Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Share
Conor Straton

Poèet pøíspìvkù : 89

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 17, 2017 9:26 pm

First topic message reminder :

Les
Už to bude dlouho, co naposledy nabral směr les. A ještě k tomu sám. Psa dneska nechal doma. No co dneska. Vlastně jej nechal doma už včera večer, kdy se vydal do klubu a teď si jen potřeboval pročistit hlavu. Bůh ví co si to tam včera nechal píchnout, ale Ďasovec na něj ještě nikdy ze dveří nevyskočil. Promnul si oči a sehnul se, aby mohl podlézt pod stromem. Proč si šel vlastně vyčistit hlavu do lesa? Odpověď na to byla docela prostá. Vždyť v lese začala jeho svoboda. Rád se tam vracel, i když měl poslední dobou zcela jiné zájmy, týkající se vymetání místních klubů.
Conor Straton

Re: Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Tue Apr 25, 2017 2:37 pm

Ulice
Cítil, jak se mu v náručí přikrčila. Povzdechl si a pohladil ji po hlavě. "Lio... hlavně s sebou neházej." Broukl, než se sehnul a vytáhl si ji do náručí. Věděl moc dobře, že je těžké začít myslet na něco jiného. Proto do ní nezačal hučet ani nic podobného. Sevřel ji možná o něco pevněji, než bylo nutné a pomalu se rozešel ulicí. Přitom si v hlavě rovnal myšlenky, takže když dorazil k restauraci, téměř ani nezastavil. Nakonec však Liu postavil přede dveřmi na zem a dveře přidržel, aby mohla vejít první.

Lia

Poèet pøíspìvkù : 87

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 25, 2017 2:44 pm

Ulice-Reastaurace
Podívala jsem se na něj když mě vzal do náruče a trošku jsem zčervenala. Bylo tohle to opravdu poprvé co jsem to někoho nechala udělat bez toho aniž bych byla v klubu opilá.
Když mě postavil na zem a my jsme byly daleko od nich pouze jsem si oddychla a vešla jsem s mírným usměvem na něj. Došla jsem k pultu, kde stál nějaký chlap. Stála jsem vpřímeně a sledovala jsem to tady celé. Bylo to opravdu obrovské.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Tue Apr 25, 2017 2:52 pm

Restaurace
Vešel za Liou a zastavil se jen kousek od ní. "Conore!" Trhl sebou a otočil se za hlasem jenž patřil jednomu z mladších číšníků. Napřed jen sklopil pohled k zemi a couvl, než se na něj zase podíval. Číšník k němu mezitím stačil dojít. "Ty jsi snad vyměnil Oseho? No, rozhodně ne špatně." Přejel Liu pohledem a vytáhl lístek. "Takže... jako obvykle, že a pro Vás." Podal Lie jídelní lístek a sám se o kousek vzdálil. "Leo... víš, který stůl máš připravit." Houkl za ním a otočil se na Liu. "Prosím omluv jej. Je ze všeho až moc nadšený." Zamručel a povzdechl si.

// Odepíšu cca v 7. Musím jet ke koním xD
Lia

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 25, 2017 7:07 pm

Restaurace
Ten číšník mě přejel pohledem. Jen jsem tiše zavrčela a vzala jsem si od něj lístek. Podívala jsem se na Conora a povzdychla jsem si. Nebudu ho přece obírat o peníze. Podívala jsem se do lístku a sledovala jsem jedno jídlo. Zmrzlinový pohár. Další slabost. Ano miluju sladké, ale nikdy to nedávám tolik najevo. Odkašlala jsem si. ,,Dám si salát."
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Tue Apr 25, 2017 8:31 pm

Restaurace
Protočil očima a podíval se na Liu, která právě vyřkla svůj požadavek. "Tak... a co si dáš k tomu?" Zeptal se a s neústupným pohledem si založil ruce na hrudi. "Nemusíš se upejpat a ďobat salát." Dodal a přivřel oči. Tohle nesnášel a bohužel se mu to stávalo až nechutně často. Tedy... když už někoho pozval na jídlo a tím někým byla zrovna dívka.

// Trochu jsme zapomněli na čas... promiň
Lia

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 25, 2017 9:39 pm

Restaurace
Podívala jsem se na něj a pokývla jsem hlavou. ,,Tak si dám kuřátka k tomu" Mluvila jsem blbosti. Ale nechtěla jsem aby věděl mou slabost na sladké. Podívala jsem se na něj a usmála jsem se.

