Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Savannah Hawkins & Sebastien Davello

Share
Savannah Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 15

Savannah Hawkins & Sebastien Davello

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Sat May 13, 2017 10:14 pm

Kino
Asi by se měla zeptat rodičů, jestli smí večer sama do kina, jenomže nemůže. Nějak se s tím naučila 'žít,' dokázala přijmout svého vše-omezujícího bratra, kterého i přes tu jeho otravnou zodpovědnost milovala nadevše, ale přesto jí to nedalo. Potřebovala se dostat z toho obrovského bludiště chodeb a pokojů, domu plného upírů. A vlastně se z toho ani necítila nějak provinile, nebo špatně. Možná by ji i pustil, kdyby se prostě normálně zeptala, ale měla strach, že by po ní hodil takový ten zkázonosný kukuč. Potom by určitě špatný pocit měla. Určitě to byl ten důvod, proč se rozhodla utéct. Vlastně ne, nebyl to útěk, jen neodhlášený odchod ze svého vězení. Ale mohla přeci chodit ven, nebylo jí deset, akorát o tom mohla někomu říct, alespoň Amelii, ale to už je víceméně jedno. Takže teď místo toho, aby ležela v pokoji na posteli a třeba si četla, kupovala si lístek na náhodný film, který dávali v kině. Chtěla si jen koupit ten největší kyblík popcornu, největší colu, sednout si před plátno a odejít až skončí i závěrečné titulky. Takže zaplatila za lístek a ihned zamířila před sály, kde u pultu prodávali občerstvení.
"Ale bude to chvíli trvat, dělá se úplně nový." Oznámila jí hnědovlasá dívka, výrazně vyšší než Sav. Připadala si jako největší prcek na světě -alespoň takhle největší.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Re: Savannah Hawkins & Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sat May 13, 2017 10:28 pm

Kino

Nikdy jsem nebyl na chození do kina, sledování filmů, seriálů..ani na požírání POPCORNu. Stejně jsem si právě kupoval lístek na tu největší hovadinu kterou jsem viděl na seznamu. Možná jsem prostě jen na chvíli potřeboval nějak utéct od svého života. Utéct od reality..tak nějak ode všeho.
Vyplázl jsem za lístek otřesnou sumu a poté se pomalu protáhl ke stání s občerstvením. Věděl jsem, že v hale dostanu určitě žízeň, takže jsem si koupil láhev s vodou a pomalu jsem pokračoval dál. Chvíli jsem taky uvažoval o koupi POPCORNu, ale jak jsem už řekl - nejsem milovník POPCORNnu ani kukuřice. A fakt, že hnědovlasé dívce stojící u jejich stánku oznámili že bude až za nějakou chvíli mě odradilo o to více. Proto jsem se rovnou i s vodou odebral do fronty a čekal na to, kdy nás pustí dovnitř.
Kolem to tolik páchlo POPCORNem, že se mi v tom pach upírky trochu více motal, ale stejně ke mě nakonec dorazil. Zmateně jsem se rozhlédl kolem, hledaje od koho to jde. Ta blondýna v růžovém? Bruneta v sukni? Týpek v džínové bundě? Hodně jsem tápal, nakonec jsem se zastavil na dívce, která kupovala POPCORN. Připadal jsem si jako ve školce, když jsem tužkou hledal v bludišti cestu ven. Konečně jsem si byl jistý tím, že právě dívka u POPCORNu je onen upír, které ho jsem tady cítil. Alespoň jsem tu nebyl jediný nadpřirozený.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Sat May 13, 2017 11:03 pm

