Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Jack a Diana - Seznámení? - UKONČENO

Share
Diana Reddness

Poèet pøíspìvkù : 46

Jack a Diana - Seznámení? - UKONČENO

Příspěvek pro Diana Reddness za Sun May 14, 2017 4:08 pm

Místo: něco vyber
Čas: jako na příběhu
Přizvaní: ---
Děj: ???
Začíná Seya (Jack) Very Happy
Diana Reddness

Re: Jack a Diana - Seznámení? - UKONČENO

Příspěvek pro Diana Reddness za Mon May 15, 2017 10:04 am

~Dianina ordinace~
"Nashledanou!" Zavolala jsem za odcházejícím pacientem, mladou ženou. Teď jsem měla 20 minut volno, pak měl přijít další pacient. Měl to být 29letý Jack Joles. Vpustila jsem do místnosti psy, posadila se do křesla a čekala. Drbala jsem přitom Conn s Kamym za ušima a když zbývalo 5 minut do pacientova příchodu, zavřela jsem je zase di vedlejší místnosti.
JJ

Poèet pøíspìvkù : 112

Příspěvek pro JJ za Mon May 15, 2017 4:22 pm

~Dianina ordinace~
Došel jsem o chvíli dřív, na hlavě jsem měl čepici, naštěsí mě ve městě ještě nikdo nepoznal nebo nepotkal. Bylo to Fajn, nechtěl jsem aby se rozkřiklo že jedna z nějvětších rockových top stár se skrývá tady, bylo by po klidu.
Zaklepal jsem na dveře a čekal na vyzvání, když přišlo vstoupil jsem. "Dobrý den, Jsem Joles, měli by jsme mít domluvenou schuzků. Volal jsem vám kvůli panickému strachu z bouřek. " Stále jsem si zakrýval tvář. "Chtěl jsem se ale na něco zeptat, doktor musí držet tajemstí o pacientovi že ano?"
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Mon May 15, 2017 5:09 pm

~Dianina ordinace~
"Ano, Jack Joles, mám vás tu." Řekla jsem a podívala jsem se na muže. Něco mi připomínal. I to jméno mi něco říká... kdo to jen může být? Přemýšlela jsem. "Ano, jistěže to zůstane jen mezi námi. Tak to dělají všichni psychologové, alespoň myslím. No minimálně já ano." Řekla jsem. Pak jsem si všimla že stále ještě stojí. "Posaďte se." Pokynula jsem mu. "Takže... vás trápí strach z bouřek? Mohl byste mi to blíže popsat?"

Naposledy upravil Diana Reddness dne Mon May 15, 2017 5:22 pm, celkově upraveno 1 krát
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 15, 2017 5:21 pm

~Dianina ordinace~

Podíval jsem se na ni, měl jsem oči do žluta, což bylo zvláštní. Všichni si mysleli že to jsou čočky jenže byly to mé oči. Posadil jsem se a sundal si čepici, teď už opravdu mohla vědět kdo jsem. "Mám od nehody kterou si nepamatuji hrůzu z bouřek, když slyším jak hřmí, uvidím blesk tak úplně ztuhnu, začnu se klepat. Nevidím neslyším co je kolem mě. Nejsem schopný fungovat. Většinou pomáhá když mi někdo dá sluchátka na uši a nevidím bouřku."
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Mon May 15, 2017 5:40 pm

~Dianina ordinace~
Sundal si čepici a odhalil obličej a své pronikavě žluté oči. Teď mi to bylo jasné. Takhle nemohl vyoadat nikdo jiný než známý JJ, současná rocková hvězda. No, rozhodla jsem se to nekomentovat. Místo toho jsem poslouchala, co říká. Zajímavé. Pomyslela jsem si. Měla jsem tu strach z nadpřirozena, strach ze zvířat, schizofrenii ale strach z bouřky? to tu ještě nebylo. Nom, uvidíme, co se s tím bude dát dělat. "Jak dlouho máte tento strach?" Zeptala jsem se.
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 15, 2017 5:47 pm

