Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Share
avatar
J. & D. Riley

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 12. 16
Age : 18

Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro J. & D. Riley za Fri Jan 20, 2017 9:04 pm

Za okny bytu už se pomalu stmívalo. Malá lampička dodávala pokoji mírumilovnou atmosféru, ale její světlo bylo stejně přebíjeno ostrým svitem z obrazovky notebooku, který ležel na klíně staršímu z dvojčat. Jeremiahovi se ve sklíčcích brýlí odrážel obsah, co měl před sebou. Jeho prsty rychle létaly po klávesnici a jeho oči stejně rychle sledovaly znaky na obrazovce.
Právě dělal pravidelnou kontrolu firewallu pro svého klienta. Byla to rutina, která ho už trošku unavovala, ale jelikož si teď během Vánoc a oslav Nového roku dal oraz od všeho tohohle, musel se na svou práci soustředit trochu víc, než jindy. Jeho klient byl více méně důležitá osoba a ten měsíc stačil k tomu, aby se někdo nepozorovaně, krůček po krůčku dostal do jeho systému. A to nešlo. Jeremy by to nedopustil. Jeho ego by hodně utrpělo.
Desmond, mladší z bratrů seděl na laminátové zemi, u malého terária a zrovna krmil Caru. Jejich mazlíčka, malou želvičku, která se nezdála, že by měla někdy v budoucnu vyrůst z jejího trpasličího stádia. Ale to ani jednomu z dvojčat nevadilo. Popravdě, Jeremiah se o malé zvířatko zajímal jen někdy, to spíš jeho bratrovi přirostlo k srdci. Ale to byl celý Mo.
"Už budeš mít hotovo?" Ozval se najednou Mo. Pohladil prstem Caru po krunýři a ohlédl se přes rameno.
Jeremy jen pokrčil rameny.
"Raději si být jistý, ale už budu končit"
Jeremy se už teď na práci soustředil tak nějak polovičatě. Intuitivně.
V myšlenkách se vracel k rodičům, se kterými strávil poslední měsíc. Vyvolalo to na jeho tváři úsměv. I Desmond mohl cítit skrz jejich spojení hřejivý pocit. Ve společnosti rodiny se oba cítili dobře. Museli se naučit oceňovat společnost svých nejbližších. Zvlášť s jejich slabostí, která se připoutala k sobě prakticky navždy.
Někdy je na nic být čaroděj.
Jeremy změnil pozici na židli a kývl, že slyšel, když Mo poznamenal, že si skočí na hodinku do posilovny. Přítomnost jeho bratra opustila místnost.
Jeremy, stále vnímající jen tak okrajově, přizvedl svou levou ruku a promnul si prsty. Kůži na dlani mu začaly olizovat modré plamínky, které se mihotaly, takže vypadaly, jako při tanci.
Najednou něco na obrazovce upoutalo Jeremyho pozornost. Zhasnul ohýnek tím, že sevřel dlaň v pěst.
Podíval se pozorněji, na rtech se mu zformoval malý úšklebek.
"No ahoj, co my tady?" Vydechl pobaveně.
avatar
Min Tao

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 25. 12. 16

Re: Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro Min Tao za Fri Jan 20, 2017 9:56 pm