Kino

Ten popcorn trval nějak dlouho. Mezitím tedy posrkávala colu opřená zády o pult, sice to bylo trochu nepohodlné, ale měla výhled na veškeré dění kolem -až na ten popcorn, kterému se nějak nechtělo. Zlý popcorn, asi ho bude muset spořádat co nejdřív. Nebo pomalu, aby trpěl -ach, bohové, asi by si už měla jít sednout. Ale ještě musela čekat, čekat, čekat a čekat. To čekání bylo docela nudné, ale co by jste také od čekání čekali? Uhh, dobře, možná moc čekání v jedné větě. Nakonec se ale místností rozlila vůně čerstvého popcornu -milovala popcorn. Byl prostě lepší než brmbůrky, nebo ty nachos, co se tam taky prodávaly. Chtělo to vážně přetrpět chvíli čekání -zase to slovo,- ale nakonec se v jejích rukou objevil kyblík s popcornem pomalu větší, než byla ona sama. Jeden by do ní neřekl, že toho sama tolik spořádá. V tu chvíli na sobě však ucítila pohled, ne letmý, ale takový ten nepříjemný, když vás vyloženě někdo chvíli sleduje. Zmateně se rozhlédla po okolí, zda najde onoho člověka, který na ni svůj zrak upírá -a našla! Opodál stál hnědovlasý muž (??) se spíše rošťáckým rozcuchem -někoho jí to připomínalo. Přesto mu věnovala nevěřícný pohled a s kýblem popcornem a extra velkou colou vyrazila jeho směrem.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun May 14, 2017 11:37 pm

Kino

Sledoval jsem tedy upírku co tam stála a čekala na popcorn. Bylo legrační ji sledovat. Konečně jí popcorn podali a ona se otočila. Viděla že ji pozoruju a nijak neváhala s tím, jít mi vstříc. Bylo mi lehce trapné, že mě v kině potkal právě upír. Nevěděl jsem proč, prostě jsem z toho neměl dobrý pocit.
Periferně jsem měl možnost vidět muže v černém, který se mi ta nějak mohl rovnat výškou, jak pomalu začal kontrolovat lístky, aby jim náhodou neuteklo pár korun. Můj zájem se ale směřoval k upírce která byla už jen kus ode mě.
Naklonil jsem hlavu ke straně a jen tu dívku pozoroval. Když byla dost blízko a jednoduše se zařadila za mě, pousmál jsem se na ni. "Zdravíčko." Pozdravil jsem děvče a čekal co mi odpoví.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Thu May 18, 2017 7:30 am

Kino
Jak se tak pomalu přibližovala k neznámému a také sálu, ve kterém se měl hrát film, na který si koupila lístek, začínala pochybovat, že jí ta cola bude stačit -případně si skočí pro další, to se ztratí. Ale drákulaví, jestli to vůbec vypije. Spíš bych se obávala o to, než o popcorn. Pokračovala v chůzi do chvíle, než jednoduše musela zastavit a vystát si zbytečnou řadu. Stejně jim tam někdo bez lístku vletí a kdyby chtěla, mohla by taky -ale nechtěla. Tu se ale ozvalo i něco jiného, než nepříjemné bručení muže, který asi nebyl zrovna nadšený z toho, že nemůže nadávat na dnešní generaci, že si nekupuje lístky, jelikož si je vlastně kupuje. Pohled stočila k muži. Trochu zaklonila hlavu, aby mu viděla do tváře a mile se usmála. "Dobrý večer." Pokývla hlavou, aniž by jí úsměv mizel z tváře a jiskřičky v očích také nehasly. Řada se poté ale začala bleskurychle zmenšovat, to ten chlap asi ztratil iluze a přestal si nalhávat, že někoho nachytá.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu May 18, 2017 10:07 am

Kino

Vypadala hodně šťastně. Možná se jí stalo něco supr v jejím životě mimo kino. A nebo byla až tak nadržená na film? Těžko říct. S úsměvem jsem sjel její velkou zásobu popcornu a pak koukl na ni. "Nějaká vysmátá." Podotkl jsem k ní jen tak, jakoby mimochodem a poté pomalu šel kolem sekuriťáka, který kontroloval lístky. Nemohl jsem se nepousmát nad jeho pohledem, když jsem mu já, asi o hlavu vyšší týpek než on, podal lístek na film. Jen kývl hlavou ke dveřím a já pomalu šel dál.
Sledoval jsem hnědovlásku hned za mnou. "Popravdě mě nenapadlo, že bych tu narazil na někoho dalšího, kdo se mnou alespoň z poloviny sdílí rasu." Prohodil jsem k ní tiše, ještě než jsem se protáhl dveřmi do temné místnosti, kde si lidi právě sedali k začínajícím reklamám.
Rád bych s dívkou začal nějaký lepší rozhovor než tenhle. Ale moc se mi to nedařilo. Nevěděl jsem jak začít.
Sedl jsem si na mě přidělené místo, do otvoru v opěrce na ruce jsem si odložil pití a začal se věnovat sundávání kožené bundy.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Thu May 18, 2017 7:40 pm