~Dianina ordinace~

Nadechl jsem se. Byl jsem rád že mě nekomentovala. Bylo ale na ni vidět že jsem ji šokoval ,to se ale stávalo pravidelně.
"Jak jsme říkal od nehody, stala se když mi bylo 22. Jel jsem v autě a pak mě našli po několika dnech, no skoro po měsíci. Dlouho jsem se léčil. Na nic si nepamatuji, a jak bylo řečeno doktorem možná si ani nevzpomenu. Nemám s tím žádné jiné problémy kromě jizvy co mi zůstala na tváři a toho strachu z bouřky. "
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Mon May 15, 2017 5:58 pm

~Dianina ordinace~
"Pamatujete si, že jste jel v autě... pamatujete si také, jaké bylo tehdy počasí?" Zeptala jsem se. Vypadal, jako by se mu ulevilo, že jsem nijak nekomentovala jeho identitu. Jsem ráda že se zatím nijak nenaštval. Po městě mám pověst velmi dobrého psychologa a nerada bych si to zkazila.
Ikdyž on by za to samozřejmě nemohl, jen já si můžu sama za svoje výkony...
Pomyslela jsem si.
Z vedlejší místnosti se ozval štěkot. "Buďte zticha! Copak vám nedošlo, že tu je klient?!" Poslala jsem oběma psům myšlenku a doufala jsem, že přestanou.
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 15, 2017 6:07 pm

~Dianina ordinace~

"To je ten problém, nepamatuji si ani co bylo za den, ani že jsem jel v autě nic. " Povzdechl jsem si. "Jestli chcete klidně je můžete pustit. Miluji zvířata. Víte že je někdy lepší zabořit obličej do psího kožichu než si dát nějaké léky. " Usmál jsem se na ni. Vážně jsem miloval zvířata, ale kvůli práci jsem žádné neměl, on by to byl chudák, občas při natáčení a tak jsem jej nonstop, často cestuji ne nechci aby zvíře podstoupilo něco takového.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Mon May 15, 2017 6:19 pm

~Dianina ordinace~
"Aha. No, nevadí. Ale předpokládám, že ta nehoda je s bouřkou nějak spojená, tedy bouřka asi byla, předpokládám. A jinak... žádné jiné trauma jste si z té nehody neodnesl?" Zeptala jsem se. Ano, to byl způsob skoro všech psychologů. Hlavně otázky. Potřebovala jsem vědět co nejvíc, abych mu potom mohla co nejlépe pomoci.
Řekl, že má rád zvířata. "Dobrá, jestli vám to nevadí." Řekla jsem s úsměvem. "Conn, kamy, pojďte sem!" Zavolala jsem na psy. Chvíli se z místnosti ozýval zvuk podobný škrábání, pak se otevřely dveře a poté se do místnosti vřítily dvě kólie se zářícíma očima. "Omlouvám se,
jsou trochu bláznivé, nom... ale rády sem chodí se mnou a tak je beru. Obvykle se takhle nechovají, no dnes se už asi neudržely."
Řekla jsem omluvně. "Mám ještě dva koně a poníka, ale ty sem jaksi brát nemůžu. Nevešli by se. Ale myslím, že kdyby byli menší, beru je ssebou taky." Usmála jsem se. Musela jsem vypadat nádherně, no neuvědomovala jsem si to. Spoustu lidí mi říkalo, že jsem hezká a že když se usmívám, vypadám jako kombinace sluníčka a nádherného motýla. Já si to nemyslela. Na jeho další větu jsem musela jen přikývnout. "To ano.
Znám spoustu případů nejen svých pacientů kdy je pes vyléčil lépe než antidepresiva a takovéhle ty chemické hnusy. Nemám je ráda, ty léky myslím..."
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 15, 2017 6:29 pm

