Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Share
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 2:09 pm

First topic message reminder :

Klub
Kluk mi přejel po bocích a přitáhl si mě k sobě. Zavrněla jsem mu do ucha a kousla jsem ho do krku a jen jsem se pousmála jeho reakci, kdy mě chytl za zadek.
Abby Abernathy

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Mar 14, 2017 10:52 pm

Dům
Sledovala jsem odcházejícího Andrewa a poslouchala jsem tekoucí vodu. Zatřepala jsem uši, když jsem zaslechla hlas. Otočila jsem tam hlavu a postavila jsem se. Seskočila jsem z gauče a došla jsem do kuchyně, kde jsem vyskočila na židli a potom na stůl. Vzala jsem do zubů jednu z palačinek, ale to by mi ji neměla sebrat Nell. Zavrčela jsem na ni a ona na mě.
Obě naráz jsme se proměnili a drželi palačinku v rukou. ,,Měla jsem ji první." Naštěstí Nell byla tak chytrá a moudrá v tuto dobu, že ji opravdu pustila a tak jsem si v klidu mohla sednout ke stolu a dát si palačinku na talíř a dát si na ni syrup.
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Mar 14, 2017 11:13 pm

Dům
Zavrtěl hlavou, když se z kuchyně ozvalo vrčení. Pomalu tam tedy došel a tvářil se... no přinejmenším jako vrah. "Taky se může stát, že náhodou někomu rupne v bedně a bude vás tady nahánět kolem bloku tak dlouho, dokud ještě budete moct utíkat." Zavrčel a sedl si ke stolu s hrnkem kávy v ruce. Naučil se nesnídat, ale kafe mít musel. Jinak by byl protivný a o to určitě nikdo nestál. "Abby... co bys řekla na menší procházku?" Zeptal se a váhavě se na ní zadíval, přičemž si druhé dívky všímal jen okrajově. Nebyla pro něj ničím zajímavá. Prostě další kočkodlak, kterého potkal. Neviděl tedy důvod v tom, že by jí snad trošku oné pozornosti věnoval. Snad stačilo, že udělal snídani. a ještě k tomu jej vyděsila, takže ne. Všímat si jí rozhodně nebude.
Konečně se vyhrabal ze sprchy, avšak ani studená voda mu proti bolesti hlavy moc nepomohla. Převlékl se však a téměř ihned se proměnil. Bolest hlavy se tím trošku zmírnila, ale stále se zakusovala do spánků jako neúnavný červotoč. Bylo to otravné. Seběhl do přízemí a v tichosti se vkradl do kuchyně. Ano, opravdu to vypadalo, že se rozhodl krást, neb byl k zemi téměř nalepený. Pak však vyskočil na okno, poněkud spokojeně si odfrkl a natáhl se, přičemž se přestal zajímat o vše, co bylo v místnosti. Neměl nijak valnou chuť se s někým bavit. Dokonce ani s Abby ne.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Mar 15, 2017 11:51 pm

Dům
Podívala jsem se na tigra a kývla jsem hlavou. ,,Jo..dobrý nápad." Dojím poslední zbytek palačinky a kouknu se na něj. ,,Dojez a můžeme vyrazit." Vstala jsem od stolu a v klidu prošla kolem Andrew bez mrknutí oka.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Mar 16, 2017 12:20 am

Dům
Přejel Abby pobaveným pohledem a zvedl se od stolu, načež na linku postavil prázdný hrnek. Přivřel oči a vyšel z kuchyně. Došel ke dveřím a podržel je, než Abby prošla. Teprve poté zavřel a zařadil se vedle ní. Koutkem oka si všiml, že se otevřelo okno, že kterého následně vyskočil jemu až moc dobře známý kocour a vběhl na zahradu. Neřekl k tomu nic, jen si zase hleděl své cesty. "Jak jste se vlastně poznali?" Zeptal se, jelikož tohle ho docela zajímalo, neb už tomu bylo několik měsíců, co si k sobě Andrew někoho takhle pustil.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Mar 16, 2017 12:25 am

Dům
Nad jeho otázkou jsem se zamyslela. Pak jsem se zasmála, když jsem si vzpoměla na naše první setkání. ,,Byla zima a plno sněhu. No a já jako nemotorná liška uklouzla na zmrzlé silnici a zapadla jsem čumákem do sněhu. Naštěstí jsem narazila na něj a on mě vytáhl. Vzal mě k sobě domů a staral se o mě.." Zašeptám a podívala jsem se na cestu před sebe.