Jeho byt
Tohle nemůže být možný. Opět. Opět Tao nezaznamenal, že byli vánoce a nový rok.
Poslední dobu, tak tři nebo čtyři měsíce, nevylezl z bytu. Jako občas si dal pauzu na jídlo, hygienu, spánek nebo na chvilkové vykouknutí z okna, aby zjistil, jestli je den nebo noc.
Celé ty tři čtyři měsíce kouká do obrazovky svého notebooku a kontroluje, vyhledává další potencionální "oběti" pro odchyt a následnou pomoc od Lovců.
Jo někdo by řekl, že je to všechno strašně složité. Nejdříve najít, skontrolovat, zjistit si veškeré informace a nakonec najít přesnou polohu, kde se zrovna nachází. Ale tohle všechno je pro Taa uspávačka. Nudná práce, která se pořád opakuje.
Proto se dnes rozhodl tu rutinu změnit. Lovcům už poslal hromadu podkladů a teď má více měně volno.
Opře se zády o opěradlo křesla, aby se na chvíli protáhl a odloží notebook na konferenční stolek před ním. Při protahování zakloní hlavu dozadu. Vlasy co má pokaždé spadené do očí, tentokrát díky gravitaci spadli dolů a odhalili Taovi oči.
Na malou chvíli vyhládl z okna, co bylo za ním. "Večer? Už?"
Pouliční světla mu svítili přímo do okna a dodávali té temné uličce tajemnější vzhled.
Pak se Tao opět narovnal a pohodlně se uvelebil ve svém křesle.
Natáhl se pro notebook a položil si ho na sebe.
Opět začali jeho prsty létat po klávesnici. Klapavé zvuky, co každé tlačítko po stisknutí vydalo, byly pro Taa jako rajská hudba.
Jeho prsty po chvíli začínaly zpomalovat. Dostával se do úzkých, protože už nevěděl, co dál dělat.
V tom si vzpomněl, že jednou při práci narazil na opravdu bytelný firewall.
Schválně, jak moc bytelný je.
Znovu ho vyhledal. Podle různých jednoduchých triků, zjistil, že příkazy k tomu to firewallu jsou odesílané z opravdu blízkého okolí.
Dále, že příchozí příkazy k firewallu nejsou jen tak obyčejně jednoduché. Takže ten kdo ho spravuje je opravdu nadaný.
Tohle vše zjistil za pár minutek. Teď příjde to nejlepší. "Zjistíme, jak si odolný."
Protáhl si prsty a začal.
Jeho prsty se rozjeli po klávesnici. Ze začátku to byla brnkačka. Menší probourání k ochraně firewallu a zamezení případné sebeobrany. Takže teď to bude jen souboj mezi Taem a tou osobou na druhé straně.
Brnkačka. Kdo by mohl Taa porazit.
Sebeobrana firewallu byla zrušená, a tím pádem se do toho mohl Tao pustit bez obav z toho, že by ho hned mohli chytit.
Zatím a to vše šel pomalu. Užíval si to jak postupně probourává různé druhy ochrany.
Na jeho obrazovce lítaly zeleně zářící příkazy a každou chvíli se mu zobrazovali soubory, které naboural a stáhl k sobě.
Už ze začátku se mu zobrazilo nespočet souborů, což ho zaujalo ještě víc. Začínal být opět v rauši. V tom samém, který před lety prožil, když se nabourával do firewallu Lovců.
Určitě nějaký další zlatý důl. Taky proč by někdo dával takovou ochranu na obyčejný počítač, ve kterém nic zajímavého není.
avatar
J. & D. Riley

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 12. 16
Age : 18

Re: Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro J. & D. Riley za Fri Jan 20, 2017 10:18 pm

Jejich byt

Jeremyho úsměv se ještě rozšířil. Znovu položil obě ruce na klávesnici.
V rychlosti zadal pár příkazů a přitom se snažil odhadnout, jak dlouho se tu tahle mrška pohybovala bez dozoru a kolik škody už stihla napáchat.
S mírným oddechnutím zjistil, že už toho k sobě dotyčný natáhl už docela dost, ale soubory s nejcitlivějšími informacemi stále zůstávaly nedotčené. Což, ale určitě při rychlosti hackera, co proti němu stál, nebylo na dlouho. Tedy nebylo by, kdyby Jeremy udělal chybu. Což nehodlal.
Protáhl si šíjové svaly, nohy shodil ze židle, kde doteď seděl schoulený.
Uvelebil se a jeho prsty se neuvěřitelnou rychlostí rozběhly po klávesnici.
Nehodlal toho hackera podceňovat, když už se dostal tak daleko, ale vytahovat těžké kalibry se mu zatím taky ještě nechtělo. Zvolil proto klasický protiútok, možná trošku jen silnější než obyčejně.
Jelikož byl klasický firewall systému vyřazený, bylo jen na něm, jak si s útočníkem poradí. A Jeremy nerad prohrával. Nechystal se k tomu ani teď. Nechtěl si kazit následný sladký spánek.
Samozřejmě, jeho pokud se minul účinkem, což vlastně čekal. Bylo by dost divné, kdyby se dotyčný nechal překvapit něčím takovým. Vypadal profesionálně.
Jeremiahovo soustředění nyní patřilo jen obrazovce, kde se rozsvěcela červená varování a zelené příkazové řádky. Jeho prsty tancovaly po klávesnici automaticky, skoro bez vedení. Snažil se zabezpečit zbytek věcí, ke kterým druhý hacker mířil. Byl to klasický postup. Jeho technika však spočívala ve složitějším procesu.
Až se mu povede zabránit druhému pokračovat, stačí ho zaměstnat pár malými červíčky a než se jich zbaví....uzavře ho z obou stran. Pak mu bude vydán na milost. Uh, Jeremy měl rád kontrolu.