//v pohode Very Happy
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Tue Apr 25, 2017 9:51 pm

Restaurace
Naklonil hlavu ke straně a odfoukl jeden pramen vlasů, který byl moc dlouhý a tak mu spadl do očí. "Ještě něco?" Zeptal se, přičemž ji soustředěně pozoroval. Ve většině případů si s tím nedal pokoj, dokud u "hosta" neviděl několik talířů a i tak byl schopen pokračovat. Pak se podíval na Lea, který se vrátil a překvapivě neřekl ani písmeno. Za to mu bude muset dát příplatek.
Lia

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 25, 2017 10:55 pm

Restaurace
Podívala jsem se na Conora a zavrčela jsem. ,,Tohle mi bude stačit. A opovaž se mi něco dále vnucovat." Zavrčím a podívám se na jeho ''asi'' kamaráda.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 4:41 am

Restaurace
Ublíženě se na Liu podíval. "A... nic sladkého si nedáš?" Zeptal se, přičemž po ní blýskl úsměvem. Pak se otočil na Lea a jen tiše s ním probral pár věcí. Dneska nikam nepospíchal, což se mu stávalo jen ve výjimečných případech. Opět stočil pohled k Lie a čekal, neb byl tvrdohlavý jako mezek.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 4:42 am

Restaurace
Uhla jsem pohledem. Ne. Prostě se nenechám chytit do téhle pasti. ,,Nemám ráda sladké." Zavrčím a podívám se jinam.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 5:04 am

Restaurace
Protočil očima a došel k ní těch pár kroků. Pak jí chytl za bradu a natočil hlavou k sobě. Zatvářil se nadmíru spokojeně a podíval se Lie do očí. "Tak fajn... a nepřestanu tě otravovat, dokud mi to neřekneš tak, že to bude znít přesvědčivě." Broukl a naklonil hlavu ke straně.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 10:48 am

Restaurace
Překvapive jsem se na něj podívala, když mě vzal za bradu. Polkla jsem a podívala jsem se jinam. Přecec se nemůžu nechat přemluvit takobým dítětem. Podívám se mu do očí a zavrčím. ,,Můžeš mě prosimtě pustit? Nevím jestli jsi až tak zabedněný, ale takhle by ses k holkám neměl chovat." Zavčím a podívá se na číšníka.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 11:56 am

Restaurace
Povzdechl si a pustil ji. O pár kroků od ní ustoupil a sklopil pohled k zemi. Pak zvedl pohled k Leovi a dost plaše se pousmál. "Ehm... máš stůl připravený?" Zeptal se tiše a pak se po souhlasném kývnutí pomalu ke stolu přesunul. Odtáhl Lie židli a počkal na ní s pohledem stále upřeným do země. Uvědomoval si, že to přehnal. Zavřel oči a jen zavrtěl hlavou.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 12:05 pm

Restaurace
Konečně mě pustil a já si mohla promnout bradu. Povzdychla jsem si a došla jsem ke stolu, ke kterému jsem se také posadila. Tiše jsem si oodychla a podívala jsem se na Conora. Možná jsem to trochu přehnala, ale nemám ráda, když mě člověk do něčeho nutí.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 1:10 pm

Restaurace
Sedl si naproti ní a až po chvíli k Lie zvedl pohled. "Promiň za to, co jsem udělal. Nějak mi to... nedošlo." Broukl tiše a znovu sklopil pohled, než se podíval z velkého okna. Tady na sebe zírali s Osem... tedy když oba zrovna neseděli venku. Jen nad tou myšlenkou zavrtěl hlavou a zavřel oči.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 1:15 pm

Restaurace
Podivala jdem se na Conora, když jsem zaslechla omluvu. Pouze jsem nad tím mávla rukou a sledoala jsem lidi kolem sebe a tiše jsem oočítala ubývající čas.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 1:30 pm

Restaurace
Povzdechl si a poposedl na židli, načež jej málem trefilo, když se o něj otřel Leo a následně před Liu položil talíř s jídlem. Před ním po chvíli přistálo kafe. Zvedl ruce a promnul si oči, než se na Lea podíval. "Už sis někoho našel?" Zeptal se, přičemž měl pohled upřený do blankytně modrých očí. "Překvapivě stále čekám na toho, kdo mě odmítl." Odfrkl si číšník uraženě a odešel pryč.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 1:44 pm

Restaurace
Číšník mi přinesl salát a já jsem se jen pousmála a vzala jsem vidličku a začala jsem pomalu jíst. Podívala jsem se na Conora a pak na jeho kamaráda. Na toho, kdo ho odmítl? Zopakovala jsem si to co řekl on a podívala jsem se zpět do talíře.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 2:02 pm

Restaurace
Na pár chvil zvedl pohled a zadíval se na Liu. Chvíli ji zamyšleně pozoroval, než se napil kávy. Pak se opět zadíval ven a naklonil hlavu ke straně. Nechal se myšlenkami pomalu unášet kamsi pryč.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 2:08 pm

Restaurace
To ticho mě užíralo. Polkla jsem svou porci v ústech a podívala jsem se na něj. ,,Co ty a děvčata či chlapci? Takový mladý kluk jako ty. Za tebou usí běhat dost holek, ne?" Založím si ruce a na ně si položím bradu.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:51 am