//sorry ja si to nepamatuju moc do detailu Very Happy
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Mar 16, 2017 12:43 am

Ulice
Zamyšleně ji poslouchal a jen kývl hlavou. "A... už ti někdy řekl, co k tobě cítí?" Zeptal se znovu. Chvíli ji pozoroval, než přenesl pohled zpět před sebe. "Promiň, nemusíš na to odpovídat... jen... mě to zajímá..." Dodal rychle, aby sis snad nemyslela, že jí vzal ven jen kvůli tomu, aby provedl výslech.
// V pohodě Very Happy
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 18, 2017 12:10 pm

Ulice
Když řekl, že na to nemusím odpovídat tak jsem byla opravdu sticha a radši jsem zvedla pohled k nebi. ,,Takže Andy byla opravdu tvoje sestra.." Dala jsem si ruku před pusu. ,,Promiň. Říkal jsi ať se k tomu nevracím. Dělej, že jsem nic neřekla." Polknu a zastavím se.

//promiň měla jsem trošku životní problémy, ale ted by to mohlo být uz v poradku Smile
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 18, 2017 1:46 pm

Dům
Podíval se na Abby a pousmál se. Když mu neodpověděla na to, na co se ptal... udělal si docela krátký závěr a dál se v tom nerýpal. "No... dalo by se to tak říct. Moc času jsem doma netrávil a navíc... ona raději běhala za nějakou holčinou. Nejspíše za tebou..." Zavrtěl hlavou a zastavil se též. "Když budeš chtít... klidně se ptej. Stejně by ses na to jednou ptát začala." Dodal a sklopil pohled k zemi.

// to je v pohodě... já když tak počkám Smile
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 18, 2017 2:11 pm

Ulice
Přešla jsem k němu a zvedla jsem ruku, se kterou jsem ho pohladila po tváři. ,,Byly jsme s Andy jako sestry..zabili ji před mými oči..zachránila mi život." Polknu a podívám se na něj se zaslzenýma očima.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 18, 2017 2:22 pm

Ulice
Pousmál se a přitáhl si ji k sobě. "Ale no tak... pláčem nespravíš nic." Broukl a pohladil ji po hlavě. "Pojď... seznámím tě s někým, kdo ti pomůže s Andrewem a vlastně se vším, až tady nebudu já." Oznámil jí tiše a odtáhl se od ní.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 18, 2017 3:56 pm

Ulice
,,Počkat nebudeš? Co to říkáš? Přece máš ještě dost let před sebou, nebo snad ne?" Zvedla jsem k němu pohled a chytla jsem ho za ruku.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 18, 2017 4:02 pm

Ulice
Usmál se a sklonil se k ní. "Víš... hodlám se zase posunout o kus dál. Nebaví mě trčet dlouhou dobu na jednom místě, takže... musím zmizet ještě před novem." Broukl. Ve skutečnosti však zmizet nechtěl. Chtěl tady zůstat, jenže poslední falešná stopa nemohla lovce odvádět do nekonečna. Znovu ho najdou. A o to nestál. Navíc ho věčné utíkání z města do města dost unavuje, takže... se jim má v plánu vzdát. O jeho plánu však nemusí nikdo vědět. Prostě zase odejde. Navíc... vidina toho, že byl měl žít ještě pár set let se mu nijak nezamlouvala. "Tak pojď." Zazubil se a pomalu vykročil ulicí.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 18, 2017 4:06 pm

Ulice
Poslouchala jsem ho a trošku jsem zapřemýšlela. ,,A proč ne zůstaneš? Ještě chvíli..pokud jde o lovce jednoho jsem minulou noc zabila." Zašeptám a Zastrčím si pramen za ucho.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 18, 2017 4:26 pm

