Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Share
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 2:09 pm

First topic message reminder :

Klub
Kluk mi přejel po bocích a přitáhl si mě k sobě. Zavrněla jsem mu do ucha a kousla jsem ho do krku a jen jsem se pousmála jeho reakci, kdy mě chytl za zadek.
Abby Abernathy

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Apr 07, 2017 3:15 pm

Chatka
Zarazila jsem se když mě objal, ale i přes to jsem se napila a tiše si oddychla. Otočila jsem se k němu čelem a pousmála jsem se. Nejdříve jsem se mu podívala do očí než mi pohled sjel dolů k jeho rtům a pak kalhotům. Skousla jsem si ret a podívala jsem se jinam a až pak jsem kývla hlavou.
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Apr 07, 2017 3:30 pm

Chatka
Tázavě se na ni zadíval, když ho tak nějak přejela pohledem a pak naklonil hlavu ke straně. Chytl ji za ruce a dovedl do obýváku. Sedl si na pohovku a stáhl si Abby na sebe. "Abby... volal mi Aran, když jsi tu nebyla. Za jedno byl docela rozčilený a za druhé... ptal se mě proč jsem se... no, proč jsem s tebou neprobíral nic ohledně..." Broukl a odvrátil pohled, načež zavřel oči. "Ohledně dětí." Řekl konečně to, co říct chtěl. Pak se jí upřeně zadíval do očí. "A tak jsem se tě jen chtěl zeptat... neber to ve zlém, ale... co jsi s ním měla?" Zeptal se nakonec a přejel ji vážným pohledem.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Apr 07, 2017 3:37 pm

Chata
Sedla jsem si na jeho klín a ldyž promluvil jen jsem ho poslouchala. Trošku ve mě hrklo a do očí se mi nahrnuly slzy. Proto jsem rychle zamrkala a vzhluboka jsem se nadechla. ,,Spala jsem s ním." Jedna věta a byla jsem uplně na dně. Jestli na mě teď začne řvát, tak ať. Zasloužím si to. I když bude celý den uražený tak to bude moje vina.
,,Byla jsem zoufalá..jak jsi mě ignoroval..jak sis dělal všechno a mě..prostě.." Nemohla jsem najít to správné slovo.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Apr 07, 2017 3:51 pm

Chatka
Zarazilo ho, když potvrdila to, co si už delší dobu myslel. Možná jej to i trošku zklamalo, ale nedal to na sobě nijak znát. "Přehlížel jsem tě... já vím a ani se nedivím, že jsi to vyřešila takhle." Vydechl a přitáhl si ji k sobě. "Každý udělá věc, které občas lituje, ale... je rozdíl v tom, jestli se poučí a příště už to neudělá nebo... v tom pokračuje." Dodal tiše a zavrtěl hlavou. "Já pokračoval a ty jsi se zařídila podle svého. Fajn... nezlobím se." Spíše tím ujišťoval sám sebe, že není naštvaný. Nemohl být, jelikož si to zavinil sám, ale Aranovi věřil a doufal, že tohle neudělá. "Tak a... co bylo to ohledně toho dítěte?" Zeptal se, aby stočil rozhovor jiným směrem.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Apr 07, 2017 4:02 pm

Chata
Objala jsem ho a polkla jsem. ,,Řekla jsem mu to že nemůžu mít děti..ten den jsme byli opilí takže za to nikdo nenesl vinu.." Zašeptám a zabořím si obličej do jeho ramene. ,,Jen jsem mu řekla, že bych chtěla děti.." Zašeptám tiše.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Apr 07, 2017 4:15 pm

Chatka
Poslouchal ji a nakonec jen pokrčil rameny. "Předpokládám, že své vlastní, což?" Zeptal se na něco, co mu bylo více než jasné a pohladil ji po ruce. I když mu tohle téma nebylo nikterak příjemné, prostě si umanul že se o tom s ní bavit bude.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Apr 07, 2017 4:50 pm

Chata
Zavrtěla jsem hlavou. ,,Nemá.." Zašeptám a podívám se jinam. Bylo mi jasné že se o tomhle bude chtít bavit..tak ať. Nechci mu lhát. Ale musí se ptát on.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Apr 07, 2017 5:02 pm

Chatka
Sklopil pohled a vydechl. "Co jsi chtěla říct?" Zeptal se opatrně a přitom ji přejel vážným pohledem. Naklonil hlavu ke straně a přivřel oči. Hold se jí bude ptát postupně, jelikož měl takový pocit, že jedině tak dostane odpověď na všechny otázky a ne jen na polovinu.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Apr 07, 2017 5:18 pm

