Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Bryden+Diana | Depkař a psycholog - UKONČENO

Share
Amelia Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 90

Bryden+Diana | Depkař a psycholog - UKONČENO

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Sat May 13, 2017 10:20 am

First topic message reminder :

Místo: Ehm...
Čas: jako na příběhu
Hráči: Diana Reddness + Bryden Lou
Přizvaní: ---
Děj: ???
Začíná: Dementík ^^
Bryden Lou

Poèet pøíspìvkù : 31

Re: Bryden+Diana | Depkař a psycholog - UKONČENO

Příspěvek pro Bryden Lou za Fri May 19, 2017 8:15 pm

Brydenin dům

Nervózně jsem se po její otázce ošila a poposedla si. Chvíli jsem byla tiše. Ano, bylo to zvláštní. Ale já měla svoji teorii o tom, proč to udělala. Respektive proč podporovala mé odložení do blázince. Měla jsem za to, že se cítila částečně vinná z toho co se mnou mělo být. Určitě si myslela, že je to díky tomu, že jsem vyrůstala jako mimino mezi feťáky a také díky její závislosti která nepřestávala ani v těhotenství. Je zázrak, že jsem zdravá. Tím, že mě odloží do blázince by měla alespoň nějakou naději, že se někdy uzdravím..a ono to nabíralo prostě jenom pořád horší spád.
"Myslím, že se cítila vinna z toho co se mnou mělo být." Odpověděla jsem jí trochu posmutněle. Pak na ni koukla. Zdálo se mi, jako kdyby snad o tomhle něco věděla. "Ty pracuješ v nemocnici?" Byla to střelba od pasu, ale vypadalo to jakoby se dost vyznala v lidské psychice. Povzdechla jsem si. Ucítila jsem jak do mě zezadu něco strká. Automaticky jsem natáhla ruku abych Cara, který se přišel přitulit mohla pohladit. On se mi pak svalil na postel vedle mě a hlavu mi odložil do klína.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Fri May 19, 2017 8:26 pm

DIANA REDDNESS
~Brydenin dům~
Bylo mi jasné že jí je otázka nepříjemná, i přesto se zřejmě rozhodla odpovědět. Netlačila jsem na ní, řídila jsem se pravidlem že klient, v tomto případě ne úplně klient ale někdo, kdo by pomoc zřejmě potřeboval, má právo vybrat si na které otázky odpoví a na které ne. "Co s tebou mělo být, smím-li se zeptat?" Zeptala jsem se opatrně.
Na její otàzku jsem Zavrtěla hlavou. "Ne, nepracuju tam. Proč myslíš, připadám ti jako doktor?" Optala jsem se. S úsměvem jsem sledovala jak jí je její pes oddaný a jak se ona k němu chová. Byli jsme na tom podobně. Takè ho pozštěla na postel a zřejmě s ním i spala. Líbilo se mi to. Přestože byla očividně chudá, o svého psa se snažila starat co nejlíp.
Bryden Lou

Příspěvek pro Bryden Lou za Fri May 19, 2017 9:39 pm

Brydenin dům

Zajímalo ji co se mnou mělo být. "Psycholog řekl jednoduše, že jsem schizofrenik." Odpověděla jsem jí a pokrčila rameny. "Matka asi myslela, že za to může fakt, že byla na drogách během těhotenství se mnou a asi do tří let mě nechala vyrůstat mezi feťáky. Asi doufala, že když mě dají do blázince tak se to změní." Dovysvětlila jsem, ačkoli jsem tak nějak tušila, že o tom ví.
Jednu ruku jsem měla položenou Carovi na hlavě a drbala ho pod uchem. Spokojeně přivřel oči a malou škvírkou mezi víčky sledoval ženu před námi. Čas od času taky mrskl ocasem ze strany na stranu nebo se nějak zavrtěl.
"Vyznáš se v lidech, vsadila bych si na psychologa." Odpověděla jsem jí s pohledem upřeným na ní a stáhla z Cara ruce tak, abych se mohla opřít za sebou rukama. Car zvedl hlavu a díval se na mě takovým tím pohledem jako "jak sis mohla dovolit přestat mě hladit?". S lehkým uculením jsem na něho tedy opět položila ruku, aby byl zase v klidu a s hlavou na klíně.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Fri May 19, 2017 11:19 pm

