Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Siriah a Mattew-Park a Matta byt.

Share
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 80

Siriah a Mattew-Park a Matta byt.

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Tue May 09, 2017 6:43 pm

Byt Siriah-Park
Probrala se o něco pozdě po tom, co potkala Sebastiana a docela jí podivilo, že bolest v kotníku nepřestala. Povzdechla a pomalu se pokusila aspoň zvednout. Noha zabolela, ale Siriah se na ní nějak udržela vlastně jí spíše pomohla její druhá noha. Nahlas polkla a pokusila se zahnat slzy, které jí právě do očí vehnala ona bolest. Vydala se pomalu pajdavým krokem do kuchyně, kde se chystala si udělat něco k jídlu vzhledem k tomu, jak velký hlas měla a tak začala po hmatu hledat něco, co by mohlo být dobré. Nakonec našla něco jako lupínky a tak si je rozhodla udělat s mlékem. Ani sama nevěděla jak to dokázala s tím, že vylila minimálně mléka, ale zdálo se, že se zase do svého cviku začíná vracet. Zhluboka se nadechla a rozhodla se raději nekomentovat katastrofu, co způsobila v kuchyni. Pomalu se tedy s jídlem vydala ke stolu, kde se ho konečně uráčela sníst. Však co to s tím bylo? Chutnalo to nějak divně tak, že se rozhodla zbytek již nedojíst ještě by se jí z toho něco stalo. Zase se zvedla ze židle a vydala se pomalu belhavým krokem k lince, kde si sebrala nějakou flašku s pitím. Na to, že toho v té flašce zbyla půlka to do sebe kopla docela rychle. Skoro se zakuckala, když flašku položila. "Jak dlouho tu vlastně sakra ta voda je? Mám pocit, že se ani napít nemohu." Postěžovala si do ticha bytu a konečně se vydala do předsíně si nazout zase boty. Trvalo jen pár minutek než se zase pomalu loudala venkem tentokrát směrem k parku. Možná to nebude zase tak marný den. Bundu od Sebastiana si pořád tiskla k tělu jako by to byl vzácný artefakt. Však co se nesralo jejím tělem projela ostrá bolest hned jak do někoho narazila a ten někdo nebyl jen tak někdo. Podle toho jak náraz vypadal, že to byl nějaký mladík. "Můžeš dávat pozor, ty kravko? Ach vlastně nemůžeš jelikož jak to vypadá tak ti tvoje operixodované vlasy zaslepily mozek." Utrousil hnusně někdo a ona jen seděla na zemi. Nehodlala odpovídat někomu, kdo na ní byl tak hnusný. Cítila jak jí ten mladík zvedá do vzduchu a naštvaně vrčí. "Pusťte mne!" Dostala ze sebe zoufale a snažila se nějak bránit, však bylo to marné, jak by se teď hodil zachránce. "Pomoc! Kdokoliv pomoc!" Zakřičela ještě než jí pak byla tato možnost odebrána.

Naposledy upravil Siriah Mercy Nightwish dne Sun May 21, 2017 11:00 am, celkově upraveno 1 krát
Matthew Bloodworth

Poèet pøíspìvkù : 11

Re: Siriah a Mattew-Park a Matta byt.

Příspěvek pro Matthew Bloodworth za Mon May 15, 2017 2:10 pm

Mattuv byt -park
Matt
Rozhlédl se, je to nějaký čas co se mu ostatní Scorpioni neozvaly. V tomhle případě to znamenalo že má na chvílí pokoj!
Tentokrát nechal Arta doma protože ho nehodlal budit. Vydal se do parku uvolnit se. Utřídit si myšlenky a přemýšlet nad svým životem. Magian byl.. který dokázal ovládat led. Schopnost která byla docela k užitku. Něco ho však přerušilo .
"Nechte ji být!" Zavrči a rozeběhl se k chlapíkovy který ubližoval nějaké dívce.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Mon May 15, 2017 2:39 pm

Ani netušila, kdy jí mladík pustil, ale najednou byla svobodná. Seděla na zemi a cítila, že brečí. Jak jen si tohle zasloužila? Pokusila se zvednout jenže jí zmrzačenou nohou projela bolest. Zaskučela a přitáhla si tedy k tělu jen bundu ve snaze se soustředit na něco jiného než jen bolest. Popotáhla a naklonila hlavu na mladíka, který od ní násilníka odehnal. Ubližovat dámě bez pozornosti bylo fajn, ale jak mile se již někdo zajímal tak to bylo hned jen to, aby se pokusil o útěk. Bělostné vlasy jí padaly po hrudi a zvedali se spolu s ní. Byla vystrašená, co když jí chtěl i tenhle mladík ublížit? Zaskučela a snažila se očima něco zachytit jenže marně, neviděla již dlouho tak o co se pokouší? "Chtěla bych vám poděkovat za mojí záchranu, nevím co to bylo za blbečka, že si dovoluje na slepce, ale tak děkuji vám, že jste tu byl." I přes tohle všechno byla pořád milá i když jí po tvářích tekly slzy bolesti a smutku z toho, že si někdo dovolil na chudáka. "Nechci být vlezlá, ale mohl by jste mi pomoc? Mám něco s kotníkem a jako slepec nevím jak dát ruce." Tohle řekla již s úsměvem jako by ignorovala fakt toho, že nic nevidí. "Jen nehodláte mi také ublížit, že ne?" Zeptala se pro jistotu a již natáhla ruku jeho směrem jako by mu věřila více, přeci jen si svoje myšlenky snad vyjasnila během setkání se Sebastianem.
Matthew Bloodworth