Kino

Po jeho poznámce ho ani nezpražila pohledem, jak by to asi jindy udělala, ale měla dobrou náladu, protože konečně byla pryč z domu a navíc... měla popcorn, to je dost ke štěstí. Mohla by si vzít ještě sladký, ale bála se, že by byl příliš sladký -a taky by to asi neunesla, ale to by nějak vyřešila. Třeba by poprosila toho pána. Ano, zdál se jí starší než ona, určitě byl, takže to byl 'ten vysoký pán.' I když kdyby popisovala Rayovi, že ji někdo znásilnil, asi by neříkala 'zabila jsem toho vysokého pána.' To by bylo divné. A nepřesné, především. No a tak mu věnovala jen další milý úsměv a přikývla na souhlas. Co by na to jinak měla říkat? Konečně došla na řadu s lístkem, asi byla nějaká moc rozjařená, ale vrazila pánovi s milým, andělským výrazem popcorn do ruky se slovy 'podržel by jste mi prosím popcorn?' a začala šmátrat do kapsy pro lístek, který mu poté ukázala. Kývl hlavou a jen co ho vrátila na své místečko v kapse, muž jí podal krabici (zní to super, představte si krabici od televize plnou popcornu, jjj, to chcete) popcornu. Rozešla se poté dál a věnovala letmý pohled onomu vysokému pánovi. Chvíli ho jen tak zaraženě sledovala, než jí to došlo, trochu znervózněla, ale zanedlouho polkla knedlík v krku a zase se zářivě usmála. "Hybrid? V to jsem ani nedoufala." Zašklebila se kysele a pokračovala na své místo, které bylo shodou všech špatných náhod a okolností hned vedle vysokého pána. "Chcete popcorn?" Nabídla, když se usadila na své místo a odložila colu.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri May 19, 2017 9:11 pm

Kino

Upírka vypadala opravdu hodně vychechtaně. Beztak jí někdo před kinem něco dal, určitě. V duchu jsem přemýšlel, jak působí drogy na upíry. Asi stejně jako na lidi, jen je potřeba koňská dávka..? Možná. Při mém zamyšlení jsem si ani nevšiml toho, že jsem se zastavil hned vedle ní. Vrazila mi do rukou její popcorn a já trochu pobaveně kývl hlavou. Třeba mi pak na oplátku podrží ona..něco...eh... Pomyslel jsem si s potutelným úsměvem, přičemž jsem si pomyslel ještě pár hezkých nadávek na moji adresu za moje trochu perverznější myšlení a hodil hlavou k místnosti, kde už běžely reklamy.
Opět jsem jí vrátil popcorn a mohl jsem jít dovnitř, sednout si na svoje místo.
Když jsem jí naznačil co jsem zač, vypadala najednou hodn nervózní. Strach z vlkodlaků? Možná.
"Co se ti nezdá?" Upozornil jsem ji na to, že jsem si jejího 'kyselého ksichtu' všiml. Nezněl jsem však nějak zle, jízlivě, naštvaně. Jen jsem ji zkoumal pohledem, jestli mi její mimika dá zase nějak najevo, že se jí něco nezamlouvá. Přišlo mi velice vtipné, že nás nějakou záhadnou náhodou sesadili takhle hezky vedle sebe. Na její nabídku jsem zavrtěl hlavou. Jak už jsem řekl, nejsem fanoušek kukuřice, popcorn jsem nijak v oblibě neměl.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Sat May 20, 2017 12:54 am

