Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Share
Conor Straton

Poèet pøíspìvkù : 89

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 17, 2017 9:26 pm

First topic message reminder :

Les
Už to bude dlouho, co naposledy nabral směr les. A ještě k tomu sám. Psa dneska nechal doma. No co dneska. Vlastně jej nechal doma už včera večer, kdy se vydal do klubu a teď si jen potřeboval pročistit hlavu. Bůh ví co si to tam včera nechal píchnout, ale Ďasovec na něj ještě nikdy ze dveří nevyskočil. Promnul si oči a sehnul se, aby mohl podlézt pod stromem. Proč si šel vlastně vyčistit hlavu do lesa? Odpověď na to byla docela prostá. Vždyť v lese začala jeho svoboda. Rád se tam vracel, i když měl poslední dobou zcela jiné zájmy, týkající se vymetání místních klubů.
Conor Straton

Re: Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Sun Apr 30, 2017 1:22 pm

Chatka
To, že byl jaksi hluchý teď zapříčinilo to, že nejspíše přeslechl signál, jenž dostala vlčice od Lii. Vyskočila na něj a olízla mu obličej, čímž si vysloužila cvrnknutí do čumáku, mezitím co naštvaně prskal a utíral si vlčí sliny z obličeje. Když pak zvedl pohled, zadíval se na Liu. Nesnášel, když je zvířata oblizovali. "Bylo to vážně nutné?" Zavrčel a otřásl se odporem. Ne, rozhodně to nutné nebylo. Tím si byl jistý.
Lia

Poèet pøíspìvkù : 87

Příspěvek pro Lia za Sun Apr 30, 2017 5:50 pm

Chatka
Podívala jsem se na něj a Life jsem objala kolem krku, když za mnou přišla.
,,Jo bylo. Byl si až moc zamyšlený." Mrknu na něj a pustím Life krk.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Sun Apr 30, 2017 7:24 pm

Chatka
Zamračil se a promnul si zátylek. "A to je snad proti pravidlům?" Zamručel, avšak vůbec ne naštvaně. Spíše ho udivovalo, že vůbec na něco takového přišla. Věděl, že se zamyslel a ztratil pojem o tom, co se zde děje, ale snad ho nemusela vlčice oblíznout. Už jen při té představě, že by se to mohlo stát znovu se otřásl.
Lia

Příspěvek pro Lia za Sun Apr 30, 2017 10:57 pm

Chatka
,,To jsem neřekla, ale prostě..byla tu nuda." Usměju se a pozoruju Conora a Life, která vrtěla ocasem ze strany na stranu jako nějaký pes.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon May 01, 2017 4:06 am

Chatka
Uchechtl se. Tak prý nuda. Na chvíli odvrátil pohled stranou, než se znovu podíval na Liu. Napřed ji dlouho dobu jen mlčky pozoroval a přemýšlel. "A co bys asi tak chtěla dělat, aby tu nuda nebyla?" Zeptal se konečně a jeho pohled se změnil v tázavý. Tohle jej opravdu zajímalo. Co se asi tak dá dělat, když se až za pár hodin rozední.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon May 01, 2017 1:03 pm

chatka
Podívala jsem se na něj. ,,Otázka co by jsi chtěl dělat ty." Zavrním a postavím se než dojdu k němu a s provokativním zavrněním si mu sednu na klín čelem kněnu. Jen jsem ho zkoušela a snažila jsem se zabavit, ale co už.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon May 01, 2017 1:30 pm

Chatka
Přivřel oči a naklonil hlavu ke straně. A pozoroval Liu celou tu dobu, co se zvedla a následně si mu sedla na klín. Odfrkl si a naklonil se k ní. "Já se ptal první." Zazubil se a přitom pleskl Oseho přes tlamu, když vlčák zavrčel.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon May 01, 2017 1:37 pm

chatka
,,Jde o to co přesně by to mělo být." Usměju se. ,,Mám Odeho vzít a provést ho tu?" Podívala jsem se na Life a kývla jsem hlavou. Došla k Osemu a ten seskočil dolů z gauče a kulhavým krokem šel až moc zamilováním pohledem za Life. Podívala jsem se na Conora. ,,Jsme tu sami." Uculím se.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon May 01, 2017 1:58 pm

Chatka
Usmála se, a on se naopak zamračil. Upřeně Liu sledoval s tím, že by jí nejraději viděl do hlavy. To však nebylo dost dobře možné. Proto se musel spokojit s tím, co mu řekne. "A zrovna to se ti hodí viď?" Broukl, přičemž jí stále pozoroval dost nedůvěřivým pohledem.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon May 01, 2017 3:04 pm

Chatka
Rukama jsem se opřela o jeho ramena a svalila jsem ho na gauč. Uvidíme co ten kluk vydrží. Zavrním a sehnu se k němu než ho kousnu do krku.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon May 01, 2017 6:31 pm

Chatka
Nechal ji na pokoji, když jej svalila na gauč. Avšak, jakmile jej kousla do krku, ztuhl a povzdechl si. Jinak neudělal nic. Co by taky asi tak dělat měl? Byl naučený podřídit se. To teď také do jisté míry udělal, avšak neřekl by, že je mu to zrovna dvakrát příjemné.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon May 01, 2017 6:46 pm

chatka
Odtáhla jsem se od něj a podívala jsem se mu do očí. ,,Žádná velká reakce jo? Ty jsi to měl v životě asi hodně těžké co?" Zavrním a skloním se k němu než se mu otřu se mu o rty.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon May 01, 2017 7:54 pm

Chatka
Odtáhla se od něj, takže se jí stejně, jako ona jemu, zadíval do očí. Zamyšleně ji poslouchal, ale neodpověděl. Avšak poté, co se k němu znovu sklonila a otřela se mu o rty, ji chytil za ramena a vytáhl se do sedu, takže Liu vlastně posadil taktéž. Znovu jí pohled upřel do očí, než se podíval jinam. "Není něco jiného, co by jsi chtěla dělat?" Zeptal se s povzdechem, než oči úplně zavřel.

// Promiň, že je to napsané tak na pytel a že i rozestup mezi odpisy je dlouhý, ale bohužel se našel jen dalšíí člověk, co s klidem v očích vrazí kudlu do zad.
Lia

Příspěvek pro Lia za Mon May 01, 2017 8:16 pm

Chatka
Když mě od sebe odtáhl jen jsem ho zmateně sledovala než jsem se usmála. Prohrábla jsem si vlasy a zadívala se jinam. ,,Myslím si že já nic nechci." Zašeptám a sleduju dvere.

//v pohode Smile
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Mon May 01, 2017 8:24 pm

Chatka
Až teď, když konečně promluvila, si uvědomil, že ji vlastně stále drží za ramena, takže ji pustil. "Děje se něco Lio?" Zeptal se tiše, když se přinutil otevřít oči a podívat se na ní. Teď ji pozoroval poměrně soustředěně a dost pečlivě si prohlížel každý rys její tváře. Někomu to mohlo přijít zvláštní, avšak on rád takto ostatní pozoroval.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:51 am