2017 10:59 am

DIANA REDDNESS
~Dianin dům~
Přikývla jsem. Dala jsem Stormovi uzdečku s martingalem a pak dečku a sedlo. Sledovala jsem Jacka, šlo mu to dobře. Nasedla jsem na Storma a Padddy ke mně okamžitě přiběhl. "Paddouchu," Řekla jsem a pony nastražil uši. "Dneska musíš zůstat tady." Na to Paddy nespokojeně potřásl hlavou a jako by měl křídla se přenesl přes metr a půl vysokou ohradu, čímž dal jasně najevo, že jde s námi. Povzdechla jsem si. "Fajn." Řekla jsem pak odevzdaně. "Ale žádné zlobení nebo jdeš domů!"
JJ

Příspěvek pro JJ za Wed May 24, 2017 12:28 pm

Když jsem všechno udělala v pořádku, ještě jednou jsem pohladil Naomi a jemně ji něco zašeptal do ucha. " Děkuji že mě dnes poneseš." Vyhoupl jsem se do jejího sedla, i když jsem se snažil být ladný tak jsem tam dopadl spíše jako pytel brambor. Naštěstí Diana se dohadovala s poníkem takže si toho možná nevšimla. " Tak jedemem ? A co psi ? "
Amelia Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 90

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Fri May 26, 2017 9:29 am

DIANA REDDNESS
~Dianin dům -> ven~
Moc se mi líbilo, že s koněm mluví a že ho nebere jen jako "obyčejmé zvíře" ale jako někoho sobě rovného. Takhle se nechovalo mnoho lidí. Do sedla se vyhoupl spíš těžkopádně než ladně, ale to mi nevadilo. Naučí se, to chce cvik. Pomyslela jsem si. Na jeho otázku jsem přikývla, ale pak jsem zbledla. "Proboha, psi!" Vyjekla jsem a seskočila ze Storma. "Štorm, stůj." Zavelela jsem a pak se rozběhla do domu. Psi z něj vystřelili hned jak jsem otevřela a vyčítavě se na mě podívali. Vrátila jsem se k Jackovi, vyhoupla jsem se na Storma a Pobídla ho do kroku. "Jedeme?"
JJ

Příspěvek pro JJ za Sat May 27, 2017 9:48 am

Dianin dům

Teď jsem se ani neudržel a normálně jsem se rozesmál, bylo to vážně kokmické až dokonalé. " Jo jedeme. " Pohladil jsem Naomi a podíval se na Dianu. Trochu jsem pobídl koně, ale ne moc tvrdě ale aby věděla že tam jsem. Podle mě si musíte u zvířete udělat respekt, aby věděl kdo je pán, kdo jej může držet ale taky aby věděl že je to normální myslící tvor, kterému nechávám svou volnost. Bylo to asi divné a zvláštní jednání, a plno lidí to nechápalo, já osobně jsem taky nevěděl proč to dělá, prostě byl jsem takový pořád.

Vyjeli jsme, bylo to tu vážně nádherné. " Kam pojedeme? Někam k vodě aby se koně mohli napít? "
Amelia Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 90

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Tue May 30, 2017 10:02 am

DIANA REDDNESS
~Kraj města~
Lehce jsem pobídla Stormyho do kroku, ale ten vystřelil tryskem jako časovanábomba. Měl hodně energie. Uklidnila jsem ho a krokem se vrátila k Jackovi. Omluvně jsem se na něj Usmála. "Promiň, tohle je jeho zlozvyk, takhle vybíhat. Snažím se to odstranit... už to skoro nikdy nedělà, ale občas přece jen..." Ušklíbla jsem se.
"K jezeru, bude tam hezky. Chtěla jsem nejdřív k potoku, ale dnes má hodně foukat a já nechci aby se nám v lese něco stalo..." Řekla jsem. "A pojedeme přes louky ano?"
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu Jun 01, 2017 7:49 am

Jen jsem kývl a vyrazil za ní, nechtělo se mi mluvit užíval jsem si pohled na svět z koňského sedla, prostě byl to jiný rozhled, něco tak krásného a příjemného. Naomi nedivočila a to pro mě bylo fajn, protože jsme se musel zase dostat do tempa. Hlavně si vzpomenout jak se pořádně vysedá aby mě zítra nebolela celá prdel a nohy, nebo spíše neboleli tak moc.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:21 am