Do pokoje nakoukl Desmond. Skrz jejich magické pouto ucítil záchvěv zarputilosti, napadlo ho, podívat se, co se děje. Když ale viděl Jeremyho soustředěný pohled, zabodnutý v obrazovce, raději jen zakroutil hlavou a obrátil se, že si dá sprchu.

avatar
Min Tao

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 25. 12. 16

Re: Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro Min Tao za Fri Jan 20, 2017 11:11 pm

Jeho byt
Probourávání šlo ze začátku tak lehce, až si Tao začal myslet, že na druhé straně ona osoba zaspala nebo co. Ale z téhle představy ho naštěstí vyvedla červená kontrolka, co mu zabránila přístup do chráněnějších souborů.
Musel se pousmát. Rozhodně čekal odezvu a byl hodně rád, když se konečně dostavila.
A podle toho, jaká odezva to byla, ho ještě víc navnadilo se tam dostat. Prostě teď ho už nic neodradí. Touží po tom se tam dostat a zjistit, co skrývá.
Skončil s pomalým a klidným probouráváním a začal se rozjíždět.
Na jeho obrazovce začali opět a ještě rychleji běhat zeleně svítící příkazy a sem tam nějaké upozornění o zablokování.
Zatím ještě nevytáhl ani jeden ze svých trumfu co má schované. A že to jsou pořádné trumfy. Hold má v plánu si osůbku trochu prozkoušet.
Po zadání další spousty příkazů se proboural do koutů Firewallu. Teď už veškeré jednoduché soubory má z krku a přichází to nejlepší. Pevně chráněné soubory. Podle všeho důležité.
Páni, opravdu, Tao opět pociťuje uspokojení. Propadá se víc a víc do svého tranzu.
Jako by se uzavřel do místnosti, ve které je jen on, počítač a osoba skrývající se na druhé straně za zdí.
Jak se tak díval na varovné kontrolky, nemohl si pomoct a vyhledal spojovací chat mezi počítači.
Tao má svůj firewall a veškerou elektroniku sakra dobře chráněnou, takže ho nikdo nedokáže vystopovat, pokud on sám to nebude chtít.
Jakmile se zapl chat. Tao se znovu usmál. Jen opravdu výjimečně tohle dělá. Rád totiž popichuje osobu na druhé straně a zároveň si o ni zjišťuje různé informace. Stejně jakoby se bavili tváří tvář.
"Páni, že by se našel konečně nějakej pořádnej soupeř. PS: Nepokoušej se tuhle správu vystopovat. Nebude ti to nic platné."
Odeslal mu správu a dál se pokoušel prolamovat ochranu, která se dál tvořila.
avatar
J. & D. Riley

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 12. 16
Age : 18

Re: Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro J. & D. Riley za Sat Jan 21, 2017 12:50 pm

