Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Martin Shaw, Sebastian Clark a Trish Callwey: Les a popř. okolí - DOKONČENO

Share
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 56

Martin Shaw, Sebastian Clark a Trish Callwey: Les a popř. okolí - DOKONČENO

Příspěvek pro Trish Callwey za Sun May 07, 2017 10:30 pm

Les

Právě jsem se nacházela v jedné části lesa, kam nikdy nikdo moc nechodil. To jsem věděla, jelikož když jsem byla upír, což jsem tedy furt, a byla to taková ta doba, kdy jsem neměla fakt totálně nikoho a živila jsem se na zvířatech, žila jsem právě v této části. Měla jsem jí vcelku ráda a věděla jsem, že zde najdu i svůj takový úkryt, který jsem si docela pečlivě našla a zkrášlila. Jenom teď se mi nechtělo, ještě by se to tu za tu dobu mohlo změnit a někdo by mě mohl pronásledovat a uvidět můj takový tajný úkryt... to by nebylo dobré, to by mi fakt vadilo, i když ani nevím proč, vždyť to byla v podstatě jenom taková jeskyňka.
No, nicméně, jak jsem na tom vlastně byla se sebekontrolou? Dalo se říct, že furt trošku hůře. Tedy, teď jsem byla čerstvě nakrmená, takže jsem neměla tu potřebu, ale jakmile bych začala mít hlad, už by to tak lehké nebylo. Vlastně bylo, ale to jen v případě, kdyby se mnou byl Seb, jenže to teď nebyl, takže jsem se hlavně chtěla včas vrátit k němu, aby se něco nestalo. Jak bych reagovala na to, kdybych někoho nekontrolovaně zabila? Chm? Raději na to nechci ani pomyslet, co si budeme povídat. Ale co když se to stane? Co když někoho zabiju a když z něho budu sát jeho krev, tak ve finále u toho budu ještě ráda? Co když se ze mě ve finále stane chladnokrevný zabiják, který bude furt jenom nekontrolovatelně vraždit a vraždit? Ne, nesmím přemýšlet takhle negativně, to není dobré.
Tak či tak, dále jsem "bloudila" tímto lesem, různě jsem přemýšlela a rozhlížela se, kudy jsem šla, kdybych náhodou zabloudila, teď už doopravdy.
Thomas Williams

Poèet pøíspìvkù : 63

Re: Martin Shaw, Sebastian Clark a Trish Callwey: Les a popř. okolí - DOKONČENO

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun May 07, 2017 10:56 pm

Les
Martin Shaw
Jak dlouho to je? Jak dlouho s někým mluvil? Jak dlouho se mu nedařilo lovit? Nyní v podobě černé lišky, poněkud vyhublé poslední dobou se mu totiž nedařilo lovit. Se těd poněkud malátně pohyboval..nějaký magor si klidně mohl myslet že se tahle liška napila alkoholu..ale jde to vůbec? No kdo ví
Trish.. Jak ji dlouho neviděl, i když ji docela hledal..ale Martin nikdy nepatřil do města byl příliš vžitý s liškou kterou v sobě měl. A nebo se na to chtěl vykašlat. Osud mu nepřál nebo on sám si nepřál to si vyberte.
Jako liška začal čichat, cítil pach který dávno necítil..připomínalo mu to Trish. Ale v tom pachu bylo něco jiného. Něco co neměl rád .
Mám? Nemám? Co když se pletu? S mojím stavem by mě mohl leckdo snadno zabít.. střihl ušima a chvíli se díval jakýmsi směrem než se zase rozešel. Nakonec? Se usídlil na pařezu kde usnul...
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 212

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun May 07, 2017 11:02 pm

Les

Bylo to pár hodin, co šla Trish ven. Měla se co nevidět vrátit, ale já už byl jako na trní. Bál jsem se, co kdyby se něco stalo? Musela by si to vyčítat a já bych si to vyčítal zrovna tak.
Prošel jsem mezi pár stromy, na sobě černé triko a svůj milovaný kabát, připomínající mozkomora, spolu s tmavšími riflemi a teniskami. Víte jak, conversky od vietnamců.
Překročil jsem padlý strom a pomalu se dostával hlouběji do lesa. Vítr foukal ode mě, takže jsem šel hodně naslepo. Když se už konečně odhodlal otočit, konečně jsem ucítil, že by neměla být až tak daleko. S oddechnutím jsem zpomalil a vykračoval už o něco pomaleji. Po krátké chvíli jsem konečně viděl její siluetu, každopádně jsem v tu chvíli začal cítit i další pach. Byl to liškodlak, a já jsem si byl jistý, že tenhle pach znám. Jelikož lišek neznám moc, bylo mi jasné, o koho jde.
Popoběhl jsem, abych byl co nejrychleji u ní, přičemž když jsem k ní doběhl, tak jsem ji chytil kolem ramen a málem ji sejmul na zem. "Díky za pomoc s bržděním!" Zasmál jsem se, když jsem ji pustil. "Jaký byl lov?" Optal jsem se jí ještě. Měl jsem pocit, že pach bude asi blíže než se mohlo zdát.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Sun May 07, 2017 11:35 pm

