Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Bryden+Diana | Depkař a psycholog - UKONČENO

Share
Amelia Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 90

Bryden+Diana | Depkař a psycholog - UKONČENO

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Sat May 13, 2017 10:20 am

Místo: Ehm...
Čas: jako na příběhu
Hráči: Diana Reddness + Bryden Lou
Přizvaní: ---
Děj: ???
Začíná: Dementík ^^
Bryden Lou

Poèet pøíspìvkù : 27

Re: Bryden+Diana | Depkař a psycholog - UKONČENO

Příspěvek pro Bryden Lou za Sat May 13, 2017 2:32 pm

Náměstí

"Care stůj!" Zavřískla jsem za psem, který mi přes polovinu náměstí utíkal za kočkou. Už jsem byla utahaná, bolely mě nohy. Ale co nadělám, nemůžu toho hlupáčka nechat aby se tu jen tak toulal. Nehodlám o něj přijít.
Kočka doběhla někam k domu a vyskočila na okno, skrze které se dostala dovnitř. Oddechla jsem si, protože pes se konečně otočil a šel za mnou. Zastavila jsem se, opřela se o stehna a vydýchávala. Car ke mě konečně přišel a sedl si vedle mě. "Za tohle tě tak nesnáším.." Zasyčela jsem. Ještě pár takovýchhle lítaček a asi vyplivnu plíce.
Všimla jsem si, že se na mě a Cara lidi koukají a moc nechápou můj povyk před tím. Po chvíli vydýchávání jsem čapla psa za obojek a pomalu jej vedla pryč. Rychle to s takhle velkým psem snad ani nejde.
Diana Reddness

Poèet pøíspìvkù : 46

Příspěvek pro Diana Reddness za Sat May 13, 2017 2:57 pm

~Náměstí~
Šla jsem po náměstí, pochopitelně v doprovodu svých dvou psů. Nepotřebovali vodítko, vpodstatě jsem ho nepoužívala. Byli dibře vycvičení. Najednou Cameol zahlédl kočku, zaštěkal a prosebně se na mě podíval. "Ne." Zavrtěla jsem hlavou. Pes svěsila hlavu, ale poslechl. Pochvàlila jsem ho a dala mu piškot. "Hodný Kamy." Řeklajsem a rozhlédla se po Connie. Ta běžela za nějakým psem. "Connie, co to děláš! K noze!" Vykřikla jsem. Connie byla stejně zklamaná jako její dvojče, ale poslechla a přiřadila se k mojí levé noze. "Tak je hodná." Řekla jsem a i jí odměnil a piškotem. Pak jsem se podívala po tom cizím psovi. Klusal ke své paničce, celé rudé v obličeji. Zamířila jsem k ní. "Vpořádku?" Zeptala jsem se starostlivě a káravě se podívala na jejího psa.
Bryden Lou

Příspěvek pro Bryden Lou za Sat May 13, 2017 3:04 pm

Náměstí

"Tyyy..proč mě neposloucháš, když to nejvíc potřebuju, hm?" Optala jsem se svého psího společníka a chvíli na něho rozzlobeně koukala. Car mi odpověděl štěknutím, věděl že se na něho nedokážu zlobit dlouho. S povzdechem jsem sklopila hlavu a vydechla. Poté ho podrbala po hlavě. "Už mi tohle nedělej, magore." Poprosila jsem psa. Ten došel blíže a strčil mi čumák nad stehno, opřel se hlavou a oddaně na mě hleděl. Nejistě jsem se usmála a pak se narovnala. Pes se odtáhl a zavrtěl ocasem. "Já vím, nemáš moc možností se pořádně proběhnout, neměla bych ti to mít za zlé." Zamručela jsem nakonec s tím, že jsem se otáčela k odchod, když jsem uviděla ženu se dvěma psy, co šla mým směrem. Ptala se mě, jestli je vše v pořádku. "Ano..jen mě můj uličník prohnal napříč náměstím." Odpověděla jsem jí. Pes se na mě podíval takovým tím pohledem jako "všechno musíš vykecat" a pak se vedle mě posadil s tím, že se zájmem sledoval psy naproti němu.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Sat May 13, 2017 3:30 pm