Jejich byt

Jeremy se dostával do zápalu. Už dlouho proti sobě neměl někoho tak zkušeného.
Trošku sebou trnul, když mu na obrazovce vyskočilo okénko pro chat.
Mezitím, co zadával další tři příkazy, aby druhého hackera odrazil, přečetl si jeho zprávu.
Kdyby to byl obyčejný hacker, jistě by mu ukázal, že vystopovat někoho, zvlášť, když mu říká že to nepůjde, je hračka. Ale měl ten dojem, že tady je to zbytečné, tak se ani nezdržoval tím, že by na tu možnost myslel.
Z jeho úšklebku už ho začaly bolet tváře a koutky úst, proto s nimi zahýbal, ale nemohl si pomoct, aby je pak nevrátil do té samé grimasy. Tak hovorový typ, hm? Zajímavé.
Asi by to měl nechat být a soustředit se jen na práci, ale Jeremy byl hravá povaha. Někdy až nebezpečně hravá.
Jeremyho oči v sobě měly nebezpečný, skoro až šílený lesk. Tak jako vždy, když byl něčím nad míru zaujatý. Skla brýlí svým odleskem ten dojem jen zvětšovaly.
Rychle vytypoval na klávesnici odpověď.
"Díky za kompliment, ani ty nejsi zrovna prkno, jak vidím. Neboj, stopovat na prvním rande tě nebudu Wink"
Jeremy odeslal zprávu s mírným smíchem a potom ihned pokračoval v bránění souborů. Druhou rukou se snažil zadat příkaz k aktivaci obnovení firewallu, v čemž si nedával moc nadějí, protože ten systém vypadal v hluboké hybernaci. Byl kaput a na resuscitaci neměl potřebný čas, když se musel ještě bránit profesionálním útokům. Ale to rozhodně neznamenalo, že  se vzdá, právě naopak. Miloval výzvy a rozhodně nebyl začátečník, co se týkalo IT techniky.
avatar
Min Tao

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 25. 12. 16

Re: Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro Min Tao za Mon Jan 23, 2017 7:52 pm

Jeho byt
Musel uznat, že osoba na druhé straně nebude žádný začátečník. Dokonce ani Lovci tyhle příkazy nedokázali zrušit a tahle osoba to zvládá s přehledem.
Na jeho tváři se objevil potěšený úsměv. Že by se našel někdo na podobné úrovni, jako je on sám? Páni to by bylo úžasné. A to že odepsal na Taovu správu jeho úsměv ještě víc prohloubilo.
Na tím co napsal se musel uchechtnout.
"Tak rande? Hmmm... Vidím, že se dost snažíš, co ukrýváš? Něco zajímavého? Tajného?"
Odeslal mu odpověď a hned po tom poslal další příkaz, který ho po minutovém načítání dostal do jedné z těch chráněnějších souborů.
Zatím ještě nedosáhl na tajný disk, který je ze všech nejvíce chráněný, ale času je dost. V pohodě odráží útoky a to ještě ani nevytáhl ani jeden ze svých trumfů.
avatar
J. & D. Riley

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 12. 16
Age : 18

Re: Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro J. & D. Riley za Mon Jan 23, 2017 9:26 pm

Jejich byt

Jeremiah vlastně nevěděl, co tam jeho klient má za soubory. Sám se nedíval. Vzhledem k tomu, že to byl jen nějaký podnikatel a zjevně člověk, vůbec mu nešlo do hlavy, co chce ten hacker - zrovna tak zkušený hacker - z jeho souborů vydolovat užitečného. Ale práce byla práce, nehodlal dělat rozdíly.
Odepsal.
"To musíš vědět ty, když jsi tak odhodlaný to něco získat... Smile" Nemohl si pomoct, aby nenapsal smajlíka.
Pak vytáhl jeden ze svých největších kalibrů. Soubor šifer, skrz které se snad druhý hacker neprobere hned tak. Jeremy ještě připsal další zprávu.
"Vypadá to na dlouho, proč si naše chvilky zpříjemnit? Mluvím s mužem, nebo se ženou?"
Odeslal a pak ho při pohledu, jak si druhý pohrává s jeho šifrováním, napadl grandiózní nápad. Musel se smát, když v rychlosti procházel složku s nejdůležitějšími soubory a nahrazoval je něčím...jiným.
Desmond, který znovu nakoukl do pokoje, tentokrát jen v županu a ručníku přes hlavu, s ní jen nad Jeremym zakroutil, povzdechl si a natáhl se na postel, přičemž sáhl po knize odložené na nočním stolku. Neřekl ani slovo, ale myslel si svoje a Jeremy věděl co. Ale to prostě tak bylo. Oba věděli, na co ten druhý myslí i beze slov a náznaků. Dvojčata, čarodějové, Neodlučitelní. To byli prostě oni dva.
avatar
Min Tao