Les

Tak jsem si kráčela v klidu dál, přemýšlejíc o všem různém. Někdy to byly takové blbosti a někdy zase docela chytré věci. No, chytré. Hh, chápete, že?
A samozřejmě, kráčela bych i dál, jenže jsem uviděla lištičku na nějakém pařezu, takže jsem se zastavila a z dálky si ji prohlížela. Na chvíli jsem i zavětřila, ale pach mi vůbec nic neříkal. Jen vzhled té lištičky ano. A uznejme - černé lišky nejsou tak časté, jako ty zrzavé, ne? Prostě, chtěla jsem tím říct, že jsem si nemyslela, že to bude jen tak obyčejná liška, ale takový ten člověk, který se do té lišky mění. Bylo tu takových víc? To jsem pila i z nadpřirozených lištiček? Chm, ani jsem nevěděla. To je teď jedno. Každopádně, asi to nezjistím jinak, než že bych ji probudila. Už jsem se chystala udělat několik kroků, co mě od ní dělilo, jenže najednou do mě někdo narazil. Do prdele, kdo...? Už jsem tak naštvaně začala přemýšlet, když jsem uviděla Seba, který už se mě pustil. Na chvíli jsem si ho přeměřila chladným a naštvaným pohledem, přičemž jsem se mu zkoušela naznačit, že mě tím naštval. Tato má maska mi ale nevydržela dlouho a hned na to mi na tváři pohrával hravý a veselý úsměv. "No, to teda máš zač." Podotkla jsem, i když mě zajímalo, co tady dělá, měla jsem přeci přijít domů sama. Chmmm... mi jako nevěří? Nu, zeptám se pak. "Nic jsem nelovila, nemám žádný hlad, měla jsem ještě tu krev od tebe, bez tebe bych hladová asi ani stejně nevyšla." Nevinně jsem se uculila, vzápětí jsem se ale zatvářila vážně. "Sebe? Proč mám pocit, že to není normální liška, co odpočívá?" Šeptla jsem k němu a poukázala jsem na lištičku, netušíc vlastně, co teď udělala...
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun May 07, 2017 11:48 pm

Les
Martin Shaw
Ze spánku střihl uchem nejdřív jedním pak druhým. Kdo ho sakra budí? Už nespal a jen tiše poslouchal. To co řekla Trish ho celkem zabolelo. Takže už si nepamatuje.. to je celkem hodně smutné. A Martina to skutečně v duši bolelo.. ještě víc když tu byl Seb kterýho v lásce nemá. Vstane a proměni se v člověka. I když je noc, je vidět že Martin je vyhublý. "Zapomněla jsi Trish? To je celkem smutné" zašeptá a Koukl na ni. Jeho hlas zní unaveně. Jeden pohled věnoval Sebovi. Tady slovo netřeba. Seb si ho dozajista pamatuje.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun May 07, 2017 11:54 pm

Les

"Nedošla ti už? Měl bych ti to znovu naplnit.." Mručel jsem, když mi oznámila, že pila krev z lahvičky namísto ze zvířete. Natáhl jsem ruku s tím, že jsem očekával jestli mi ji podá, to ale položila další otázku a já ruku stáhl. "Protože to normální liška není." Potvrdil jsem její domněnku a pootočil se, abych k lišákovi, na kterého ukazovala nestál zády. To už se Martin proměnil a stál naproti nám. Jeho slova mě trochu pobavila. Jak ho měla poznat, když byla člověk při jejich posledním setkání? Tehdy jeho pach necítila a on není jediná černá liška na světě, co si budeme povídat. Svými slovy si tedy vysloužil u mě jenom to, že jsem nechápavě popotáhl jedno obočí nahoru a sledoval jej.
"Myslím, že na tebe se jen tak nedá zapomenout. Každopádně tehdy tě ještě nemohla cítit." Podotkl jsem, aby si uvědomil hloupost svých slov a narovnal se vedle Trish.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Mon May 08, 2017 12:20 am

