Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Share
Conor Straton

Poèet pøíspìvkù : 89

Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Conor Straton za Mon Apr 17, 2017 9:26 pm

Les
Už to bude dlouho, co naposledy nabral směr les. A ještě k tomu sám. Psa dneska nechal doma. No co dneska. Vlastně jej nechal doma už včera večer, kdy se vydal do klubu a teď si jen potřeboval pročistit hlavu. Bůh ví co si to tam včera nechal píchnout, ale Ďasovec na něj ještě nikdy ze dveří nevyskočil. Promnul si oči a sehnul se, aby mohl podlézt pod stromem. Proč si šel vlastně vyčistit hlavu do lesa? Odpověď na to byla docela prostá. Vždyť v lese začala jeho svoboda. Rád se tam vracel, i když měl poslední dobou zcela jiné zájmy, týkající se vymetání místních klubů.
Lia

Poèet pøíspìvkù : 87

Re: Lia Sabertooth a Conor Straton - Les

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 18, 2017 6:42 am

les
Dalo se říct. Že jsem ty dva naháněla po lesích. Není to tak že by utekly spíše..jak to říct. Death naháněl Life a já se mu tak nějak snǎila pomoct protože to když vlk zavětřil člověka blízko naši půdy. Není to nic co by větřilo dobré zprávy. Konečně jsem je našla. Seděli u stromu a Death ji olizoval čumák. Usmála jsem se a prohrábla jsem si vlasy. ,,Ztratila jsem ho. Nevím kam šel ale asi utekl." Pousmála jsem se. Life byla tak trošku jako dítě. Ale to vlci ve svém věku jsou. Life je..podle toho co mi řekl ji je 2roky a Death jsou 4roky. Jsou to sourozenci, ale někdy na to ty dva spolu nevypadají.
Uslyšela jsem kroky. Otočila jsem se pomalu za sebe a poslouchala jsem.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Tue Apr 18, 2017 7:02 am

Les
Zastavil se, neb snad konečně došel tam, kde ho nemohl nikdo vyrušit. Sedl si na další z padlých kmenů a napřed jen zívl, než si schoval hlavu do dlaní a zavřel oči. Ano, chtěl se tak ukrýt před okolním světem, jenže už dávno přišel na to, že to takhle nepůjde. Povzdechl si a vyjel rukama výš. Prohrábl si vlasy a hlavou zavrtěl. Měl by s tím přestat.
Lia

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 18, 2017 1:50 pm

Les
Byl to jen králík. Oddychla jsem si a rozešla jsem se pomalu dál než jsem v dáli uviděla někoho sedět. Life začala vrčet. Hm..Takže tohle asi Life cítila. Rozešla jsem se k němu a skřížila jsem si ruce na hrudi. ,,Ehm! Promiň jestli tě ruším..ale vešel jsi na cizí pozemek." Vedle mě se objeví Life a začne na něj vrčet až se bílá srst na jejich zádech naježila.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Tue Apr 18, 2017 4:15 pm

Les
Rozmrzele zamručel, když na něj kdosi zavolal. Ještě chvíli tam jen seděl, než se zvedl. Napřed tedy jen hlavu, aby se podíval, kdo že to na něj vlastně promluvil. První čeho si všiml byl pes. Tedy... spíše vlk, takže se pohledem přesunul výš, až si všiml... Počkat, ona je to holka? Vážně? Odfrkl si a opět pohled sklopil k zemi, než tedy konečně vstal. "Tak to se opravdu omlouvám. Pořiď si příště ceduli a někam ji vylep. Víš... takovou tu s tím nápisem: Nevstupovat, soukromý pozemek." Broukl stále ještě trošku nalitě. No, nalitě vlastně ne. To bude následek toho, co si nechal vpravit do žíly. Jinak by se k ní takhle nezachoval. Teď se kolem ní protáhl a pomalu se tedy rozešel pryč. Když jen o kousek minul strom, zastavil se a opět svůj pohled stočil k dívce a následně k jejímu vlkovy. Přeměřil si jej zamyšleným pohledem a pak se usmál. Naklonil hlavu ke straně a opět se koukl na dívku. "Dej mi vědět, až na tvém pozemku nebudu, Vlčice." Její přezdívku vymyslel rychle a bez váhání ji i použil. A proč taky ne. Vždyť co mu asi tak tahle malá holka - toho že byla stejně vysoká si jaksi nevšiml - udělat?
Lia

