Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Share
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 2:09 pm

First topic message reminder :

Klub
Kluk mi přejel po bocích a přitáhl si mě k sobě. Zavrněla jsem mu do ucha a kousla jsem ho do krku a jen jsem se pousmála jeho reakci, kdy mě chytl za zadek.
Abby Abernathy

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 1:55 am

Klub
Zasténala jsem hned po tom co mi přejel zuby po krku a kousl mě. Nevím proč, ale tohle jsem s Andrewem nikdy necítila. Ale tohle spíše muselo být díky alkoholu, který jsem v sobě teď měla.
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 2:01 am

Klub
Její reakce na jeho kousnutí se mu líbila. Rukama na chvíli vyjel výše a přejel jí ze strany po žebrech. Pak se v pohybu však opět ustálili na jejích bocích. Znovu ji kousl, teď ovšem do jiného místa na jejím krku. Chvíli skousnutou kůži mezi zuby podržel a zlehka zatáhl, než jí opět pustil.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 2:03 am

Klub
Hrál si semnou. A to se mi líbilo. Boky jsem se více otřela o jeho rozkrok a zavrněla jsem když mi za kůži zatáhl. Stočila jsem se k němu čelem a zvedla jsem hlavu a podívala jsem se mu do očí.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 2:17 am

Klub
Její reakce se mu líbili čím dál tím víc. Když se k němu pak otočila čelem, sklonil se k ní a jen se rty otřel o ty její. Rukama jí sklouzl až na zadek, který následně zlehka zmáčkl. Teprve tehdy se jí též podíval do očí a pousmál se. Co se týkalo alkoholu... no, rozhodně už jeho účinky cítil, ale nebylo to zatím tak hrozné.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 2:21 am

Klub
Po tom co se rty otřel o ty mé jsem pouze lehce vydechla. Stáhla jsem si ho k sobě a otřela jsem se mu rty o krk než jsem ho do stejného místa kousla.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 2:25 am

Klub
Neudělala nic, jen si ho po chvíli stáhla k sobě a rty se mu otřela o krk, než ho kousla, což zapříčinilo, že se zachvěl. Záchvěv však ustal až za chvíli. Přitáhl si ji ještě těsněji k sobě a zavřel oči.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 2:53 am

Klub
Namísto toho abych se do něj fakt zakousla což jsem chvilkami měla v plánu jsem namísto zubů použila jazyk a začala mu ono místo olizovat a po chvilce jsem si ho začala i značkovat.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 2:58 am

Klub
Když pak na místo zubů použila jazyk, jen protočil očima. Rukama jí opět sjel na stehna a když mu na krku začala tvořit značku,jen se ošil. Jinak jí však nechal, ať si dělá, co chce.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 3:02 am

Klub
Přišlo mi jako kdyby do mě někdo lil alkohol ze vzdálenosti. Byla jsem čím dál tím více omámené. Odtáhla jsem se od něj a využila jsem jeho nepozornosti a políbila jsem ho na rty.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 3:11 am

Klub
Odtáhla se od něj, což mu došlo až poté, co jej políbila. Nečekal nijak dlouho a polibek jí začal opětovat. Přitom si ji k sobě přitáhl ještě těsněji, než předtím. Jednou rukou jí vplul do vlasů a začal je opatrně prohrabovat.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 3:15 am

Klub
Když mi polibek oplatil chtěla jsem více. Nemohla jsem se nabažit díky jednomu polibku..to prostě nešlo. Proto jsem mu rukou vjela pod tričko a pomalu s ni sjížděla níž ke kalhotům.

//Promin napisu rano..em..az se vzbudim Very Happy Dobrou ^^
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 3:24 am

Klub
Na chvíli se od ní odtáhl, avšak jen proto, aby doplnil vyčerpaný kyslík zpátky do plic. Když mu pak vjela rukou pod tričko, jen přivřel oči a dál pokračoval v tom, co teď dělal. Chtěl ji, což by si nejspíše nikdy nepřiznal, nebýt vlivu alkoholu.

// Jop... Dobrou ^^
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 10:58 am

Klub
Na chvíli jsem se od něj odtáhla a rozeběhla jsem se se smíchem k baru, kde jsem si objednala další 42% s tím že jsem tam chtěla něco namíchat, a že mi je nějak jedno co to bude. Na bar postavili dvě sklenky a tak jsem si jednu vzala a hodila to do sebe na ex.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 12:04 pm

Klub
Když se od něj odtáhla a rozběhla se zpátky k baru, musel sebrat zbytek zdravého rozumu, co mu zatím zbyl. Byla v tuto chvíli něco, jako prchající terč. Když se k němu připletla blondýnka, věnoval jí jen otrávený pohled a došel k Abby. Cizí ho v tuto chvíli vůbec nezajímali.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 12:17 pm

Klub
Hodila jsem do sebe i druhý drink a ohlédla jsem se kolem. Když jsem si ho všimla tak jsem došla až těsně k němu a olízla jsem si rty, které chutnalo jako třešně. Mňami.

//Hele nechces mi poslat Arana a Em..toho upíra? Abych mela představivost s kým to Abby je Very Happy
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 1:12 pm

Klub
Odfrkl si, když k němu došla a sklonil se k ní. Napřed se jen rty otřel o ty její, než ji políbil na koutek úst a pousmál se. "Možná tu ještě chvíli zůstanu, ale... jen kvůli tobě." Broukl a pohladil ji po tváři. Asi neměl pít. Tedy... spíše vůbec neměl pít.

// Jop... jen najdu něco, co by tomu odpovídalo xD
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 1:14 pm

Klub
Pousmála jsem se když řekl, že tady ještě zůstane. Chytla jsem ho za látku na krku a přitáhla jsem si ho na rty a dravě jsem ho políbila.

//ok ^^me zajima co najdes :33
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 1:21 pm

Klub
V duchu se usmál a polibek jí dost náruživě opětoval. Nevšímal si dotčeného pohledu, který na sobě bez ustání cítil. Nejspíše to byla ta, která se mu předtím postavila do cesty, avšak... nejevil-li o ní zájem předtím, proč by jí měl špetku své pozornosti věnovat nyní?

Aran

Eboriel
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 1:27 pm

Klub
Zavrněla jsem a ze rtů mi uniklo zasténání, takže jsem se to snažila zamaskovat tím, že jsem se kolenem otřela o jeho rokzrok. Bylo tu dost lidí, kteří do nás strkali nebo se tlačili, ale já to nevnímala, na tolik jako jeho samotného.

//jo mas dobry vkus Very Happy Sakra bych sem mohla dát tu démonku Very Happy Jen si nepamatuju jestli jsem ji uz rikala jak se jmenuje Very Happy no tak ji pak vymyslim jmeno kdyz tak zase znova Very Happy
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 1:34 pm

Klub
Slyšel její zasténání, ale podařilo se mu dělat, že mu to vlastně uniklo. Nic neslyšel. Na pár chvil se od ní odtáhl, než se opět vpil do jejích rtů. Hodně dlouho se tomuhle snažil vyhnout, ale... bohužel se občas stane něco, co se jaksi nepodaří. A to byl právě tento případ.

// Ne, neříkala Very Happy

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:52 pm