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 25. 12. 16

Re: Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro Min Tao za Wed Jan 25, 2017 6:43 pm

Jeho byt
Bylo opravdu zajímavé stát proti někomu, který se Taovi dokáže vyrovnat. To se moc lidem, no vlastně ještě nikomu, nepovedlo.
Nad jeho posíláním smajlíků se pousmál. Začal přemýšlet nad tím, jestli je to kluk nebo holka. Ví kde bydlí, ale jeho pohlaví nezná a ani jestli je to člověk, nebo patří mezi nadpřirozené.
Proč si to nezjistit, že ano. Ale předtím odepsal.
"Není to odhodlanost, spíše hra pro zabavení." Usmál se. Popravdě se ta hra pomalu mění ve výzvu. Kdo z nich je lepší.
Pak ho mile překvapily šifry. Šifry dost velkého kalibru, což přimělo Taa vytáhnout svoje první eso z rukávu. Poslal do těch šifer svého upraveného Trojského koně, který nejenže to nezpozorovaně infikuje, ale navíc se ty infikované šifry vrátí odesílateli a způsobí mu nehezké zavirování jeho vlastní zbraní.
Celé tohle samozřejmě zabralo nějaký ten čas, při čemž dokázal ještě odepsat.
"Dobrý tah s těmi šifry. To musím uznat. Jo a abych odpověděl na tvojí otázku, jsem muž."
Odeslal zprávu, odložil notebook na stolek a odšunul se s kolečkovým křeslem k počítači. Jeho prsty běhali po klávesnici a na obrazovce monitoru se zaměřovala poloha oné osoby na druhé straně a vedle toho se vyhledávala totožnost.
Byl zvědaví, chtěl se toho dozvědět hodně. A pokud je oná osoba nadpřirozená bytost, bude toho Tao vědět opravdu hodně.
avatar
J. & D. Riley

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 12. 16
Age : 18

Re: Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro J. & D. Riley za Wed Jan 25, 2017 7:13 pm

Jejich byt

Jeremyho úsměv trochu opadl, když se mu na obrazovce vynořila snad nekonečně dlouhá řada červeně zářících čísel. Zamrkal a lehce se napjal, když mu došlo, že je to trojský kůň.
Začal to sviňstvo ničit, co nejrychleji dokázal, ale bylo to jako bojovat s Hydrou. Když uťal jednu hlavu, vynořily se další dvě. Tedy to jenom do chvíle, kdy Jeremymu došlo očividné. Že je to jeho vlastní, jen zrcadlově obrácené šifrování.
Zašklebil se. Chytrý parchant.
V rychlosti přečetl zprávy, co mu přišly a ve zpola červeně laděné obrazovce byly jako pěst na oko.
"To souhlasím, ale mohl by si na mě jít trochu více zlehka, prosím? Ta poslední sprosťárna mi dala zabrat, skoro mě zabila ^^... btw děkuju, ale nemůžu mít radost, když ses přes ně dostal tak rychle" Samozřejmě trošku si z druhého hackera - o kterém už teď věděl, že je chlap. Taky to bylo statisticky pravděpodobnější - utahoval, ale to jen protože ho trochu nabudil tím, že použil jeho vlastní šifrování. To byla sprostost největšího kalibru.
Na druhou stranu už teď věděl, že proti němu asi neobstojí. Byl sakra dobrej. Překonal i ty, co Jeremy potkal, a kteří o sobě tvrdili, že jsou profesionálové... a na to mu stačila půl hodina.
Jeremiah se nevzdával, ale nedělalo mu problém, připustit si, že pokud má ten druhý v rukávu ještě něco takového, asi se může s těmi soubory rozloučit. Ach yay, to bude vysvětlování klientovi, uf.
Tak mu tam alespoň nechám dáreček. Ušklíbl se Jeremy ještě víc. Ještě nikdy nezkoušel pokládat virové miny, ale všechno je jednou poprvé.

