Fantasy World

Fantasy tRPG

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Share
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 5:33 pm

First topic message reminder :

Konečně měl tu možnost nerušeně vylézt na strom. Tedy, když nebudeme počítat kočku, která se mu držela za zadkem jak ocásek. A když o ní teď uvažoval, možná bylo dobře, že ji pro tentokrát konečně nechal doma. Naklonil hlavu ke straně, přičemž nasadil pátravý pohled a zadíval se směrem k městu. Domy, volné místo pro ulici, domy a to se opakuje stále dokola. Někdy nechápal, proč se rozhodl přestěhovat se sem. Dokonce si za to někdy nadával, ale co. Sklopil pohled k ruce s ještě nezapálenou cigaretou a povzdechl si. Nedělal to rád a chtěl přestat, jenže si nemohl pomoci. Jednoduše si dnes již po několikáté zapálil a několikrát silně potáhl, než přivřel oči a zaklonil hlavu. Šedavé nebe. Tahle barva mu už pomalu lezla krkem, neb zimu neměl nijak v lásce. Jediné roční období, které ho uchvátilo byl deštivý a vlezlý podzim. Ano, sice zimu neměl rád, ale namoklé listí mu přišlo příjemnější, než zírat na zasněženou plochu. Otřásl se odporem a snažil se své myšlenky pohřbít kamsi hluboko. Nebylo moc dobré přemýšlet, tedy alespoň v této chvíli ne, když si chtěl hlavu trochu vyčistit. Posunul se na větvi, než pomalu zahájil sestup na zem.
Andrew Brouwer

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Mar 09, 2017 6:59 am

Dům
Stáhla si jej k sobě, takže si jen povzdechl a polibek jí opětoval. "Zablbnout říkáš..." Zopakoval si sám pro sebe tiše a na malou chvíli se od ní odtáhl. Zvedl ruku a pousmál se, než jí pohladil po tváři. "Když myslíš..." Podvolil se nakonec a zlehkaji do krku a teprve poté jí políbil.
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Mar 09, 2017 11:40 am

dům
Zavrněla jsem když mi polibek oplatil a zasténala jsem mu provokativně do úst.
,,Kolik máme času?" Zavrním.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Mar 09, 2017 2:53 pm

Dům
"Řekněme, že dvě hodiny. Víceméně." Odpověděl tiše a odtáhl se od ní. Zaslechl pláč, ale usoudil , že se o to Nell určitě postará. A pokud ne, bude s tím muset něco udělat sám. Teď se však opět sehnul k Aby a kousl ji do krku.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Mar 09, 2017 3:10 pm

Dům
Mírně jsem sklonila hlavu na stranu a zavrněla. Když jsem slyšela pláč a pak utěšující Nell hlas jen jsem se pousmála a vjela rukama do jeho vlasu a mírně jsem za ně zatáhla.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Mar 09, 2017 4:16 pm

Dům
Přejel jí rukama přes boky a sjel jimi ještě o kousek níž, než jí zlehka zmáčkl zadek. Znovu ji kousl do krku a následně se od ní odtáhl, aby ji poté mohl políbit. Povzdechl si však, když jejich polibek přerušil a sklopil pohled k zemi.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Mar 09, 2017 4:40 pm

Dům
Tuto chvíli jsem si velice užívala, ale když se odtáhl měla jsem chuť vraždit.
S povzdychnutím jsem se na něj podívala a pousmála jsem se. ,,Copak, Kocoure?" Zavrním a pohladím ho po vlasech.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Mar 09, 2017 5:08 pm

