Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Share
Conor Straton

Poèet pøíspìvkù : 89

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 17, 2017 9:26 pm

First topic message reminder :

Les
Už to bude dlouho, co naposledy nabral směr les. A ještě k tomu sám. Psa dneska nechal doma. No co dneska. Vlastně jej nechal doma už včera večer, kdy se vydal do klubu a teď si jen potřeboval pročistit hlavu. Bůh ví co si to tam včera nechal píchnout, ale Ďasovec na něj ještě nikdy ze dveří nevyskočil. Promnul si oči a sehnul se, aby mohl podlézt pod stromem. Proč si šel vlastně vyčistit hlavu do lesa? Odpověď na to byla docela prostá. Vždyť v lese začala jeho svoboda. Rád se tam vracel, i když měl poslední dobou zcela jiné zájmy, týkající se vymetání místních klubů.
Conor Straton

Re: Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 20, 2017 7:00 am

Chatka
Zamračil se, když si od něj vzala Oseho a pak jen naklonil hlavu ke straně. "Já jsem veterinář, Vlčice." Broukl a trhl sebou. Chvíli poté se od ní snažil dostat pryč, ale nakonec toho nechal. "Ano, pomůže, ale nechápu proč se na to zrovna ty ptáš." Zavrčel a přitom si vzal svou ruku zpět. I když se lidskou energií živil, nebylo mu to o nic víc příjemné, než těm od kterých si energii bral.
Lia

Poèet pøíspìvkù : 87

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 20, 2017 7:26 am

Chatka
Chvilku jsem ho sledovala než jsem se začala smát. Life s Death se na mě podívali. ,,Ty? Sorry ale přijde mi to dost vtipné. Ale," odkašlu si. ,,S takovým tvým zraněním se bereš energii i z něj. A to by ho mohlo zabít." Podívám se na psa, který si líže ránu. Podívala jsem se na vlky a vyhnala je ven. S pár nadávky od Death jsme tu konečně byly mi dva sami. Přešla jsem k němu a natáhla k němu ruku. ,,Pokud chceš zachránit svého psa, tak se nejdříve musíš uzdravit ty." Nevím proč jsem mu pomáhala, ale spíše mi bylo líto toho psa než toho kluka. A já ho nenechám aby mu vzal životní energii.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 20, 2017 1:06 pm

Chata
Sklopil pohled k zemi, když se začala smát a začal si mnout ruce. Povzdechl si a přivřel oči . Cítil, že se k němu přiblížila. Zvedl tedy pohled a zamračil se. "Tak hele... byl jsem už v daleko horším stavu a nikomu kolem sebe jsem nic neudělal. Ano... jsem veterinář a nechápu, co ti na tom přijde tak k smíchu. A navíc, kdyby jsi něco o démonech věděla, nikdy neřekneš že bych si mohl vzít energii od psa!" Bouchl. Už to prostě nevydržel.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 20, 2017 3:02 pm

Chatka
Stáhla jsem ruku zpátky a chytla ho pod krkem. Jeho pes začal štěkat. ,,Tak hele! Nikdo na mě nebude zvišovat hlas a ještě k tomu když to není za potřebí!" Pustím ho a písknu než přiběhne Life a začne na něj vrčet. ,,Ublížíš ji ublížím já tobě. O to větší bolestí!" Musím se uklidnit. Vyšla jsem ven a došla jsem na louku za hřebcem, který mě sledoval vážným pohledem. ,,Co je? Chtěla jsem mu pomoct. Nemůžu za to že mou pomoc nepřijmul!" Kuro-ano mého toho koně, pohodil hlavou a kopl několikrát kopytem do hlíny. Povzdychla jsem si a vylezla jsem si na něj než se rozeběhl rychlostí větru v před. Tohle byla jedna z věcí, která mě na tomhle uklidňovala.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 20, 2017 8:28 pm

Chatka
Až po chvíli mu došlo, že tohle přehnal, ale to už jej držela pod krkem. Zvedl ruku jen proto, aby Ose přestal štěkat. Vlastně se nic nedělo. Mohl si za to sám, jenže mu tolik lidí v životě říkalo, co má a nemá dělat, že se mu tohle občas stalo. Povzdechl si a vzápětí se nadechl, aby něco řekl, jenže to si pískla na tu svou vlčici a sama pak vyběhla ven. Chvíli jen stál a civěl před sebe dost tupým pohledem, než zamrkal a k vlčici sklopil pohled. Přemýšlel, jestli má odejít nebo tu na onu dívku počkat, takže si nakonec jen velmi opatrně dřepl na zem před vlčici a jen ji pozoroval. Ruku k ní nenatáhl. Nechtěl přijít o prsty, což už rozhodně nedoroste.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 20, 2017 11:56 pm

