Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Share
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 2:09 pm

First topic message reminder :

Klub
Kluk mi přejel po bocích a přitáhl si mě k sobě. Zavrněla jsem mu do ucha a kousla jsem ho do krku a jen jsem se pousmála jeho reakci, kdy mě chytl za zadek.
Abby Abernathy

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 12, 2017 7:37 pm

Dům
Šla jsem za ním a všimla jsem si nějakého kluka. ,,Když jsem byla v klubu..cítila jsem tě tam..stál si vedle nema muchloval ses s nějakou dívkou od tebe ze školy! Jsi parchant a hajzl!" Setřela jsem si oči a proměnila jsem se. Nějak jsem se dostala do svého pokoje, ale tam spala Nell s prckem. Takže jsem vlezla do jeho pokoje a proměnila se zpět. Rozhlédla jsem se po pokoji a došla jsem si sednout do rohu a zaborila jsem si hlavu do kolen jak moc mi bylo blbě a točila se mi hlava.
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 12, 2017 8:18 pm

Dům
Aran se posadil a chytl jej za zápěstí, když se postavil, že za Abby půjde. "Andrewe... počkej. Já se na ní půjdu podívat." Vydechl a vyběhl schody. Napřed zůstal stát mezi dveřmi, ale pak zaťukal a vešel. Došel k ní však jen do takové vzdálenosti, aby pokud možno nenarušoval její osobní prostor. Dřepl si a chvíli ji jen pozoroval. "Potřebuješ s ním pomoct?" Zeptal se, než sklopil pohled a proměnil se. Takhle mu bylo rozhodně o dost líp.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 12, 2017 8:25 pm

Dům
Otočila jsem se a spatřila jsem bílého tygra. Třeba to je její bratr.. zavrtěla jsem hlavou. To je blbost! Podívala jsem se někam jinam. ,,Přijde mi že pro něj nejsem moc dobrá..proto chodí do klubů a nabaluje tam..svoje studentky." Zavrčím a setřu si oči.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 12, 2017 8:40 pm

Dům
Olízl si tlamu a popošel k ní o kousek blíž. Pak se znovu proměnil. "Podle toho, co o tobě říkal... pro něj rozhodně dobrá jsi a má tě rád, jen... mu ji příliš připomínáš." Broukl a protřel si oči. "Začal pít, když ho nechala a chová se chvíli jako idiot, když najde nějakou, která se jí podobá. Ono ho to přejde." Dodal a naklonil hlavu ke straně. "Ale ty taky nejsi andílek. Viď, že mám pravdu. Napřed se mi omotáváš kolem jednoho z přátel a potom se lepíš na démonku..." Byla pravda, že chtěl zjistit, komu patří, takže jí pak nějaký čas pozoroval.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 12, 2017 8:59 pm

Dům
Celá jsem zrudla. Podívala jsem se na Neměj a přejela jsem ho pohledem. ,,Fajn! Trošku jsem si pohrála. Ale on to dělá pořád! Ja ne." Podívám se někam jinam a cítím jak alkohol pomalu odchází pryč z těla.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 12, 2017 9:10 pm

Dům
Nakonec si přeci jen sedl vedle ní. "A... promluvila sis o tom s Blazem?" Zeptal se a přejel jí zamyšleným pohledem, než se raději podíval jinam. Chvíli přemýšlel, co mu vlastně Andrew říkal, ale prý se už s Blazem potkala. Nic jiného se však nedozvěděl. Alespoň ne od Andrewa.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 12, 2017 11:08 pm

Dům
Otočila jsem se na něj. ,,S ním už nikdy nebudu mluvit!" Zavrčím a chytnu se hned automaticky za hlavu jak mě bolela. ,,Nechci aby Andrew byl zase v problému..kvůli mě nemůže dělat to co vždycky.." Zašeptám a kouknu se do země.

