Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Share
Conor Straton

Poèet pøíspìvkù : 89

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 17, 2017 9:26 pm

First topic message reminder :

Les
Už to bude dlouho, co naposledy nabral směr les. A ještě k tomu sám. Psa dneska nechal doma. No co dneska. Vlastně jej nechal doma už včera večer, kdy se vydal do klubu a teď si jen potřeboval pročistit hlavu. Bůh ví co si to tam včera nechal píchnout, ale Ďasovec na něj ještě nikdy ze dveří nevyskočil. Promnul si oči a sehnul se, aby mohl podlézt pod stromem. Proč si šel vlastně vyčistit hlavu do lesa? Odpověď na to byla docela prostá. Vždyť v lese začala jeho svoboda. Rád se tam vracel, i když měl poslední dobou zcela jiné zájmy, týkající se vymetání místních klubů.
Conor Straton

Re: Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 24, 2017 6:45 pm

Chatka
Opět k Lie zvedl pohled. Zamyšleně ji poslouchal a pak se zamračil. "Nemáš náhodou sestru na cvičáku?" Zeptal se poněkud pobaveně, jelikož tohle slýchával opravdu často. Krátce zívl, než se celý otřásl. Proseděl tu celou noc, což tedy rozhodně neměl v plánu, ale bylo to o něco lepší, než aby jej zase jeden z jeho přátel zatáhl do klubu s tím, že se hezky pobaví a pak mu tam ještě něco vpravili do žíly. Už jen při té vzpomínce se mu zvedl žaludek, takže jen zavřel oči a povzdechl si.
// Fajn... já se hold budu víc snažit xD
Lia

Poèet pøíspìvkù : 87

Příspěvek pro Lia za Mon Apr 24, 2017 7:21 pm

chatka
Zavrtěla jsem hlavou. ,,Ne nemám. Jen rozumím zvířatům." Podívám se na psa a pak na Conora. ,,Proč jsi byl vůbec v tom lese? Life z tebe cítila alkohol a nejakou drogu." Zeptám se opatrně.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 24, 2017 7:29 pm

Chatka
Kývl hlavou. Tak proto se na něj Ose díval tak divně. Pak však padla otázka ohledně toho, co dělal v lese, což ho... poněkud zarazilo. "Potřeboval jsem si vyčistit hlavu. Urovnat si myšlenky a zbavit se toho, co do mě napíchali, ale to se mi jaksi... nepovedlo." Broukl a zadíval se jí do očí. "Popravdě... kdybych večer nestrávil sezením tady bez možnosti se hnout... pravděpodobně bych teď ještě vyspíval kocovinu." Pravděpodobnost to byla velká, a přestože byl veterinář pil poměrně dost, když na něj občas přišlo krizové období. Jinak se alkoholu vyhýbal velkým obloukem.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon Apr 24, 2017 7:57 pm

chatka
Natáhla jsem k němu ruku a pohladila ho po vlasech, které jsem prohrábla. Pousmála jsem se a zadívala jsem se mu do očí než jdem ruku pomalu stáhla.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 24, 2017 8:52 pm

Chatka
Nikterak důvěřivě sledoval přibližující se ruku. Když mu pak prohrábla vlasy, jen nad tím protočil očima. "Ehm... Lio? Nešla bys někam na oběd?" Zeptal se opravdu velmi tiše a sklopil pohled k zemi. Proč se zeptal zrovna na tohle? No... řekněme, že měl sám docela hlad. To mu připomnělo, jak dlouho je bez lidské energie. Odmítl to však řešit.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon Apr 24, 2017 9:00 pm

chatka
Dala jsem hlavu mírně na stranu a usmála jsem se. ,,Dobře beru to." Pousměju se a postavím se nezm k němu natáhnu ruku.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 24, 2017 9:13 pm

Chatka
Oddechl si, když nakonec souhlasila, přestože si myslel, jakou to neřekl hovadinu. Pak jí však opatrně chytl za ruku a vytáhl se na nohy. Přeměřil si ji zkoumavým pohledem a usmál se.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon Apr 24, 2017 9:21 pm

chatka
Podívala jsem se jinam. Trošku mě jeho pohled znervóznoval. Překvapivě. Polkla jsem a rozešla jsem se do pokoje, kde jsem se převlékla do džín a na sebe si vzala bílý svetr než jsem vešla do koupelny a dala jsem si menší make-up a řasenku. Poté jsem vyšla ven a podívala jsem se na Conora.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 24, 2017 9:30 pm

Chatka
Tentokrát nemínil uhnout pohledem jako první, což se mu nakonec povedlo. Rozešla se pryč, takže se sklonil a vytáhl si Oseho do náručí. Musel mu tlapu alespoň zavázat. Povzdechl si a protočil nad tím očima. Teprve po chvíli zvedl od psa pohled a zadíval se na Liu, která se mezitím stačila vrátit, takže se na ní alespoň usmál.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon Apr 24, 2017 9:34 pm