~Dianina ordinace~

" Ne jen bouřka. Právě problém je v tom že v ten den kdy jsem měl tu nehodu, nebo spíše když jsem zmizel a auto bylo rozsekané na kousky tak podle zpráv bylo jasno a slunečno. "

Usmál jsem se a když se přiřítili psi nechal jsem je aby si mě očichaly ale pak na mě skočily. " Jak se jmenují? Taky miluji zvířata, jenže kvuli mé práci nešlo mít zvíře. Trpělo by a to bych nechtěl. Ale teď jsem si dal pauzu. Možná se ještě vrátím, budu psát nebo zpívat, ale už se nechci dostat do toho koloběhu stár. Člověk si musí vše hlídat. " To ano proto o mě v bulváru koluje jaký jsem kurevník.

Když se usmívala byla hezká, ale co se mi na ni líbilo nejvíce byly její vlasy, jak na ně dopadalo jemné sluneční světlo. Škoda že nemá moc pihy, ty by ji slušely ještě více. " Já teda neberu léky ani když mám horečky, podle mě domácí léčba a bylinky jsou to nejlepší co existuje. "
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Mon May 15, 2017 7:16 pm

~Dianina ordinace~
"Aha. Podle zpráv? Tak to taky mohlo sněžit... předpovědi počasí nebývají přesné..." Zašklebila jsem se. "Jmenují se Connie a Cameol. No říkám jim Conn a Kamy." Řekla jsem a rozesmála se, když si Kamy vyskočil na Jackův klín. Connie se na mě ukřivděně podívala. "No pojď jsem ty chudáčku. Bráška ti hned zabral to nejlepší místo, co?" Zavolala jsem na Conny.
"Já neberu léky skoro nikdy. Nebývám často nemocná a když už jsem, buč čekám že se to vyléčí samo nebo též používám bylinky."
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 15, 2017 7:35 pm

~Dianina ordinace~

" Tak Kamy jo. No ty jsi ale ušák. " Zasmál jsem se a podrbal jej mezi ušima. Úplně jsem zapoměl že by jsme měli mít nějaké sezení, ale když já psy vážně miluji. " To já bych hrozně chtěl hada. Vím že to je zvláštní zvíře ale jsou krásní. Všichni si myslí jak sou slizcí ale přitom když se pohladí tak jsou tak jemní jak samet. Proto se mi líbí. Na první pohled nebezpeční slizcí tvorové ale když se k nim člověk přiblíží jsou jemní a skvěle se s nimi mazlí. "
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Mon May 15, 2017 7:46 pm

~Dianina ordinace~
Líbilo se mi, jak se ke Kamymu chová. Bylo vidět že miluje psy a buď měl mimořádný talent, nebo mnoho zkušeností. Já sice nezapomněla, že jsme měli mít sezení, ale bylo mi to jedno. Nevadilo mi odcházet od tématu. Však my se k němu zase vrátíme... Pomyslela jsem si. Do dalšího sezení třeba vymyslím jak mu pomoct...
"Hadi?" Zeptala jsem se se zájmem. "Hadi jsou fajn... dokud je nenaštveš." Znovu jsem se usmála a tentokrát jsem musela vypadat ještě lépe než předtím. Jako nějaká víla. "Mám sice ráda hady... ale preferuju jiná zvířata. Na hadech mi vadí to že žerou myši. Zaživa. Nedovedla bych se na to koukat." Přiznala jsem.
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 15, 2017 7:51 pm

~Dianina ordinace~

Měl jsem chuť ji říct že ne jen hady, kamarád je chová a těm velkým potvorám dává i celé zajíčky a tak ale raději jsem mlčel. Mazlil jsem se s hafíkem. Dokonce mě začal olizovat. " Neeee lumpe já nechci pusiku. " Zasmál jsem se. Bylo to vážně příjemné, dělalo mi to dobře že se s ním mohu mazlit. Podíval jsem se ale pak na ni." Vím že to co žádám je moc osobní, ale myslíte si že bych vás někdy mohl vzít na kávu nebo piknik a přitom by jsme vyvenčili pejsky?"
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Mon May 15, 2017 8:32 pm

