Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jack a Diana - Seznámení? - UKONČENO

Share
Diana Reddness

Poèet pøíspìvkù : 46

Jack a Diana - Seznámení? - UKONČENO

Příspěvek pro Diana Reddness za Sun May 14, 2017 4:08 pm

First topic message reminder :

Místo: něco vyber
Čas: jako na příběhu
Přizvaní: ---
Děj: ???
Začíná Seya (Jack) Very Happy
JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Re: Jack a Diana - Seznámení? - UKONČENO

Příspěvek pro JJ za Tue May 16, 2017 9:54 am

~Dianina ordinace~

Je fajn s někým být ale vlastně nebýt. Stranit se od lidí, od města, to je dokonalé úplný rozdíl toho, jet někam na koních a nebo vystupovat před davem lidí.
"Nebojte se, nejsem hloupý, chtěl jsem vzít něco na piknik. Co by se dalo jíst dobře, a hlavně by se vlezlo jen do batohu. " Ještě jsem pohladil hafíka. " Tak utíkej dolů mazle, budeme se tulit zítra. "
Byl jsem celkem natěšený, už jsem věděl kam půjdu, do obchodu nakoupit na jídlo. Možná někde seženu i malou kytičku pro ni. Vstal jsem a usmál jsme se na ni. "Tak jo zítra,kdyby něco mám vám zavolat na tohle číslo nebo je pracovní? "
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Tue May 16, 2017 10:16 am

~Dianina ordinace~
Ač jsem si to odmítala přiznat, líbil se mi ve všech ohledech. Byl hezký, dokonce moc hezký, měl ideální povahu a nebyl nijak namyšlený. Zároveň kromě toho strachu z bouřky to byl úplně normální člověk. A také byl výjimečný. Byl sice rocková hvězda, ale fanoušků se spíš stranil než že by se jim otevíral. A v neposlední řadě měl rád zvířata, to bylo jen velké plus a bylo vidět, že to s nimi umí. To že umí jezdit jsem mu věřila, nevypadal na člověka co se jen vychloubá a nic neumí.
"Dobře. Jenom prosím nekupujte pro mě žádné maso. Jsem vegetarián." Usmála jsem se. Když sundal Kamyho z klína, pes se po něm vyčítavě podíval. "Cameolee..." Rozesmála jsem se.
Poté se zvedl k obchodu. "Ano, tohle číslo je služební... zavolejte mi kdyštak na tohle." Nadiktovala jsem mu své osobní číslo a pak ještě svoji adresu, aby věděl, kam má zítra přijít. "A přijďte kdy chcete, jak už jsem říkala, budu doma celý den, maximálně na jízdárně s koňmi nebo na tréninkovém plátku se psy, ale to všechno patří k mojí zahradě..." Znovu jsem se Usmála. Když jsem postřeh la, že odchází, zavolala jsem za ním: "Nashledanou! Nebo... ahoj?"
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 16, 2017 10:41 am

~Dianina ordinace~

Zasmál jsem se když sem viděl ten pohled psa, byl dokonalý. " Neboj zítra se s tebou pomazlím. " Já uplně vegetarián nebyl maso bylo pro mě důležitý pro živiny ale jedl jsem ho zřídka kdy, takže jsem s tím problém neměl. Vzal jsem si od ní čislo a zapsal si jej do mobilu, i adresu. Věděl jsem že dojedu ráno, ale zas né moc brzo aby to nevypadlo že jsem horlivý. Rozloučil jsem se s nimi a podrbal ještě hafíky a vydal se ven. Oběhal jsem obchody a vydal se natěšený domů...

~Dianin Dům~

Druhý den ráno jsem natěšením nemohl dospat. Dal jsem se do kupy a pořádně se oholil a lehce se i navoněl ale ne chemickým parfémem, měl jsem výtažek z bylin. Stačilo si dát jen par kapek za uši a vonělo to krásně celý den. Dojel jsem k jejímu domu na motorce, bylo něco kolem osmé hodiny. doufám že ji nevzbudím. Zaparkoval jsem a vytočil její číslo. " Dobré ráno, doufám že nebudím. Už jsem dojel. Asi moc brzo co, ale chtěl bych i pomoci navést seno a tak. " V mysli jsem si začal nadávat, taková trapná výmluva. Jsem totální magor.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Tue May 16, 2017 11:42 am

