Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jack a Diana - Seznámení? - UKONČENO

Share
Diana Reddness

Poèet pøíspìvkù : 46

Jack a Diana - Seznámení? - UKONČENO

Příspěvek pro Diana Reddness za Sun May 14, 2017 4:08 pm

First topic message reminder :

Místo: něco vyber
Čas: jako na příběhu
Přizvaní: ---
Děj: ???
Začíná Seya (Jack) Very Happy
Diana Reddness

Re: Jack a Diana - Seznámení? - UKONČENO

Příspěvek pro Diana Reddness za Wed May 17, 2017 8:08 pm

//dodatek:
Velmi se mi líbilo jeho chování ke Stormovi a on to zřejmě věděl. Dal Stormovi cukr, kůň ho schroupal a drcnul do Jacka čenichem. "Chce ještě." Řekla jsem se smíchem. Dovedla jsem Naomi do výběhu a vypustila ji tam, Paddy se rozběhl za ní. "Tak pojď, ďáblíku." Pohladila jsem hannoveráka Stormyho. Začal jančit, chtěl za Nánou a Paddym. Rozepnula jsem mu ohlávku. "Určitě bys to zvládnul sám ale to by se tu Storm asi zbláznil. On se řídí větou rychle a zběsile"
"Jsem ráda že to takhle bereš. Není moc lidí co vidí svět takovým a očima. Ostatní když nás vidí na závodech, jen nabízí přehnané sumy a když odmítám s tím, že není na prodej a nsvíc by jinde nebyl šťastný, rozzuřeně odpovídají, že "je to přece jenom zvíře, ukojení touhy jejich dětí jéje přeci mnohem víc než spokojenost nějakého pitomého koně". Myslím, že kdybych si měla vybrat kluka, byl by ve všech ohledech stejný jako ty..."
JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Příspěvek pro JJ za Thu May 18, 2017 6:16 am

~Dianin dům~

Poslouchal jsem ji, to je tolik druhů "Já mam teda nejraději, když se to dělá s očmáčkou. Celkově mám rád omáčky nebo když jídlo není suché. " Pousmál se a zadíval jsem se ji do očí. [b]" No jo chlapy jsou ujetí na prsa, ale já zase nejsem někdo kdo sportuje kvuli faninkám spíše můj role play by měl být vysoký, hubený a bílý. Takže manažerum se to nelíbilo."  To že faninkám se to líbilo opravdu moc raději neříkám. Snažím se nemluvit o tom kdo spíše co jsem. Na akademii to do nás tloukli pořád, jaké je základní pravidlo, nesmíme kouzlit před lidmi s nikdy .
"Dostaneš potom lumpíku. " Zasmál jsem se, když do mě štouchl.
"V pořádku, nejsem ten typ chlapa co musí všechno dělat sám protože jsem přece chlap, velký king a hrdina. Věřím že některé věci jsou lepší, když udělá zkušenější člověk." Díval jsem se jak koně peláší výběhem, potřeboval by k sobě ještě někoho živějšího. "Každé zvíře, ne jen kůň je bytost, o kterou by se mělo pečovat, nesmí se jim dovolit vše, to by nám poskákali hlavu ale pro mě je zvíře člen rodiny. Proto jsem si nepořizoval žádné zvíře nechtěl jsem aby trpěli. Takže když jsem měl volno a potřebu se tulit chodil jsem pomáhat do útulku." Její větu o tom příteli jsem nějak přeslechl, byl jsem fascinovaný tím jak běhá, je vážně nádherný. " Podle mě by to chtělo ještě mladou klisnu, která mu dá co proto. Možná by se tím mohl uklidnit, ale to říkám jen s laického pohledu. Vyslékl jsem si bundu, takže jsem zůstal jen v nátělníku. " Jdem na to,ať máme práci za sebou a můžeme si užívat."
Amelia Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 90

