Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Share
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 2:09 pm

Klub
Kluk mi přejel po bocích a přitáhl si mě k sobě. Zavrněla jsem mu do ucha a kousla jsem ho do krku a jen jsem se pousmála jeho reakci, kdy mě chytl za zadek.
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 11, 2017 3:41 pm

Klub
Přitáhl si ji k sobě. Napřed jí jen přejel zuby po krku, než ji kousl. Přejel jí po bocích a přitáhl si ji k sobě ještě těsněji. Pousmál se, když se natáhla a přejela rty po těch jeho. Jindy by se odtáhl, ale teď si to nechal líbit.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 4:12 pm

Klub
Sklonil se ke mě a přejel mi rty po krku až k bradě a rtům, na které mě lehce políbil, ale já jeho polibek opětovala hned takže on neváhal a začal mě líbat též. Hudba hrála na hlas. A já v opilosti nic nevnímala.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 11, 2017 5:18 pm

Klub
S trhmutím se od ní odtáhl a zavrtěl hlavou. "Tohle... už nedělej. Prosím." Vydech, jelikož jej políbila. Sklopil pohled k zemi a zamračil se. "Ty něko máš? Promuň, nevědě jsem to." Usmála se na něj a přiráhla si ho zpátky.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 5:32 pm

Klub
Kluk se odemě odtáhl a chytl mě za ruku na čež mě odvedl k baru a objednal nám drink čeho si divného. Ale co. Byl to alkohol. Kopla jsem to do sebe a na chvilku se mi mžiklo před očima. ,,tohle si sundej. Musí tě to škrit." Natáhl ruku po mém obojku, ale já se od něj odtáhla. ,,V pohodě. Neškrtí mě to." Zavrčím a on se na omluvu ke mě skloní, ale já mu na rty položím prsty. ,,Najdi si jinou oběď." A rozešla jsem se směr na záchodky, ale do někoho jsem vrazila. Ten pach. ,,Sorry." Pouze to jsem řekla a odešla jsem na toalety.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 11, 2017 5:44 pm

Klub
Přitáhl si ji k baru a nechal jim nalít absinth. Překvapivě rychle jej do sebe kopla a pak ho znovu táhla mezi lidi. Moc se mu nechtělo, ale necukal se. Jen si jí opět přitáhl k sobě.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 5:49 pm

Klub
Chvilku jsem byla na toaletě než jsem nevyšla ven a chytla jsem se za hlavu. Byla by zábava si najít nějakou oběd. Pomyslím si. A pro změnu třeba i dívčí. Zavrním a rozejdu se na parket mezitím co z baru si od Alece vezmu panáka čehosi. Vzala jsem za tuku první dívku, která se tiskla k dost známé osobě, ale mozek jsem měla tak otupělý, že jsem nemohla v tuto dobu rozeznat kdo to je.
Chytla jsem dívčinu za boky a přitiskla jsem si ji k sobě. Byla jsem menší než ona ale to asi jen o 5cm. Její reakce na tohle chvilku trvala, ale pak mi jednou rukou zvedla bradu a políbila mě.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 11, 2017 6:06 pm

Klub
Další kolo několika panáků jeho názory dost pozměnilo. Teď jí k sobě tiskl a oplácel jí polibek, který stále prohlubovala. Dostali se ke stěně, na kterou jí natiskl zády a pokračoval tam, kde skončili. Chtěl ji u sebe ještě blíž. Tohle mu nějak přestávalo stačit. Pomalu a bez rozmyslu ji začal táhnout pryč.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 6:12 pm

Klub
Dívčina mě chytla za ruku a někam mě vedla. Šla směrem na záchodky, ale zastavila se u zdi a natiskla mě na ni. Zvedla mi nohu a svým kolenem se mi otřela o rozkrok. Zasténala jsem do našich polibků a vjela ji rukama do vlasů. Tolik alkoholu v sobě a už se děje tohle. Ale dívčína vypadala na to že ji to tak též chybí. Rukou mi vjela pod tílko a podprsenku mi vytáhla o něco výš a zmáčkla mi pravé prso.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 11, 2017 8:00 pm

Klub
Zastavil se v půli pohybu a otočil se na muže, který v ruce držel telefon. Poznal ho téměř ihned. Odpoutal se od dívky a pomalu se k němu rozešel. "Dáš si panáka?" Zeptal se a bez počkání na odpověď ho dotáhl k baru. "Jak dlouho jsem tě neviděl? Tak... osm měsíců?" Zeptal se hnědovlasý a praštil hej do zad.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 8:16 pm

Klub
Dívka se odtáhla a já ji konečně poznala. Byla to ta démonka co mě zachránila. Ale to mě nijak nezajímalo. Aspoň ne do teď. Nebezpečně nevypadá.
Vjela mi rukou mezi nohy a začala mě dráždit. Nechala jsem si to líbit.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 11, 2017 8:26 pm