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 18, 2017 7:24 pm

Les
Sledovala jsem ho. Dost vážným pohledem. ,,Můžu ho zakousnout?" Life se rozeběhla jeho směrem. Chytla jsem ji za srst na krku. ,,Tohle je moje." Zavrčím a pohladím ji po hlavě než se k němu rozejdu a chytnu ho za lem trička u krku a přitisknu ho na strom. ,,Tak hele ty..ty harante" Zavrčím a stisk zesílím. ,,Nikdo si na mě nebude vyskakovat a už ne nikdo kdo smrdí jako drogy a alkohol!" Zavrčím a vedle mě začne vrčet Life s Death. Druhou volnou rukou na ně ukážu ať jsou v klidu a ať zůstanou na místě.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Tue Apr 18, 2017 7:48 pm

Les
Ocitl se natisknutý na stromě a v ten moment se v něm na pár chvil všechno sevřelo. Nazvala jej harantem, takže nakonec jen zvedl dost vzdorný pohled a zadíval se jí do očí. No dobře, není zase tak malá. Napřed se jen uchechtl, než se začal smát. Doufal, že se účinků drogy zbaví rychleji někde venku, ale jak je vidno... zmýlil se. Zvedl ruce a chytil ji za zápěstí, přičemž se ihned smát přestal a jeho pohled zvážněl. "Není třeba křičet. Bolí mě z tebe hlava." Zamručel a pomalu od sebe její ruce odtáhl. Pustit ji však nehodlal.
Lia

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 18, 2017 8:12 pm

Les
Podívala jsem se na jeho ruce co mi svíjeli zápěstí. Něco jsem cítila. Odtáhla jsem se od něj a Life začala vrčet. Mladá a přes to ochranitelská. Pomylsím si a podívám se na toho kluka. Byl asi stejně vysoký jako já. Ale něco jsem z něj cítila. ,,Co tu teda chceš?"
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Tue Apr 18, 2017 8:17 pm

Les
Bez reptání ji pustil, jakmile ucítil, že se od něj odtahuje a protočil očima. "Šel jsem si jen vyčistit hlavu. Nic víc, nic míň." Odpověděl s trpitelským povzdechem a zmučeně se na ni podíval. Že sem vůbec lezl, avšak moc dobře věděl, že se stávají i horší věci, než že vás v lese chytne holka, co za sebou táhne dva vlky.
Lia

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 18, 2017 8:51 pm

Les
Nevěříčně jsem ho sledovala. Byl podezřelí. I Death na něj vrčel a to nedělal moc často. Zvedla jdem pohled od vlků na něj a rozešla jsem se k němu než jsem mu vzala ruku a vyhrnula mu rukáv. Jak jsem si mohla myslet. Ruku jsem pustila. ,,Nechápu jaký debil jako ty si může do sebe pustit jed neboli drogu." Zavrtím hlavou. ,,Měl by jsi jít k doktorovi. Nic víc ti k tomu neřeknu. Nejsem tvoje matka." Zavrcím a otočím se zády k němu než se rozejdu z lesa ven.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Tue Apr 18, 2017 9:17 pm

Les
Přivřel oči a cukl sebou, jakmile jej chytla za ruku a vyhrnula mu rukáv. Opět si ho stáhl zpátky a s tím se vrátil i jeho vzdorovitý pohled. "Já si nic dobrovolně píchnout nenechal." Zavrčel a zavrtěl hlavou, než se pomalu rozešel dál. Pravdou je, že pokud mu někdy bylo opravdu špatně... byla to tahle chvíle, ale k doktorovi jít nemohl, nechtěl. Navíc, kdyby ta holka věděla, co je vlastně zač, nejspíše by na něj takhle nesáhla, ale co. Lepší je, když to lidé kolem něj vědět nebudou.
Lia

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 18, 2017 9:20 pm

Les-chatka
Bylo mi jedno jestli jdou vlci za mnou.
Když jsem došla do domu tak jsem zalezla hned dozadu za černým hřebcem a pohladila ho po hřívě. Byl asi o hlavu vyšší než já. Menší detail. Objala jsme ho kolem krku než jsem mu doplnila vodu. Jídlo měl jako trávu po celé téhle louce.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Tue Apr 18, 2017 9:31 pm

