Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Share
Conor Straton

Poèet pøíspìvkù : 89

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 17, 2017 9:26 pm

First topic message reminder :

Les
Už to bude dlouho, co naposledy nabral směr les. A ještě k tomu sám. Psa dneska nechal doma. No co dneska. Vlastně jej nechal doma už včera večer, kdy se vydal do klubu a teď si jen potřeboval pročistit hlavu. Bůh ví co si to tam včera nechal píchnout, ale Ďasovec na něj ještě nikdy ze dveří nevyskočil. Promnul si oči a sehnul se, aby mohl podlézt pod stromem. Proč si šel vlastně vyčistit hlavu do lesa? Odpověď na to byla docela prostá. Vždyť v lese začala jeho svoboda. Rád se tam vracel, i když měl poslední dobou zcela jiné zájmy, týkající se vymetání místních klubů.
Conor Straton

Re: Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 2:21 pm

Restaurace
Zamrkal a podíval se na Liu, která na něj nejspíše promluvila. Rychle si tedy v duchu přebral to, na co se ho ptala. Pak jen zavrtěl hlavou. "Chm... sice za mnou chodí jak pejsci a neříkám, že se mi to nelíbí, ale... je to složitější." Zamručel a opět si promnul oči. Dělal to celkem často, když začínal být nervózní a ani teď to tudíž nebylo výjimkou.
Lia

Poèet pøíspìvkù : 87

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 2:27 pm

Restaurace
Podívala jsem se na něj. ,,Klidně povídej. Času máme dost." Usměju se a dojím zbytek salátu.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 2:37 pm

Restaurace
Přivřel oči, založil si ruce na hrudi a odfrkl si, než se opřel do opěradla. "Řeknu ti to asi takhle...
Jeden z problémů je v tom, že je mi kolem stovky a jsem polodémon, co z lidí vysává energii. Ne každému je tohle zjištění zrovna dvakrát příjemné a někteří... se s tím nesmíří a budou na tebe čekat,
dokud jejich život konečně neskončí."
Zamručel a na pár chvil zavadil pohledem o Lea, než se znovu podíval na Liu. Druhá věc, která ho od vztahu odrazovala byla dost osobní záležitost a nechtěl se o ní dělit s někým, jako je ona, když ji ještě pořádně nezná.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 2:40 pm

Restaurace
Poslouchala jsem ho a kývala jsem hlavou. Hmmm. ,,No jasně to chápu..ale přece kdyby jsi s někým chtěl být a dotkl by ses ho..tak to nějak můžeš ohlídat no ne?" Dala jsem hlavu mírně na stranu. Ano začala jsem být ohledně téhle věci dost zaujatá.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 2:45 pm

Restaurace
Povzdechl si a zavřel oči. "Jde to ohlídat, ale musíš se snažit. Takže... když se někdo ohlídat nechce, tak jednoduše bude svého partnera po zbytek života zbavovat energie. Navíc, aby polodémon přežil potřebuje přijímat životní energii celkem často." Zamručel a opět oči otevřel, načež se na Liu znovu podíval.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 2:48 pm

Restaurace
Naklonila jsem se k němu přes stůl. ,,A co kdybych ti s tím pomohla? Ty se naučíš kontrolovat a mě naučíš jak ignorovat několik hlasů najednou." Mrkla jsem na něj než jsem si zase sedla na své místo a vzala jsem si do ruky kuřecí křídlo.
//OMG mam chut na kureci kridylka xD
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 2:53 pm

Restaurace
Naklonil hlavu ke straně, jako by její nabídku zvažoval a pak se jen usmál. "Chm... to by nebylo zas tak špatné, kdybych to už kontrolovat neuměl, ale pokud chceš... tak ti pomoct můžu." Vydechl nakonec a natáhl se pro kafe, ze kterého opět trošku upil. Musel se to naučit kontrolovat, s čímž mu tedy pomohla matka, která bohužel byla démonem. Při té vzpomínce se otřásl odporem už pěknou řádku let starým, ale stejně se pak dokázal usmát.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 3:03 pm

Restaurace-Ulice
Pokývla jsem rozhodně hlavou. ,,Fajn. Ale nejdříve si po jídle trošku užijeme zábavy ve světě, kam patříme." Usměju se mile a dojím poslední kuře než vstanu a chytnu ho za ruku a vytáhnu ho ze židle a podívám se na číšníka. Z kapsy u kalhot vytáhnu pár papírovek, které byly více než to stálo. ,,Zbytek si nech." Mávnu na něj a táhnu Conora za sebou.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 3:11 pm

Restaurace ~ Ulice
To, co udělala by nejspíše čekal málokdo, takže se nechal táhnout za ní, jako velice poslušný psík. V nějž jej pán téměř proměnil svou výchovou. Potlačil chuť jí něčím praštit, když zaplatila. Dokonce ho ani nenechala dopít kafe. Fajn, to jí ještě mohl prominout. "Lio... tohle si ještě vyřídíme." Ucedil tichou poznámku ohledně zaplacení jídla a pak už ji zase poslušně následoval.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 3:16 pm