Příspěvek pro Matthew Bloodworth za Mon May 15, 2017 6:49 pm

Matt
Naštěstí nemusel použít led.. no to by dopadlo že ano. Pomalu se rozešel k dívce. Chce ji pomoct.
Jemně se dotkl ruky dívky. "Jsem rád že jsem mohl pomoct" pak ji pomohl se postavit. "Nene nehodlám vám ublížit chci vám pomoct" usmál se
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Mon May 15, 2017 8:16 pm

Povzdechla a upravila si svoje vlasy. "Jen mohl by jste tu se mnou být? Docela se tu po tom incidentu bojím být sama, bůh ví kdo by se zase na mne mohl vyřítit ze stínů a já bych tu byla úplně sama. Jako slepec se neumím bránit což mne docela dost mrzí. Jinak nebudu se, ale zlobit když odejdete jelikož kdo by se o mne chtěl starat, že? Všichni z mého života odešli a já tu zůstala sama ještě aniž bych si zase uměla pomoc." Bylo toho na ní na chudinku moc a tak nebylo divu, že brečela. "Aspoň někdo, kdo by nechce jen ublížit jelikož tohle bych už opravdu nezvládla. Ale děkuji vám ještě jednou moc za záchranu mého zbytečného života." Pokusila se přes slzy usmát jenže to nešlo. "J-jsem Siriah Mercy Nightwish." Dostala ze sebe ještě.
Matthew Bloodworth

Příspěvek pro Matthew Bloodworth za Sat May 20, 2017 9:37 pm

Po chvíli mlčení přikývne "Když vám to nebude vadit, klidně tu s vámi budu. Zcela chápu že se obáváte toho co by mohlo následovat"přikývl a jeho mysl zabloudí do vzpomínek když byl nováček ..v tom jejich klubu. Ty první dny nebyli příjemné, víte ti kteří tam byli už dlouho si rádi z nováčku střílejí. A bohužel těmi vtípky které Mattovi nepřišli vtipné..no ukončeme to tak že pomsta byla více než ledová.
Koukl na dívku, brečela, neví proč. Ale v tu chvíli ho zabolelo u srdce. "Jmenuji se Matthew Bloodworth..a těší mě Siriah" trošku se usmál. "Mimochodem Siriah..je hezké jméno" přemýšlel jak by mohl Siriah zvednout náladu. "Život není zbyteční.. ani váš ani nikoho jiného" zavrtí mírně hlavou, "Ačkoliv.." začne "Chápu že to co řeknu bude znít divně, ale jestli by vám to nevadilo..Pomohl bych vám k sobě domů aby jsem vám podíval na ten kotník?"
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Sat May 20, 2017 10:29 pm

Klepala se a to docela dost. Nikdo nevěděl čím to bylo a ona sama taky moc netušila. "Často se bojím, když můj svět se skládá jen z temnoty a žádného světla. Zkusil jste se pohybovat někdy bez jakékoliv pomoci poslepu? Já bych vám to nedoporučovala jelikož je to docela hnusné a proto sem si možná odrovnala ten kotník, ale co sem mohla dělat, když mne tu nechali všichni? I můj dokonalý bratránek mne tu nechal a hlavně, že bydlí docela kousek ode mne. Vaše mužské chování sem nikdy nechápala, tedy můj přítel byl výjimka....než zemřel a já sem potkala bratrance, ale ten odešel za někým jiným. Promiňte jestli vás tohle moje povídání nudí.." Nechovala se tak moc uzavřeně jak by se od ní čekalo spíše se rozpovídala. Povzdechla a natáhla k němu ruku tedy jeho směrem, nevěděla totiž kde je. "Siriah není hezké jméno, znamená to prokletí a to tedy můj život je....kdybych viděla tak se dokážu zabít jelikož sem stejně jen odkázaná na pomoc ostatních. Spíše Matt je hrozně hezké jméno. Klidně si mne k vám vezměte, ale budu vám jen na obtíž." Zamručela a sklopila hlavičku. Vypadalo to, že brzy bude brečet ještě více než teď brečela a to by se už skoro asi vzlyky zadusila. Potřebovala uklidnit a hlavně pomoc.
Matthew Bloodworth

Příspěvek pro Matthew Bloodworth za Sun May 21, 2017 8:46 am

Cítil jak se klepala. "Zkusil jsem chodit jako slepý..Ale důvod toho byl jiný Heh" zabručí trošku nedoprovolně.
"Ne nenudí mě vaše povídání. Sám vím že někdy je dobré se vypovídat" usmál se a vzal ji do náručí. Takhle ji donesl až k sobě domů. Položil ji na gauč a zkontroloval ji ten kotník. "Siriah.. ohledně toho kotníku. Stačí když budete pár dní odpočívat.. můžu vám na kotník dát i led jestli chceš"
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Sun May 21, 2017 10:59 am

