Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Share
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 2:09 pm

First topic message reminder :

Klub
Kluk mi přejel po bocích a přitáhl si mě k sobě. Zavrněla jsem mu do ucha a kousla jsem ho do krku a jen jsem se pousmála jeho reakci, kdy mě chytl za zadek.
Abby Abernathy

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 1:54 pm

Klub
Chytla jsem ho za tričko a odtáhla jsem se od něj. ,,Ale naše lištička si ulovila dalšího? Prudce jsem se od něj odtáhla a podívala jsem se na démonku. Polkla jsem a ona se jen na mě a Arana usmála. ,,Postarej se o ni aspoň ty." Potom odešla ve společnosti nějakého mladíka. Polkla jsem a podívala jsem se na Arana.

//Camellia - https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/03/c5/d2/03c5d28bc50379cc38127acea4ca6206.jpg
neumim to udelat jako ty Very Happy a jo je to divne jmeno xD
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 2:05 pm

Klub
Když uslyšel neznámí hlas, zvedl pohled. Kdyby byl teď ve své druhé podobě, srst by se mu jistě zježila. Teď se jen napjal. Zrovna démony tedy moc nemusel. I když se dalo říct, že byla hezká, tak prostě ne. Když pak odešla, sklopil pohled k Abby. "Ty ji znáš?" Zeptal se, byť mu byla nějaká povědomá. Nemohl však přijít na to, kde ji viděl.

// Jak jsou ty kolonky pro tučné písmo atd., vedle obrázku YouTube je takový "řetízek" Very Happy
A ano, jméno je to takové nezvyklé
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 2:10 pm

Klub
Podívala jsem se na něj. ,,Jo..zachránila mi život a pak jsme se trošičku více poznali v tomhle baru..měla jsem nenávist k démonům, ale ona je jiná." Pousměju se a otočím se k němu čelem a stoupnu si na špičky na čež ho kousnu ho dkrku.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 2:17 pm

Klub
Zvedl pohled, kterým se ještě doteď propaloval do Abby a podíval se směrem, kudy démonka odešla. Nikdy neslyšel o tom, že by démon někoho dobrovolně zachránil, pokud by s oním člověkem neměl následně ještě něco v úmyslu. Avšak, když ho kousla do krku, přestal se tím zabývat. Vyjádří se k tomu později. Teď všechnu svou pozornost opět přenesl na Abby. Už alespoň věděl, kde tu holku viděl. A kdyby nebyl opilý... snad by se začal smát. To však v tomhle stavu povětšinou nedělal, jelikož si to dotyčný mohl vyložit špatně a pak se ještě o to hůř vysvětlovalo, proč se vlastně směje.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 2:21 pm

Klub
Chytla jsem ho za ruku a odtáhla ho směrem k záchodkům, ale nevešla jsem tam. Opřela jsem se zády o zeď a přitáhla jsem si ho k sobě na rty a spodní ret jsem mu hravě zkousla.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 2:26 pm

Klub
Snažil se připomínat si každou chvílí, že ona už někomu patří. Neměl by tady takhle oblbovat její hlavu, avšak mozek stále častěji vynechával. Nechal se tedy odtáhnout ke stěně, i když mu zbytek zdravého rozumu stále ještě zaplavován alkoholem, avšak zatím odolávající nařizoval něco jiného. Ano, už to nebyla jen domluva. Byl to příkaz. On toho příkazu však nedbal, a když mu skousla spodní ret, stále ještě opatrně a se špetkou sebekontroly vjel jednou rukou pod její tričko. V tu chvíli se již rozum vzdal a kamsi se uklidil, takže měl konečně volné pole působnosti.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 2:34 pm

Klub
Když mi rukou vjel pod tričko jen jsem zasténala a přitáhla jsem si jeho hlavu blíže k sobě. ,,Chceš pokračovat tady nebo si objednat nějaký hotel?" Zavrním mu do ucha do kterého mu fouknu.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 2:44 pm

Klub ~ Ulice
"Popravdě... hotel už objednaný mám." Broukl a krátce ji políbil, načež se od ní odtáhl, vzal ji za ruku a pomalu vedl mezi lidmi. Nečekal totiž, že by mohl narazit na Andrewa a chtěl tu pár dní zůstat, takže si pokoj rezervoval dopředu. U baru zaplatil a následně Abby vytáhl ven. Chytit taxi nebylo moc těžké... takže za chvíli byli před oním hotelem. Nebyl to největší hotel ve městě, avšak místo toho onu velikost kompenzovalo hezké zařízení pokojů.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 2:47 pm

Klub-Ulice
Ještě než jsme odešli z baru tak jsem rychle objednala jednu flašku vodky a slíbila jsem že jim to příště vrátím. Což byla u mě pravda.
Stáli jsme před hotelem a já se na Arana podívala. ,,Tak mě zaveď do toho svého hrádku." Samozřejmě jsem věděla, že to nebude až tak skvělé, ale ráda jsem si rýpla.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 3:01 pm