//neni zitra do neděle úplněk? Very Happy
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Mar 13, 2017 12:29 am

Dům
Zvedl ruce nahoru. Rozhodně nezamýšlel se s ní hádat. "Počkej, myslím, že tu někde něco mít bude." Řekl a vstal, aby našel prášky, i když věděl naprosto přesně, kde je má. Nechtělo se mu chodit dolů, takže jí nakonec podal jen prášky samotné, ale snad jí to nic neudělá. "Každopádně, ať s Blazem mluvit budeš nebo ne... Andrew už jeden problém má a řekl bych, že se mu to moc nelíbí. Proto dneska byl tam, kde jsi ho našla." Broukl, jelikož i tohle už stačil s kočkodlakem probrat.
// je to možné...
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Mar 13, 2017 1:12 am

Dům
Vzala jsem si od něj prášek a kývla jsem hlavou. ,,Jo jasně problém. To že mu připomínám jeho přítelkyni?" Odfrknu si a podívám se na něj. ,,Neměl jsi náhodou sestru? Krátké bílé vlasy..kočkodlak..bílý tygr..Andy se jmenovala." Zašeptám a stisknu ruku v pěsť.

//to je tak na hovno :c
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Mar 13, 2017 5:59 am

Dům
"Myslel jsem to, že už se na něj ptali i ve škole. Nenechají tu pobíhat kočkodlaka jen tak." Zamručel a protáhl se, avšak když začala s tím, jestli neměl sestru, napjal se a odvrátil pohled stranou. "Můžeme dělat, jako že ses na to vůbec nezeptala?" Vydechl a proměnil se. O své minulosti mluvil jen, když ho to přepadlo.
// co je na hovno?
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Mar 13, 2017 8:34 pm

Dům
Došla jsem k němu a objala ho kolem krku. ,,S Andy jsme byly jako sestry..její smrt mě mrzí..Ale nikd mi neřekla, že má bratra." Zašeptám.

//to že oba budou muset být ve sve podobě do neděle ne?
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Mar 13, 2017 9:16 pm

Dům
Zvedl k ní pohled nestejně zbarvených očí a tiše na ní zavrčel. "Ehm... zrovna teď nemám chuť to rozpitvávat." I přesto si ji však přitáhl k sobě, když už u něj byla tak blízko. Přitom začal tiše příst.
// Já si spletla datum... až od 27... xD
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Mar 13, 2017 9:49 pm

Dům
Pokývla jsem hlavou a objala ho kolem krku. ,,Děkuju..za všechno." Zašeptám a zavřu oči. Byla jsem unavená.

//diky bohu :d
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Mar 13, 2017 9:59 pm

Dům
Spokojeně si odfrkl a pohladil ji po zádech. "Kdyby jsi ještě cokoliv potřebovala... budu na druhé straně chodby." Broukl, než se i s Abby v náručí zvedl a položil ji do postele, načež jí přikryl téměř až ke krku. Ještě ji chvíli pozoroval, než konečně z pokoje vyšel a cestou ještě houkl na Andrewa, než za sebou zavřel dveře.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Mar 13, 2017 11:43 pm

Dům
Než odešel, tak jsem se otočila zády k oknu a vydechla jsem. ,,Omlouvám se..Andrew." Zašeptám do němého ticha.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Mar 14, 2017 1:34 am

Dům
Když na něj Aran houkl, jen se pousmál a zvedl. Zvedl se však jen prot, aby si mohl následně lehnout o dost líp. Povzdechl si a chvíli zíral do ohně, který založil, než konečně oči zavřel. Spíše proto, že ho pálili, než proto, že chtěl spát.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Mar 14, 2017 5:40 pm

Dům
Probudila jsem se až když mi něco vlezlo do postele. Byla to černá kočka. Pousmála jsem se a pohladila ji po zádech. Poté jsem se proměnila a ona mě vzala do zubů a seskočila z postele. Rozešla se z pokoje a seběhla schody dolů. Zastavila se až kousek od sedačky a stále me držela v zubech.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Mar 14, 2017 5:54 pm

