Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Share
Conor Straton

Poèet pøíspìvkù : 89

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 17, 2017 9:26 pm

First topic message reminder :

Les
Už to bude dlouho, co naposledy nabral směr les. A ještě k tomu sám. Psa dneska nechal doma. No co dneska. Vlastně jej nechal doma už včera večer, kdy se vydal do klubu a teď si jen potřeboval pročistit hlavu. Bůh ví co si to tam včera nechal píchnout, ale Ďasovec na něj ještě nikdy ze dveří nevyskočil. Promnul si oči a sehnul se, aby mohl podlézt pod stromem. Proč si šel vlastně vyčistit hlavu do lesa? Odpověď na to byla docela prostá. Vždyť v lese začala jeho svoboda. Rád se tam vracel, i když měl poslední dobou zcela jiné zájmy, týkající se vymetání místních klubů.
Conor Straton

Re: Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 5:57 pm

Klub
Upírka se kolem něj ještě chvíli obtáčela, než se nakonec odtáhla a odešla pryč. Bylo mu už předem jasné, že sem se vracet nebude. I kdyby mu měli zase něco píchnout do žíly, bude stokrát raději chodit mezi obyčejné lidi, kteří když už vás kousnou, neprokousnou kůži a díky tomu se ani neotráví. Odfrkl si, založil ruce na hrudi a jen sledoval dění kolem, což ho nakonec začalo bavit více, než cokoliv jiného.
Lia

Poèet pøíspìvkù : 87

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 5:59 pm

Klub
Všimla jsem si Conora, který je sám. Povzdychla jsem si a seskočila jsem z barové židličky a došla jsem k němu. Natáhla jsem k němu ruku se skleničkou s kolou a usmála jsem se. ,,Napij se." Usměju se na něj.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 6:08 pm

Klub
Byl možná až příliš zabraný do toho, co se dělo před ním. Nevšiml si totiž Lii, která s k němu mezitím stačila přiblížit. Když k němu pak natáhla ruku se skleničkou, jen se na ní napřed se smrtí v očích podíval, než si odfrkl. "Díky, ale... nechci." Vydechl a přejel ji zkoumavým pohledem, než se opět zadíval na lidi kolem. Většinou stál stranou, aby neměl možnost někomu něco udělat, když si nebyl jistý tím, jestli se opravdu ohlídá, i když se mu stávalo jen v minimum případů, že by se přestal ovládat.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 6:23 pm

Klub
Byla tu nuda. Hm.
Přešla jsem k němu a volnou ruku jsem dala vedle jeho hlavy. ,,Odrovnej se trošku. Potřebuješ se uvolnit a užívej si." Zavrním a podívám se mu do očí. Naštěstí byl stejně velký.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 6:28 pm

Klub
Uchechtl se a opět se podíval na Liu, která si mezitím dala ruku vedle jeho hlavy. "Promiň... neříkám, že je to tu ošklivé nebo tak něco, ale na to zrovna dvakrát zvyklý. Totiž... na to, že je pohromadě tolik nadpřirozených." Zamručel v odpověď a pousmál se. "Navíc... když se tě nalitá upírka snaží kousnout, není to moc příjemné." Zazubil se a na pár chvil sklopil pohled k zemi.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 9:13 pm

Klub
,,A já ti stačit nebudu?" Uchechtnu se a odtáhnu se od něj než se napiju ze sklenky a položím ji na stůl vedle nás.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 9:30 pm

Klub
Změřil si ji tentokrát dost kritickým pohledem, avšak zacukal mu koutek úst. Bylo to jen proto, aby ji pokud možno opravdu namíchl. "Když se mě nepokusíš kousnout." Vydechl nakonec po dlouhé odmlce a chytl ji za ruku. V tu chvíli se však opravdu musel zapřít, takže ji raději na pár chvil pustil, než si byl sám sebou opravdu jistý. Taky to už bude pátý den, co si od nikoho energii nevzal, ale to hodlal pořešit až později.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 9:38 pm

Klub
,,Proč bych tě měla kousat?" Zasměju se a kouknu na Conora než udělám krok vzad. Vezmu ho za ruku a odtáhnu ho na parket. Začala jsem se houpat v bocích.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 9:46 pm

Klub
Pokrčil nad tím rameny. "Co já vím... třeba některý z tvých rodičů patřil k těm pijavicím taky." Pronesl zamyšleně, i když... to mu ihned po vyslovení přišlo jako blbost. Odtáhla jej na parket, takže jí opatrně položil ruce na boky a následně poměrně rychle sladil pohyby s těmi jejími, neb jak již bylo zmíněno... do klubů chodil často a mnohdy se za večer zastavil jen párkrát, což byl příklad minulé noci.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 9:53 pm

klub
Když mě chytl za boky jen jsem tiše zavrčela a rukama jsem ho objala kolem krku a stáhla jsem si ho k sobě. ,,Vem si." Zašeptám mu do ucha.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 9:57 pm