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Thu May 18, 2017 6:36 am

~Dianin dům~
"To já taky... ale uznej že někdy lepší bez omáčky než s ní. Nom, u ratatouille to neplatí." Zazubila jsem se. Podíval se mi do očí. Obvykle mi nevadilo dívat se někomu do očí, už jsem na to byla zvyklá z práce ale u něj to bylo jiné. Do jeho žlutých očí jsem se dokázala dívat jen chvíli, pak jsem zrudla a odvrátila hlavu. Opřela jsem se o laťku ohrady. "To ano, ale koho zajímají názory nějakých ko+otů? Je to tvoje tělo, tvůj život. Můžeš si s ním dělat co chceš. Když se necháš celej potetovat, manažeři se budou vztekat ale to je tak všechno co můžou dělat. Stejně tak s písničkami. Když se rozhodneš, že budeš zpívat romantické písničky o lásce, jim to bude vadit, ale tím to končí..." Řekla jsem.
"Velký king!" Vyprskla jsem smíchy. "Ale máš pravdu, že spousta chlapů si na ně hraje.mMyslím že bych nedovedla chodit s "velkým kingem" Ušklíbla jsem se. "Ani bych o to nestála..."
"Kdybych jim dovolila vše tak je ze mě bezdomovec!" Rozesmála jsem se. "Do útulku?
Tak to je fajn. Tam už jsem dost slouho nebyla..."
Řekla jsem. Někdy tam asi zase půjdu... "Kobylu? No, asi máš pravdu. Naomi je sice jen o dva roky starší ale je to slečinka co nespěchá. Ale když chce, taky umí řádit. Na jiného koně prachy nemám, mám dost práce s tím abych uživila tyhle, psy a sebe. Hodně lidí mi říkalo ať prodám Paddyho, ale toho se nevzdám. A on to ví. na prácí už sice moc není, ale uznej, že koník který poslouchá jako pejsek a k jeho ovládání nepotřebuješ ani ohlávku, se prostě jen tak prodat nedá. Navíc s Paddym jsme byli na mistrovství republiky...."
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Thu May 18, 2017 6:37 am

//VŽDY ZA DIANU
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu May 18, 2017 7:01 am

~Dianin dům~

" No velký King jsem ale jen v něčem. " Zasmál jsem se. "Ale snažím se nad nikým se nepovyšovat. Nemám rád když to dělají mě, tak to nebudu dělat nikomu jinými. Ano jsou na hlavu, ale raději si budu teď chvíli psát jen pro sebe, a pak možná vydám ještě nějaké album. S tetováním zrovna caviky nedělali. " Zasmál jsem se a otočil se, z pod nátělníku mu vykukovaly netopýří křídla, přes celá záda. "Víš útulky miluji, snažím se část peněz věnovat právě na zvířata, dělal jsem i benefiční koncerty a tak. Normálně by ses divila kolik zpěváků nechce dělat zadarmo. Jde jim jen o prachy.... To ale je jedno. " Raději jsem se díval na koně.Stiskl jsem ruce v pěst když jsem slyšel, že by měla poníka prodat." Magoři, fakt magoři a nebo utratit ne? Zvíře mi na nic není tak ho pošleme pryč... nesnáším to tak strašně to nesnáším. " Bylo vidět že se krotím, ale můj hlas byl tvrdý a skoro jsem vrčel, raději jsem zaklepal hlavou. " No box jsem viděl že máš, proč nenecháš někoho aby si tu ustájil svého koně. Jestli se staráš o tři nebo čtyři takový rozdíl není, a platil by ti za to že by tady svého koně mohl nechat a věděl by že je v dobrých rukách. "
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Thu May 18, 2017 9:03 am