Ulice ~ Hotel
Protočil očima, když si prostě musela rýpnout a zavedl ji dovnitř. Zastavil se u recepční, kde si vyzvedl klíčky. Věděl dobře, že by je někde ztratil a rozhodně se chtěl dostat zpátky. Prohodil s ní pár slov, a když zjistil, že se na něj nikdo neptal, viditelně si oddechl. Dovedl pak Abby do patra a odemkl. Vevnitř to bylo vcelku útulné, i když sám byl toho přesvědčení, že vlastní dům je přeci jen o dost lepší. Avšak, kdyby v každém městě, kde se právě zdržuje kupoval dům... brzy by jej to omrzelo.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 3:13 pm

Ulice-Hotel
Poušklíbla jsem se a napila jsem se z flašky a sundala jsem si boty než jsem se rozešla do místnosti. Rozhlédla jsem se kolem a natáhla jsem ruku s flaškou k Aranovi.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 3:25 pm

Hotel
Vyzul se a následně protáhl. Zatím tu byl jen chvíli a to jen proto, aby si sem odložil těch pár věcí, co si neustále tahal s sebou. Došel k Abby a vzal si od ní flašku, načež se napil. Projel jím sotva znatelný třas, ale nijak výrazně to neřešil. Občas se mu to stávalo, takže si na to zvykl. Navíc, k tomu aby to mohl začít řešit potřeboval fungující mozek, což v této chvíli bohužel postrádal. Podal flašku zpátky Abby a zadíval se jí při tom do očí. Andrewa nechápal. Netušil, jak si něčeho takového nemůže vážit.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 3:31 pm

Hotel
Vzala jsem si flašku na zpátek a chvíli jsem ho sledovala vážným pohledem. Poté jsem se napila a chvíli si s flaškou před očima houpala a sledovala jsem tekutinu uvnitř, která pomalu mizela pryč. Poté jsem flašku položila na stolek a přešla jsem k němu.
,,Tak..a teď si mě vem." Zavrním a prohrábnu si vlasy, které mi padaly do očí.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 3:45 pm

Hotel
Když flašku položila na stolek a přešla k němu, téměř automaticky se k ní sklonil. Pohladil ji po tváři a políbil ji, načež si ji vytáhl do náručí a pomalu ji zanesl... překvapivě do docela prostorné koupelny. Měl trošku odlišné způsoby, než-li ostatní. Postavil ji zpět na zem a stáhl z ní tričko. Jeho mozek se opět na pár chvil nastartoval, takže ho více, než důrazně upozornil na to, že by s tímhle měl okamžitě přestat. Nechall však své podvědomí, které ho o tom přesvědčovalo zemřít a stáhl ze sebe košili, než se k Abby sklonil, aby jí mohl opět políbit.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 4:19 pm

Hotel
Když mi svlékl tričko jen jsem ho sledovala a dala jsem si pramen vlasů za ucho a když se ke mě sklonil a políbil mě jen jsem zavrněla a kousla ho do rtu.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 4:24 pm

Hotel
Odtáhl se od ní a přivřel oči, načež se natáhl a zapnul vodu ve sprše. "Dáma má přednost." Vydechl a opět se k Abby sklonil, načež jí kousl do krku. Prsty jí přitom jen lehce přejel po bocích tak, že se jí téměř ani nedotýkal. Většinou se to těm lochtivým moc nelíbilo, ale ona možná není jednou z nich.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 5:25 pm

Hotel
Usmála jsem se a sehnula jsem se abych si mohla svleknout legíny a vešla jsem do sprcháče pouze ve spodním prádle, takže hned co na mě začala téct voda, tak látka se na mě přilepila. Voda byla příjemně teplá. Otočila jsem se a Arana a přitiskla jsem se co nejvíce ke zdi.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 5:40 pm

Hotel
Zamyšleně ji pozoroval, když se svlékla a ve spodním prádle vešla do sprcháče. Svlékl se tedy z kalhot též a pomalu za ní vešel. Zavřel za nimi posuvné dveře a sklonil se k Abby, které následně přejel rukama po těle a zastavil se na jejích zádech. Jeden krátký pohyb prstů stačil k tomu, aby jí rozepnul podprsenku. Pomalu jí začal stahovat ramínka a přitom ji upřeně pozoroval. Nikam nepospíchal. Alespoň pro zatím ne.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 19, 2017 5:46 pm

Hotel
Zčervenala jsem. Spustila jsem ruce dolů a nechala černou krajkovanou podprsenku spadnout dolů. Celou dobu jsem se mu dívala do očí a nespouštěla jsem z němu pohled. Udělala jsem krok k němu a objala jsem ho kolem pasu. Ale mlčela jsem. Nic jsem neříkala.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 19, 2017 5:54 pm

Hotel
Pohled z jejích očí neodrhl ani poté, co k němu udělala krok a objala jej kolem pasu. Prsty jí přitom přejížděl po páteři. "Je všechno v pořádku?" Zeptal se, než se k ní sklonil a konečně pohled z jejích očí odtrhl. Několikrát jí jen přejel rty po krku, než jí kousl. Při tom se pohyb jeho ruky na chvíli zastavil. Zavřel oči a pousmál se. Alkohol stále ještě dost pracoval. Aby taky ne, když se teď napije jen příležitostně.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:39 pm