Les ~ Dům ~ Les
Po pár chvílích narážení do stromů a bezcílného bloudění se konečně dostal domů. Ihned se zavřel v koupelně a pustil na sebe ledovou vodu, aby se konečně probral, ale ani to nijak výrazně nepomohlo. Zanechal tedy veškeré snahy zlepšit svůj stav, přičemž si slíbil, že do onoho klubu již nikdy nevstoupí. Poté, co otevřel dveře a převlečený z koupelny vyšel se k němu vrhl pes. Stejně, jako když byl Ose naučený jako malé štěně, i teď mu skočil do náručí a nechal se chovat. Nezůstali tak dlouho, jelikož pes potřeboval ven. Ne nutně. To spíš on se potřeboval něčím zaměstnat, takže Oseho vytáhl a zamířil zpátky do lesa. Nedělal to schválně, spíše mu nešlo... rozumně uvažovat.
Lia

Příspěvek pro Lia za Tue Apr 18, 2017 9:39 pm

Chatka
Došla jsem do své chatky a napila jsem se studené vody než jsem si vlezla do pokoje aby svlékla jdem se do naha-ano spím nahá. A zalezla jsem si do teplé postele než jsem zavřela oči a po chvilce usnula. Cla jsem za cely ten den unavená.
//já pujdu me boli hlava :/
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Tue Apr 18, 2017 9:56 pm

Les
Odepnul Osemu vodítko a pak mohl jen sledovat, jak se vlčák rychle vzdaluje. Sedl si na zem a doufal, že i tohle místo není zavedeno v katastru soukromého pozemku oné vlčice. Neměl náladu na to, aby se s ní hádal. Vlastně... nehádal by se. Raději by odešel, ale ne teď, kdy jeho mozek stále ovládala droga, jejíhož vlivu se nemohl zbavit. Zavřel oči a natáhl se. Jestli byla zima, nijak to necítil a vlastně i tak by mu to bylo jedno. Vnímal všechno kolem sebe. Ptačím zpěvem počínaje a psím štěkotem konče. Zaposlouchal se do toho pozorněji a teprve tehdy mu to došlo. Zvedl se ze země a rozběhl tam, odkud zvuk úpěnlivého psího naříkání vycházel. Chvíli mu trvalo, než Oseho našel. Ve větvích keře nebyl téměř vidět, takže ho opatrně vytáhl ven a prohlédl. Avšak, už když na něj sáhl se vlčák roztřásl a téměř mu ucvakl ruku, když přejel po jeho noze. Čelisti, které v ní následně našel zakousnuty se mu ani trochu nelíbili. Stříbro, kterým byli pokryty mu leptali kůži. Zaklel a se stisknutými zuby na ně konečně sáhl. Pomalu začal čelisti rozevírat a snažil se přehlížet zápach páleného masa, který se linul zpod jeho rukou. Když pak čelisti konečně otevřel a vyprostil tak nohu svého psa, jen si Oseho přitáhl k sobě a zavřel oči.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 19, 2017 2:12 pm

Chatka~les
,,Hej Lio! Lio!"
Promnula jsem si oči a podívala jsem se na Life. ,,Co je? Hoří snad?" Life seskočila z postele a ukázala hlavou směrem ven. Povzdychla jsem si a došla jsem ke skříni, kde jsem na sebe vzala tepláky a tílko a vyběhla jsem ven. Šla jsem za Life do lesa a nijak moc jsem nepospíchala. Zastavila jsem se kousek od toho kluka a všimla si že objímá svého psa. ,,Nějaká romantika tady?" Řeknu sarkastickým hlasem a prohrábnu si vlasy. ,,Lio...cítím stříbro." Podívam se na toho kluka. ,,Můžeš chodit?" Řeknu mírnějším hlasem.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 19, 2017 4:07 pm