Les

Chvíli jsem přemýšlela o tom, jaké by to bylo, kdyby ze všech kohoutků, co jsou na světě, by tekla jenom krev. Koupali bychom se v krvi, myli bychom si ruce v krvi, všichni by pili jenom krev... nevím, napůl to bylo asi nechutné, ale na druhou stranu dosti zajímavé. Každopádně se mi to asi nikdy nesplní, tak bych o tom raději mohla přestat přemýšlet.
Když se mě pak Seb zeptal, jestli mi už nedošla, zavrtěla jsem hlavou. "Ještě tam něco mám, díky." Mírně mi opět ucukly koutky nahoru. On svou ruku pak stejně stáhl a odpověděl mi, že ta lištička, co byla nedaleko od nás, opravdu normální nebyla. Ou, dobře já! Ne, ok, klid. Nicméně, ta daná liška se najednou proměnila v člověka a mně hned doteklo, o koho se jedná. Martin. Problesklo mi hlavou. Chvíli jsem byla překvapená, trochu jsem nemohla uvěřit tomu, že ho vidím, ale tak... stál tu přede mnou, takže to musí být pravda a je tu.
Když však promluvil, zamyslela jsem se nad tím. Kdyby byl v lidské podobě, byla jsem si jistá, že bych ho poznala, ale teď? Jak jsem ho vlastně mohla poznat teď? To jsem si měla pamatovat, jak dlouhou má srst, jak dlouhé nohy nebo jak dlouhý ocas? Pardon, ale to by na mě bylo možná trochu moc. Nicméně! Seb to pak v podstatě odůvodnil. No jo, měl pravdu! V té době jsem opravdu byla jen člověk. Kdybych v té době byla stejná jako teď, nejspíše bych si ho zapamatovala i v liščí přeměně.
"Seb má pravdu, podle pachu bych to nedala, ještě když si byl v liščí podobě, ale když si se proměnil, trklo mě to hned, to se neboj, nikdy bych nezapomněla úplně." Přitakala jsem a sledovala jsem tak nějak reakci obou. Docela ráda bych šla Martina nějak lépe přivítat, třeba alespoň lehce obejmout, jen jsem nevěděla jak na to. A kdo ví... uskuteční se to vůbec?
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Mon May 08, 2017 12:25 am

Les
Martin Shaw
V duchu si však probírá její pach. Zdá se mu ? To ho má společný se Sebem?! "Jo ty víš nejlépe že jo? Když jsi ji proměnil že jo?!" Štekl více než měl v plánu. Cukl sebou když si uvědomil jak se nyní vlastně chová. Bože už je z něj debil.. úplně. Koukl na Trish. V jeho očích zda je viděla . Bylo možné cítit jak se cítí. Cítil se totiž úplně na dně. Miloval ji.. ne miluje ji. Několik dnů ji hledal ale ve městě je prostě moc velký hluk ! Jako liška co žije už dost dlouho v lese má citliví sluch. Deptalo ho to že ji nedokázal najít. A z toho se stávalo že nedokázal lovit že byl roztržitý. Ne na tohle nemá prostě ne! " Víte co?! Laškujte si tu dál! Já jdu umírat jinam!" Zavrči naštvaně.. přesto je v tom slyšet jakási zrada a únava z toho všeho. Zvedl se a pomalu odcházel.. snažil by se.. kdyby měl sílu. Jenže on už Stratil všechno. Nebo to takhle vidí. Naposledy se otočil na Trish .. stejně asi miluje Seba tak co. "Sbohem navždy" řekl skepticky a šel pryč.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Mon May 08, 2017 1:45 pm

Les

Martin na Seba trcohu dost vyjel, což se mi nelíbilo, když to ani nebyla pravda. Seb by nikdy nic takového neudělal, to mu jsem věřila, tak či tak, chtěla jsem to já sama, Seb mi to stejně ze začátku i rozmlouval. Ale kdo ho k tomu donutil? Já. "Martine, klid. Seb mě neproměnil. Tedy vlastně proměnil, ale chtěla jsem to já sama, on sám mi to rozmlouval, nemůže za to on. To já." Odpověděla jsem s ledovým klidem, pozorujíc osobu před námi. Právě teď mě hodně zajímala jeho reakce. Co se stane, až zjistí, že jsem to chtěla já sama?
"Proč bys měl umírat? Co se stalo? Pomůžeme ti." Ano, pomůžeme. I kdyby Seb nechtěl, tak jsem to tak řekla, protože to znělo lépe. Ve finále mu mohu pomáhat jen já, to už je jedno. Jen jsem zkrátka nechápala, proč by měl umírat? Co mu bylo? Co se stalo? Nebo to bylo kvůli té proměně? To mu na tom až tak záleželo? Viděli jsme se přeci jen jednou a... já nevím.
Když ale posléze začal odcházet, rychle jsem ho předběhla a dala jsem mu dlaň pod krk, abych si ho zastavila. Na chvíli jsem si ho jen zblízka prohlédla, můj pohled se na chvíli zastavil na jeho krku. Teď ne. Jeho ne. Na chvíli jsem přivřela oči. Vydržím to a navíc jsem měla ještě tu krev od Seba. Počkat, brala jsem si ji s sebou? To je teď jedno, neměla bych nad tím přemýšlet. "Nejdřív mi to všechno vysvětli, prosím." Šeptla jsem pak, ruku jsem na něm ale stále nechávala.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Mon May 08, 2017 2:05 pm