Kino

"Nic, nic." Zavrtěla hlavou, přičemž se snažila vypadat co nejvíc nenuceně. Nabrala si popcorn a věnovala chvíli pozornosti plátnu. Věčné reklamy, které budou trvat déle, než samotný, který bude určitě také bůhvíjaký, vážně úžasné. Ale přesto měla ráda filmy, kino a popcorn, hlavně popcorn. Nechápala lidi, kteří popcorn neměli rádi, fakt ne. Také ji překvapilo, když popcorn odmítl, udiveně se na něj podívala. "Nejíte popcorn?" Vykulila na něj oči, bylo pro ni překvapením, že tací lidé ještě nevymřeli -třeba jako dinosauři. Skutečnost, že je hybrid, ji ale značně znervózňovala. Možná to i šlo vidět, možná to byl i důvod, proč se jí ptal, jestli se jí něco nezdá. Ale byla mezi lidmi, v kině, takže relativní bezpečí. Ani si nebyla tak úplně jistá, na co si vlastně koupila lístek, ale však to brzy zjistí. Pokud se toho přes ty reklamy dožije.
"Už teď mi přijdete jako velmi podivný hybrid. -Počkat, nemůžu vám radši tykat?" Asi ho brala, jako kdyby mu bylo přes sto let, což bylo dost možné.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon May 22, 2017 6:54 am

Kino

Přimhouřenýma očima jsem ji sledoval. Oponovala mi, že se nic neděje, no...jak myslí. Pohodlněji jsem se opřel a natáhl se po svojí láhvi s pitím a odšrouboval víčko. Začal jsem pít. Normální voda, nic, co bych k tomu mohl dodat. Když jsem se napil tak jsem láhev zase zašrouboval a dal do stojánku v opěrce.
Dívka vypadala celkem udivená, že mi popcorn nechutná. Věděl jsem o jiném Popcornu, který by mi možná mohl chutnat. Trochu jsem se uculil, za tohle myšlení na jezení Američina psa by mě asi Am sundala. "Ne, nejím." Potvrdil jsem jí. To tykání mě už začínalo iritovat, naštěstí když zaala mluvit o tom, že jsem divný hybrid, tak se zeptala jestli mi nemůže tykat. "Proč podivný?" Optal jsem se pobaveně. Po otázce jsem kývl. "Bude to lepší, nejsem o tolik starší než ty." Souhlasil jsem s ní.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Sat Jun 17, 2017 6:27 am

Kino
Stále jí na tváři hrál udivený výraz, no a jelikož jí právě potvrdil, že nejí popcorn, nehodlala se jej jen tak vzdát. Takže na něj ještě chvíli takhle civěla, v domnění, že si z ní dělá srandu, dokud se nesmířila s tím, že to myslí vážně. Jen s povzdechem zakroutila hlavou a pohled na chvíli stočila k plátnu. Nic zajímavého se tam zatím neodehrávalo, pokud tedy nepovažujete za zajímavé reklamy.
"Prostě tak působíš." Odpověděla bez servítek a pokrčila rameny. Pro ni byl nezvyklý, prostě zvláštní. Doma se setkávala s lidmi, kteří vypadali pořád úplně stejně. Jako kdyby se v životě (a že žili už poměrně slušnou řádku let) vůbec nezměnili. To Sav byla jiná pořád. Minimálně co se nálady týče, skákala z extrému do extrému a měla takové podezření, že nepůjde jen o pubertu.
"Jak myslí-š." Zarazila se, mírně nakrčila obočí a poté dořekla větu, s tím krátkým zaváháním. Byl to takový nezvyk, vždy všem kromě rodiny vykala. No a také malých dětí, ale ty často nepotkávala.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Jun 18, 2017 7:13 pm

Kino

Pohrával jsem si trochu prsty s víčkem svojí láhve s vodou a přitom sousedku sledoval. Nutno podotknout, že ta voda nejspíše měla moc hojit rány, navracet život a omlazovat staré, jinak jsem si neuměl představit, že byla tak drahá. 
Sousedka mezitím sledovala plátno a já se tedy rozhodl nerušit ji a zkusit film sledovat taky. Když už to bylo pátou minutu absolutně o ničem, opřel jsem se alespoň o opěradlo a zaklonil hlavu. Rozhodl jsem se to alespoň poslouchat. I tak jsem v tom nespatřoval nic zajímavého ani zábavného a začínal jsem litovat těch peněz, které jsem do toho dal. 
Od své společnice jsem se dozvěděl, že jsem zvláštní. ušklíbl jsem se. "Protože nejím popcorn?" Pokusil jsem se lehký žert tím, že ji popíchnu a pak naklonil hlavu na stranu. Ze zadních lavic jsem uslyšel zasyčení. "Pššššš tam dole." Trochu jsem se ušklíbl nad tím, že sem doopravdy někdo přišel se zájmem tu blbost sledovat a doopravdy se tomu věnovat. 
Vypadalo to, že moje odpověď ji trochu rozhodila. Nechápal jsem důvod. Ona se celá chovala tak jakože zvláštně.. Pootočil jsem hlavu zase na plátno a po chvíli nudy jsem otevřel láhev s předraženou minerálkou.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Mon Jun 26, 2017 2:50 pm

