Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Share
Conor Straton

Poèet pøíspìvkù : 89

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 17, 2017 9:26 pm

First topic message reminder :

Les
Už to bude dlouho, co naposledy nabral směr les. A ještě k tomu sám. Psa dneska nechal doma. No co dneska. Vlastně jej nechal doma už včera večer, kdy se vydal do klubu a teď si jen potřeboval pročistit hlavu. Bůh ví co si to tam včera nechal píchnout, ale Ďasovec na něj ještě nikdy ze dveří nevyskočil. Promnul si oči a sehnul se, aby mohl podlézt pod stromem. Proč si šel vlastně vyčistit hlavu do lesa? Odpověď na to byla docela prostá. Vždyť v lese začala jeho svoboda. Rád se tam vracel, i když měl poslední dobou zcela jiné zájmy, týkající se vymetání místních klubů.
Conor Straton

Re: Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 10:53 pm

Les
Rozhodně nečekal to, že jej chytne za tričko, přitáhne si jej a políbí ho, avšak on polibek neopětoval. Pouze se od ní opatrně odtáhl. "Lio... přestaň s tím prosím. Nechci ti ublížit." Vydechl a pohladil ji po hlavě. Sice byla pravda, že pil, ale dva panáky s ním neudělají nic. Horší by to bylo, kdyby mu opět někdo zapíchl jehlu do ruky. To by v tuto chvíli nejspíše udělal cokoliv, ať už by se jí to líbilo nebo ne.
Lia

Poèet pøíspìvkù : 87

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 10:59 pm

Les
Podívala jsem se jinam. ,,Odmítáš něco co nechceš odmítat." Zašeptám a rozejdu se pomalu ke svému domu. Co to semnou sakra je?! Změnila jsem se. Taková jsem nikdy nbyla!
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 11:06 pm

Les
Vyrazil za Liou a brzy se zařadil vedle ní. "V tom, co jsi řekla máš sice pravdu, ale... někdy je lepší zříct se něčeho, co chceš, abys tomu druhému neuškodila. Alespoň tohle jsem se za těch několik let naučil." Broukl a zapíchl pohled jen kousek před sebe. V hlavě mu přitom běhalo nespočet otázek, na které zatím nenašel odpověď nebo ji už měl na dosah.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 11:16 pm

Les
Zastavila jsem se. ,,Sám si řekl, že to můžeš ovládat! Tak se toho neboj a zajdu semnou dám než k polibku." ,,Jsi zoufalá Lio. Žádáš polodémoni aby se stebou vyspal." Chytla jsem se za hlavu. Otočila jsem pohled stranou a všimla si svou žlutých očí.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 11:26 pm

Les
"To nejde." Skoro zaúpěl a stočil k Lie pohled. "Nejde to." Zopakoval po chvíli již o dost klidnějším hlasem a na pár chvil sklopil pohled k zemi. Mluvil sice potichu, ale byl si jistý tím, že ho z této vzdálenosti slyšela. Ono sice ne, že by to nešlo... to jen on byl tvrdohlavý a nechtěl.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 11:32 pm

les
Pokývla jsem hlavou. ,,Jsem Mág. Ano jsem stejně slabá a silná jako člověk. Ale taky jako člověk mám city!" Zavrčím a rozeběhnu se do domu, kde za sebou zabouchnu dveře a vlezu si k sobě do postele. Life s Death spali. A i kdyby si me všimli. Myslím, že by to neřešili.

//dobrou Smile
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 11:40 pm

Les
Tak tohle se mu nepovedlo. Pomalu se za ní rozešel, ale do domu nevkročil. Zůstal stát jen kousek od něj, než si sedl na zem a opřel se o strom. Nechtěl jí lézt dovnitř, navíc předpokládal že Ose touto dobou už bude spát a vzbudit jej mu občas dalo pořádně zabrat. Založil si ruce na hrudi a zvedl pohled k větvoví stromů, kudy občas probleskl záchvěv večerní oblohy. Teď nikam nepospíchal a navíc jej jako bonus začalo užírat to, co právě posral.

// Brou Very Happy
Lia

Příspěvek pro Lia za Fri Apr 28, 2017 11:07 am

chatka
Pomalu jsem vstala z postele a rozešla jsem se dolů ke dveřím, které jsem otevřela a podívala se na Conora. Už jsem se tak nějak uklidnila. ,,Pojď dovnitř." vejdu do domu a dojdu do kuchyně pro pití.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Fri Apr 28, 2017 8:33 pm

Chatka
Zaslechl otevírání dveří, takže zvedl pohled a podíval se na Liu, která stála ve dveřích. Chvíli ještě zůstal sedět venku, než se zvedl a vešel dovnitř, přičemž za sebou potichu zavřel. Došel do místnosti, kde byl Ose, který zvedl hlavu a mávl ocasem. Jinak se o něj nezajímal. Došel tedy k němu a pohladil jej po hlavě, což si pes překvapivě nechal líbit.
Lia

