Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Share
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 2:09 pm

First topic message reminder :

Klub
Kluk mi přejel po bocích a přitáhl si mě k sobě. Zavrněla jsem mu do ucha a kousla jsem ho do krku a jen jsem se pousmála jeho reakci, kdy mě chytl za zadek.
Abby Abernathy

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Apr 07, 2017 11:54 pm

chatka
Zastavila jsem se u schodů a podívala jsem se kde až je. Až když byl poblíž mě tak jsem se rozeběhla po schodech nahoru a schovala jsem se do našeho pokoje za dveře.
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Apr 08, 2017 12:04 am

Chatka
Už byl dost blízko. Skoro ji měl, jenže... ona se znovu rozběhla. Tiše zavrčel na jakýsi osobní protest a vyrazil za ní. Zastavil se až přede dveřmi ložnice. Váhal. A váhal oprávněně, avšak nakonec stejně vejít musel. Ať chtěl nebo ne.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Apr 08, 2017 12:05 am

chatka
Když vešel do vnitř tak jsem mu skočila okolo krku a nohama ho objala kolem pasu. ,,Mám tě." Zavrním a fouknu mu na krk než se Uculím.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Apr 08, 2017 12:13 am

Chatka
Věděl dobře, že to není dobrý nápad. Jen, co vešel se mu pověsila na krk, takže ji chytil v kolenou a otočil na ní hlavu. "Chm... to sice ano, ale... kořist povětšinou neútočí. Nebo se pletu?" Zazubil se a zlehka si ji nadhodil.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Apr 08, 2017 12:15 am

chatka
,,To co říkáš dává ůdajně smysl, ale někde se může naskytnout chyba a i kořist může útočit na dravce." Zavrním a vypláznu na něj jazyk.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Apr 08, 2017 12:27 am

Chatka
Pousmál se a opatrně si sedl na postel, načež její nohy pustil. "Mimochodem, taky volala Nell. Chce se s tebou sejít. A mám takový pocit, že si užiješ den lítání po nákupech. Je trošku švihlá v tomhle ohledu. Ostatně, jako všechny holky." Tu poslední větu si měl nejspíše nechat pro sebe, ale co. Už se stalo a nic měnit rozhodně nehodlá. Konec konců, byl to jen jeho názor.

// Už asi půjdu. Dobrou
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Apr 08, 2017 12:31 am

chatka
Sesedla jsem z jeho zad a dostala jsem se na jeho klín. ,,Hm..asi až zítra. Dnešek mám stebou." Ušklíbnu se a olíznu si rty než na prázdno zkousnu.

//Jj dobrou noc ^^
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Apr 08, 2017 5:54 am

Chatka
Souhlasně zamručel, avšak vzápětí mu ukázala zoubky. Tiše na má zavrčel a opatrně odendal její ruce ze svého krku. Pak se od ní odtáhl, načež se k ní v rychlosti otočil. Kocoura to nadchlo, takže se chtěl v první chvíli přeměnit. To mu však bylo rychle zatrhnuto, takže se nad ní teď skláněl s rukama po obou stranách její hlavy a upřeně zíral Abby do očí.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Apr 08, 2017 12:05 pm

Chatka
,,Mohla jsem si myslet že tě to vy provokuje." Uculím se a natáhnu k němu hlavu a políbím ho na nos. Když hlavu zase položím dolů, tak nenápadně zvednu koleno a otřu se o jeho rozkrok.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Apr 08, 2017 12:48 pm

Chatka
"A koho by to nevyprovokovalo?" Zeptal se a zamračil se, když ho políbila na nos. Avšak jakmile se mu kolenem otřela o rozkrok, téměř zakňučel. Sklonil se k ní a kousl ji do krku, než se od ní odtáhl a krátce ji políbil.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Apr 08, 2017 12:50 pm

chatka
Polibek jsem mu oplatila. ,,Slibuješ mi věrnost?" Zavrním a sjedu pohledem dolů k ručníku, který držel jen tak tak. Překvapivě.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Apr 08, 2017 1:01 pm

Chatka
Po tom, co se ho zeptala, zda-li jí slibuje věrnost, se od ní odtáhl a klekl si vedle postele na kolena. "Tobě princezno? Navždy." Vydechl a zvedl k ní zaujatý pohled. Chvíli tak setrval, než opět sklopil pohled k zemi.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Apr 08, 2017 1:09 pm

chatka
Posadím se a kleknu si naproti němu. ,,Tak si mě vezmi. Teď a tady." Zavrním a pomalu se postavím a dám si pramen vlasů za ucho.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Apr 08, 2017 2:13 pm

Chatka
Klekla si naproti němu, což ho vcelku vyhodilo z kontextu. Jednou něco slíbil, tak teď tomusel ssplnit, i když se mu to zprvu moc nelíbilo. Aby jemu někdo říkal, co má dělat? Ani náhodou. Nakonec se však podřídit musel. Sic to byl vždy on, co poroučel. Teď se zvedl, jako poslušný pes, naklonil hlavu ke straně a sklonil se k ní. Přejel jí zuby po krku,přičemž si jji k sobě přitáhl.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Apr 08, 2017 2:16 pm

chatka
Když si mě k sobě přitáhl, tak jsem zasténala tiše a zvedla jsem ruce, de kterými jsem ho objala kolem zad a přitáhla si ho k sobě ještě blíže. Cítila jsem jak se mi ručník uvolňuje a začíná mi sklouzávat z těla.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Apr 08, 2017 9:47 pm

Chatka
Nebránil se, když si jej přitáhla ještě blíže, než předtím. Avšak stejně bylo něco, co se mu nelíbilo. Přitom ale nemohl přijít na to, co to je. Proto si jen povzdechl a do místa, přes které napřed přejel zuby ji nyní kousl.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Apr 08, 2017 10:01 pm

chatka
Zasténala jsem a přitáhla jsem si ho snad ještě blíže. Snad to více ani nešlo.

//ja nvm co psat XDD
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Apr 08, 2017 10:26 pm

Chatka
Když si ho přitáhla ještě blíž, odtáhl se od ní a sklopil pohled k zemi. Ustoupil od ní pár kroků a natáhl se pro papír, který jí následně podal. "Dřív, než mě ukamenuješ... už jsem telefonoval s jedním doktorem, který se v tomhle vyzná. Ohledně toho, kdyby jsi své vlastní dítě opravdu chtěla." Začal s pohledem sklopeným k zemi. Neklidně se ošil a povzdechl si.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Apr 08, 2017 10:54 pm

chatka
Skočila jsem mu okolo krku a usmála jsem se. ,,Děkuju moc! Strašně moc děkuju!" Zavrním a stoupnu si na špičky a políbím ho.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Apr 08, 2017 11:07 pm

Chatka
Vyjeveně se na Abby podíval, když mu znovu skočila kolem krku. "Za tohle se neděkuje." Zamručel a polibek jí opětoval, avšak po chvíli se od ní odtáhl. "Jen... budeš muset strávit pár dní v nemocnici. Takže... nebude žádný pokus o útěk. Jasné?" Upozornil ji raději předem, než padl zády na postel a Abby stáhl s sebou.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:50 pm