~Náměstí~
Oba psi zakňučeli, chtěli za tím psem. Usoudila jsem, že to majitelce nebude vadit. "Můžete." Povolila jsem jim a psi se s vrtícími ocasy vrhli k psovi té ženy. Poté co odpověděla, že se nic neděje, Usmála jsem se. "To znám. Tihle dva už jsou sice celkem vycvičení, no stejně je zázrak že se ani jeden z nich nerozběhl za tou kočkou. Jsou to sice Border kolie, ale mě občas připadá jako by byli zkřížení s chrtem a nějakým ohařem." Zasmála jsem se. Pak jsem si ale uvědomila tón jejího hlasu. Zněl trošku naštvaně, nevěděla jsem proč, jestli kvůli psovi nebo kvůli mně. Avšak, nechtěla jsem to komentovat. Koneckonců, když bude potřebovat pomoc, tak zavolá. Nebo ne? Stydí se? Bojí se? Začaly ve mně hlídat pochybnosti. Nevědomky jsem si zde dopomohla magií. Tak nějak jsem jí sdělila, že kdyby potřebovala pomoc se svými psychickými problémy, jsem tu pro ní.
Bryden Lou

Příspěvek pro Bryden Lou za Sat May 13, 2017 9:49 pm

Náměstí

Někdy mi přišlo, že ten pes ví co říkám. Bylo legrační ho sledovat, jak reaguje na některá má slova. Na povel jejich majitelky se kolie rozešly k Carovi a začaly kolem něho poskakovat a dovádět. Car se trochu rozrušeně zvedl. Pak začal poskakovat a dovádět také. Povzdechla jsem. Dospělý pes a chová se jako štěně. Pousmála jsem se a otočila se na majitelku kolií.
"Co na to říci, psi." Odpověděla jsem jí pobaveně. Z toho jak mluvila jsem poznala, že je to nejspíše typická pejskařka. Nevadilo mi to.
V duchu jsem náhle uslyšela její hlas, což mě nemálo vyděsilo. Když jsem se naposledy setkala s někým s nadřirozeným tak mě to stálo né zrovna málo krve a hodně trapéní v hotelu potom. Ale mohla jsem se vysprchovat, to všechna čest. "C-co to bylo?" Zeptala jsem se se zakoktáním a ustoupila od ženy. Car který si všiml mého znepokojení zanechal hry se psy a rychle se přesunul vedle mě.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Sun May 14, 2017 9:37 am

~Náměstí~
"Asi tak. Ale... jsem ráda že je mám." Přikývla jsem. Podívala jsem se na psy. Connie s Kamym dováděli jako šílení s velkým psem té ženy. Bylo to legrační. Conn s Kamym se snažili dostat psa té ženy na zem, no pokaždé to dopadlo tak, že po zemi se váleli oni dva. Při pohledu na ně jsem se rozesmála. "Někdy si říkám, jakto že se kolie někdy chovají tak hloupě, když mají být nejchytřejší plemeno na světě..." Řekla jsem.
Náhle jsem zahlédla jak ta žena zbledla. "Co se děje?" Zeptala jsem se okamžitě. Tak tohle už rozhodně není vpořádku. Pomyslela jsem si a pak zaslechla její otázku."Jak co to bylo?" Nechápala jsem. [b]"Já nic neobvyklého nevidím, neslyším... Poslyšte, nejste vy nadpřirozená? Co tak vím, některé druhy nadpřirozených někdy slyší nebo vidí něco, co my, normální lidé slyšet ani vidět nemůžeme..."]/b]
Bryden Lou

Příspěvek pro Bryden Lou za Sun May 14, 2017 8:52 pm

Náměstí

Jen jsem ji vyděšeně sledovala. Už ne, už ne..tohle mi stačilo..pět let trápení mi stačilo, už to stačí! Pištěla jsem vyděšeně a dál od ní couvala. Viděla jsem, že Car si všiml mojí rozhozenosti až moc dobře. Znepokojeně zaštěkal a rozhlížel se kolem. Když pochopil z kterého objektu můj strach pochází, nedůvěřivě se před ženou přikrčil a svižnou chůzí šel ke mě. "Já..budu muset jít." Jakmile se mě zeptala jestli něco nevidím nebo neslyším tak jsem ztuhla o to více. Výjevy z blázince se mi pomalu začali ukazovat. Blázinec to byl starý a umřela tam spousta lidí. Tolik mrtvých jsem nikdy nikde jinde neviděla. Nejhrůznější bylo, že když jsem viděla muže kterého nedopatřením zabili při elektrošocích, tak jsem tam viděla mezi mladými sestřičkami tváře, které mě samotnou teď obskakovali. Zbledla jsem snad ještě více. Udělala jsem dalších pár kroků dozadu a za zrychleného dýchání šla co nejrychleji dále od ní.
Co to bylo za hlas? Co když jsem doopravdy schizofrenik? Pane bože proč nemůžu mít pokoj..
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Mon May 15, 2017 9:41 am

