Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Share
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 2:09 pm

First topic message reminder :

Klub
Kluk mi přejel po bocích a přitáhl si mě k sobě. Zavrněla jsem mu do ucha a kousla jsem ho do krku a jen jsem se pousmála jeho reakci, kdy mě chytl za zadek.
Abby Abernathy

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Apr 09, 2017 10:51 pm

chatka
Zavrtěla jsem hlavou. ,,Nic se neděje." Usměju se a stáhnu si ho k sobě více na tělo a zasténám když mě kousl do krku.
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Apr 09, 2017 11:04 pm

Chatka
Přitáhla si jej více k sobě, což napřed zapříčinilo to, že se chtěl odtáhnout. V konečném výsledku se však podvolil a nechal to tak, jak to je. Přeci jen se nemusel cukat u všeho, co se mu zrovna dvakrát nelíbilo. Jen si za to v duchu nafackoval a dál se věnoval Abby.

// Jak to tak vidím, tak dneska už končím... dobrou xD
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Apr 09, 2017 11:10 pm

chatka
,,C..Chci to.."
Zašeptám a stočím pohled jinam než ruce spustím z jeho krku a dám si je za hlavu a podívala se mu prosebně do očí.

//uz jsem to chtela psat taky XD
Tak dobrou Smile
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Apr 09, 2017 11:20 pm

Chatka
To, co řekla jej tentokrát překvapivě nezarazilo. Spíše to tak nějak čekal. Na chvíli se odní , avšak jen proto, aby si přetáhl košili přes hlavu a stáhl kalhoty i trenky. Opět se k ní sklonil a políbil ji. Přitom do ní opatrně vstrčil prst a začal s ním pomalu pohybovat.

// Tak... teď už nejspíše opravdu dobrou
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Apr 10, 2017 6:09 am

chatka
Tiše jsem zasténala jako kdyby tady někdo byl a já nechtěla aby nás slyšel. Automaticky jsem dala stehna k sobě, ale pak jsem je zase uvolnila a zkousla jsem si ret abych nezasténala.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Apr 10, 2017 6:23 am

Chatka
Opět dala stehna k sobě, takže přestal vykazovat jakýkoliv pohyb a počkal, dokud je znovu neuvolní. Přitom přidal další prst a začal s nimi pohybovat o dost rychleji, než předtím s jedním. S povzdechem se k ní sklonil a opět jí kousl do krku, načež kousnuté místo políbil a zároveň ošetřil jazykem.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Apr 10, 2017 6:27 am

chatka
Bylo to zvlásťní. Tohle všechno. Takové..jsko kdyby všechno bylo naházené v jedné krabičce a smíchané dohromady. Jako kdybych se v tom už nemohla vyznat. No co už. Jsem ráda, že jsem konečně sama s Andrewem a mám na to tolik čašu kolik chci sama. A i kdyby svítalo. Den trávím s ním. Tiše jsem vydechla a prohla jsme se trošku v zádech.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Apr 10, 2017 6:37 am

Chatka
Jen co ucítil, jak se prohla v zádech, se všemi pohyby opět na několik okamžiků ustal, než opět pokračoval. Přitom se od ní odtáhl a jen ji zamyšleně pozoroval. Zvláštní mu na tom přišlo to, že vlastně konečně pochopil, že je jenom jeho. A toho se chtěl také po zbytek doby s ní strávené držet.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Apr 10, 2017 10:29 am

chatka
,,Já to..nevydržím.." Vykoktám a zkousnu si spodní ret než nahlas vykřiknu a ucítím jak jeho prsty ve mě jsou cítít intezivněji a stahující svaly se uvolňovaly a stahovaly než jsem konečně tiše vydechla.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Apr 10, 2017 9:12 pm

Chatka
Přivřel oči, když mu bylo oznámeno, že to už nevydrží. On sám si o tom myslel své, avšak... ne všechno se dá ovládat. Pak jen zavrtěl hlavou a prsty z ní opatrně vytáhl. Chvíli ji upřeně pozoroval, než si vedle ní jen a pouze lehl. Počká. Vlastně mu bylo jedno, jak dlouho by měl čekat. Teď to bylo jen na ní.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Apr 10, 2017 9:28 pm

chatka
Tiše jsem vydechla a otočila jsem se vedle Andrewa. Polkla jsem a rukou jsem mu sjela po stehně. ,,C..Cheš pokračovat?" Zašeptám a skloním hlavu dolů.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Apr 10, 2017 9:34 pm

Chatka
Odfrkl si a nakonec jen zavrtěl hlavou. "Teď ne... pokud tedy nechceš ty." Zamručel a přitáhl si ji k sobě. Zavřel oči a objal ji, díky čemuž si ji k sobě přitáhl ještě těsněji, jako by se bál, že se jednoduše sebere a někam mu uteče.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Apr 10, 2017 9:36 pm

