Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Share
Conor Straton

Poèet pøíspìvkù : 89

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 17, 2017 9:26 pm

First topic message reminder :

Les
Už to bude dlouho, co naposledy nabral směr les. A ještě k tomu sám. Psa dneska nechal doma. No co dneska. Vlastně jej nechal doma už včera večer, kdy se vydal do klubu a teď si jen potřeboval pročistit hlavu. Bůh ví co si to tam včera nechal píchnout, ale Ďasovec na něj ještě nikdy ze dveří nevyskočil. Promnul si oči a sehnul se, aby mohl podlézt pod stromem. Proč si šel vlastně vyčistit hlavu do lesa? Odpověď na to byla docela prostá. Vždyť v lese začala jeho svoboda. Rád se tam vracel, i když měl poslední dobou zcela jiné zájmy, týkající se vymetání místních klubů.
Conor Straton

Re: Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 12:23 pm

Klub
Zakuckal se, když viděl Liu, která se zavěsila na tyč. Chvíli ji pozoroval, neb to co zde předváděla už několikrát viděl. On sám však upředňostňoval zavěšení na háky. Nakonec od ní pohled odvrátil, avšak po chvíli ji znovu sledoval. Dopil a objednal si dalšího panáka. No... řekněme, že se pomalu začínal nudit a navíc, při zkontrolování zmeškaných hovorů, volali mu již dva stálí zákazníci.
Lia

Poèet pøíspìvkù : 87

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 2:56 pm

Klub
Zadýchaná jsem udělala na parketu přeměn do zadu a dopadla na zem, tak že jsem udělala provaz. Všichni kolem tleskali. Ash ke mě natáhl ruku a postavil mě. ,,Královna tance znova zvítězila!" Bylo to pro mě trapné. Všichni zase začali tančit. Mávla jsem na Ashe a udělala jsem krok vzad, ale tam Bylo rám prázdno. Podium končilo a já padala.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 3:32 pm

Klub
Dopadla na zem, takže se rozešel k pódiu, s tím, že bude muset odejít. Došel k pódiu a napil se, načež zvedl hlavu a podíval se na Liu. Chvíli mu trvalo, než mu došlo, co se děje. Pak však téměř mrskl sklenkou o zem a natáhl ruce, aby chytil padající Liu. "Ale... Vlčice... copak tu děláš?" Zeptal se a zazubil se na ní.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 4:00 pm

Klub
Někdo mě chytil. Když promluvil jen jsem se usmála a zvedla jsem hlavu. Podívala jsem se mu do očí a polkla jsem. Zvedla jsem ruce a objala ho kolem krku. ,,Díky za záchranu." Ušklíbnu se než k němu natáhnu krk a políbím ho na koutek ust.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 4:22 pm

Klub
Zvedla hlavu, takže se jeho pohaslý úsměv opět objevil. "Za málo." Broukl a poté, co jej políbila na koutek úst se od ní odtáhl a postavil ji na nohy. "Mimochodem... u té tyče ti to opravdu šlo." Zašeptal jí do ucha, když se k Lie nahnul, než se odtáhl úplně, pustil ji a vyrazil mezi tančícími páry... na čerství vzduch.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 6:23 pm

Klub
Upřímně. Zrudla jsem. A to celá. Rychle jsem zavrtěla hlavou a snažila jsem se na to zapomenout co řekl. Než jsem si to uvědomila, tak jsem stála na nohou a on odcházel. Chtěla jsem se za ním rozeběhnout, ale někdo mě chytl za ruku a stáhl si mě k sobě. ,,Nádherná jako vždy na tom pódiu." Odtáhla jsem se od svého velmi blízkého až skoro bych mohla říct ex. Odtáhla jsem se od něj a podívala jsem se na něj vražedným pohledem. ,,Co odemě chceš Calle?" zavrčela jsem velmi nepříjemným hlasem. Call ke mě natáhl ruku, ale já jen zavrtěla hlavou. Jeho oči se změnili. ,,Lio všechno dobrý?" Ash si mě ochranitelsky vzal k sobě. Věděl kdo Call je. Zavrtěla jsem hlavou, že je vše v pořádku.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 8:11 pm