Byt Matta
Musela se tomu zasmát, Matt se jí zdál i po tak málo okamžicích jako super člověk. Ale zdálo se, že jej Siriah trochu nudí. Povzdechla a cítila jak jí zvedal do náručí, trochu zakňučela a pokusila se ho chytit, aby nespadla. "Mohla bych vám tu povídat do nekonečna jestli by jste měl zájem přeci jen je hezké někomu říct svoje trápení. Já se bojím třeba, že mne všichni opustí a nikdo se o mne již nebude zajímat jelikož já a domácí práce nejdou moc k sobě. Vlastně ani nevím kdy naposledy sem se pokoušela o utírání prachu takže asi poznáte, že to není nic moc dobrého bydlet samotná slepá. Ale nechci si jen stěžovat, vy jste měl také jistě úžasný život o kterém bych chtěla slyšet." Řekla docela nadšeně a cítila jak jí položil na gauč a ona zatajila dech. "Říkejte mi Siri a přestaňte mi prosím vykat, cítím se pak nehorázně stará a nepotřebná." Zasmála se tomu tiše a prohrábla si bělostné vlasy. Cítila se docela v rozpacích a neuměla určit proč. Připomínal chováním tolik Kindreda, ale nebyl to on. Nahlas polkla "Takže vy bydlíte kousek od parku nebo jste mne těžkou kozu nesl nějak daleko?" Zeptala se raději.
Matthew Bloodworth

Příspěvek pro Matthew Bloodworth za Thu May 25, 2017 6:58 pm

BM
Pozorně poslouchal celou dobu Siriah . Až když domluvila odpověděl. "tak myslím že bát se už nemusíš že tě všichni opustí. Mohu být kdykoliv k dispozici když budeš potřebovat pomoct" usmál se. Sedl si, k ní. "Tak dobře Siri.. mě můžeš říkat Matt.. to už jsem možná říkal" usmál se. "Ale k mému životu.. není zajímavý a stejně o značné části nemohu mluvit" zavrtí hlavou. "A bydlím kousek od parku"
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Fri May 26, 2017 11:00 pm

Mattův byt
Povzdechla a lehla si na gauč pořádně. "Někdy si říkám, že si z nás bůh jen dělá srandu a tohle všechno nemyslí vážně, ano budu ráda, když budeš můj kamarád a já se za tebou budu moct stavit kdykoliv, když mi bude špatně. Přeci jen od toho jsou kamarádi, ne? Kdybych se moc pletla tak mne klidně oprav." Zamumlala a dala si ruce pod hlavu. Nevidící oči upírala někam kamsi do pryč a přemýšlela jestli by mohla vidět něco jiného než jen tmu. "Matt je hodně hezké, ale nemyslím si, že bys měl nějak nudný život. Mohlo se ti stát cokoliv a vždy to bude unikátní příběh, který nikdo jiný mít nebude, přeci jen je to úchvatné." Zamručela a natáhla k němu jednu z rukou. Tohle jí bylo hodně nepříjemné, ale tak co mohla dělat. Ušklíbla se a zavřela oči, i když jí to bylo úplně k prdu. Jen prostě tak pro efekt a hlavně, aby se jich tak nebál.
Matthew Bloodworth

Příspěvek pro Matthew Bloodworth za Sat Jun 10, 2017 1:47 pm

Mb
Mírně ji pozoroval, musel se přeci jenom na chvilku usmát. "Ne nepleteš se ani trochu. Kamarádi jsou od toho aby si pomáhali, aby se navzájem udrželi". Na chvíli se zamyslel. Ne nemůže ji říct co zažil, přeci jenom slíbil jim to. A taky slíbil že bude pomáhat každému svého druhu kdo bude kdy v nějakém nebezpečí, přeci jenom ten druh není zrovna rozrostlí. Ale tak budeme pomáhat i ostatním že ano.
"Chceš něco k jídlu? Či k pití?" usmál se
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Sat Jun 10, 2017 4:46 pm

MB
Koukla jeho směrem, však marně. Povzdechla a prohrábla si vlasy, jak tohle bylo hodně složité. Prokřupnula si klouby a raději své modré oči zavřela. "Nebo od něčeho více tu jsou pak milenci a rodina, ale to do toho nebudeme pléct, ne?" Ruce si složila do klína a narovnala záda. Povídalo se jí s ním dobře, ale pořád musela myslet na toho jejího prince, do kterého se zamilovala. Zeptal se jí jestli nechce někdo k jídlu nebo pití a ona jen kývla. "Dala bych si něco k jídlu i k pití, ale nechci tě otravovat." Usmála se jeho směrem a pak se pokusila postavit. Přeci jen tu nebude jen tak sedět.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Similar topics

-
» Park

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:24 am