Les
Zrovna si krátil čas dalšími nadávkami, jelikož musel chvíli počkat. Nechtělo se mu na psa sahat poleptanýma rukama. Tedy, alespoň ne, dokud to bylo čerstvé. Otevřel oči, jelikož Ose zavrčel. Pes byl povětšinou zticha a ozval se teprve ve chvíli, kdy se mu něco opravdu hodně nelíbilo. Pak uslyšel, jak na něj někdo promluvil. Ten hlas si automaticky přiřadil a v tu chvíli by se nejraději zahrabal x metrů pod zem. Na její první a dost sarkastickou otázku zavrtěl hlavou, avšak ta druhá jej zarazila. Až tehdy zvedl pohled a odtáhl se od psa, který se na něj díky tomu natiskl ještě víc. Zatím nepromluvil, neb v tom neviděl žádný důvod. Jen pomalu přejížděl stále vrčícímu vlčákovi po srsti, až sjel k přední noze, která byla předtím sevřená v čelistech. Jen, co se dotkl rány, se jeho ruky dotkly zase psí zuby. Podvědomě chtěl ucuknout, ale to by si vysloužil pár stehů. Zvedl proto druhou ruku a pohladil psa po hlavě, přičemž tu v níž byl pes zakousnutý, od jeho tlapy odtáhl. Teprve poté jej Ose pustil, takže mohl vstát. Otočil se k dívce čelem a nuceně se usmál. "Zase ti stojím na pozemku?" Zeptal se napřed poněkud kousavě, jelikož by jen idiot zapomněl na to, že ho přitiskla ke stromu bez toho, aby jí k tomu jakkoliv navedl. "Promiň." Dodal nakonec smířlivě a sklopil pohled k vlčákovi. "Chytil se do pytlácké pasti. Nic jiného se nestalo." Obeznámil ji se situací, přičemž poznámku o stříbře úplně vynechal.
Lia

Příspěvek pro Lia za Wed Apr 19, 2017 5:47 pm

les~Chata
Poslouchala jsem ho a pokývla jsem hlavou. ,,No jistě. A co to stříbro?" Zvednu jedno obočí a pohladím Life po hlavě. Sledovala jsem toho kluka a sjela jsem ho pohledem až jsem narazila na jeho ruce. ,,Ty hádám nejsi člověk co? No to je fuk. Pojď za mnou. Nějak tomu psovi snad pomůžu." Pokrčím rameny a rozejdu se zpět k chatě. ,,Proč mu pomáháš?" Pokrčila jsem rameny a šla dál. Nečekala jsem na něj. Buď za mnou půjde nebo ne.
Otevřela jsem dveře a ven vystartoval Death. ,,Klid." Life k němu došla a olízla mu čumák než oba zaběhli na louku.
Conor Straton

Příspěvek pro Conor Straton za Wed Apr 19, 2017 7:48 pm

Les ~ Chata
Tak trochu se nezmohl na slovo, a když už přeci jen, ona dívka zavelela k odchodu, takže se jen sehnul, sebral Oseho a pomalu se za ní rozešel. Neřekl ani půl slova, i když by si za tuhle podřízenost dané osobě nejraději nafackoval. Avšak, ne tady. To se nehodí. Protočil očima nad svou úvahou a zastavil se před jakousi chatkou. Dívka otevřela dveře, ze kterých se vyvalil... jeho myšlenkový pochod v tomto bodě ustal. Ose se na něj namáčkl ještě víc a na vlka zavrčel, přičemž několikrát zacvakal zuby. Neměl ostatní psy rád a tohle byli ještě k tomu vlci. Hold se ne s každým snese. "Promiň, že se tak blbě ptám, ale čím přesně mu chceš pomoct?" Zeptal se s jistou dávkou hrůzy v hlase. Jemu stačilo jen dojít do ordinace, tlapu vyčistit a zavázat. A ordinaci měl pár bloků od svého bytu, takže... No, v tomto ohledu moc lidem nevěřil, jelikož si dokázal poradit sám.
Lia

Příspěvek pro Lia za Thu Apr 20, 2017 6:11 am

Chatka
Podívala jsem se na něj znudeně a vzala jsem si od něj psa. Ignorovala jsem to že po mě pes chňapl a pak mě kousl. ,,Klid hochu." Zašeptám a pes něco zavrčel a až pak byla zticha, takže jsem ho položila na pohovku a obrátila jsem se k tomu klukovi. ,,To mi je velice jasné." Otočím se na psa a usměju se na něj. ,,No..i kdyby jsi jo chtěl vzít k doktorovi a tam ho ošetřit co by si doktor pomyslel o tvé ruce?" Došla jsem k němu a chytla ho prudce za ruku. Nějak jsem ignorovala onu bolest, která ze mě pomalu vycházela. ,,Hm..polodémon jo?" Life zavrčela a já se mu podívala do očí. ,,Něco jsem o vás slyšela. Prý se živíte lidskou energií. K uzdravení od stříbra ti to tak též pomůže?" Mluvila jsem naprosto v klidu. Nebylo zapotřebí křičet nebo nadávat. Nebo spíše zatím.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:36 am