~Náměstí~
Dívka zbledla jako stěna. Její pes se stáhnul k ní a začal vrčet. Moji při se instinktivně podívali po mně a pak ke mně přišli, aby mě bránili, kdyby se pes té ženy rozhodl zaútočit. "Uklidní se." Řekla jsem a z mé tváře se dala vyčíst upřímná starost. Bylo mi jasné že ze mě má strach, ale v takovémhle stavu jsem ji nemohla odejít. Když začala couvat a pak se obrátila a šla rychle pryč, došla jsem za ní a chytla jsem ji za ruku. Sice jemně, šle dostatečně prvně na to, aby se mi nemohla vyvléknout. V tu chvíli se mi v mysli ozval její hlas. To není hlas. Uvědomila jsem si po chvíli. To jsou myšlenky a emoce! Vykřikla jsem v duchu a teď jsem zbledla zase já. Uvědomila jsem si, že zřejmě také patřím k té komunitě nadpřirozených, a protože jsem to dosud nepoznala, nepotřebovala jsem pít krev, neměnil a jsem se na zvířata a neviděla jsem mrtvé, Usoudila jsem, že jsem asi nějaký magický nadaný jedinec, tedy magian nebo čaroděj. A protože jsem nepouzila žádnou kouzelnou formuli, došlo mi že jsem stoprocemtně magian. Magian... Pomyslela jsem si otřeseně. Pak jsem se ale vzchopila a do tváře se mi vrátila barva. Mezitím jsem jakoby před očima viděla celou její minulost, která se jí teď promítal a v mysli. Viděla jsem jak byli její rodiče závislí na drogách, jak se k ní začali obracet duchové a jak skončila u psychologa který ji umístil na psychiatrii. Jak tam bylo mnoho mrtvých lidí, jak měla deprese a jak utekla. Byla jsem otřesená z její minulosti. To, že jsem poznala její minulost nemohla tušit už jenom proto, že jsem to neudělala schválně, maximálně se jí mohlo zdát že je někdo v její mysli, ale nemohla uhodnout kdo a co tam dělá. "Médium." Zašeptala jsem nepřítomně. "Ty jsi médium."
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Mon May 15, 2017 9:50 am

//Za Dianu
Bryden Lou

Příspěvek pro Bryden Lou za Mon May 15, 2017 10:04 pm

Náměstí

Ucítila jsem pevný stisk na mé ruce. Každopádně nebyl tak sevřený aby mi nedovoloval se vysmeknout. Ve chvíli kdy se mě dotkla se po ní Car ohnal. Nekousl by ji dokud by mi doopravdy neublížila. Jen ji zastrašoval. Hodně na ni zavrčel a stále se krčil aby bylo jasno, že "tudy ne". "Care pojď." Zasykala jsem k psu. Nerada bych měla na krku něčí zranění.
Najednou vypadala celkem vyděšeně i ta žena. Cukla jsem sebou. Ale nemohla jsem se jí vyškubnout. Car znepokojeně zamručel a položil tlapu na její ruku, jako kdyby jí chtěl říct, ať mě pustí, že jsem jeho.
Stále jsem myslela na to co se mi dělo v blázinci. A na tátu, na mámu. Na prvního ducha kterého jsem uviděla. Na to jak to vše začalo. Když jsem teď slyšela ten hlas v hlavě, děsilo mě to o to více, protože jsem to opravdu neznala. A ještě jak se zeptala. Úplně stejně jako tenkrát ten psycholog který mě dostal do blázince. Několikrát jsem se lapavě nadechla. Když pak promluvila, zůstala jsem stát jako opařená a jen jsem na ni zírala. Co mám dělat?
"Ne, já už nechci, ne!" Vykřikla jsem jednoduše vystresovaně a trhla sebou tak silně až jsem spadla na zem. Strhla jsem tím na nás veškerou pozornost. "Neříkejte to nikomu..neříkejte to...nikomu!" Začala jsem mluvit naprosto vydeptaně. Sedla jsem si, kolena stáhla k sobě a prsty obou rukou si zaryla do holení. Ve stresu a snaze se zklidnit jsem se křečovitě houpala a při každém zhoupnutí se nadechla. Z očí mi vyteklo pár slz. Strach z toho, že se všechno zase podělá a já tam skončím znovu mě opravdu sžíral.
Car štěkl, došel ke mě a starostlivě do mě žďuchal čumákem. Když jsem se odvrátila jen zakňučel a položil mi hlavu k nohám.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Tue May 16, 2017 8:11 am