Ulice
Zasmála jsem se a zastavila jsem se před velkými černými dveřmi. Došla jsem k nim a podívala jsem se na Conora. ,,Vítej v mém světě. Ve světě, kde do tebe nikdo nebude nic píchat či něco tomu podobnému." Otevřela jsem dveře jednou rukou a vešla jsem do vnitř. Bylo tu plno lidí(tedy nadpřirozených.) Hudba hrála hlasitě a já se znova ocitla ve svém živlu. Byla jsem tu jako doma. Ne. Tohle je můj pravý domov. Otočila jsem se na Conora. ,,Tady můžeš být kdokoliv. Na nic si nemusíš hrát. Prostě se uvolni a buť to co jsi."
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 3:27 pm

Ulice
Nedůvěřivým pohledem přejel černé dveře, před kterými zastavili. Vešel však za Liou dovnitř a jen si to zde přelétl pohledem. No... až na tu řvoucí hudbu, které nikdy moc neholdoval tu to nebylo zas tak špatné. Na půl ucha Liu ještě poslouchal, přičemž si to tu s rostoucím zájmem prohlížel. A zrovna když chtěl s tímhle vším zase na nějaký čas skončit, mu pod nos strčí tohle. Ale tak proč ne. I když.... přeci jen měl trochu výčitky vůči Osemu, kterého nechal u ní v chatce.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 3:35 pm

Klub
Pustila jsem jeho ruku jen proto že mě do náruče vzali silné ruce. ,,Ahoj Lio. Po dlouhé době tě tu zase vítáme!" Podíval se na Conora. ,,Jsi vyměnila svou vlčici za tohodle kluka? A já jsem si myslel, že tvůj vyvolený jsem já." Dala jsem mu pohlavek a seskočila jsem z něj. ,,Ashi ticho buď. Víš, že Life bych za nic neviměnila a on." Ukázala jsem na Conora. ,,Nová známost." Usmála jsem se.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 3:38 pm

Klub
Poněkud si oddechl, když jeho ruku pustila, neb to znamenalo že již nebude nikam vlečen. Avšak ukázalo se, že to udělala jen kvůli tomu, kdo ji vzal do náruče. Přejel jej zkoumavým pohledem, než se podíval zpět na Liu. No... určitě už zažil lepší věci, než tohle. Zvedl tedy pohled ke stropu, neb to byla jediná část klubu, o kterou se zatím nezajímal, ale teď mu náhle přišla až moc zajímavá, aby od ní pohled odtrhnout dokázal.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 4:51 pm

Klub
Ash mě odvedl automaticky na parket a začal semnou tancovat ve stylu toho, že mě chytl za boky a natisknul si mě na sebe. Zavrčela jsem a začala jsem pomalu pohybovat boky. Ash byl také polodémon, ale umí se ovládat, takže energii od lidí bere jen když on sám chce.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 5:03 pm

Klub
No fajn, přestal si dvojice všímat velice rychle a s vědomím toho, kolik mu asi za dnešek volalo lidí kvůli tomu, že potřebují třeba jen naočkovat kočku, či vitamíny pro ještěrku. Povzdechl si a pomalu proplouval davem, dokud se nezastavil u jedné dívky. S velkým zájmem si ji napřed jen prohlížel. Spíše to vypadalo, jako by hledal něco, co by mu napovědělo, jestli už náhodou někomu nepatří. Teprve po chvíli si ji odvedl na parket.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 5:05 pm

Klub
Všimla jsem si že si někoho odvedl, takže jsem se pouze otočila čelem k Ashovi a přitáhla jsem si ho k sobě a začala jsem se s ním líbat. Bože ten kluk měl snad 2metry.
//Jinak tady máš Ashe Very Happy
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/c9/52/34/c9523406138482696a4e06c9bdf48ab6.jpg
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 5:26 pm

Klub
Po pár krocích zjistil, že narazil na dominanta, avšak nedělalo mu problém se přizpůsobit. Holčina byla asi o hlavu menší, než on sám, takže přeci jen, když nechtěl tak na něj nedosáhla. Jen se zazubil, když se domáhala toho, aby se k ní sklonil. Takže si vzápětí téměř vyměnili role. Ona mu to teď nenařizovala. Spíše ho o to žádala a vypadala u toho dost roztomile. Nakonec se k ní přeci jen sklonil a dočkal se tak díky tomu opravdu dlouhého polibku. A přeci jen... na tohle si člověk opravdu rychle zvykne.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 5:36 pm

Klub
Ash mi sjel na zadek a já mu tiše zavrčela do rtů. S ním jsem byla jiná. S ním jsem byla opravdu sama sebou. Jen byl problém v tom že jsme byly něco jako sourozenci. I když jsme se neznali od mala, ale to byl menší detail.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 5:45 pm

Klub
Když se od dívky konečně odtáhl, jen zavrtěl hlavou, nad tím co teď udělal. Bylo to v něčem jiné. Obyčejně si hledal dívky z lidské rasy. V čemž samozřejmě hodlal pokračovat, dokud si nenajde tu, která si ho buď nakope pod sebe a udělá z něj poslušného, nebo tu co vydrží jeho tyranii. Zatím to však dovedla jen jedna, kterou on blbec opustil. Co si od toho vlastně sliboval, to netušil. Myšlenkami se však vrátil zpátky k dívce, která mu zrovna přejížděla špičáky po krku. V tom okamžiku se od ní odtáhl úplně, neb ví moc dobře, jak by potom skončila.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 5:52 pm

Klub
Nenápadně jsem se od Ashe odtáhla a dotáhla jsem k němu upírku. Miloval je no a já..jsem teď svobodná. Došla jsem k baru a objednala jsem si kolu. Nepila jsem alkohol. A nijak mě to k němu ani netáhlo.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:53 am