Kino

Nějak ji ani nezaujalo, v jakém kontextu byl film pojat. Ne, že by ji nebavilo stále opakující se klišé, jelikož to byly snad všechny filmy, ale možná by si raději vyrazila na Rychle a Zběsile, místo tohoto filmu neznámého jméno, jelikož to docela rychle zapomněla, a nerozeznatelného žánru. Nicméně byl to film, měla popcorn, měla colu a vedle sebe velmi podivného hybrida. Vypadalo to, jako kdyby v kině snad nebyl a více pozornosti věnoval jí, než plátnu. Vlastně se mu nedivila, možná to nebyl jeho žánr, nemuselo ho to bavit. Ale ksakru, on neměl rád popcorn. To už bylo zvláštní. Chtěla se ho zeptat, jestli je vůbec člověk, ale vzhledem k okolnostem by to byla kravina.
"Ne- vlastně jo. To taky." Na chvíli se zamyslela. Proč jí vlastně přišel tak zvláštní? Samotné jí to nějak nelezlo na mozek, prostě na ni tak působil. Z neznámých důvodů... + ten popcorn. No vážně, kdo nejí popcorn? Minimálně k filmu.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Tue Jun 27, 2017 10:18 am

Kina

Pobaveně jsem nakrčil nos. Byla legrační, byl jsem rád, že nás takhle pitomá náhoda svedla dohromady. "Zvláštní, že posuzuješ lidi podle toho co jí a co ne." Zazubil jsem se na ni. Opravdu zvláštní..především od upíra. Nakonec jsem pohled přesunul na plátno. Začínal jsem přemýšlet o tom, co to vlastně může být za žánr. Vypadalo to jako minimálně déčkový akčňák, smíchaný s scifi a romantickým žánrem dohromady. Tyhle tři věci se tam pořád předbíhaly, člověka mátly a nebylo lehké určit o co se doopravdy jedná. 
Měl jsem pocit, že se mi za chvíli začne kouřit z uší, jak jsem byl zabraný do přemýšlení. Na tváři se mi přitom usídlil výraz, který dával jasně najevo moji myšlenku - dejte mi zpět moji hodinu a půl života. 
Poškrábal jsem se na zátylku a pak se napil ze svojí "zázračné" vody. Došla mi. Doufal jsem, že bude film co nevidět končit.
Tabitha Dawson

Poèet pøíspìvkù : 45

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Wed Jun 28, 2017 9:49 pm

Kino

Střelila po něm pohledem, jehož význam se dal identifikovat asi tak, jako žánr filmu. No a to už jsme probírali. A možná, kdyby se mohla pořádně soustředit na film, jako obvykle, byl by jí ani nedělal problém povědět o čem film pojednává. Nicméně teď ji příliš rozptyloval hybrid vedle. Ne že by to bylo špatné, nebo ji to otravovalo, ale jenom pozornost tolik nevěnovala plátnu. Ne tolik, kolik by chtěla. No a potom už jí jen hlavou proplouvalo tisíce myšlenek neznámého původu. Tudíž to opět ubíralo na soustředění, nakonec se proto smířila s tím, že z filmu asi nic moc mít nebude. Ještě ji nutilo pořád sledovat jeho výrazy, zatímco sledoval plátno. Tiše se u toho tlemila.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Jul 02, 2017 10:28 am