~Náměstí~
Dívka se snažila vyškubnout. Ráda bych ji pustila, ale nemohla jsem. Mohlo by ti s ní skončil velmi zle. Z jejích myšlenek se dalo poznat, že se nebojí přímo mě ale bojí se že ji umístíme do psychiatrické léčebny. "Uklidni se," Zopakovala jsem. "nic ti neudělám..." Řekla jsem. Znovu zatáhl a a vysmekla se, ale hned spadla. Podala jsem jí ruku a pomohla jí vstát. Její výkřiky jsem Nechápala. "Co nechceš? Stalo se něco?" Zeptala jsem se.
Její druhou větu už jsem nepochopila. "Neboj, nikomu to neřeknu..." Snažila jsem se ji uklidnit. No, asi se mi to moc nedařilo protože byla pořád stejně bledá a třásla se. Její pes na mě vrčel ale to jsem nevnímala. Věřila jsem, že dokud dívce něco neudělám, nezaútočí.
Bryden Lou

Příspěvek pro Bryden Lou za Tue May 16, 2017 10:26 am

Náměstí

Snažila jsem se uklidnit. Opravdu jsem se snažila. Ale šlo to těžko. Když promluvila tak mě ještě více vyděsila. Začala jsem zhluboka dýchat, abych se mohla nějak zklidnit. Pomalu jsem cítila jak se tlukot srdce zpomaluje. Nevěděla jsem jak jí to vysvětlit. A vlastně jsem ani nechtěla. Chtěla jsem jen pryč, chtěla jsem zmizet, nechtěla jsem tu pozornost, kterou jsem dostala. Stáhla jsem si nohy ještě blíže k tělu a objala kolena. "Chci pryč.." Zašeptala jsem vystrašeně a pomalu se začala zvedat, s tím, že jsem od ní pomalu couvala. "Nikomu..nikomu nic.." Šeptala jsem. "Nikdo nesmí vědět co vidím. Nikdo..nikdo.." Udělala jsem dalších pár kroků od ní. Najednou se mi zdálo, že pozornost od ostatních mi snad způsobuje fyzickou bolest. "Zase mě zavřou..zpátky ne.." Měla jsem pocit, že jestli ví, že jsem médium tak musí vědět i věci co se mi stali a proč jsem teď takhle ustrašená. Opět jsem udělala několik kroků pryč. Ruce jsem si spojila za zády. Sklopila hlavu a plaše se dívala do země. Car stáhl ocas mezi nohy a strčil do mě, aby mě nějak probral.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Tue May 16, 2017 10:34 am

~Náměstí~
Bylo na ní vidět, že se snaží uklidnit, a ať jí to šlo pomalu, šlo jí to. Pomalu se jí zklidňoval dech a její pes přestávka vrčet. "Nikomu. Opravdu, nikomu to neřeknu. Věř mi." Stejně ti nic jiného nezbývá Povzdychla jsem si v duchu. Teď už musela vědět, že znám celou její minulost, takže sem se s tím aspoň už nemusela tajit. "Nebojse. Nikam tě nezavřou. Nedovolím, aby tě zavřeli do psychiatrické léčebny. Co bys tam dělala? Nepatříš tam, takže není důvod proč by tě tam někdo měl umisťovat." Řekla jsem klidným hlasem. Začala couvat, její pes stáhl ocas a šel za ní.
"Podívej," Řekla jsem. "Nebudu ti bránit v útěku, nebylo by to ode mě fér... ale prosím neutíkej..."
Bryden Lou