Chatka
Jeho upřímnost..dělalo mi to dobře. Byla jsem za ni ráda. Pousmála jsem se a objetí mu oplatila. ,,Nevadí. Já to nepotřebuji." Zašeptám a zavřu oči.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Apr 10, 2017 9:50 pm

Chatka
Spokojeně vydechl a začal ji hladit po zádech, než se natáhl pro deku, aby je tedy alespoň přikryl. V chatce byla stále ještě docela zima a noční vzduch též nebyl nejteplejší. S tím si však prozatím hlavu nelámal. Vždyť tu dlouhou dobu nikdy nebyl.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Apr 11, 2017 2:48 pm

Chatka
Otevřela jsem oči a zamžourala jsem do šera. Zívla jsem a koukla se kolem sebe. Ležela jsem zabalená v dece a objímala jsem Andrewa a na mých nohou spala kočka. Jeho kočka. Políbila jsem ho na tvář a znova jsem si položila hlavu na polštář a zavřela jsem oči. S tím že spát už nepůjdu.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Apr 11, 2017 7:29 pm

Chatka
Cítil, že se jej cosi dotklo. Respektive, jeho tváře se cosi dotklo. Neochotně a s popuzeným odfrknutím otevřel jedno oko a povzdechl si. O kousek se od Abby odtáhl, než krátce zívl a konečně se dokopal k tomu, že otevřel i oko druhé. Chvíli takhle jen zíral do tmy před sebe a přemýšlel o tom, co měl na dnešek naplánováno, než stočil pohled k Abby.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Apr 11, 2017 9:56 pm

chatka
Stočila jsem k němu pohled a dala jsem hlavu na stranu než jsem se usmála s lehla jsem si mu na hruď.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Apr 11, 2017 10:06 pm

Chatka
"Dobré ráno..." Broukl, trošku po ránu nakřáplým hlasem a znovu si povzdechl. Natáhl ruku, aby ji pohladil po tváři a přitom několikrát polkl. "Tak... co si dáš k snídani?" Zeptal se již dost vážným hlasem a opět jen krátce zívl. Nesnášel to. Každé zívnutí mu vehnalo několik slz do očí. Nesnažil se je však honem rychle stírat. Nebrečel, takže k tomu neměl důvod.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Apr 12, 2017 3:55 pm

chatka
Otevřela jsem oči a podívala jsem se na něj. ,,Asi..kakao?" Usměju se a přitulím se k němu co nejvíce a políbím ho na rameno. Nechtělo se mi stávat.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Wed Apr 12, 2017 9:45 pm

Chatka
Téměř z postele vylétl. Ne, že by byl tak nadšený, že je nový den. To ho spíše neuvěřitelně mučilo, avšak teď na sebe jen v rychlosti naházel přijatelné oblečení a vyběhl z ložnice. Seběhnout schody mu dnes trvalo neuvěřitelně dlouho. Tedy... alespoň tak mu to přišlo. Ještě se podíval na nástěnné hodiny a vyběhl z domu. Zastavil se jen kousek od chatky a čekal. Ne, že by snad na Abby zapomněl. Popravdě... ven ho vyhnalo cosi, co předchozí den domluvil. Zrovna na tuhle nekřesťanskou hodinu. Povzdechl si a založil si ruce na hrudi. Bylo nezvykle chladno, avšak již viděl přijíždět auto, ze kterého následně vystoupila vlčice. Otřásl se odporem, který již nijak nedokázal v rychlosti skrýt. Byla to však jen obchodní záležitost, takže to na tu chvilku vydržet může. Nasadil úsměv a vykročil jí naproti. Podala mu pletenou přepravku, kterou si od ní vcelku ochotně převzal a otočil se zpátky k domu.
Sotva vešel dovnitř, vrhl se do přípravy kakaa, které si Abby přála. Nu, když už nemůže udělat nic víc, tak doufal, že jí alespoň tenhle malý dárek udělá radost. Věděl, že teď nebude doma trávit tolik času jako předtím, jelikož musel uhradit několik nákladů, do kterých zasahovala i koupě téhle chatky. Vzal si tedy více seminářů za sebou. Sám nevěděl, jak to bude stíhat, ale byl i v horších situacích. Opět nasadil úsměv, když vstoupil do ložnice a postavil hrnek s kakaem na stolek vedle postele, zatímco proutěnou přepravku usadil na postel. Psy osobně nijak v lásce neměl, což platilo i o vlkodlacích, avšak stejně psa pořídil. V přepravce tak, právě v tuto chvíli sedělo bílé dlouhosrsté štěně švýcarského ovčáka.

// přemýšlím nad tím víc, jak půl hodiny xD a stejně to už není ono...

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:57 pm