Klub
Jen, co vyšel ven, poodešel kousek podél stěny klubu a následně se o ní opřel. Vytáhl telefon, zhluboka se nadechl, aby se uklidnil a zavolal prvnímu z klientů. Hlas na druhém konci zněl poměrně rozmrzele, takže jen zavřel oči a spustil svou nacvičenou omluvu, kterou jen občas obměňoval. Když vše vypověděl, poslouchal na oplátku zase on svého klienta. Domluvil se s ním na zítřejší den, hovor položil a ihned načal další. Nebylo to nijak příjemné, ale udělat to musel. Vždyť už tyto klienty mohl považovat za své známé. Jako poslední si nechal ještě poměrně mladičkou dívku, o kterou již párkrát projevil zájem a setkal se s kladným ohlasem. Její angorský králík byl jeho stálým návštěvníkem, což ho opravdu těšilo, jelikož díky tomu mohl vídat jeho paničku opravdu často.
Konečně se mu podařilo veškeré hovory ukončit s tím, že si se svou zákaznicí asi popovídá u kávy v restauraci. Ohledně králíků toho sice moc nenastudoval, ale určitě jí mohl poradit s tím, s čím poradit chtěla ohledně jejich chovu. Povzdechl si a promnul si oči, přičemž zívl a založil si ruce na hrudi. Dneska bude rád, že dojde domů a... musí ještě ošetřit Oseho. Na to prostě nesměl zapomenout, neb by se v tu chvíli zařadil na svůj pořadník nejhorších psích páníčků.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 8:44 pm

Klub
Chtěla jsem odejít. Proto jsem to udělala. Vyšla jsem z klubu, ale někdo mě chytl za ruku. ,,Calle Pusť mě." Zavrčím. ,,Ale Zlato no ták-" Vrazila jsem mu facku. ,,Nejsem tvoje zlato! Nejsem tvoje! Podvedl jsi mě! Podvedl jsi mě s kurvou!" Křičela jsem. Po dlouhé době zase. No jo no. Vrazil mi pěstí až jsem spadla na zem. Setřela jsem si krev. ,,Další laciná Děvka." Zavrčel.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 8:55 pm

Klub
Někdo jen kousek od něj začal křičet. Otočil proto hlavu a zatvářil se dost zaraženě, jelikož tím kdo křičel byla Lia. Protočil očima, neb v tom slyšel jen hysterický výlev, ale stejně se odtáhl ode zdi a pomalu se k dvojici rozešel. Avšak, jakmile jí kluk stojící naproti vrazil pěstí, krok zrychlil. Vzápětí u nich stál, neb opravdu nebili daleko a téměř automaticky se postavil před Liu. Kdyby o sobě tvrdil, že opačné pohlaví nikdy neuhodil, mohli by jej označit jako lháře a byla by to pravda, jenže... on po nich nikdy nešel pěstí. Ve většině případů se dokonce nezmohl ani na prostou facku. "Co si o sobě myslíš, doháje?!" Vyprskl, než udělal krok vzad a opatrně Liu zvedl.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 9:18 pm

Ulice
Když mě Conor zvedl jen jsme ho sledovala a olízla jsem si krev ze rtů. ,,Tohle nemá cenu Conore..on je ztracený připad." Vezmu ho za ruku a snažila se ho odtáhnout. ,,Další tvoje obět'? Kluku dej na ni bacha! Ať ti neudělá to co mě. Ta její vlčice mě napadla." Zavrčela jsem a pustila jsem Conorovu ruku a vrazila jsem Nallovi pěsti a kopla ho do brady. ,,Life mě chránila! Málem přišla kvůli tobě o život, kdyby nepřišel Ash!" Zavrčela jsem a celá jsem se rozklepala.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 9:26 pm

Ulice
Z jeho slov mu bylo akorát tak špatně. Nic víc, nic míň. Chytl Liu za zápěstí a stáhl ji z dosahu toho druhého. Držel ji moc pevně, takže když si to uvědomil, okamžitě stisk povolil. "Je myslím jedno, co ti udělala její vlčice a kdyby ti to tak hrozně vadilo, nelezl bys za ní, avšak..." Na chvíli se odmlčel, jelikož musel opět vložit trochu snahy do toho, aby si od Lii nezačal brát energii. "Všechno se dá vyřešit v klidu. Pěsti si nech pro opilé přátele a ne pro dívky, které se ti přestali hodit." Mluvil klidně a celou dobu kluka upřeně pozoroval. Odhadoval, co by mohl být zač, a i kdyby na to přišel, stejně by mu to nejspíše bylo jedno.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 9:43 pm