Louka-Chatka
Konečně jsem se uklidnila a vrátila jsem se do chatky. ,,Life stačí." Zašeptám a ona i přes to že se ji nechtělo sklonila uši dolů a vyběhla ven. Podívala jsem se na toho kluka a sledovala jsem ho.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Fri Apr 21, 2017 4:47 am

Chata
Promluvila mu za zády. Bezva... další nástup na infarkt. Povzdechl si, načež se vytáhl na nohy a otočil se na ní. "Ehm... já... chtěl jsem se ti omluvit za to, jak jsem předtím vylétl. Moc často se mi to nestává, ale už takhle jsem měl blbej den." Broukl tiše a sklopil pohled k zemi v jakémsi tichém podřízení. Rychle pochopil, že s touhle se přetlačovat nepůjde.
Lia

Příspěvek pro Lia za Fri Apr 21, 2017 1:23 pm

chatka
Chvíli jsem ho sledovala, když se mi omlouval. Skřížila jsem si ruce na hrudi a tiše jsem vydechla. ,,Můžete tady přes noc zůstat." Povzdychnu si a podívám se na psa než se rozejdu do kuchyně.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Fri Apr 21, 2017 2:44 pm

Chatka
Naklonil hlavu ke straně a přivřel oči. "A... jom. Mimochodem, jmenuji se Conor." Broukl tiše a opět sklopil pohled k zemi. Oklepal se a podíval se na Oseho, který se tvářil značně nedůvěřivě. Chvíli na Vlčici zíral než se podíval zpět na svého pána.
Lia

Příspěvek pro Lia za Fri Apr 21, 2017 3:11 pm

Chatka
Conor jo? Hm. Udělala jsem si vodu do dvou sklenic a přinesla jsem ji i jemu. ,,Lia." Představím se jedním slovem. Sklenici jsem položila na stůl a z té své jsem se napila než jsem se posadila do křesla. ,,Chovejte se tu jako doma." Dám si nohu přes nohu, ale to mi překazí Life, která mi na klín skočila. Byla moc velká ale naštěstí jsem na něco takového zvyklá.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Fri Apr 21, 2017 3:44 pm

Chatka
Její jméno si musel několikrát zopakovat, aby si ho v tomhle stavu dokázal zapamatovat. Navíc si za jednu noc musel zapamatovat tolik jmen, až se mu teď z toho pomyšlení dělalo zle. Na delší dobu si plánoval pauzu od veškerých společenských akcí a chtěl se uklidit kamsi do ústraní. Nakonec si sedl před pohovku na které dosud ležel Ose, který se odmítal zvednout. Vypadalo to, jako by si rázem vyměnili role, jenže... on byl na tohle zvyklý už od mládí, takže mu to nijak divné nepřišlo. I doma, když si Ose sedl výš, než on, podřídil se mu. Povzdechl si a natáhl ruku za sebe, aby psa pohladil po hlavě, přičemž pohled upíral na... Liu. Bezva. Alespoň si to jméno pamatuje.
Lia

Příspěvek pro Lia za Fri Apr 21, 2017 3:48 pm

Chatka
Pozoroval mě. Přišlo mi to až moc otravné, ale co už. Pohled jsem mu oplatila a sledovala ho vážným pohledem. Ten pen vypadal jako..kdyby bxl více postavený. Zavrtěla jsem nevědomky hlavou a povzdychla jsem si.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Fri Apr 21, 2017 4:00 pm

Chatka
Jakmile mu Lia začala pohled oplácet, ztuhl a sklopil pohled k zemi, přičemž naprázdno polkl. Sice rád poznával nové lidi a dělal si přátele, avšak tady začal už od začátku špatně. Že do toho lesa vůbec strkal nos, ale co. Horší věc se může stát vždy. Stočil tedy pohled k psovi a rukou mu opatrně přejel přes packu, avšak jakmile se jen letmo dotkl zraněného místa, projeli mu rukou psí zuby a stisk postupně zesiloval. Mohl jen Oseho pohladit po hlavě a zírat do blba. Teď mu ruku jen tak nepustí. "To jsi tu takhle v lese sama?" Zeptal se po chvíli tiše a nesměle, neb mu ticho připadalo dost skličující. Avšak, bůh ví jestli vůbec vybral správné téma.
Lia