Klub
Možná bylo dobře, že přeslechl její tiché zavrčení, i když by se k tomu možná nevyjádřil. Ale... je to jako, když na vás vrčí "pacient." Taky mu tlamu něčím zalepíte. Cítil, jak si ho stáhla k sobě, což... nebylo zrovna dvakrát těžké, avšak po těch dvou slovech ho uvedla do lehčích rozpaků. Jen odmítavě zavrtěl hlavou, načež si ji k sobě přitáhl o něco těsněji.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 10:03 pm

klub
Zavrtěl hlavou, ale přitáhl si mě k sobě blíže. ,,Vem si." Zavrním mu do ucha a otřu se rty o jeho krk. Cítila jsem menší zachvění.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 10:11 pm

Klub
Přivřel oči a zamračil se. Stále pořádně nevěděl, kam tímhle směřuje, ale sám nedělal vůbec nic. Jen dál držel pod kontrolou to, co je nutilo k tomu, aby si od ní začal brát energii. Sakra, vydržel to už dlouho, tak to vydrží až do sedmého dne. Snažil se o to, jenže mezi lidmi... no, ne pokaždé se mu to podařilo.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 10:17 pm

Klub
Když i po druhé se mi to nepovedlo, tak jsem se na němu přitiskla uplně na těsno a otřela jsem se mu o rty než jsem ho políbila.
//asi uz pujdu spat ^.^
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 26, 2017 10:23 pm

Klub
Než stačil ucuknout nebo se odtáhnout, jelikož byl myšlenkami úplně mimo, políbila jej. Avšak to mu začal již pracovat mozek, takže se od ní téměř okamžitě odtáhl a přejel jí trošku pobaveným pohledem. Pak jen nespokojeně mlaskl, přičemž pustil jednu ruku a prstem jí pak zakmital před nosem, jako dítěti, které zlobí. "Nic není zadarmo, Vlčice." Zamručel a ruku vrátil tam, kde byla předtím.

// Tak dobrou
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 26, 2017 10:39 pm

Klub
Nechápu proč mám od něj zrovna takovouhle přezdívku. Ale neříkám, že mi nějak vadí. To ani tak moc ne. Rukama jsem sjela k jeho pasu než jsem se k němu otočila zády a boky se na něj natiskla a začala jsem se o něj otírat.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 4:43 am

Klub
Vypadalo to, že jí nijak zvlášť nevadilo, když se odtáhl. Proto se o něco více uvolnil, avšak určité napětí přetrvávalo. Byl tím teď natolik zaměstnán, že si ani nevšiml toho, kdy se k němu otočila zády. Znovu jí sjel rukama na boky, přičemž jí prsty po těle sjel už od žeber. Spíše než cokoliv jiného zkoušel, co si vlastně může dovolit.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 10:15 am

Klub
Když jsem ucítila jak mi konečky prstů sjel přes žebra až dolů k bokům. Uculila jsem se. Překvapen z mého nového chování? Zavrním. Už už jsem chtěla něco udělat, ale vyrušil mě hlas mikrofonu volající mé jméno. Odtáhla jsem se od něj a usmála jsem se. ,,Slib mi že Neutečeš." Zavrním a dojdu k pódiu, na který vyskočím a podívám se na Ashe vedle sebe vražedným pohledem. ,,Říká se o tobě, že jsi neporazitelná v tanci." A je to tu znova. Protočím nad tím oči. ,,Někdo kdo by ji chtěl vyzvat na duel?!" ,Jáj já chci od tuď." Zakňourám a pohledem hledám Conora. Ale nikde jsem ho neviděla. Odešel?

//jo jinak ja mam od 12:00 do 18:30 cca takze nevim jak budu schopna odepisovat Very Happy
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Thu Apr 27, 2017 11:43 am

Klub
Trhl sebou, jakmile uslyšel hlas z mikrofonu. Pak si jen povzdechl, jelikož se Lia vypravila k pódiu. Chvíli ji pozoroval, než sklonil hlavu a došel k baru. Objednal si a následně se o bar pouze opřel a pozoroval Liu dost pobaveným pohledem. On sám nikdy nebyl rád středem pozornosti, takže se znovu raději stáhl do ústraní. Upil ze sklenky a přivřel oči, když přejel pohledem přes ty, na které ještě viděl. Další zívnutí raději utopil v dalším upití ze sklenky. Říkala, že má zůstat, takže zůstal, i když by se nejraději potichu vyplížil.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 27, 2017 11:56 am

Klub
,,Vypadá to že se tě všichni bojí. S radostí si stebou za tancuji." Odfrkla jsem si a stoupla jsem si před něj. Hudba začala hrát jako ve street dance. Začal. ,,Nojono tady se někdo učil tancovat balet." Zasměju se a odhrnu závěsy za námi, kde byla tyč. Lidi kolem pískali. Došla jsem k tyči a pověsila jsem se na ni a nohama jsem se o ni chytla než jsem se na ni začala dělat různé triky co jsem se tady naučila. Bože ať mě Conor nevidí pokud tady je.

//ok jdu pracovat XD

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:38 am