Les
Takže ona to sama chtěla jo?! No to h úžasný. "Pomoct mi? Trish.. on mě nemá rád ani já jeho" zavrtí hlavou a jde stále pomalu pryč. Pocity které v něm virili byli zničující. Ano viděli se jen jednou a tak.. ale on od té chvíle na ni nemohl přestat myslet.
Cukl vylekaně sebou když se ho dotkla s pokusil se dostat tedy dál.. to všechno je toho moc.
"I když jsme se setkali jenom jednou.. následující dny jsem na tebe pořád myslel.. nechtěl jsem si ze začátku připustit že by to bylo více než kamarádství. Ale dny plynuli a já na tebe nemohl přestat myslet. Šel jsem tě hledat. Bohužel jsem liskodlak co tři sta let žije v lese.. sluch mám moc citlivý a město je na mě hlučné. Nedokázal jsem tě najít a myšlenky mě hlodali ještě více. Co když se ti něco stalo? Co když ti někdo ublížil? Tak se stávalo že při lovu jsem nebyl pozorný a vše mi utíkalo.. takže jsem dlouho nejedl už to bude skoro měsíc.. " zavrtí hlavou
"Uvědomil jsem si že tě miluju Trish.. ačkoliv jsem na lásku na první pohled nikdy nevěřil.. ale na to je pozdě.." zamručí. Byl slabý aby něco ulovil.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Mon May 08, 2017 2:57 pm

Les

"Tak ti pomohu já sama." Odvětila jsem nekompromisně.
Zdálo se, že se lekl, když jsem se ho dotkla. No, taky aby ne. Jsem upír - šla jsem neslyšeně a velmi rychle, takže se to dalo docela i čekat. Tak či tak, jeho další slova mě zaskočila. A nevím ani jestli příjemně nebo nepříjemně. A ani jsem nevěděla, co na to říct. "Martine, já... nevím, co na to říct. S lovením bych ti samozřejmě pomohla, dal by si se dohromady s váhou a byl bys zase jako dříve, ale ta druhá část... prostě nevím." Odpověděla jsem zamyšleně a pozorovala jej. Sundala jsem z něho už tu ruku. "Nebo takhle... co by si ode mě chtěl vlastně slyšet? Že jsem se do tebe taky zamilovala?" Optala jsem se nakonec. Prostě mě nic lepšího nenapadlo.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Mon May 08, 2017 3:15 pm

Les
"Druhá část? Ta už nikdy nebude jako dřív.. protože vím že mě nemiluješ" Koukl jí do očí. "Uvědomuješ si to nebezpečí když jsi teď upír? Jsou tu lovci kteří zabíjí každého nadpřirozeného Trish" Koukl na ni. "Nechci Pomoct s ničím.. žij si dál svůj život Trish .. klidně se Sebem.. mě už to je jedno" jde dál. Teď už opravdu mohla vidět že je kus s kůže.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon May 08, 2017 3:39 pm

Les

Trish přitakala, že mám pravdu. Co na to říct, Martin holt musí začít používat mozek trochu více. Přeci jen, jak si ho měla pamatovat, že? Znuděně jsem se rozhlédl kolem, při nabírání vzduchu do plic jsem přivřel oči a pohledem se zaměřil na zem, kde pobíhali mravenci a jiná havěť.
Mezitím Martin promluvil. Koukl jsem na něho a naklonil hlavu ke straně. Jedno obočí se mi vyklenulo v pobavené lince nahoru a koutky úst mi cukly. "Byla to její volba." Odpověděl jsem mu s ledovým klídkem. Když jste se tak dívali na vychrtlého, vytočeného Martina na jedné straně a mě s mým extrémním mámvpíčizmem na druhé straně, mohlo to působit poměrně vtipně. Strčil jsem si ruce do kapes a stále jej lehce pobaveně pozoroval. V duchu jsem si promítl to, jak jsem jej tehdy praštil po hlavě. To bylo fajn, co si budeme nalhávat..každopádně jeho pomsta byla více než podlá..ale zasloužená, che.
Martin znovu promluvil. Jeho zoufalství mě nutilo pousmát se nad tím celým. Neměl jsem potřebu se za ním jít podívat, ale přišlo mi, že Trish trochu trápí co Martin dělá. Jen jsem seldoval jak odchází, zvedl jsem ruce a spojil si je za krkem, přičemž jsem se otočil. "Jestli chceš, jdi si pokecat, jdu na lov. Sejdeme se v bytě." Hodil jsem po ní ležérně očkem a usmál se. "Zatím se měj." Po těchto slovech jsem i já šel pryč.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Mon May 08, 2017 4:24 pm