~Dianin dům~
Opět mě vzbudil psí jazyk na mém obličeji. Podívala jsem se na hodiny. 6:00 "Ty jsi přesný jako hodinky Kamy." Usmála jsem se. Vstala jsem, umyla si obličej a převlékla se. K snídani jsem si vzala banán a jako obvykle jsem vzala i tři jablka pro koně. Vešla jsem do stáje, dala jsem jim je a také je nakrmila. Poté jsem šla dát psům a koně vyhřebelcovala.
Právě když jsem Přemýšlela, jestli vypustit koně do výběhu nebo ne, zazvonil mi mobil. Byl to Jack. "Ahoj Jacku, hned jsem u tebe..." Řekla jsem možná až moc nadšeně a vyšla ven. Kupodivu jsem nebyla vůbec špinavá, naopak. V tomhle volnějším oblečení mi to slušelo ještě víc než včera v ordinaci. "Tak co? Jak se máš?" Ani jsem si neuvědomila, že jsem mu začala tykat. Otevřela jsem mu branku a vpustila ho dovnitř. "Ty máš motorku?" Mírně jsem povytáhla obočí údivem. "Pěkná." Pronesla jsem pochvalně.
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 16, 2017 12:16 pm

~Dianin dům~

Naštěstí mi to vzala, a asi nespala. Vyšla ze zahrady, dneska ji to slušelo o dost víc. Byla jiná než ženské z města, měla kásné tělo ale neoblékala se jako štětka, a hlavně chodila nenamalovaná. To bylo snad největší plus. A ty její vlasy v raním světle. Trochu jsme zatřepal hlavou abych vnímal co mi říká. " Dobré ráno, jo dobře." Vstal jsem a došel jsem za ní. " Jo mám dvě Ninu a Nanu. Tohle je zrovna Nina. " Měl jsem zrovna cestovní. Bylo to dělo. " Nana je Choper, ten se hodí spíše na cesty a tak. " Sundal jsem batoh ze zad a vytáhl malou kytičku v plastové krabičce aby se po cestě nerozbila. Byla to malá orchidei v květináči. " Chtěl jsem ti koupit kytičku, ale řezaných je mi vždy líto že odejdou, tahle ti aspoň vydrží. " Rozepl jsem si koženou bundu a tím odhalil vypracované tělo v obtáhlém nátělníku.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Tue May 16, 2017 12:27 pm

~Dianin dům (zahrada)~
"Tak to je fajn... já se mám taky dobře." Řekla jsem. "No moc toho o motorkách nevím, ale vidím, že je máš rád. Vypadá hezky." No, zdá se že nemá rád jen zvířata ale i motorky... "Je nádherná. Taky nemám moc ráda ty řezané, hned uvadají. Tahle vydrží dlouho." Je fakt milý... schválně jestli už má holku? No, určitě. V té záplavě fanynek si už určitě vybral nějakou mnohem hezčí než já. Ake to by mi asi nenosil kytku... Přemýšlela jsem. Jeho tělo, které vzápětí odhalil, bylo úžasné. "Vypadáš jako oživlý exponát z nějaké výstavy. " Řekla jsem a myslela jsem to jako kompliment, ne jako urážku.
Pak jsem na něj kývla. "Jdeš? Přece bys tu nestál..."
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 16, 2017 12:49 pm

~Dianin dům (zahrada)~

" Jestli chceš rád tě povozím" Umál jsem se, a trochu zaraženě stál dokud mě nepopohnala. Přemýšlel jsem co měla znamenat její poznámka. Nepochopil jsem ji.

Šel jsem pomalu za ní. " Kde máš chlupáče? Taky jsem jim něco donesl. Kousek sušeného masa a koníkům mrkev a cukr. Jestli to teda nevadí. " Usmíval jsem se skoro jako sluníčko, po dlouhé době jsem se cítil fajn, uvolněně. " Máš to tu nádherné, tak velké. To já teď bydlím s mamkou v dvoupokojovém bytě a hledám si něco vlastního. Chtěl bych koupit nějaký domek, by máma měla zahradu. Moc bych chtěl aby si užívala příjemný život. Ona ale stále protestuje že pak odejdu a bude mít barák na staré kolena nastarosti sama. "
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Tue May 16, 2017 1:42 pm

~Dianin dům~
"Nene, to je dobrý. Bála bych se." Zavrtěla jsem stydlivě hlavou. "Chlupáče? Jsou vevnitř, snídali. Ale to už je asi hodina a soudě podle toho, že je tam tak ticho, bych řekla že mi právě... VYKRÁDAJÍ LEDNIČKU!" Poslední dvě slova jsem Vykřikla a jako blesk se hnala ke dveřím od domu. Rychle jsem odemkla a od dveří zaječela: "Connie Bohemia Catulus! Cameole Bohemia Catulus! PŘESTAŇTEEE!!!" Jejich celým jménem včetně názvu chovné stanice jsem jim říkala jen zřídkakdy když jsem bylahodně naštvaná. Vešla jsem do kuchyně a vydělá jak Connie právě seskakuje z horní police ledničky, tlapky od jogurtu, v Kamym právě mizel můj oblíbený sýr. "Vy pitomí psi, VEN!" Křikla jsem a psi se mi rychle kliniku z dohledu. Povzdechla jsem si a dala se do čištění ledničky a jejího okolí.
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 16, 2017 1:52 pm