Příspěvek pro Lia za Fri Apr 28, 2017 11:20 pm

Chatka
Podívala jsem se na Conora, když jsem vešla do obýváku a na stůl položila sklenku s vodou. Polknula jsem a podívala jsem se na Death, který olizoval sící Life srst. ,,Omlouvám se jaká jsem byla venku." Řeknu jen a posadím se do křesla.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Sat Apr 29, 2017 12:10 am

Chatka
Nad její omluvou jen mávl rukou. "Nic se nestalo." Broukl a sklopil pohled k zemi, než si sedl tentokrát vedle Oseho. Teprve poté se na Liu podíval. "Lio... hlavně si nemysli, že mám v hlavě zakódované, že nemáš žádné city. Vím, že jsi si s člověkem opravdu hodně podobná a vyčníváš jen tím, že ti byl svěřen jakýsi dar, nebo jak to vlastně nazýváte..." Na chvíli se odmlčel a povzdechl si. "Právě proto nechci udělat nějakou... blbost, která by ti ublížila. Ať už fyzicky nebo psychicky." Zakončil a zadíval se Lie do očí, snad aby dodal svým slovům patřičnou váhu.
Lia

Příspěvek pro Lia za Sat Apr 29, 2017 5:59 am

chatka
,,Tobě se tohle už někdy stalo, že ano?" Zašeptám a dám si nohy do tureckého sedu a sleduju Conora.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Sat Apr 29, 2017 7:37 am

Chatka
Její otázka... ne, že by byla položena špatně. Jen ho na pár chvil vrátila o několik set let zpátky. Přejel ji napřed nedůvěřivým pohledem, než si povzdechl. "No jo... několik set let zpátky to už bude." Odpověděl nakonec zdrženlivě a sklopil pohled k zemi. Promnul si oči a zavrtěl hlavou, aby zahnal dotěrnou myšlenku.
Lia

Příspěvek pro Lia za Sat Apr 29, 2017 2:01 pm

Chatka
,,Tak vidíš. Lidi se za tolik set let změnili." Usměju se ale dál jsem ho provokovat těmi to otazky nechtěla. Natahla jsem se pro sklenku a napila jsem se vody.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Sat Apr 29, 2017 2:11 pm

Chatka
Povzdechl si a zavrtěl u toho hlavou. "Změnili se hodně. Alespoň podle toho, co jsem vypozoroval." Zamručel a pohladil psa po hlavě. Nijak zvlášť necítil potřebu se o tomhle s někým bavit.
Lia

Příspěvek pro Lia za Sat Apr 29, 2017 2:16 pm

Chatka
Když mlčel jen jsem si povzdychla a sklenku položila prázdnou na stůl. Po očku jsem sledovala Life, která došla ke Conorovi a začala se mu otírat o nohu a ruku hlavou. S lehkým úšklebkem sem ji sledovala a jeho co asi tak udělá.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Sat Apr 29, 2017 8:05 pm

Chatka
Cosi se o něj otřelo, takže sklopil pohled a k jeho překvapení uviděl vlčici. Chvíli ji pozoroval, než zvedl ruku a podrbal jí za ušima. Teprve poté ruku přesunul dál po krku a následně po zádech. Stejně si však na ruku dával pozor.
Lia

Příspěvek pro Lia za Sat Apr 29, 2017 11:14 pm

Chatka
Zasmála jsem se. ,,Ona ti nic neudělá. Teď už ne." Podívala jsem se na Life, která se hlavou otřela o hlavu jeho psa a ten ji olízl čumák. ,,Life? Co to?" Zasměju se. ,,No..Death tě šel hlídat a já..jsem se tady o Oseho starala..trošku jsme se seznámili." Začala jsem se smát.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Sun Apr 30, 2017 4:43 am

Chatka
Protočil očima, když se zasmála, ale jinak si z toho nic nedělal. V cizí zvířata ztratil důvěru, když jej pokousal pes, na kterého pouze sáhl a podrbal jej za ušima. Ani tehdy pořádně nevěděl, co se děje. Prostě v jednu chvíli hladil psa a v tu další měl prokouslou ruku a pes se nechtěl pustit. Dost jej zarazilo, když pak Ose olízl vlčici čumák. Nebyl moc přátelský k ostatním zvířatům, avšak neudělal nic aby mu v tom zabránil. Vlastně se o tohle celou dobu snažil.
Lia

Příspěvek pro Lia za Sun Apr 30, 2017 12:45 pm

chatka
Sledovala jsem Conora jak si dává pozor. Tiše jsem pískla tón a Life zastřihala uši než si stoupla na zadní a předními tlapy se zapřela o Conorova ramena a olízla mu obličej.
Dostala jsem výtlem. Za mnou se smál i Death a něco jsem uslyšela i u Oseho, ale když jsem se na něj podívala tak utichl a zavrčel.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:11 am