Desmond ho z postele pozoroval koutkem oka, ale nezeptal se. Nechtěl ho vyrušovat ze soustředění. Tak se raději vrátil ke své knize.
avatar
Min Tao

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 25. 12. 16

Re: Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro Min Tao za Sat Jan 28, 2017 10:59 pm

Jeho byt
Po chvíli mu na notebooku začaly hlásit dvě kontrolky. Jedna, která mu hlásila zprávu a druhá, že osoba na druhé straně zvládla zničit trojského koně. Opravdu není až tak špatný. Uchechtl se.
Ještě však nehodlal odejít od počítače a odepsat na správu. Čekal až skončí vyhledávání.
Na monitoru počítače běhali spisy s fotkami a informacemi, společně s mapovým vyhledávačem oné osoby.
Po pár sekundách se to celé zastavilo. Na mapě se ukázala budova z které pochází signál a vedle toho fotka šestnáctiletého kluka s brýlemi. Tao se musel usmát. Pokud ho jeho databáze našla, znamená to, že je Jeremiah Riley nadpřirozená bytost. Přesněji čaroděj.
Jo teď se o něm Tao toho hodně dočetl. Jelikož ho má ve své databázi, ví o něm vše. Samozřejmě né do úplného detailu. I jeho soubor o nadpřirozenu má své menší mouchy.
Po tom co si vše přečetl, odstrčil se od stolu s počítačem a dostal se zpět k notebooku. Znovu si ho dal na klín a přečetl si, co mu napsal.
"Každý nějak začíná, kdybys na těch šifrách více zapracoval, mohly by být nepřekonatelné."
Odeslal.
Páni, zrovna tohle mu vnuklo úžasný nápad. Proč by to vlastně nemohl někdy sám ve volné chvíli zkusit.
Usmál se a dál pokračoval v tom se dostat do jádra. Popravdě už nějak tušil, že to nebude nic extra. V Jeremyho spisech si našel, že pracuje pro lidi, takže by teoreticky v jádru měly být nějaké soubory, které nějakému člověku patří. Ale což, zábava je to pořád, i když né zrovna s epickým vyvrcholením.
Po chvíli se dostal do dalších souboru, až už zbývala jen malá píť k dosažení jádra.
"Co takhle něco zkusit. Očividně nejsi žádný začátečník a mě by zajímalo, jak moc jsi dobrý. Pošlu proti tobě jednoho z mých vylepšených virů a schválně jak si s ním poradíš. Samozřejmě, pokud bys byl v koncích, což by mě hodně zamrzelo, dal bych ti nápovědu. Tak co ty na to, Jeremy."
Při psaní téhle správy se mu zalesklo v očích nadšení. Opravdu by bylo hodně fajn, kdyby se konečně našel někdo na Taově úrovni.
avatar
J. & D. Riley

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 12. 16
Age : 18

Re: Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro J. & D. Riley za Sun Jan 29, 2017 2:32 pm