~Dianin dům~
"Ó, Velký Kingu, udělte mi prosím milost." Předstírala jsem nějakého vězně. Vypadalo to dost věrohodně, no pak jsem to už nevydržela a schválila se smíchy do trávy. Paddy přiklusal k ohradě, prostrčíte hlavu mezi laťkami ohrady a zafuněl mi do tváře. "Ty Paddouchu jeden." Zasmála jsem se a dala mu pusu na nos. "Musíš mít jistotu že mi nic neudělá viď? Ale můžu tě ujistit že neudělá. Paddy, je to první člověk který tady ví že tě mám a nechce po mně abych tě prodala." Pony se obrátil na Jacka a souhlasně zařehtal. "Říká že konečně nějaký chytrý člověk." Řekla jsem s úsměvem a začala se zvedat. To se však Paddymu nelíbilo. "Paddyáši!" Vyjekla jsem a něžně koníka plácla po čumáku. Pony se na mě dotčeně podíval a odfrkl si. "No jo, hodní Paddy, hodný." Řekla jsem smířlivě a vstala. Pak jsem ho podrbala na krku.
"To jsem ráda. Nemám ráda takovéhle lidi." Řekla jsem. "Pěkná kérka, ale já bych si to udělat nenechala. " Zašklebila jsem se. "Benefiční koncerty? To moc lidí nedělá, proč taky, když si ty prachy můžou nechat pro sebe, žejo." Řekla jsem pak pohrdavým tónem.
"Na jatka to mi neříkali, no jen líp pro ně protože bych jim asi zkouška hlavu. Ale už mi říkali ať ho prodám jako školního koně, že ten jeho temperament by se poddal. Chudák Paddy, nevydržel by to. Museli by ho hodně bít aby ho donutili k poslušnosti, a s tím by neměli problém. Takže Paddy nikam nepůjde, zůstane hezky tady až do smrti. Je mu dvacet, ještě minimálně deset let by moh vydržet, viď, rošťáku?" Obrátila jsem se na koně a ten souhlasně přikývnul. "Ustájit cizího? No udělala bych to, kdyby byli zájemci..."
JJ

Příspěvek pro JJ za Thu May 18, 2017 12:01 pm

~Dianin dům~

Začal jsem se smát a ještě víc když přišel poník. Opravdu byl úžasný a jí to v té trávě tak slušelo. "No sluší vám to tam spolu. " Jistě nechtěl bych aby ses vzdávala jakéhokoliv zvířete. To by bylo těžké pro tebe a hlavně pro něj. Podle mě zvířata milují víc než lidé. To je pravá a oddaná láska. Lidé jsou strašně falešní. " Povzdechl jsem si, ano chtěl jsem pravou lásku. Proto mám asi poslední dobou raději zvířata než lidi.

"No já bych možná o jednom věděl, kdo by ti platil za to že si tu může ustájit svého koně, nebo třeba pěknou kobylku. Je to magor co má peněz až moc, miluje zvířata ale neměl na ně moc času." Mrkl jsem na ni. Doufal jsem že to pochopí, rád bych si koupil, nebo adoptoval nějakou kobylku... no spíše adoptoval tu která potřebuje domov, a aby se o ni někdo staral.
" Hlavně kdyby mohl zachránit nějakého koně, to by pro něj bylo asi nejlepší. " Natáhl jsem se k ní a vyndal ji z vlasů trávu. Pojď povídat si mužeme i u práce. "
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Thu May 18, 2017 3:53 pm