Ulice
Setřela jsem si rozthlý ret a vzala jsem Conora za ruku. ,,Vykašli se na něj. Pojďme domů." Zašeptám. ,,Víš..tvoje sestra se po tobě schání. Už i ona se mi poddala." Zatla jsem ruce v pěst. ,,Mou sestru si do huby nebudeš brát!" ,,Lio! Lio klid! Kluku vem ji od tuď. Hned!" Podívala jsem se na Ashe, který držel pod krkem Calla. Nohy se mi klepali. Začalo se stmívat.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 9:55 pm

Ulice
Udělal krok vzad, když na něj Lia promluvila a následně se na ní podíval. Avšak, jakmile zmínil... její sestru, nemusela ani zatnout ruce v pěst, aby věděl, že tohle ten blbec říkat neměl. Pak se však vedle domnělého blbce objevil další, který jej chytil pod krkem. Povzdechl si tedy, neb opravdu nerad plnil nařízení od někoho, koho vlastně ani neznal. Stejně se však sklonil a vytáhl si Liu do náručí. Pokud kolem sebe bude kopat, byl rozhodnutý i tak pokračovat. Vlastně jí pak stačilo ubrat jen trochu energie. Nad tím v duchu zavrtěl hlavou a zařekl se proti tomu. Nemohl, vlastně nesměl. Odnesl tedy Liu až na začátek lesa, kde na chvíli počkal. "V pořádku?" Zamručel, přičemž ji sledoval v podstatě dost starostlivým pohledem.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 10:05 pm

ulice-les
Schovala jsem si obličej do jeho hrudi a tiše jsem zavrčela. ,,Jsem v pohodě.." Zašeptám a seskočím z jeho náruče a podívala se někam jinam než sevřu ruku v pěsť a udeřím do stromu. ,,Já toho parchanta jednou zabiju." Zavrčím.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 10:12 pm

Ulice ~ Les
Protočil očima, chytl ji za ruku a otočil čelem k sobě. "Lio... tenhle ti za to nestojí." Zamručel a jemně ji vzal za ruku, kterou předtím udeřila do stromu, takže na chvíli sklopil pohled. Pak si jen povzdechl, ruku jí pustil a znovu se Lie zadíval do očí. "Ničeho tím nedosáhneš. Vážně. Jen to z tebe udělá někoho jiného." Dodal, přičemž ji stále upřeně pozoroval a pohledem rozhodně odmítal uhnout.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 10:22 pm

les
Sledovala jsem ho. Vážným pohledem. Přitiskla jdem ho na strom a odhrnula jsem si vlasy stranou. ,,Vím, že nejsi upír. Ale..jeden dotek rty..a vezmeš si více energie než pouhým dotekem jinou částí." Zašeptám. ,,Potřebuju se uklidnit." Zašeptám a udělám krok k němu.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 10:31 pm

Les
Přivřel oči a soustředěně ji pozoroval. Odhrnula si vlasy stranou a jemu se v tu chvíli znovu rozeběhli myšlenkové pochody. Čekal, avšak jakmile udělala krok k němu, přitáhl si ji těsně k sobě a sklonil se k jejímu krku. "Tohle ale udělat nemůžu." Vydechl a pohladil ji po zádech. Chtěl to vydržet. Alespoň do dalšího dne a rozhodně se už nechtěl nechat přemluvit, jako tomu bylo před několika týdny, kdy svému slovu téměř dostál, jenže se vloudila menší chybka v podobě moc hezké dívky, která si na jejich seznámení neodnesla zrovna nejlepší vzpomínky.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 10:35 pm

les
,,Pokud budeš držet hladovku další den budeš mít větší hlad a budeš moct lidi i zabít." Zvednu hlavu a podívám se mu do očí.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 10:42 pm

Les
Tiše se zasmál a zavrtěl přitom hlavou. "Nemůžu... tohle si umím kontrolovat, takže si nevezmu hodně energie od jednoho člověka, ale od více lidí." Pokrčil nad tím rameny a zvedl ruku, aby ji pohladil po tváři. Přitom se zamračil a ruku opět stáhl. Chvíli Liu ještě pozoroval, než pohled odvrátil stranou. Prostě to neudělá. Navíc, pokud by si vzal energii jen od ní, ublížil by jí.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 10:47 pm

Les
Chytla jsem ho za tričko a přitáhla jsem si ho k sobě a políbila ho na rty. Udělám to jinak. Přece pil. Musí se to vyřešit i jinak. Ale od té doby co ho znám. Nehodlám aby di bral energii od jiných lidí. Čekala jdem na jeho reakci. Musel to přijmout. Prostě musel pokračovat.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:15 am