Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Share
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 2:09 pm

First topic message reminder :

Klub
Kluk mi přejel po bocích a přitáhl si mě k sobě. Zavrněla jsem mu do ucha a kousla jsem ho do krku a jen jsem se pousmála jeho reakci, kdy mě chytl za zadek.
Abby Abernathy

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 18, 2017 9:51 pm

Ulice
,,Vím co jsi zač. Jsi upír. A opovaž se na mě něco zkoušet." Zavrčím a stoupnu si do bojového postavení a začnu vnitřně vrčet až se mi barva začala trošku měnit.
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 18, 2017 10:03 pm

Ulice
Přivřel oči a opět se usmál. "Prosím... sedni si. Nic na tebe nechci zkoušet. Jinak by tě sem Aran nikdy nepřivedl." Sklopil pohled, vzal sklenku a opřel se hluboko do křesla. Sklopení pohledu však bylo jen dočasné. Teď už ji opět upřeně pozoroval. "Zeptám se tě... chceš s tvým kocourem pomoct? Nic bych mu neudělal. Jen ho trochu pošťouchnu správným směrem." Dodal a podíval se na Arana.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 18, 2017 10:26 pm

Ulice
Sedla jsem si zpět na pohovku. ,,Fajn. Mluv. Skřížila jsem si ruce na hrudi a sledovala jsem ho vážným pohledem.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 18, 2017 10:41 pm

Ulice
Povzdechl si a opět se podíval na Abby. "Začneme zítra... víc ti k tomu zatím neřeknu." Vydechl a podíval se na Arana. "Ještě něco jsi po mě chtěl, kromě toho, abych jí pomohl? Mám toho nějak moc." Zamručel a zívl. Nepotřeboval sice spát, ale lidské návyky, které musel prezentovat na veřejnosti pak prezentoval neustále. "Ne, chtěl jsem jen, abys jí pomohl." Broukl, načež se zvedl a podíval se na Abby. "Půjdeme?" Zeptal se a upřeně ji pozoroval.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 18, 2017 10:52 pm

Ulice
Chvíli jsem ho sledovala než jsem vstala. Přešla jsem k němu a naklonila jsem se k němu. ,,Pokud potřebuješ k tomu krev..říká se že naše je sladká." Odtáhla jsem se od něj a pak jsem se pomalu rozešla ke dveřím za Aranem.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 18, 2017 11:00 pm

Ulice
Ušklíbl se. "Kdepak... jediné, co k tomu potřebuji... jsi ty." Broukl a konečně dopil sklenku, načež vstal, aby si mohl dolít. Aran by to označil za plýtvání. Vlastně to plýtvání bylo, ale co je na tom. Aran mezitím otevřel dveře a vyšel ven. "Nikdy nenabízej krev upírovi, kterého neznáš... nevíš, co se může stát. Třeba tě... promění." Řekl směrem k Abby a poté se pustil ulicí pryč, přičemž na ni samozřejmě počkal.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 18, 2017 11:20 pm

Ulice
Podívala jsem se mu do očí. ,,Jsem liškodlak..přece nemůžu být ještě upír." Zasměju se a prohrábnu si vlasy.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 18, 2017 11:25 pm

Ulice
Ztuhl... jistě, na to tak trochu zapomněl. Nebo mu to spíš v té chvíli nedošlo. Sklonil hlavu a zadíval se do země. "Tak... chceš někam jít?" Zeptal se a podrbal se na zátylku. Prostě bude muset odejít. I když ani jemu samotnému se nechce.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 18, 2017 11:34 pm

Ulice
Začínala noc. Chytla jsem ho za ruku a vedla do nejbližšího klubu, kde byla slyšet hudba až ven. Nádhera. Tohle je můj živel. Vtáhla jsem ho do vnitř a usmála jsem se na něj až když jsem ho dotáhla k baru.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 18, 2017 11:40 pm

Ulice ~ Klub
Nechal se vést a v podstatě mu bylo jedno, kam ho zatáhne. Když ho pak zatáhla do hudbou prosyceného klubu, jen se pousmál. Na takový kravál si už před lety zvykl. Přemýšlel, co si dát, aby se tak rychle... neopil a dokázal ještě ovládat to, co vlastně dělá. Stejně však mínil počkat až na to, co si dá Abby.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 12:30 am