~Dianin dům~

"Neboj se, vzal bych Choper ten je pohodlný a jezdím z s ním relativně pomalu. " No jo nejedu jak na Nině 200KM/h ale jen 150. Díval jsem se jak se rozběhla a nadávala na psy. Byla kouzelná. Rozběhl jsem se za ní. " Počkej pomůžu ti. " Začal jsem ji pomáhat stírat jogurt. Naše ruce se střetli a já se kousl do rtu a uhl pohledem. Raději jsem pokračoval v uklízení. " Tak za tohle si mńamku moc nezaslouží.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Tue May 16, 2017 2:08 pm

~Dianin dům~
"No nevím. Tak třeba někdy jindy..." Řekla jsem. "Tohke dělají když se jim zdá, že jim věnuji málo pozornosti. Jsou pěkně vyčůraní." Rozesmála jsem se a setřela poslední zbytek jogurtu. "Jsl tak vidím, chtějí tě jen pro sebe, lunpové." Ušklíbla jsem se když jsem viděla jak se k němu rozeběhli a pak jim rozpůlila zbytek sýra který nestačili sežrat. Pak se mě, zřejmě nechtěně, dotkl rukou ale hned zase ucuknul a zadíval se jinam. Pak jsem navázala na jeho předchozí větu. "Jen v dvoupokojovém bytě? Čekala bych že rocková hvězda bude mít obrovskou vilu." Řekla jsem udiveně. "No ale jestli maminka nechce, tak co naděláš. Zašklebila jsem se. "Já mám rodiče v Anglii, v malém domku. Chovají kočky."
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 16, 2017 2:13 pm

~Dianin dům~

"Oni jsou ale dokonalý mazlíčci. " Usmál jsem se a raději začal drbat psy abych na ni nemusel kouknout, měl jsme lehce zrudlé tváře. Bylo mi opravdu trapně.

" No tady bydlím s zatím s mamkou, přestěhoval jsem se z města sem. Tam jsem měl svou vilu, a mám i několik bytů ale ty moc nevyužívám. Ale když jsem pracoval byl jsem rád že mám místo kde se můžu vyspat. Někdy to bylo náročné hlavně před tour a nebo když sem natáčel nové album. Ale bylo to všechno pořád do kola, samá temná hudba, balady a tak. Někdy bych chtěl napsat něco jemného o lásce ale to se producentům nelíbí. Tak jsem to na chvíli pověsil na hřebik. " Políbil jsem oba hafíky na čumák, a dal každému kousek sušeného masíka. "Ukážeš mi koně? Potřebuješ tady s něčím pomoct, vyhřebelcovat, navozit seno nebop vykydat hnůj?"
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Tue May 16, 2017 2:25 pm

~Dianin dům~
"No to jsou. Ale jsou pěkně rozmazlený. Spí se mnou v posteli. Ale zase jsou přesný jako hodinky, každý den ráno v šest hodin mě vzbudí, nemusím ani používat budík..." Jsou prostě dokonalí... Blesklo mi hlavou. "Pomoct? Jo. Jenom... kdy si vyrazíme? Jestli má cenu vyvádět koně do výběhů nebo ne. A ukážu ti je ráda. Pojď." Zavřela jsem ledničku, zapískala na psy kteří mi okamžitě přiběhli k noze a vydala se do stájí. Jako vždy mě přivítalo zařehtání. Otevřela jsem dveře Paddyho boxu a nechala ho vyjít ven. "Tohle je můj šampion. Celým jménem Paddy Blue. Je to irský cob. Já vím že tohle plemeno není skokové, ale on skáče dobře. Kdysi se mnou skočil 180 cm a to je na tak malého poníka (//má cca 150 cm) celkem dost. A nemusíš ho hlídat, on neuteče. Je mu už 21 let ale nevypadá na to, co? Jediný jeho média je to, že nemá rád když na něm jezdí kdokoli jiný než já. A tohle." Podrbala jsem černou klisnu na kštici, "Je Naomi. Je to šestiletá fríská kobylka... jestli ti to nebude vadit, pojedeš na ní. Tenhle," Obrátila jsem se k druhému koni, "je teprve čtyřletý a je to ďábel. Spíš s ním pracuji ze země, má ještě dost energie. Jsou mu teprve čtyři roky."
JJ