Příspěvek pro Bryden Lou za Wed May 17, 2017 2:43 pm

Náměstí

Hlava mi samovolně několikrát cukla ke straně. Tiky se mnou lehce škubaly celou dobu. Nelíbilo se mi to, ani trochu. Byla jsem slušně vyděšená. Třásla jsem se po celém těle, stále jsem se lehounce cukala. Bylo pro mě těžké se zklidnit úplně. Přesto jsem se snažila na tváři udržet normální výraz.
Když poté začala mluvit, že to nedovolí a že tam nepatřím tak jsem semkla víčka. "Oni mi nevěří.." Zašeptala jsem. Pohledem jsem zběžně přejela náměstí a všechny lidi co na nás zvědavě koukali.
Od mých nohou jsem uslyšela zakňučení a strkání od Cara. Okamžik jsem zůstávala ve stejné pozici. Spojené ruce za zády ukazovali, jak moc potupená a nesvá jsem.
Okamžik jsem poslouchala co říká. Nechtěla abych od ní odcházela. Začínala jsem chápat, že ona mi nechce ublížit. Několikrát jsem se zhluboka nadechla. "Tak pojď jinam ty!" Vyhrkla jsem nakonec. Hlas mi v půli věty přeskočil díky strachu u pár tónů jinam. Polkla jsem. Čapla ji za ruku a svižnou chůzí ji táhla směrem z náměstí. Nemohla jsem tam zůstat, kdy po mě zíralo tolik lidí. Nedržela jsem ji pevně, spíše až moc něžně.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Wed May 17, 2017 8:09 pm

~Náměstí~
Ona se snažila zklidnit a to jsem velmi oceňovala. Nebylo moc lidí co se tak snažilo. Bylo vidět, ž je pro ni hodně těžké se zklidnit, ale zvládla to. Akorát se pořád trochu třásla po celém těle. Zřejmě měla panický strach z lidí a to, jak na nás všichni zírali jí rozhodně neprospívalo. "Oni?" Kývla jsem hlavou k lidem na náměstí. "Oni ne. Protože jsou to lidé. Nevěří v nadpřirozeno. Neví, že existují vlkodlaci, magiani, smrtonoši a média. Nevědí, že existují jiné rasy než obyčejní lidé a za tím si stojí. Kdy jim připadá jen trochu divný, šoupnou ho do cvokárny bez ohledu na to, jestli tam patří nebo ne." Odfrkla jsem si pohrdavě. "Proto mnoho nadpřirozených končí na psychiatrii chybou špatných psychologů - normálních lidí nevěřících na nadpřirozeno. Takovou chybu by psycholog neměl dělat. Psycholog by měl pomáhat ne se zbavovat klientů tím, že je bude posílat do psychiatrické léčebny. No jo, a pak se diví že jim nikdo nevěří. A když jim někdo nic neřekne, označí ho za "nebezpečného šílence" a pro jistotu ho šoupnou na psychiatrii. Takže pokud se dostanešk psychologovi, pravděpodobně skončíš ve cvokárně ať už jim něco řekneš nebo ne." Řekla jsem nespokojeně. Bylo vidět, že mě to štve a podle toho se dalo poznat, že jsem sama nadpřirozená.
pak mě najednou chytla za ruku, řekla ať jdu s ní jinam a rychle mě táhla pryč z náměstí. Nebránila jsem se, naopak jsem se přizpůsobila jejímu kroku. "Chápu tě. Taky mi pohledy těch rádoby odborníků jsou nepříjemné." Ušklíbla jsem se.
V půlce náměstí nás zastavil jeden muž. "Není to...?" Ani nedokončil větu když jsem odsekla: "Není." Nevěděla jsem sice, na koho se ptá ale v jeho pohledu a tóu hlasu se mi něco nelíbilo a dostala jsem strach že je to nějaký chlap z psychiatrie co hledá uprchlé lidi, "vězně", jak jsem jim přezdívala. Teď jsem táhla za ruku zase já dívku, chtěla jsem se rychle dostat z dosahu toho chlapa. Zřejmě věděl kdo jsem, jako spousta lidí tady, ale jeden nikdy neví co měl v úmyslu a jestli by byl schopný i zaútočit aby dívku dostal.
Bryden Lou

Příspěvek pro Bryden Lou za Thu May 18, 2017 4:03 pm

Náměstí -> Úkryt Bryden

Běžely jsme tedy přes náměstí, s našimi psy v závěsu. "Všichni!" Odpověděla jsem jí na její otázku "kdo mi nevěří" a dál běžela. Vyslechla jsem si ji. Měla pravdu. A to byl další důvod proč se od nich držet dál. Pro jejich nevědomost. Ubližují lidem kteří za nic nemohou a neví o tom, prochází jim to a poté zdravé lidi dovádí k opravdovému šílenství.
Neskutečně jsem si užívala, že jsme se od nich dostávali pomalu, ale jistě dál. Byl to fajn pocit. Vedla jsem ji pomalu k úkrytu, kde jsme s Carem přespávali. Tam byl klid, tam bylo bezpečí..v rámci možností.
Přede mnou se najednou jako z oblaku prachu vynořil můj doktor. Polkla jsem. Než se však stihlo něco seběhnout, vzala to do svých rukou ta žena, pevně mě chytila a táhla mě dál od něho, ani nezareagoval. Otočil se a šel pryč, díky bohu.
Když jsem viděla, že jsme blízko odbočky tak jsem opět převzala vedení já a rychle zatočila. Přeběhla jsem s ní i se třemi psy silnici a běžela k rozpadlé, staré části města, kde byla polovina bytovek nepouživatelná. Když jsme doběhli tak jsem běžela do jednoho konkrétního domu a po schodech už pomaleji nahoru. Car běžel automaticky do 'našeho' bytu.
Diana Reddness