Ulcie-klub
Objednala jsem si whisky. Něco lehkého na začátek. A objednala jsem i pro Arana. Podala jsem mu skleničku a panáka jsem do sebe hodila.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 12:46 am

Klub
Když zjistil, co mu podala, jen se ušklíbl a panáka do sebe hodil. Pousmál se a nechal jim nalít bourbon. Rozhodně jej měl raději, než klasickou whisky. Chvíli přejížděl jak sklenku, tak Abby zamyšleným pohledem, než konečně zopakoval to, co s první sklenkou.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 12:51 am

Klub
Byla jsem ráda, když to vypil, ale dost mě překvapilo, když koupil dalšího panáka čeho si. Vzala jsem si to do ruky a čichla jsem si k tomu než jsem to do sebe hodila a sklenkou praštila ne tak nahlas o bar. Objednala jsem pro změnu vodku a podala mu panáka na čež jsem se na něj vyzívavě podívala.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 1:06 am

Klub
Pobaveně ji pozoroval, avšak své pobavení dokázal rychle opět skrýt. Když mu pak podala dalšího panáka, jehož obsah si byl až podezřele podobný s vodkou, že to vodka opravdu být mohla, si jen povzdechl. Avšak, když si všiml jejího vyzývavého pohledu, ušklíbl se a kopl obsah sklenky do sebe. "Tančíš?" Zeptal se po chvíli, když si vzpomněl, na co se jí vlastně zeptat chtěl.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 1:19 am

Klub
,,Nevím jestli to je zrovna dobrý nápad zvát lišku na parket." Zasměju se a vezmu ho za ruku. Seskočím z barové židličky a začnu se proplétat mezi lidmi. ,,Ale pak si nestěžuj jaký jsem strašný tanečník." Zasměju se.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 1:24 am

Klub
"Co vím, tak špatně netančíš." Zazubil se a konečně její postup zastavil. Ano, je schopný jí to, co udělala předhazovat ještě hodně dlouhou dobu. A taky to míní udělat, bude-li jej štvát. Tedy... alespoň do té doby, než odejde. Přitáhl si ji k sobě a rukama jí sjel na boky. Počínal si u toho dost opatrně a byl připraven ruce kdykoliv stáhnout, kdyby proti tomu něco namítala.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 1:32 am

Klub
Zavrněla jsem když mi rukou sjel k bokům. Přitiskla jsem se k němu ještě více na těsno a poté jsem se k němu otočila zády a pomalu jsem začala pohybovat boky.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 1:39 am

Klub
Neurazila mu hlavu ani za jeho poznámku, no dokonce ani za to, že na ni sáhl. Když se k němu pak otočila zády, velice brzy se mu podařilo sladit své pohyby s těmi jejími. Věděl, že by ho zrovna za tohle Andrew vyhodil, ale teď na to nechtěl myslet, i přestože se mu to stále do myšlenek dostávalo a nemohl to dostat ven. Nakonec jen zavrtěl hlavou a začal se více soustředit na Abby.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 1:46 am

Klub
Jeho reakce se mi líbila a tak jsem zvedla ruce a objala ho kolem krku a stáhla jsem si ho k sobě níž. Cítila jsem jak mi alkohol proudil v žilách. Cítila jsem že jsem začala být mírně opilá. Ale nevadí. Když tohle dělá Andrew..proč bych já nemohla jednou taky si užít?
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 1:51 am

Klub
Stáhla si ho k sobě. Nechal se. Nijak proti tomu neprotestoval. Na pár chvil odtáhl jednu ruku z jejího boku, aby jí odhrnul vlasy z krku a následně ji vrátil zpět tam, kde byla předtím. Rukama jí pak přejel po stehnech a zuby po krku, než jí kousl. Musel si dávat pozor. Jen díky své matce, ale ani to teď nehodlal rozpitvávat.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Nov 21, 2017 7:27 am