~Dianin dům~
"Já vím. Paddy, on se ná směje, udělej mu něco!" Požádala jsem poníka se smíchem. Poník se na mě zazubil, pak chňapl Jacka za tričko a několikrát s ním škubl. Na triku zůstaly šmouhy od trávy. Teď jsem se zase rozesmála já. "No to jsem ráda. Asi hlavně pro něj, ikdyž, ani já bych se s tím asi nesmířila, viď, zlatíčko?" Láskyplně jsem ponyho pohladila po nose. "S tím máš pravdu. Hlavně psi, ale i ostatní. Akorát kočka se k tobě upne zřídkakdy, no taky se to stává. Zaždopádně kdybychom se my chovali ke zvířatům tak jako oni k nám... nevydrželi bysme to." Řekla jsem trochu smutně. "Ale zvířata jsou naštěstí skromná a stačí jim trochu lásky a dobré chování, psi nepotřebují ani jedno. Když k tobě přimknou, můžeš je týrat, bít, nedávat najíst a řvát na ně a většina psů tě stejně neopustí."
Jeho další věta mě překvapila. Když jsem však vyslechla i ty další, rozzářila jsem se. "Myslíš tím sebe, viď?" Bylo mi to hned jasné. Tak to mě teda nenapadlo, že by zrovna on chtěl vlastního koně... Je vidět že má zvířata rád ale koně? Fajn, koneckonců, proč ne. "Myslíš adoptovat? No, nevím jestli to jde ale nějakého koníka si určitě vybereš. Chceš pomoct s výběrem?" Zeptala jsem se. Potom jsme šli dát koním seno do boxů.
JJ

Příspěvek pro JJ za Fri May 19, 2017 8:49 am

~Dianin dům~

"Padddyyy ty lumpe malý. "Zasmál jsem se a zkusil ze sebe dostat trávu ale nešlo to, stejně to byl jen obyčejný nátělník. Moc se mi líbilo jaký je, opravdu jako pes akorát ve větším vydání.

" No myslím sebe, nevím jestli by bylo dobré kdybych měl zvíře. Ale když bych věděl že je u tebe, tak bych byl klidný. Měl by se tu moc dobře. " Trochu jsem uhl s pohledem a zrudli mi tváře." Mohl bych tě aspoń častěji navštěvovat. " Rychle jsem se vydal směrem ke stájím. " Pospěš. " Zavolal jsem na ni. "A s tím adoptování, nejraději bych nějakého koně zachránil. Klidně ho i odkoupím a tím problém nemám, ale nechci si kupovat nějaké extra šampiony, chci raději nějakého který bude mít možnost žít. "
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Fri May 19, 2017 9:30 am

DIANA REDDNESS
~Dianin dům~
"Fajn, budu ráda. Jestli si najdeš nějakou mladou kobylu, aspoň bude mít tamten rošťák s kým běhat." Ukázala jsem na Storma který se vzpínal, vyhazoval zadními a proháněl se po výběhu. "Bude se tu mít dobře, pokud nebude samotářský..." Řekla jsem. Po jeho další větě jsem zrudla a odvrátila hlavu. "Mě? To myslíš vážně?" Zeptala jsem se nesměle. Vydala jsem se rychle za ním ke stáji.  "No tak to myslím. Prostě kůň co nemá majitele, někdo ho týral nebo už se o nej nemohl starat. Nějaký kůň, co by potřeboval majitele co by ho měl rád." Řekla jsem. "Něldy to jsou šampioni, ani to nevíš. Třeba Paddyho mi rodiče koupili jako vycvičeného koně, ale nečekali že se s nim dostanu až na mistrovství. Naomi jsem si koupila prostě jako drezurního koně a Storma jsem zavhránila. A to například je šampion, má potenciál. Když jsem si ho brala, netušila jsem to..."
JJ

Příspěvek pro JJ za Fri May 19, 2017 10:30 am

~Dianin dům~

" To bude úžasné, podíváme se a něco najdeme ano. " Usmál jsem se na ni a položil si bundu na věšák. " Tak a jdeme na to, řekni mi co kde mám udělat. Hlavně nějakou težkou práci ať se pak s tím nemusíš tahat sama. "

Prohrábl jsem si vlasy a usmál se profesionálním usměvem, ze kterého většina faninek šla do kolen. Ani jsem si to neuvědomoval, ale dělal jsem to celkem často. "Já to nemyslel že by neměl nebo neměla potenciál. Ale že nechci kupovat koně který má x ocenění, luxusní předpoklady a podobně. Raději bych nějakého pro kterého prostě mohu něco udělat. "

