Fantasy World

Fantasy tRPG

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Share
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 5:33 pm

First topic message reminder :

Konečně měl tu možnost nerušeně vylézt na strom. Tedy, když nebudeme počítat kočku, která se mu držela za zadkem jak ocásek. A když o ní teď uvažoval, možná bylo dobře, že ji pro tentokrát konečně nechal doma. Naklonil hlavu ke straně, přičemž nasadil pátravý pohled a zadíval se směrem k městu. Domy, volné místo pro ulici, domy a to se opakuje stále dokola. Někdy nechápal, proč se rozhodl přestěhovat se sem. Dokonce si za to někdy nadával, ale co. Sklopil pohled k ruce s ještě nezapálenou cigaretou a povzdechl si. Nedělal to rád a chtěl přestat, jenže si nemohl pomoci. Jednoduše si dnes již po několikáté zapálil a několikrát silně potáhl, než přivřel oči a zaklonil hlavu. Šedavé nebe. Tahle barva mu už pomalu lezla krkem, neb zimu neměl nijak v lásce. Jediné roční období, které ho uchvátilo byl deštivý a vlezlý podzim. Ano, sice zimu neměl rád, ale namoklé listí mu přišlo příjemnější, než zírat na zasněženou plochu. Otřásl se odporem a snažil se své myšlenky pohřbít kamsi hluboko. Nebylo moc dobré přemýšlet, tedy alespoň v této chvíli ne, když si chtěl hlavu trochu vyčistit. Posunul se na větvi, než pomalu zahájil sestup na zem.
Andrew Brouwer

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Mar 10, 2017 7:13 pm

Škola
Povzdechl si a založil si ruce na hrudi, přičemž poslouchal to, jak si studentka stěžuje na svého kluka. Upřeně se jí díval do očí, ale ona stejně nezmlkla. Pak jí však odkašláním přerušil. "Pokud nechceš zápisky... můžeš mě nechat být?" Vyprskl a otočil se k ní zády, než došel k Aby, ke které se sklonil a pohladil ji po vlasech.
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Mar 10, 2017 11:07 pm

Škola
Poslouchala jsem jejich konverzaci aspoň do té doby než se zvuky utichla a velká ruka mi přistála na hlavě. Otočila jsem hlavou na stranu abych se podívala kdo to byl. Byl to Andrew! Jako vždy mě přišel zachránit..ne dělám si srandu.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 11, 2017 9:13 am

Škola
Slyšel za sebou pobavené uchechtnutí. "Půjdeme domů?" Zeptal se s pohledem stále nalepeným na Abby. "To je ta Vaše nová hračka, kterou jste si přitáhl domů? Nemáte moc dobrý vkus... alespoň poslední dobou." Vyprskla studentka, která se stále neměla k odchodu. Odtáhl se od Abby a došel k dívce. Naklonil hlavu ke straně a přivřel oči. "Žádná hračka... ale dej si pozor na to, aby ses jí nestala ty. Nikdy jsem sek nim nechoval hezky." Zavrčel, chytl ji za ramena a vystrkal z kabinetu.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 11:16 am

Škola
Podívala jsem se na studentku. Pomalu jsem vstala a došla jsem k ni. Byla asi o hlavu vyšší než já. Zvedla jsem hlavu a podívala jsem se na ni. ,,Nežárli, že mu nepatříš. Nemáš se chovat jako kurva." Řeknu ještě přiopilím hlasem a ušklíbnu se čekajíc na její reakci.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 11, 2017 11:52 am

Škola
Docela ho zaskočilo, co Abby udělala. Zamračil se, došel k ní a vystrčil ji ze dveří také. "Jděte obě. Na tohle nemám náladu." Zavrčel, čímž předběhl studentku a práskl jim dveřmi před nosem. Ještě poslouchat nějaké dohadování o tom, kdo by s ním měl nebo neměl být. Jindy to snesl, ale dneska na to neměl sebemenší náladu.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 12:48 pm

Škola~Ulice
Odfrkla jsem si a založila ruce na hrudi. Pomalu jsem vyšla ze školy a tam jsem čekala než přijde. Neměla jsem sebemenší náladu tam už nadále čekat. Ještě lepší bylo když se rozpršelo.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 11, 2017 1:04 pm

Škola - Ulice
Musel chvíli počkat, než se uklidní. Nakonec však vyšel z kabinetu a s myšlenkami upnutými k tomu, co se stalo, pomalu vyšel ze školy a zamířil k jednomu z klubů. Ve svém zamyšlení si překvapivě ani nevšiml Abby, která u školy stála. Díky tomu se na ní ani nesnažil počkat. Prostě v tuto chvíli kráčel přes mrtvoly.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 1:22 pm

Ulice~Klub
Zavrčela jsem a rozešla jsem se za ním do klubu. Vešla jsem do vnitř a než jsem ho stihla dohnat mě chytl někdo za pas. ,,ty tak tady jsi maličká!" vyjekla jsem ao točila hlavu na Alece.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 11, 2017 1:33 pm

Klub
Nepřišel se sem opít. Spíše... se pobavit, ale to se zvrtlo ve chvíli, kdy si nechal nalít kořalku. Tohle nikdy moc nepil, ale mohl si alespoň propláchnout hlavu. Nejspíš proto to udělal. Nějaký důvod najít musel.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Mar 11, 2017 1:43 pm

Klub
Alec si přivedl nějaké přátelé nebo si je spíše našel. Přinesli mi panáka a já se toho napila. Vůbec nvm co to bylo. No nevadí. Ale rovnou mě to hodilo do nálady. Rozešla jdem se do prostřed parketu a začala jsem se tam točit kolem nějakého kluka. Při tom ki na krku hopsal volný obojek od Alece, kde bylo napsáno Little Foxy.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Mar 11, 2017 1:57 pm

Klub
Trochu ho zaskočilo, když si všiml studentky, se kterou se předtím bavil. Teď na něj upírala pohled a když si ji všiml, pousmála se. Přišoupl se k ní tedy blíže a začal konverzaci tam, kde předtím skončila. Nakonec však zmlkl a jen ji vyzval k tanci, načež si ji odvedl na parket.

-------

http://fantasy-world-trpg.forumczech.com/viewtopic.forum?t=74

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:45 pm