Klub
Zvládl ještě pár panáků... než svému znovu nalezenému příteli začal říkat... zlato. To už nejspíše bylo moc, takže dost facku. Překvapivě mu ji nevrátil, jen si ho přitáhl k sobě. "Jsi něco nadmíru roztomilého brouku..." Zapředl a kousl jej do krku, čímž konečně dosáhl svého. Aran se neznatelně otřásl a vpil se do jeho úst. Slyšel pár uchechtnutí, ale bylo mu to jedno. Ignoroval naprosto vše, kromě toho, kdo stál právě teď celým tělem nalepený na něm.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 12, 2017 12:19 am

Klub
Dívka stiskla ruku na mém prsu a já ji zasténala do rtů. ,,Little Foxy, jo? Někomu patříš?" Zadýchaně jsem se na ni podívala a kývla jsem hlavou. Odtáhla se odemě a pohladila me po hlavě. Byla vysoká. Možná že i více než 5cm. ,,Pojď. Půjdeme k baru něco ti koupim." Vzala mě za ruku a došli jsme až k baru, kde objednala jednu kořalku. Celý jsem to na ex do sebe hodila.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 12, 2017 9:41 am

Klub - Ulice
Když se od Arana odtáhl, naklonil hlavu ke straně. Chvíli ho pozoroval, než se bok po boku rozešli z klubu. "Už sis někoho našel? Nebo se stále mrskáš mezi několika z vyvolených?" Zeptal se Aran a blýskl po něm úsměvem. "Našel jsem jednu jenže... je to složité. Ona mi ji v mnoha ohledech připomíná." Vydechl. Na to, že nevěděl co dělá se mj dařilo mluvit docela dobře. Pomalu se ulicí blížili k jeho domu, přičemž se užíral myšlenkou, jestli tam vůbec Abby bude.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 12, 2017 2:50 pm

Klub~Ulice~Dům
Koukla jsem se na hodinky a chytla jsem se za hlavu. ,,Bože..musím domů." Démonka se na mě podívala a kývla. Chytla mě za ruku a vyvedla mě ven z klubu. Nevím jak, ale věděla kudy máme jít. To mě jako sleduje? No to je teď jedno. ,,Děkuju, že jsi mě sem odvedla." Zavrtěla hlavou. ,,Odvedu tě až do domu." Mlčela jsem a jen kývla hlavou. Rozešla se k domu, ale zastavila se a sledovala dva kluky. Mě se točila hlava na tolik, že jsem byla ráda, že mě udrží, jinak bych ležela už na zemi.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 12, 2017 3:34 pm

Ulice - Dům
Došli k domu a teprve, když otevřel dveře se zarazil. Nakonec však jen zavrtěl hlavou a vstoupil dovnitř. Aran jej bez protestů následoval, a jen, co se dostal do obýváku se proměnil. Teď se mu bílý tygr s modrým okem rozvaloval na pohovce a nakláněl hlavu g jedné strany na druhou, jak si zařízení pokoje prohlížel. S povzdechem se tedy přeměnil též a vměstnal se k němu. Spokojeně si odfrkl.
Takhle však zůstali jen chvíli, neb se Aran proměnil zpátky a ublíženě jej pozoroval. Až když se proměnil taktéž, mu Aran položil hlavu do klína a zavřel oči. Neusnul. Jen si spolu v tichosti povídali.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 12, 2017 4:29 pm

Ulice~Dům
Dva mužu vešli do domu a Démonka se rozešla do vnitř. Otevřela dveře a za sebou je hned zavřela. ,,Zvládneš to už sama?" Postavila mě a já se proměnila. Jen se usmála a dřepla si ke mě. Pohladila mě po hlavě a políbila mě na čumák. ,,Buď na sebe opatrná." Po tomhle odešla a já se motavým krokem čtyř tlapek rozešla do kuchyně, kde jsme chtěla vyskočit na stůl, ale to se mi nepovedlo, tak jsem se proměnila a vylezla na kredenc na čež jsem vytáhla flašku s něčím a napila jsem se. Spokokeně jsem zavrněla.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 12, 2017 5:15 pm

Dům
Zaslechl, jak se otevřeli dveře. Chvíli ještě poslouchal a pak se vytáhl do sedu, když něco padlo na podlahu. Nadzvedl Arana a došel do kuchyně, odkud zvuk vyšel. Našel tam Abby sedící na kredenci. Došel k ní a sebral jí onu flašku. "Myslím, že už se víc upravovat nemusíš." Zavrčel. Alkohol z něj procházkou vyprchal docela rychle.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Mar 12, 2017 5:23 pm

Dům
Když přišel Andrew tak jsem se usmála, ale když mi sebral flašku jen jsem zavrčela, ale pak jsem se mu vrhla do náruče a kousla ho hravě do krku. ,,Pojď si hrát." Zavrním a olíznu mu kousnuté místo a rukou mu sjedu do kalhot.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Mar 12, 2017 5:36 pm

Dům
Zamračil se a odtáhl se od ní. "Až nebudeš nalitá, tak možná, ale teď ne." Zavrčel a flašku vrátil tam, kde byla. "Určitě tam na tebe počká." Broukl a vyšel z kuchyně, načež se vrátil do obýváku. Sedl si na místo, že kterého předtím utekl a pohladil Arana po krátkých vlasech.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:25 am