Chatka
,,Myslím, že tvůj pes tady zvládne být sám. Life tady s ním klidně bude. Ona není až tak zlá." Usměju se na psa a pak na něj.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 24, 2017 9:42 pm

Chatka
Naklonil hlavu ke straně a přivřel oči, přičemž se podíval na Oseho. Pak se podíval na vlčici a opatrně psa položil na zem. "Mno... když myslíš." Vydechl a pohladil Oseho po hlavě. Sic její vlčici moc nevěřil, ale pokud jí věří ona, tak proč ne on sám.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon Apr 24, 2017 9:56 pm

Chatka
Došla jsem ke dveřím a poté i ven. Do domu jsem nechala vběhnout oba dva vlky. ,,Buďte doma a nikam nechoďte dokud se nevrátím." Death ke mě došel a zvedl ke mě hlavu. ,,Buď opatrná. Tomu klukovi moc nevěřím." Zavrčel na Conora. Povzdychla jsem si a počkala jsem než Con vyjde ven a až pak jsem za sebou dveře zavřela.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 24, 2017 10:04 pm

Chatka
Pomalu se za ní rozešel, avšak zastavil se, když dovnitř vpustila oba vlky. Černý vlk na něj zavrčel, takže si vysloužil zavrčení i od Oseho, který ohrnul pysky a upřeně se na vlka zadíval. Jen zavrtěl hlavou nad chováním svého psa a pak vyrazil za Liou. Ten černý vlk se mu líbil o poznání míň než bílý, ale na tom už nejspíše nesejde.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon Apr 24, 2017 10:07 pm

chatka~Ulice
,,Takže..kam mě od vedeš?" Usměju se a pomalu se rozejdu směr ulici. Chvilkami jsem se zastavila a počkala jsem na něj. Pak jsem se zase rozešla dál.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 24, 2017 10:18 pm

Chatka - Ulice
"Chm... znám v okolí jednu opravdu dobrou restauraci." Odpověděl s pousmáním a konečně s ní srovnal krok. Při své úžasné orientaci se do obrazu uvedl vcelku rychle. Opět krátce zívl a zavrtěl přitom hlavou.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon Apr 24, 2017 10:21 pm

Ulice
,,Bokud jsi unavený měl by sis jít lehnout. Já jsem spala přes odpoledne, takže unavená zatím nejsem." Pokývla jsem hlavou směrem zpět k lesu.
//já uz jdu jsem unavena :c
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 24, 2017 11:02 pm

Ulice
Odfrkl si a odmítavě zavrtěl hlavou. "Nejsem unavený... to bude jen tím, co mi píchli do žíly." Pokrčil nad tím rameny. Zíval vlastně skoro pořád. Když pak odpoutal pohled od země, zastavil se jím na jednom z domků. Chvíli jej upřeně pozoroval, než mu zmizel ze zorného pole. Dlouho se tam neukázal. Hold měl až moc práce a nebo zůstával do rána v jednom z mnohých klubů, od čehož hodlal opět na dlouhou dobu ustoupit.

// brou
Lia

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 25, 2017 1:42 pm

ulice
,,A pokud si chceš užít v klubu bez toho aniž by ti něco píchly, tak jeden takový klub znám." Usměju se a zastavím se. Všude tady štěkali psi. Dobře na tohle jsem si ještě nezvykla. Chytla jsem se za hlavu a ustoupila jsem. Mlčte..prosím. Pokřikovali mezi sebou a mě přišlo, že mi praskne hlava. Nic jsem kolem sebe teď nevnímala. Jen jsem se snažila ty hlasy přestat vnímat.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Tue Apr 25, 2017 2:21 pm

Ulice
Zavrtěl hlavou a podíval se na Liu s tím, že něco řekne, avšak svou řeč ihned přehodnotil. Jakmile ustoupila, přikročil k ní a přejel ji zamyšleným pohledem. Rychle se prohrabal v rozházených myšlenkách a našel to, co mu o sobě říkala. Měl jaksi dlouhé vedení. Teď si ji k sobě však téměř automaticky přitáhl. V duchu poskládal puzzle oné skládačky a tadá... vlastně mu až teď pořádně došlo, co by tahle holka mohla být zač. "Zkus se od toho oprostit... neposlouchej to. Soustřeď se na jiné věci." Zamručel a odtáhl ji kousek stranou, neb tak trochu stáli v cestě dalším chodcům.
Lia

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 25, 2017 2:26 pm

Ulice
Měl pravdu. Stačilo myslet na něco jiného..ale jak? Jak to mám asi sakra udělat v tomhle debilním hluku, kde na sebe pokřikují, kdo je tady pán a tak dále a tak dále.
Přikrčila jsem se v jeho náruči a těžce jsem oddechovala.
Nešlo to. Prostě to nejde Tohle byla moje slabina. Nedokázala jsem zvládnout všechny hlasy najednou, které kolem sebe na sebe pokřikovali.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:55 pm