Dům
Aran neusnul. Ani na tu chvilku, kterou spát chtěl. Stále přecházel z jednoho rohu pokoje do toho druhého. Byl to docela nezvyk, vrátit se někam, kde mu to kdysi opravdu bývalo domovem. Stejně se tu nemínil zdržet dlouho. Před novem už chtěl být opět na cestách. Ano, dá se říci, že teď opravdu hodně cestoval. Teď však z pokoje vyšel, v tichosti seběhl schody dolů, tak aby nikoho nevyrušil a protáhl se do kuchyně. Rychle se zde opět zorientoval, takže mohl alespoň připravit snídani, když už nic jiného. Mimo to mu v hlavě vrtal hovor, který ještě během noci absolboval. Nebyl na zrovna příjemné téma, ale tak, co se dá dělat. Vyřešit to musel. Pobíhal po kuchyni a nosil si na linku vše potřebné, až se nakonec u linky zastavil a se lžičkou od arašídového másla mezi zuby se jal připravovat snídani.
Popravdě... chtělo se mu umřít. Hlava ho nehorázně bolela a každý zvuk byl utrpení. A ještě aby otevřel oči... to ho v nejbližší době nenapadne. Alespoň takhle ne. Vytáhl se tedy do sedu a promnul si nejdříve spánky, než to samé udělal s očima. Teprve poté je otevřel. Nebylo takové světlo, ale stejně jej oči zaboleli, takže je na chvíli opět zavřel. Tiše zavrčel a zůstal sedět bez toho, aniž by jevil další známky jakéhokoliv pohybu.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Mar 14, 2017 10:14 pm

Dům
Nell si odfrkla. Stále tam stála, ale i když Andrew stal, tak si ničeho nevšiml. Proto se znova postavila a rozešla se k němu. Obešla gauč a položila mě vedle něj.
Pak odešla do kuchyně. Podívala jsem se na něj a potom jsem přešla až těsně k němu a zakňourala jsem.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Mar 14, 2017 10:46 pm

Dům
Slyšel kousek od sebe odfrknutí. Předtím zvuk, který vnímal, jako kterýkoliv jiný. Teď něco nadmíru otravného. Otevřel tedy oči, ale zůstal zírat před sebe. Když ucítil, že se vedle něj něco pohnulo, s povzdechem se konečně pohnul. Otočil se na Abby a chabě se pousmál. "Omlouvám se za to, co jsem včera udělal, ale... chm, ne. Je jedno, proč jsem to udělal." Začal, avšak pak už mluvil spíše sám k sobě, než-li k ní. Natáhl však ruku a téměř bezmyšlenkovitě podrbal Abby za ušima. "Běž si dát snídani... já... tam za chvíli přijdu." Vydechl a konečně se zvedl z pohovky, aby se doštrachal ke schodům a následně se přesunul do patra, kde se zavřel do koupelny. Zavrtěl hlavou, aby se trochu probral, což mu stejně moc nepomohlo, takže se nakonec vysvlékl a vlezl pod studený proud vody.
Ještě chvíli se štrachal v jedné ze skříněk, než konečně našel tolik potřebnou ingredienci. Nakonec na stole přistál talíř s vyrovnanými palačinkami, arašídové máslo, javorový sirup a za ním následovali čisté talíře. Téměř vyletěl z kůže, když se o něj cosi otřelo, ale když zjistil, že je to jen jedna z mála, kteří tady bydleli, docela se uklidnil. Jen nad svým psychickým chvilkovým selháním zavrtěl hlavou a vešel do obýváku. Andrewa však nenašel. Místo toho slyšel z patra zapnutí sprchy. Blbec to s pitím zase pro jednou přehnal. Divné mu však bylo, že záchodovou mísu neobjímal, což by se jemu samotnému nejspíše stalo. Když pak uviděl bílou lišku, jen jí chvíli pozoroval, než si založil ruce na hrudi. "Jestli nezvedneš ty líné šunky z pohovky... přijdeš o snídani." Zamručel s vážností v hlase, i když mu přeci jen jeden koutek úst cukal při snaze potlačit úsměv.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:14 am