Chata
,,Že nemá děti..chtěl by ale nechce je tahat po celém světe a riskovat to že by i je chytli lovci." Zašeptám tiše a podívám se na něj.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Apr 07, 2017 9:55 pm

Chatka
Zavrtěl hlavou v tichém nesouhlasu. "Abby... Aran je mi úplně volný. Ptám se na tebe." Zašeptal, než uhnul pohledem a pohladil ji přitom po tváři. Kdyby chtěl něco vědět o Aranovi, zeptá se ho sám. Vlastně by se ani Abby na nic takového neptal, kdyby to dnes Aran nenakousl. "Ale...
pokud se o tom bavit nechceš... žádný problém."
Dodal po chvíli, aby si nemyslela, že ji do něčeho nutí.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Apr 07, 2017 10:09 pm

chata
Polknu. ,,V budoucnu bych dítě chtěla..ale..co by z něj bylo? Ty jsi kočkodlak..a já liškodlak..byly bychom dobrý rodiči?" Zašeptám a podíval. Se na něj.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Apr 07, 2017 10:35 pm

Chatka
Povzdechl si a na chvíli pohled obrátil ke stropu. Ne, že by chtěl protáčet očima. Jen si v duchu počítal. "Chm... možná to nebyl nejlepší nápad. Ale..." Zasekl se. Jaksi nevěděl, jak pokračovat. Prostě na ni zůstal beze slova zírat, než si ji k sobě přitáhl a pohladil ji.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Apr 07, 2017 10:38 pm

Chata
Obejmutí jsem mu oplatila a nosem jsem se mu otřela o krk. ,,Pokud nechceš..nemusíme." Zašeptám a odtáhnu se než ho políbím na rty.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Apr 07, 2017 10:58 pm

Chatka
Pousmál se a zavrtěl hlavou. "Ne, já... vždycky jsem caparta chtěl." Polkl dovětek a polibek jí krátce opětoval. "Dáš si něco k pití?" Zeptal se při rychlém zhodnocení lahví v prosklené komodě.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Apr 07, 2017 11:00 pm

Chata
Pousmála jsem se a kývla jsem. Odtáhla jsem se od něj a posadila jsem se na sedačku než jsem vstala a upravila jsem si ručník.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Apr 07, 2017 11:27 pm

Chatka
Usmál se. Tohle téma... nu, asi ho delší dobu znovu otevírat nebude. Vstal však a naklonil hlavu ke straně. "Vodu, vodku, víno nebo raději whisky, či absinth... čaj nebo kakao... řekni si." To poslední zvolil spíše proto, aby ji pozlobil. Nemyslel to vážně, ale pokud si to zvolí, také nic namítat nebude.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Apr 07, 2017 11:29 pm

chatka
,,Dám si asi ten absinth." Uculím se a posadím se než si hodím nohu přes nohu a sleduju ho vážným pohledem.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Apr 07, 2017 11:40 pm

Chatka
Vytáhl tedy flašku absinthu, jak si poručila a odlil do dvou sklenek. Pak na chvíli odběhl, aby donesl kostku cukru a studenou vodu. Momentálně nevnímal nic kolem sebe. Soustředil se jen na přípravu. Na okraj každé sklenky usadil lžičku, na níž položil cukr a ten pak pomalu poléval studenou vodou. Teprve, když bylo vše připravené se otočil na Abby a sklenku jí podal. "Opovaž se to vypít na ex." Upozornil ji, než si sedl vedle ní.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Apr 07, 2017 11:45 pm

Chatka
Byla to výzva?
Od něj nikdy nevím. Ale co už. Aspoň bude sranda.
Sklenku jsem si přiložila ke rtům a pomalu jsem ji naklonila a couvla jsem si tekutiny uvnitř než jsem to do sebe hodila celé. Skleničku jsem položila na stůl a postavila jsem se. Hodila jsem přes něj ručník a se smíchem jsem se rozeběhla ke schodům.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Apr 07, 2017 11:51 pm

Chatka
Pozorně ji sledoval. Už si oddechl, ale ona to do sebe prostě musela hodit celé najednou. Pleskl se do čela, chytl na něj letící ručník a tiše zavrčel. Myslel to vážně. Má se to pít pomalu. Jinak je člověku zle. Teprve se zpožděním si uvědomil, že vlastně utíká, takže se rozběhl za ní.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:15 am