DIANA REDDNESS
~Brydenin dům~
"Schizofrenik?" Ušklíbla jsem se. "To těžko. Měl by se naučit rozeznávat rozdíly mezi psychicky nebo mentálně narušenou osobou a nadpřirozené k. Ovšem, jestli nevěří na nadpřirozeno... tak nemá mezi psychology co dělat." Uculila jsem se. "Tvoje maminka na tom asi byla dost hrozně. Ještě se nestalo aby umístění do blázince zlepšilo stav pacienta. Naopak. Často se stává že když je člověk propuštěn z psychiatrie a navrácen do rodiny, pak se jeho stav zlepší. Současně mi psychiatrické léčebny připomínají kombinaci židovského ghetta a středověké mučírny, přitom by to měl být pouze azyl pro lidi s těžkou mentální nebo psychickou poruchou. Teď se do cvokárny strká snad za všechno." Řekla jsem nespokojeně. "Poměrně dost současných psychologů místo toho, aby klientovi pomohly, ho strčí do léčebny..." Odfrkla jsem si. Takové ponížení pro ostatní psychology! Brzo bude jedno, co seš za psychologa, automaticky budeš považován za monstrum co strká klienty do cvokárny. Pomyslela jsem si naštvaně. Díky dívce jsem se však udržela a nevypěnila.
Očima jsem pozorovala souznění mezi ní a psem. Jsou úžasní... Pomyslela jsem si. Soudě podle toho, jak skromně žila, se dalo soudit, že psa našla někde na ulici. Líbilo se mi, že jí vůbec nevadí že pes možná není čistokrevný, nejezdí s ním na výstavy a chová se k němu stejně jako by se chovala k psovi s průkazem původu. Takovýhle přístup se mi líbil.
"Sázíš správně." Zazubila jsem se. "Ale nechápu jaks to poznala. Jak kamarádi tak rodina říkají, že se chovám jakkoli, jen ne jako psycholog. Ale... když jsem u sebe v ordinaci, jakoby se mi kompletně přeměnila povaha. Sama to nechápu." Řekla jsem a Zavrtěla hlavou.
Bryden Lou

Příspěvek pro Bryden Lou za Fri May 19, 2017 11:58 pm

Brydenin dům

Sledovala jsem ji, stále drbajíc Carovo ucho. Asi jí nedocházel fakt, že nadpřirozeno je pro normální lidi španělská ves. Nikdo na to nevěří, nikdo s tím nemá zkušenosti. Rozhodla jsem se neodpovědět jen jsem sklopila hlavu k zvířeni, které se mi spokojeně válelo po klíně.
"Bůh ví. Nikomu do hlavy nevidíš." Zamumlala jsem možná trochu mimo to, co mi řekla a zvedla hlavu od psa, abych se na ni konečně podívala. Vypadala vytočeně. Zaťaté pěsti a lehce vylouplá žilka na čele mluvila za všechno. Neřekla jsem nic. Nebylo co.
Byla jsem poměrně unavená, takže jsem si lehla na bok, čelem k ní a položila si hlavu. Car se zvedl, došel více ke mě a vyplácl se zase přede mě, aby byl v blízkosti mých rukou a já ho mohla hladit. Usmála jsem se na něho a hladila jej dál a dál.
"Zdá se mi, že umíš číst v lidech. To často umí spíše psychologové. A teď nemluvím o tvé schopnosti." Prohodila jsem k ní utahaně a zívla si. Schopností jsem mínila její možnost, spojit se s někým telepaticky.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Sat May 20, 2017 1:04 am