Příspěvek pro JJ za Wed May 17, 2017 7:37 am

~Dianin dům~

Zasmál jsem se a podíval se na ni. " Tak to je tvůj přítel nemá rád, když mu zaberou místo v pelíšku." Ano jak trapné to zjišťovat jestli někoho má takhle než se na rovinu zeptat, ale na to teď vážně nemám koule. "A vyrazíme jak budeš chtít ty. Já mám dnes celý den volno, takže klidně můžeme něco udělat a pak se projet. " Pak už jsem jen koukal na koně. Sakra ten hřebec se mi líbil. Přemýšlel jsme si že si zahraji na kiga že ho zvládnu, ale raději jsem si to rozmyslel.
Mohl bych se zranit a tím bych ji udělal nepříjemnosti, nedej bože kdyby se zranil kůň. Vytáhl jsem z batohu jablka a natáhl se ke každému koni. Tak hrozně mě to vždy lechtalo. Pohladil jsem jej po čumáku. " Jsou nádherní. "
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Wed May 17, 2017 7:53 am

~Dianin dům~
"V posteli se mnou spí akorát psi. Jsou hrozně rozmazlení. Uvažuju o tom, že je někdy z té postele vyhodím. Když nemůžou usnout, je to dost neoříjemné." Usmála jsem se a Connie s Cameolem se po mně dotčeně podívali. "No jo, Kamy, ty víš žebvás nenechám spát na zemi co?" Zasmála jsem se. Pak jsem se obrátila na Jacka. "Potřebovali by vlastní postel." Podotkla jsem. "Ale já na to nemám peníze. Mám dost co dělat abych všechny zvířata i sebe užívala, nemám peníze na nějaké vymoženosti..." Smutně jsem se usmála.
"Fajn. Tak... je vypustíme do výběhu a pak jim navržené do boxů seno." Všimla jsem si, že se mu líbí můj mladý ďábel. "Chceš ho taky vzít? Líbí se ti, co? Někdy ti ho přenechám, ale dnes asi ne. Není zvyklý na jiné lidi, má s nimi špatné zkušenosti. Dost se divím že před tebou neutíká ani na tebe neútočí a že se nechal pohladit. Tohle se zatím kromě tebe podařilo jen mě." Řekla jsem udiveně, pak mu podala Stormovu ohlávku a sama popadla tu Naominu. Navlékla jsem jí klisně a vedla ji do výběhu. "Paddy!" Zavolala jsem na ponyho a ten se okamžitě rozběhl za mnou. Kus od stáje jsem počkala na Jacka.
JJ

Příspěvek pro JJ za Wed May 17, 2017 8:44 am

Dianin dům

Nevím jak to ale musel jsem se pořád usmívat nebo smát když jsem viděl jak reagují psi. " Moc se mi líbí,Chtěl jsem si zahrát na hrdinu že jej zvládnu, ale nechci aby se mu něco stalo. " Usmíval jsem se a díval se co dělá. Jsem rád že ji pomůžu. "Všiml jsme si že to tu máš trochu rozbité, vadilo by ti kdybych si pak dovezl nářadí a trochu ti ten box zpravil. Jestli do toho ten divoch bude ještě mlátit mohlo by se to urvat, a utéct, což by asi nebylo dobré. " Udělal jsem to co ona a začal pomalu koně vyvádět. Doufal jsem že je to správě, dlouho jsem u koní nebyl, teď jsem si uvědomil jak moc mi to chybí.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Wed May 17, 2017 9:38 am

~Dianin dům~
"Jemu by se nic nestalo. To spíš tobě." Rozesmála jsem se. "Fakt se divím že ti nic neudělal. Mě když jsem ho poprvé viděla taky ne, ale pohladit se nenechal a když přijel veterinář, málem nás oba zabil, veterinář mu musel dát sedativa aby ho vůbec mohl prohlédnout. Když jsem ho našla, byl víc mrtvý než živý. Nechápu, jak tam někdo mohl nechat takového koně. Vždyť je to šampion, skáče přes dva metry..." Vrtěla jsem nechápavě hlavou.
Nad jeho nabídkou jsem nechápavě povytáhla obočí. "Jistěže nevadilo. Budu ráda. Nechala bych to opravit už dřív, ale sama to nezvládnu a všichni za to chtějí strašné peníze..." Řekla jsem a byla jsem víc než ráda že mi to nabídl. Ta stáj, hlavně teda Stormyho box byl na rozpadnutí.
Podívala jsem se na něj. "Vedeš koně jako profesionál... nepoužíváš na něj nějakou magii že je tak klidný? Nebo... ty jsi normální člověk nebo nějaká jiná rasa?" Zeptala jsem se.
JJ