Když mi zadala práci pustil jsem se do ni, a šlo mi to celkem od ruky, bylo vidět že umím i makat rukama. Když jsme byl mladší tak jsem se naučil hodně věcí, když jsem ale koncertoval tak jsem se toho musel i vzdát. Nemohl jsem si poranit prsty nebo tak, byl by to problém a poslouchat ječícího manažera ohledně zrušenému koncetu se mi nechtělo.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Fri May 19, 2017 10:47 am

~Dianin dům~
"Jojo." Přikývla jsem s rozzářeným obličejem. "No, je potřeba vykydat boxy a donést koním seno..." Řekla jsem nejisttě a o to víc mě překvapilo, když vzal kolečko a šel kydat. "když tě te\´d vyfotím a pošlu to všem tvým fanynkám, co uděláš?" Zeptala jsem se a v očích mi svítily rošťácké jiskřičky.
Usmál se na mě. Měl okouzlující úsměv a já zrudla. Popadla jsem další kolečko a najela s ním do Paddyho boxu, který jsem začala uklízet. "No to ani nemá cenu. To není kůň, to je robot." Odfrkla jsem si. "S takovými koňmi většinou bývají největší problémy..." Připustila jsem po chvíli. "Jsem ráda že to bereš takhle. Až to doděláme, půjdeme dovnitř. Vím o pár záchranných stanicích pro koně, podíváme se jestli tam zrovna není nějaký kterému bysme mohli pomoct. Ale připrav se, že získat důvěru takovéhleho koně nebývá jednoduché! Ale věřím, že ty to zvládneš." Teď jsem použila svůj odzbrojující úsměv zase já.
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 23, 2017 7:57 am

Dianin dům

Začal jsem kydat hnůj, neměl jsem s tím vůbec problémy. Na škole jsme chodili do stájí často takže jsem to uměl. " Hm klidně si mě vyfotit můžeš, ale nemyslím si že by jsi to chtěla někomu posílat, protože už by jsi mě neměla pro sebe. " Usmál jsem se opravdu sladce. Jen jsem přikývl na to že se pak půdeme podívat, jsem rád určitě najdeme nějakého koně který potřebuje pomoc. Udělal jsem i další box u storma (snad). "Hm ten box by chtěl opravit co nejdříve, a ne jen on co. "
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Tue May 23, 2017 11:00 am

DIANA REDDNESS
~Dianin dům~
Zrudla jsem. "Prokoukls mě. Nom, ale radši si tě vyfotim jindy, třeba s tvým novým koněm." Zářivě jsem se Usmála a dokydala Paddyho box. "Až budeš mít hotovo, navezeme jim tam piliny, slámu a seno." Řekla jsem a pozorovala jeho počínání, šlo mu to dobře. Když byl hotov, vyvezla jsem špinavou podestýlku na hnůj a pak do kolečka nabrala čistè piliny. "To ano... je pravda že nevypadá moc pevně... asi Storma přemístím do toho volného než to opravíme... pokud to teda nechceš udělat dneska, ale to nebude nutné." Řekla jsem.
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 23, 2017 11:11 am

Dianin dům

Usmál jsem se na ni. " Nerad se fotím, ale pokud budeš chtít pro tebe vyjímku udělám. " Chtěl jsem ji vzít kolečka, ale někde v hlavě mě píchlo že to celou dobu dělá sama, a asi nebude ráda když z ní budu dělat křehkou ženušku co my měla sedět na prdelce aby se neumazala nebo si nezlomila nehtík, nebyla to ona. " No možná bych se na to vrhnul večer, kdyby ti to nevadilo, ale jestli chceš mužeme jít třeba do kina. " Nechal sem se zase zaukolovat, bylo mi trochu horko takže jsem stáhl nátělník a vrazil si jej za opasek. Normální člověk by snad mrzl ale já jsem hrozný magor, i v zimě můžu chodit s kratkým rukávem. Jednou jsem byl nařčen že jsem snad polodémon ale ne nejsem, jen se prostě hodně rychle zahřeji a potím. Když jsme všechno ve stájích udělali, nanosi jsem čistou vodu. " Tak hotovo? "
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Tue May 23, 2017 12:03 pm