Příspěvek pro Lia za Fri Apr 21, 2017 4:05 pm

chatka
Sledovala jsem ho vážným pohledem než jsem pokývla hlavou. Z části ano a z části ne. Je tu semnou Life, Death a Kuro." Prohrábnu si vlasy a podívám se na jeho ruku v psý tlamě. ,,Páníček ti ubližuje víc než aby tě uzdravil co?" Pousměji se na psa. Jen skloní uši a pustí jeho ruku.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Fri Apr 21, 2017 4:23 pm

Chatka
Kuro? No fajn. Takové jméno však ještě nikdy neslyšel. Proto jen kývl hlavou. Když pak promluvila na Oseho, který následně jeho ruku pustil, jen zavrtěl hlavou. "Nemá moc rád, když na něj někdo sahá, zvláště pak když se mu něco stane. Naše jsem ho v útulku, kde ho měli jako údajně přeučeného psa. Vytáhli mi jej ven a první, co udělal když jsem se k němu sklonil bylo to, že mi šel po krku." Zamručel a zvedl pohled k psovi, který se tvářil jako naprosté neviňátko.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon Apr 24, 2017 5:53 am

Chatka
Sledovala jsem ho a překvapivě ho i pozorovala. ,,Možná by jsi mu měl pouze porozumět. Pak by nebyl tak útočný, viď?" Otočila jsem se k psovi a došla jsem k němu. Klekla jsem si před něj a natáhla jsem k němu ruku. Vyčkávala jsem. Pes zvedl hlavu a podíval se mi do očí než tiše zakňoural a otřel se o mě čumákem. Pomalu jsem ruku přesunula a pohladila ho za uchem. To držel. Poté jsem ruku přesunula na krk, ale to se po mé ruce ohnal a zakousl se mi do ruky. Tiše jsem zavrčela, ale pohled z jeho očí jsem nespustila.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 24, 2017 6:58 am

Chatka
Povzdechl si a napřed ji Nechápavě pozoroval, než se odsunul kousek stranou a uvolnil jí tak místo před psem. Pozorně ji sledoval a jakmile přesouvala ruku k psímu krku, nestačil se ani nadechnout, aby jí upozornil, že to by dělat neměla. "Ose... co jsme si říkali o kousání ostatních?" Zeptal se psa a přejel jej varovným pohledem. Ose její ruku pustil, neb mu tohle bylo několikrát vysvětleno a od Lii se odtáhl. Chvíli si ji prohlížel, než si natáhl hlavu na tlapy a zavřel oči.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon Apr 24, 2017 5:23 pm

chatka
Podívala jsem se na Conora a pousmála jsem se. Postavila jsem se a pomalu jsem došla do koupelny kde jsem si ránu vyčistila a zavázala. No jo no. Pravá ruka. Nebudu moct psát. No ono to vlastně nic není. Povzdychnu si a vrátím se zpět do obýváku.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 24, 2017 6:11 pm

Chatka
Naklonil hlavu ke straně, když se pousmála a následně kamsi odešla. Když se pak vrátila se zavázanou rukou, zvedl k ní omluvný pohled. "Promiň. Měl jsem ti to říct dřív, než jsi na něj vůbec stačila sáhnout." Vydechl a zvedl k vlčákovy pohled. "Když mu však ukážeš, že ho respektuješ... stane se z něj zlatíčko." Až na to, že si na tu tlapu stejně sáhnout nedá. Doplnil v duchu informaci, kterou podal dost neúplně a opět sklopil pohled k zemi. Znamenalo to, že se člověk musel tomuhle psovi do jisté míry podřídit, což jemu nedělalo nejmenší problém. Role si však dokázali velice rychle vyměnit a jen díky tomu jej pes doopravdy poslouchal.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon Apr 24, 2017 6:30 pm

chatka
,,Tomu psovi by se mělo ukázat kdo je tu ten hlavní. Psi mají poslouchat své pány a ne oni psy. Podívám se na Conora a sednu si vedle něj. Přišel mi jako malé dítě. Pořád jako kdyby odemě utíkal.
//já chci Ab byl domina

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:52 am