Les

Na nic moc už jsem neodpovídala, spíše jsem více přemýšlela. Hlavně o těch lovcích. Nikdy jsem žádného neviděla, zajímalo by mě, jak vypadají... ale jak by asi měli vypadat? Nejspíše normální lidé, kteří mají u sebe ukryté náčiní na vraždění nadpřirozena. Ale to jsou všichni lovci takoví? Nejsou i hodní? Chm, to asi ne. Posléze si budu muset se Sebíkem promluvit o lovcích. Něco spojeného s nimi mi už povídal, ale přímo o nich ještě ne.
Tak či tak, na Seba jsem už jen kývla. Jeden šel na jednu stranu, druhý na druhou a já věděla, za kterým teď musím jít, hh. No, nemusím, já nemusím nic, spíše bych měla jít. Takže jsem to opět udělala stejně, jen jsem Martina lehce přirazila ke stromu, aby už nemohl jen tak odejít. Ale bylo to opravdu jemné. Zkrátka tak, aby ho to nebolelo, ale aby si byl vědom, že prostě jen tak neodejde. Nechtěla jsem ho tu držet násilím, ale chtěla jsem si s ním o tom všem promluvit.
"Nebudu ti nic nalhávat, nejspíše to bude lepší, ale máš pravdu. Prostě tě nemiluju," na chvíli jsem se odmlčela. "Ale to neznamená, že tě nemám ráda. Ráda tě mám, opravdu a chci ti pomoct, chci být někdo, na koho se můžeš obrátit v nesnázích, chci být ten, kdo tě vyslechne a naopak. Chci být tvoje opora. Chci být tvoje kamarádka. Tak mi dovol ti pomoct a být tím, koho momentálně potřebuješ." Chvíli jsem nad svými slovy přemýšlela. Myslela jsem to vážně, to jo, ale doufala jsem, že to vyznělo dobře.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Mon May 08, 2017 5:02 pm

Les
"Au" sykne . Asi to myslela dobře. Trochu dotčeně se na ni podívá. "Víš vůbec co jedí lišky když mi chceš Pomoct?" Koukal ji celou dobu do očí. "Trish.. nemohu zapomenout co k tobě cítím.. akorát by mě to ničilo dál. Je milé že mi chceš pomoct.. ale nemohu to přijmout. Až budeš někoho milovat budeš vědět jak to myslím.. ale .. jsem liška.. až moc jsem si na to navykl.. tahle stvoření jsou citlivá.. takže běž za Sevem a klidně si s ním laškuj dál. Můj život není v mých rukou.. kdybych se na tebe měl obracet s mými problémy bylo bych jich akorát víc.. Dívat se na tebe .. nesmět tě obejmout či ti dát pusu.. prostě nemůžu.. takže běž. Bude to lepší.. prostě na mě zapomeň" řekl tiše a sklonil hlavu.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Mon May 08, 2017 5:25 pm

Les

Bystře jsem ho sledovala. "Jedí nějaké to maso, ne?" Tázavě jsem nadzvedla obočí a trochu si promnula kořen nosu. "Neříkám, aby si na to zapomněl, to nejde, to znám, tu lásku, ale od toho jsou tady přátelé. Aby si pomáhali a překonávali překážky." Odvětila jsem a opět jsem se odmlčela.
"Nikdy na tebe nezapomenu, ale drž se, ještě jednou... kdykoliv se na mě můžeš obrátit, když mě najdeš." Dodala jsem posléze, ladně jsem ho políbila na čelo, otočila se a odešla. Už jsem se ani neotočila. Ne, že bych neměla zájem, ale bylo by to asi ještě horší. Ani odejít se mi moc nechtělo, ale on to chtěl a já už nevěděla, jak mu pomoct nebo jak mu to nějak rozmluvit.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:51 pm