Jejich byt

Jeremyho prsty se na klávesnici zastavily. Jeho oči zůstaly upřené na poslední zprávu, co dostal.
Jejich první a jediné pravidlo. Nikdy se nezaplétat s někým,  z koho jde cítit nebezpečí.
Jeremiah sice osobu na druhé straně neznal, ale fakt, že si mezitím vším našel čas na to, aby si vyhledal jeho spis, bůh ví odkud, ho zastavil.                          
Chvíli na obrazovku jen zíral, v myšlenkách se zaobíral tím, jestli zariskovat znovu a pokračovat v téhle hře, nebo se zachovat rozumně a skončit to.
Desmond z náhlého popudu vstal z postele, břichem se opřel o kancelářskou židli, ve které Jeremy seděl a nahnul se přes bratrovo rameno, aby si mohl podívat na to, co Jeremyho vyvedlo z rovnováhy. Jeho obočí se mírně sklonilo.
Jeremy si dodal odvahu a vědomý si, že se mu Desmond dívá pod ruce odepsal:
"Je neslušné kyberneticky stalkovat někoho, koho znáš půl hodiny..."
Věnoval pohled Desmondovi na půl oka. Jeho dvojče mu pohled oplatilo, vědomé si jejich dohody o diskrétnosti.
"No, možná je načase říct, že mám svůj malinký notebook rád a nerad bych o jeho systém přišel vlastní blbostí, takže ne děkuji, odmítám nabídku. Navíc se opravdu ilegálními technikami živit nehodlám a poznám, kdy je toho na mě příliš" Odeslal, tentokrát bez smajlíků. Rozhodl se, že raději bude čelit rozzuřenému klientovi, než hackerovi na druhé straně. To, co ho vyvedlo z míry byl fakt, že si ten hacker našel jeho jméno tak rychle. Kdyby šlo jen o něj, nebál by se zatlačit nazpět, ale když se někdo začal zajímat o něj, většinou to znamenalo, že ihned potom vyjde na povrch jeho dvojče a ta jediná věc, co Jeremy nechtěl, bylo ohrozit svou rodinu, něčím co udělá.
"Rád jsem tě poznal, neznámá osobo, jejíž jméno si zřejmě nikdy nezjistím, ale pevně doufám, že tohle je naposledy, co na tebe narážím" Zbabělé a úskočné, ale to snad zchladí druhého zápal natolik, aby nad Jeremym jen mávnul rukou a zapomněl na něj. Jeremiah v to doufal. Už jen pro dobro Desmonda. Ten byl pro něj nejdůležitější, protože oba sdílely svou moc, život a hlavně prostor, takže kdyby se Jeremy do něčeho namočil, stoprocentně by v tom skončil i Mo.
Jeremiah spustil protokol "Čistý stůl" , zatím co se odhlašoval ze sítě. Nechal klientovy soubory napospas druhému a raději spustil ultimátní ochanu softwaru svého vlastního notebooku. Následně ho raději přepnul do spánkového režimu.
Sundal si brýle a promnul si oči.
"Líbil ses mu" Pronesl Mo mírně.
"Možná..." Připustil Jeremy s povzdechem a zaklonil hlavu, aby se mohl Desmondovi podíval do tváře. "...ale jeden hacker nám doma stačí ne?"
Jeremiah vstal a protáhl se. "Zajdu si do sprchy" Mávl na Desmonda a vzdálil se z pokoje.
Mo se neurčitě podíval na tmavou obrazovku počítače. Neměl rád, když se jeho bratr zaplétal s takovými šílenci, i když to bylo jen náhodou. Ale taky se mu nelíbilo, že se Jeremy drží zpátky kvůli němu. Ale co by tak mohl udělat?
avatar
Min Tao

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 25. 12. 16

Re: Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro Min Tao za Mon Jan 30, 2017 8:31 pm

Jeho byt
Správy co mu Jeremy poslal, ho zarazili. Byl zklamaný, ale hlavně zvědavý, proč? Proč takhle rychle zacouval.
Po tom co si všiml, že už není v síti a oné soubory jsou dokonale odhalené, přestalo ho to bavit. Když se váš protihráč vzdá, začne to být nuda. A to Tao nechce.
Teď ho stejně začalo zajímat už něco jiného. A to proč se Jeremy vzdal.
Opustil firewall a tím i chat. Tím pádem se na notebooku zobrazil spořič obrazovky.
Tao položil notebook na stůl a znovu se odšoupl k počítači.
Jo sousedi asi nemají moc radost z toho, že jim někdo jezdí nad hlavami na kancelářské židli sem a tam.
Zapnul počítač ze spánkového režimu. Teď už na obrazovce měl jen Jeremyho složku, ale vyhledávání zmizlo. Další důkaz toho, že se Jeremy odhlásil od sítě.
Teď by maximálně mohl Tao vyhledat jeho polohu přes jinou elektroniku. Ale dělat to nebude. Potřebuje teď jen ten spis.
Opřel se lokty o stůl a začal si to pročítat.
Bohužel tam nenašel žádné vodítko. Spíše jen pořád čte, to co už ví.
Opřel se zády o opěradlo a protáhl se. Jeho pohled byl pořád upřený na Jeremyho aktuální fotku.
"Chce to o něm zjistit mnohem víc." Řekl si pro sebe.

Sponsored content

Re: Jeremiah & Desmond Riley + Min Tao: Seznámení

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Wed Jun 20, 2018 7:40 am