Příspěvek pro Diana Reddness za Thu May 18, 2017 4:23 pm

~Náměstí - Brydenin dům~
Běžely jsme přes náměstí. Podle strachu v dívčiných očí který se tam objevil když zahlédla toho muže jsem poznala, že ho zná. A stoprocentně s ním nemá dobré zkušenosti, možná je to doktor z léčebny či co... Pomyslela jsem si. Když jsme odběhly a muž se otočil a odešel, obě jsme si oddychly. Doběhly jsme na konec náměstí a ona pak zabočila někam po křižovatce. Po chvíli jsme zvolnily tempo a procházely mezi řadami polorozpadlých ale jinak na chlup stejně vypadajících domů. Dívka i pes vypadali o mnoho sebejistější než na náměstí, ale já jsem moc jistá nebyla a moji psi taky ne. Pořád se opaztrně rozhlíželi a občas zděšeně zakňučeli. Dívka nás dovedla do jednoho domu, který vypadal celkem slušně. Tady bydlí nebo se tu jen ukrývá? Přemýšlela jsem. V domě netekla voda ani nebyla elektřina. Bylo tu šero a moje oči si na tmu nejdřív musely přivyknout než něco viděly. Kromě toho šera tu to tady nakonec vypadalo celkem dobře. Bylo vidět že se o to někdo stará a že ten někdo tu je často. Ona tu bydlí! Uvědomila jsem si zděšeně.
Šly jsme po schodech nahoru, byly tak židle. "To jsem opravdu jediná kdo ti věří že tam nepatříš?" Zeptala jsem se poté co jsme se posadily.
Bryden Lou

Příspěvek pro Bryden Lou za Thu May 18, 2017 8:13 pm

Brydenin dům

Car vyběhl po schodech do bytu, kde už automaticky šel na svůj pelech, který tvořila jedna velká matrace. Běžně spal se mnou, ale přes den, nebo když jsem byla ve větru uvítal místo v koutě místnosti. Kousek od postele bylo pár židlí, na jedné z nich se usadila ta žena. Vypadala celkem zděšeně. Když jsem si uvědomila jak moc je tu zatuchlo, zvedla jsem se a vyndala z okna krycí desku, která mi nahrazovala okno, jenž bylo rozbité. Desku jsem pak odložila pod okno a stáhla jsem se zpět na postel, kde jsem seděla předtím. Moc jsem už nevěnovala pozornost dalším věcem, jen jsem seděla, stále lehce rozklepaně a poslechla si co mi řekla. Kývla jsem hlavou. "Asi ano..dokonce i moje máma mě tam poslala." Odpověděla jsem jí posmutněle a nervózně si vytáhla na postel obě nohy.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Thu May 18, 2017 8:38 pm

DIANA REDDNESS
~Brydenin dům~
Její pes si automaticky lehl na matraci v rohu. Pochopila jsem že to jeho pelech. Vypadalo to, že se snaží aby to tu vypadalo co nejlépe. Bylo tu trochu zatuchlo a to si ona asi uvědomila protože sundala z okna jakousi desku a do místnosti hned pronikl čerstvý vzduch a světlo. Usmála jsem se. Ona se zase posadila na postel a pak začala mluvit. Bylo jas é že se musí hodně přemáhat aby vůbec něco řekla, ale přecijenom promluvila. Asi se prosre potřebovala někomu svěřit a já bych tu ráda byla pro ní. Po její větě jsem udiveně povytáhla obočí. "I tvoje vlastní matka? To je neobvyklé... běžně se matky snaží umístění do cvokárny spíš zabránit než že by tam své děti posílali. Myslíš že k tomu měla nějaký důvod?" Zeptala jsem se a snsžika se chovat víc jako kamarád než jako psycholog.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:55 pm