DIANA REDDNESS
~Dianin dům~
"Vpohodě, nechci být dotěrná jako tvoje připitomělé blonďaté fanynky." Ušklíbla jsem se. "Nic proti, ale uznej, že fanynky často bývají dost dotěrné a otravné, obzvlášť pokud je středem jejich zájmu takovej krasavec jako ty." Usmála jsem se. Vyklopila jsem piliny do posledního boxu a začala společně s Jackem vozit do boxů seno. Pro koně jsem připravila všechny čtyři boxy. "Kdyby ses do toho koně zamiloval na první pohled." Zazubila jsem se na vysvětlenou.
"Do kina? No, koneckonců, proč mě? Ale jestli nechceš, nemám problém tu zůstat." Usmála jsem se. Když jsme všechno dodělali, Přikývla jsem na jeho otázku. Pak jsem se podívala na hodinky. "Je dvanáct hodin, půjdeme chystat ty věci na piknik?" Zeptala jsem se a otřela si ruce do kalhot.
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 23, 2017 12:34 pm

Dianin dům

"To bys nevěřila jak faninky jsou dotěrné a hrozné... a takové ty pipnky. " Trochu jsem se oklepal. " Jsem rád že ty jsi normální, a hlavně jsi žena která se nebojí umazat, která se umí smát i maličkostem a hlavně se mi na tobě líbí že nejsi zmalovaná a nechodíš polonahá na šteklách. " Trochu jsem se omyl a hodil na sebe triko. "Jídlo, pití a deku mám v batohu, takže klidně můžeme vyrazit, a uvidíme večer jak bude. Můžeme do kina, nebo si dát třeba jen na terase dobrý čaj a koukat na hvezdy. " Poškrabal jsem se na zatylku, sakra to vypadalo jako kdybych se ji tu chtěl nasáčkovat i na noc.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Tue May 23, 2017 12:59 pm

DIANA REDDNESS
~Dianin dům~
"To znám. Proto taky nechodím na žádné koncerty, ta masa lidí co nemají problém tě rozdrtit." Zatvářila jsem své otráveně. "No kdybych se nechtěla umazat, neměla bych koně a místo těch dvou šílenců měla pudlíka nabarveného na růžovo." Ušklíbla jsem se. "A líčit se? K čemu? No dobře, když jdu do města, někdy se trochu líčím ale jinak? Koním je srdečně jedno jestli na sobě mám něco napatlaného nebo ne." Řekla jsem.
"Že věci máš připravené? Fajn, dojdeme si pro koně a půjdeme sedlat." Odpověděla jsem, uklidila kolečko a xD šla se k ohradě.
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 23, 2017 1:53 pm

Dianin dům

Vzal jsem batoh, který jsem naštěstí nechal ve saji v chladu a došel jsem za ní. Vzal jsem obě sedla aby se s nimi netahala. " Tak co kdybych ti někdy udělal malý sukromý koncert, písniček které vlastně skoro nikdo neslyšel. Když teda nepočítám mé kamarády a mámu. Fanoušci je opravdu neslyšeli. "
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Tue May 23, 2017 7:56 pm

~Dianin dům~
"To by mohlo být fajn." Nadšeně jsem se usmála. On popadl sedla a já uzdečky. Položili jsme je na ohradu. Já ji přelezla a přivedla koně. Storma s Naomi jsem k ní přivázala, Paddyho jsem nechala volně, nepotřebovali jsme ho sedlat. Oba koně se naštěstí nikde neváleli takže zůstali čistí a mohli se hned sedlat. "Sedlat a uzdit umíš nebo ne?" Zeptala jsem se, ale nepochybovala o tom, že to umí.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:49 pm