~Dianina ordinace~
"Kamyyy..." Zasténala jsem když můj pes začal olizovat klientovi obličej. "Za to by ses měl stydět." Řekla jsem káravě a pes to pochopil jako povel "styď se" a zakryl si čumák tlapkami. Rozesmála jsem se. Jeho otázka mě zarazila. Takhle se mě nikdo ještě ne zeptal a už vůbec ne klient! Ovšem, s odpovědí jsem dlouho neváhala. "Jistě." Řekla jsem."Kamy bude jen rád. A já také, pochopitelně."
JJ

Příspěvek pro JJ za Mon May 15, 2017 8:39 pm

~Dianina ordinace~

Pohladil jsem jemně Kamyho a podíval se na ni. " Tak jo. Máte čas zítra? Mohla by jste mi to tu i trochu ukázat. Jsem tu dva týdny ale pořádně vím jak jít do obchodu a domů." Zasmál jsem se a prohrábl si vlasy.

Díval jsem se na ni, celkem mě těšilo že neuhýbala moc pohledem. Málo kdo se mu dokázal dívat do očí. Když jsem byl mladší nosil jsem hnědé čočky, takže si toho nikdo extra nevšímal. Ale co jsem starší tak sem si udělal image drsňáka.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Mon May 15, 2017 8:54 pm

~Dianina ordinace~
"Mám. Zítra je sobota, pokud vím. Nepracují. Původně jsem se chtěla celý den věnovat koním, no stejně je nemůžu zatěžovat celý den takže času bude dost." Pak mě něco napadlo. "Umíš... tedy umíte jezdit na koni? Někdy bychom si mohli vyjet... psi by to uvítali, milují vycházky s koňmi." Podrbala jsem Connie po břiše a s láskou pohlédla na Cameola. "Průvodce... nejsem moc dobrý, žiju tu teprve půl roku, ale fajn. Do obchodu trefím. Takže... kdy se zítra sejdeme?" Zeotala jsem se.
JJ

Příspěvek pro JJ za Tue May 16, 2017 8:41 am

~Dianina ordinace~

Úplně mi zasvítili oči když jsem slyšel o koních, neseděl jsem na nich no už nějaký pátek od školy ale tohle sakra moc bych chtěl. " Já umím, snad. Dlouho jsem nejezdil. Ale pokud mohu rád bych raději šel na koně než do města. Necitím se tam nejlépe chci co nejdéle tajit že jsem tady. " Prohrábl jsem si vlasy. " Když mi řeknete v kolik kde mám být, budu tam. " Líbl jsem hafíka na čumák a podrbal za ušima. "Jo a občerstvení připravím já. Když už jsem vás pozval. "
Hrozně jsem se těšil že vypadnu ven, hlavně na koně sakra, to bude úžasné ale zase mě bude bolet prdel a nohy, jak jsem dlouho nejezdil, ale bude to stát za to. Už jsem si v hlavně představoval jak udělám věci na piknik.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Tue May 16, 2017 9:44 am

~Dianina ordinace~
"To jsem ráda. Já umím jezdit poměrně dobře, jako dítě jsem byla se svým poníkem na mistrovství Velké Británie. Bydleli jsme tam. Dostali bysme se i na mistrovství Evropy, kdyby si Paddy, ten poník, nezlomil při posledním mistrovství nohu. Od té doby nezávodil, no nemyslím si že by mu to chybělo...""Řekla jsem. "Ve městě? No, mě se tam poslední dobou taky moc nelíbí, všichni se mě ptají proč už nepracují na klinice. Je to otravné." Ušklíbla jsem se. "Jídlo vy? Fajn, ale ne nic moc velkého. Jestli chceme někam dojet na koních, měli by to uvézt." Zvonivě jsem se rozesmála.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:19 am