DIANA REDDNESS
~Brydenin dům~
Pes se líně válel po posteli a já se musela usnadňuje. Connie s Cameolem už dokončili prohlídku domu a lehni si k mým nohám. Oba jsem podrbala. "Máš pravdu, nevidím. Ikdyž... já vlashně vidim. Dobrou schopnost mám, bude se hodit. Jen se ji musim naučit ovládat, abych se mohla rozhodnout, kdy chci přečíst myšlenky a kdy ne." Řekla jsem.
Musela poznávat, že jsem se naštvala. Výraz se mi sice něžně il, ale nevědomky jsem zaťala pěsti. Psi se okamžitě zvedlo. "Klid, klid, ležet." Uklidnila jsem je a oni sebou zase plácli na zem. K
"Číst v lidech? To mě nikdy nenapadlo, ale... asi už to tak bude." Přiznala jsem. "Psychologové to často umí, ne však pokaždé."
Bryden Lou

Příspěvek pro Bryden Lou za Sun May 21, 2017 12:30 pm

Brydenin dům

Opravdu se mi začínali zavírat oči. Přemýšlela jsem jak jí říct, že potřebuju odpočinek.
"Ty ano, jiní ne." Odpověděla jsem lehce mručivě. Moc dobře jsem si pamatovala, jak na mě promluvila skrze myšlenky. Neskutečně nepříjemný pocit, nemohla jsem proti tomu jednoduše nic dělat. "Bude to fajn až se naučíš co s tím dělat." Odpověděla jsem s pokyvováním a posadila se. Jindy bych asi vymyslela i něco lepšího co říct, ale teď jsem se upínala jen k tomu,
jak moc jsem chtěla spát.
"Já..nechci tě vyhánět, ale prakticky od včerejška jsem nespala a jsem dva dny na nohou..potřebuju se vyspat.." Načala jsem trochu nejistě a stydlivě se podívala stranou. Jsem tak utahaná.. Zaúpěla jsem si v duchu pro sebe a podívala se na ni i na její psíky.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Sun May 21, 2017 7:34 pm

DIANA REDDNESS
~Brydenin dům -> ven~
Trochu smutně jsem přikývla. "Zatím mi to spíš přidělávalo problémy než že by mi to pomáhalo. Mrzí mě že jsem tě vyděsila. Celkem se těším až se to naučím ovládat. Co jsem ti vlastně řekla?" Zeptala jsem se se zájmem. Musela jsem vypadat dost divně, když jsem nevěděla, co vlastně říkám. "Já vím." Přikývla jsem pak.
"Jistě, chápu, pěkně se vyspi." Pousmála jsem se po její větě. Zvedla jsem se ze židle, psi ke mně automaticky přiběhli a já šla pryč. Ve dveřích jsem se zastavila. "Tak ahoj, Bryden." Rozloučila jsem se a cyšla ven. Ani jsem si nevšimla že jsem použila její jméno které jsem taky znala z jejích myšlenek.
Bryden Lou

Příspěvek pro Bryden Lou za Sun May 21, 2017 8:31 pm

Brydenin dům

Mávla jsem rukou. "Co naděláš..už to neovlivníš." Odpověděla jsem jí a trochu sebou zavrtěla. Vysloužila jsem si Carův nepříjemný pohled, jako "už se hergot nějak uveleb. Jen jsem se zazubila a podrbala jej. Zajímalo ji co mi vlastně řekla, překvapilo mě, že neví. "Že kdybych měla problém, mohu se na tebe spolehnout." Odpověděla jsem jí a položila si unaveně hlavu.
Moji výzvu k odchodu vzala dobře, což mě těšilo. Kývla jsem hlavou a pak se usmála. "Děkuju..měj se hezky..někdy se zase uvidíme." Odpověděla jsem jí a trochu se usmívala. Ani jsem si neuvědomila, že neznám její jméno a ona nezná to mé. Byla jsem tak unavená, že jsem prostě ihned jak se za ní zavřeli dveře, mohla konečně usnout.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:53 am