Kino

Byli jsme nakonec, ke všeobecné spokojenosti zticha. Jenom jsme seděli a sledovali plátno na kterém se odehrával film, který se mi ani trochu nelíbil. Ale co nadělám, že ano. 
Neuniklo mi, že se na mě čas od času koukla a leč tiše, smála se mým reakcím na události ve filmu. 
Nakonec to netrvalo až tak dlouho a film byl u konce. "Hurá." Zašeptal jsem ke svojí společnici když byl film u konce. Ani jsem nečekal na konec titulků jako někteří cvoci a jednoduše jsem se sbalil abych mohl kino opustit. Dívka po mé levici se mi dost zalíbila, byla to příjemné osůbka..ačkoli trochu zvláštní. Ale jak už ona řekla, já byl podivín koneckonců také. "Nechceš někam zajít?" Optal jsem se jí nakonec s pobaveným úsměvem. Vystavila by mě nadmíru trapné situaci, kdyby mi dala košem.
Savannah Hawkins

Příspěvek pro Savannah Hawkins za Wed Jul 19, 2017 3:04 pm

Pozorně sledovala film, tedy až na občasné, letmé pohledy na hybrida vedle. Nemohla si to odpustit, ale byl by hřích nechat tak geniální výrazy bez povšimnutí. Občas se tiše uchechtla, nakonec jí přišlo, že on je lepší divadlo, než ten film, který tam hrál. Minimálně vtipnější a zrovna neměla náladu na příliš vážná témata, ale to je u ní taky obvyklá věc. Samozřejmě opět, výjimka potvrzuje pravidlo.
Když zašeptal to tiché "hurá," uchechtla se a zakroutila hlavou, bylo to vážně docela vtipné. Co ji ale zarazilo, že ani nečekal na konec titulků. Občas po nich přišlo překvapení a navázání na další díl, který byl v přípravě, takže většinou čekala, jestli se něco takového objeví, ale teď jí to bylo docela jedno. Věnovala kapku nechápavý pohled hybridovi a zvedla se ze svého místa. Popcorn měla za celou dobu snězený a zbývalo jen dopít poslední loky cola coly.
"Hmm, jasně." Přikývla s úsměvem a hodila své prázdné odpadky do koše před sálem. "Pokud mě nehodláš unést a prodat do otroctví." Pokrčila rameny, možná se přeci jen dívala moc na filmy, ale vždyť některé jsou skvělé. Se sestrou mají jednou za čas filmové večery, které začaly už když byla malá, takže se to stalo její zálibou.
"A jen tak mimochodem, jak se jmenuješ?" Zeptala se, když jí konečně došlo, že netuší, jak se hybrid jmenuje, ač by ho ráda nazývala prostě jen hybridem, protože to je dle ní naprosto úžasné oslovení.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed Jul 19, 2017 7:04 pm

Kino

Slyšel jsem to její občasné pochechtávání. Objevovalo se především když jsem se plácal do čela nebo nechápavě civěl, případně jsem dělal jinou, odpor vyjadřující grimasu. Tudíž jsem hádal že smích byl na moji adresu - na adresu filmu být jen tak nemohl. 
Jakmile začaly titulky a já se zvedl, musel jsem se nad jejím pohledem uchechtnout na oplátku já. Nestálo za to čekat a dál civět na plátno, kde na černém pozadí běhal bílý text se jmény. 
Na moji otázku bohudíky odpověděla klidně a já se tedy usmál. "Fajn, co takhle k-.." Nedomluvil jsem a přerušila mě. Zašklebil jsem se na ní. Pak jsem si dal ruku k uchu a jemně zmáčkl na horní část ucha. "Roberte, jsme prozrazený, tu dodávku odvez." Promluvil jsem a pak jsem si založil ruce v bok. Doufal jsem že pochopí moje poukázání na děj v tom strašném filmu. Nakonec jsem se ale zazubil a pokračoval v předchozí větě. "Tak, chtěl jsem tě pozvat na kafe, co ty na to?" Usmál jsem se už klidně. To se ona začala zajímat o to jak se jmenuju. "Sebastien Davello. Smím znát tvé jméno?" Optal jsem se jí s milým úsměvem,, přičemž jsem pomalounku vykročil směrem, kam jsem ji chtěl vzít.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:53 am