Příspěvek pro JJ za Wed May 17, 2017 12:10 pm

~Dianin dům~

" Tak jo, stejně nemám co na práci tak ti to rád opravím. Hmmm ale chci za to udělat nějakou dobrou večeři." Usmál jsem se. "Třeba Ratatouille umíš ? " Olízl jsem si rty a vedl jsem jej, pomalu klidně, když se mě ale zeptala jestli jsem normální člověk trochu jsem sebou cukl. Je pravda že nejsem, ale na něj magii nepoužívám, asi. Nevím proč ale všechny zvířata mě mají rádi, dokonce i kočkodlaci, liškodlaci a podobně i když najdou se i vyjímky. Ale většina mi věří.
Raději jsem na její otázku neodpovídal a pohladil koně." Je nádherný, a zaslouží si jen lásku a hlavně hodně pohybu. Rád bych se na něm i jednou projel, pokud mi to teda dovolí. "
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Wed May 17, 2017 12:43 pm

~Dianin dům~
"Večeři? Není problém. Ratatouille už jsem dost dlouho nedělala, no recept si pořád pamatuju. Akorát mi musíš říct na jaký způsob to chceš, umím všechny tři..." Řekla jsem s úsměvem. "A budeš muset jíst dost rychle nebo zavřít psy, pokud teda chceš aby ti z toho zbylo něco víc než jen cibule a lilek. Psi to totiž mají hrozně rádi. No, moji rodiče taky. Alorát táta k tomu vždycky potřebuje nějaké maso tak mu k tomu dělávàm steaky. To tobě doufám nemusím..."
Po moji otázce sebou cukl a zarazil se. "Soudě podle tvého chování nejsi, co? Nom, nebudu do toho šťourat. Snad ti nevadí že já jsem magian" Řekla jsem. "A ano, to je pravda. Nom... někdo si to zřejmě nemyslel. Před dvěma lety jsem ho našla ve staré opuštěné stodole kde byl několik týdnů bez jídla a vody..."
JJ

Příspěvek pro JJ za Wed May 17, 2017 2:12 pm

Dianin dům

" Oni jsou tři recepty , ty jo to vůůůůbec nevím. Ale ne nebudu k tomu potřebovat maso, občas jej jím ale ne vždy vyhledávám. Mám rád zeleninu, ale hold potřebuji maso kvůli svalům a tak. "

Pousmál jsem se a raději hladil koně. " Já .. promiň nevadí mi to, ale nechci se o tom bavit. Byl jsem naučen že se o tom nemluví. "

Vytáhl jsme z kapsy kostku cukru a dal mu ji. " Prošel jsi si těžkou dobou že. Ale určitě už to bude dobré, viď že jo." Pohladil jsem jej po boku." Ano jsi krasavec, že mi nic neuděláš hochu, a jednou mě i povozíš. "
Podíval jsem se po nějaké doběbě na Dianu, nějak sem se už necítil tak uvolněný po tom co to řekla. Jak jsem říkal, nebojím se toho že by ublížil mě ale já jemu. Nechci nikomu ubližovat víš, a mohl by se leknout, špatně stoupnout cokoliv. Já se zahojím lépe než on.
Amelia Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 90

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Wed May 17, 2017 7:59 pm

~Dianin dům~
"Jsou." Přikývla jsem. "Jeden, ten nejpoužívanější je že prostě smícháš vše dohromady a upečeš to. ten má nejradši máma. Druhý je že se zelenina nakrájí a upeče, to má rád zas táta k steakům. A ten třetí, ten je zase můj oblíbený - nějaká zelenina se smíchá a upeče a z nějaké zeleniny se udělá omáčka, kterou se to pak při servírování polije." Olízla jsem si rty při myšlence na mé oblíbené jídlo. "Kvůli svalům? Tak to já nepotřebuju." Rozesmála jsem se. "Chlapi jedou spíš na prsa než na svaly. Ale chápu že jako top star musíš vypadat jako vystřižený z módního časopisu aby tě fanynky žraly." Ušklíbla jsem se a předem uhnula jeho případnému útoku.
"Vpořádku... taky to moc lidem neříkám. Hlavně klienty by to mohlo zastrašit. Protože nadpřirozeno "přece neexistuje a kdo si to myslí, patří na psychiatrii", takže tak. A navíc se celkem stydím za to, že jsem na to přišla až nedávno, díky jedné klientce." Řekla jsem, trochu zrudla a sklonila hlavu.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:19 am