Ulice
Podrbal se na zátylku a povzdechl si. "Víš... je to trochu komplikovanější." Odpověděl vyhýbavě a konečně zastavil před jedním z domů. Zaklepal a čekal. Když se dveře otevřeli, první co bylo vidět byla hlava opravdu přerostlého psa, který několikrát zaštěkal a pak přiběhl k Abby. "Timure! Nesmíš." Zazněl zprvu nepříjemný hlas, ale jen, co se pes uklidnil a vrátil se zpět do domu, ze dveří vyšel poměrně vysoký blonďák. "Arane! Přivedl si ji! To je od tebe milé." V jeho hlase zaznívalo neskrývané nadšení. "Ehm... jo, já vím. Takže... Abby, to je Eboriel." Broukl a dál už doufal pokračovat nemusel, neb by byl stejně svým nemrtvým přítelem, který je vtáhl dovnitř, přerušen.

// Odběhnu ke psům a cca do hoďky jsem zpátky Very Happy když po cestě nevyplivnu plíce
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 18, 2017 4:32 pm

Ulice
Trošku nervózně jsem sledovala velkého psa. Polkla jsem a tiše jsem vešla vedle Arana do domu. Trošku nejistě jsem si dům začala prohlížet než jsem pohled zabodla do blonďáka.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 18, 2017 5:59 pm

Ulice
Zavedl je až do obýváku a posadil se do jednoho z křesel. Do ruky uchopil sklenku červené tekutiny a napil se. "Takže... Abby. Máš prý nějaké problémy." Snažil se o věcný tón, ale stejně nadšení skrýt tak úplně nedovedl. Přejel ji zkoumavým hodnotícím pohledem a potom se zelené oči ustálili v těch jejích. Aran si jen povzdechl a sedl si též. Věděl moc dobře, že se nemusí bát, že by se upír zvedl a zakousl se jí do krku, ale přesto nechtěl Abby říkat o koho se jedná. Buď to pozná, nebo jí to oznámí sám Eboriel, který je na to, čím je, náležitě hrdý.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 18, 2017 8:48 pm

Ulcie
Podívala jsem se na blonďáčka a sedla jsem si na pohovku než jsem si skrížila ruce na hrudi. Přišel mi opravdu zvláštní. ,,Já žádný problém, ale nemám." Trošku si ho vyzkouším na co si to vlastně hraje.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 18, 2017 9:09 pm

Ulice
Eboriel naklonil hlavu ke straně a ušklíbl se. Znovu upil ze sklenky a přivřel oči, než ji položil na stůl a předklonil se. "Máš doma někoho, s kým si nevíš rady. Máš ho ráda, ale on tě stále upozaďuje. Nevšímá si tě a chodí za jinými dívkami místo toho, aby byl s tebou." Usmál se a položil si hlavu na spletené prsty, přičemž Abby i nadále upřeně pozoroval. "Takže... myslím, že problém máš. Pokud se od něj tedy v nejbližší době nehodláš odstěhovat." Zmlkl a teprve teď jí nechal čas, aby nad tím, co řekl vlastně mohla přemýšlet. Arana, který ho propaloval dost vražedným pohledem si nevšímal, jelikož v tom alespoň pro teď nenacházel důvod.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 18, 2017 9:20 pm

Ulice
Prudce jsem se postavila a zavrčela jsem. ,,Já ho miluju a nevzdám se ho. Udělám cokoliv abych s ním byla šťastná. Klidně obětuji i svůj živo." Cítila jsem to. Pachuť krve a jeho samotného. Upír. Zavrčela jsem si pro sebe a propalovala jsem ho pohledem.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 18, 2017 9:29 pm

Ulice
Pozoroval ji neměnným klidným pohledem. Pak jen pokrčil rameny. "To jistě... ty ho miluješ, ale řekl ti to někdy on? Co udělal pro to, abys s ním byla šťastná?" Povzdechl si a na chvíli zavřel oči. "Navíc... on by to, aby si s ním byla šťastná měl chtít sám." Rozpletl prsty a oči si promnul. Na to se na ní opět podíval. "Eborieli... tohle ne." Vydechl Alan, který moc dobře věděl, co má jeho přítel v plánu.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:59 pm