Dům ~ Ulice
Zavřel oči a zavrtěl hlavou. "Já..." Nadechl se, ale místo toho, co chtěl předtím říct, řekl jen pouhé: "Promiň." Vyběhl z pokoje dřív, než se do toho stačil ještě více zamotat. Na chodbě se setkal s nechápavým pohledem Nell, která též vyběhla ze dveří. "Andrewe... Mikovi není..." Otočil se na ni s vražedným pohledem. "Tak si ho prostě nevšímej." Skočil jí do řeči a vyrazil ven. Z domu se dostal docela rychle, takže teď jen přešel silnici a sedl si na druhé straně na obrubník.
Dělal si to jen horší, jenže... se v něm poslední dobou všechno nějak pralo. Nedokázal stále zapomenout na černovlasou a bylo o to horší, že mu jí Abby v mnoha ohledech připomínala. Opět na ni čekal, tak jako těch několik měsíců i poté, co ho opustila a rozhodla se pro jiného. Abby měl rád jenže... stále zapomenout nedokázal. Zapálil si a s povzdechem potáhl a následně vyfoukl kouř, který s nezájmem sledoval, dokud se úplně nerozplynul. Navíc... moc dobře věděl, že tohle od něj není vůči Abby vůbec fér, když je s ní a přitom myslí na jinou.
Sklonil hlavu mezi kolena a opět vyfoukl kouř. Nepřijde... to moc dobře víš. Posmíval se tichý hlas v jeho podvědomí a on moc dobře věděl, že ten otrava má pravdu. Neuvidí jí... leda tak na fotce. Pokud jí tedy ve vzteku nespálil, ostatně jako téměř všechny.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Mar 09, 2017 5:22 pm

dům
Sledovala jsem jak vyběhl ven. Nell došla do pokoje a koukla se na mě s nechápavým pohledem. Přešla jsem k ni a vzala jsem si malého k sobě a konejšivě ho hladila chvíli po zádech a po hlavě. Došla jsem k oknu a houpala se s ním ze strany na stranu a při tom sledovala Alece, který stál pod oknem a také mě sledoval.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Mar 09, 2017 5:29 pm

Ulice
Zavřel oči a po chvíli pohled zvedl, když ucítil vlka. Ztuhl, ale pak se zvedl a rozešel se sklopenou hlavou po ulici pryč. Neměl daný žádný cíl, žádný bod, kam by šel. Nic. Prostě si chtěl jen vyčistit hlavu naprosto ode všeho. Nakonec se dopracoval až před školu, kde si sedl na zábradlí, tak jako to mnoho studentů dělalo a zůstal zírat na chodník, jako by tam snad bylo něco zajímavého.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Mar 09, 2017 5:42 pm

dům~Ulice
Když malí přestal plakat a uklidnil se, tak jsem ho položila do Andrew postele a hodila jsem přes něj peřinu. Vyšla jsem ven do svého pokoje a vzala jsem si na sebe černé legíny a černou košili a vyšla ven. Pomalu jsem došla ke dveřím a když jsem pokládala ruku na kliku, uslyšela jsem kroky.
,,Postarej se o malého než se vrátím." Než stihla promluvit vyšla jsem kulhavým krokem ven. Alec mě objal a oba jsme se pomalu rozešli po ulici.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Mar 09, 2017 6:19 pm

Ulice
Napjal se a zvedl pohled, kterým předtím se zájmem zkoumal zem. Šedivé oči zrzky byli docela hezké, ale nelíbilo se mu, že u něj byla tak blízko. "Pane profesore?" Sakra. Kde ten hlas jen slyšel. "Nějací lidé se tu po Vás dnes ptali." Pokračovala, ale on to ignoroval. Pouze sesedl ze zábradlí a došel k ní ještě blíž. "Nechceš zajít na panáka? Zvu tě." To ji očividně zaskočilo, ale přeci jen nakonec souhlasila. Navíc... potřeboval před přednáškou něco silnějšího, než byla cigareta.
Zatáhl ji tedy do jednoho z podniků. Téměř celou dobu ji upřeně pozoroval. Objednal jim whisky, na což se holčina moc netvářila, ale dala si říct.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Mar 09, 2017 8:03 pm

Ulice~Klub
Nevím proč, ale Alec mě zatáhl do jednoho z klubu a oba jsme si šli sednout k baru, kde objednal vodku s redbulem. ,,Mám pro tebe dárek malá." Kolem krku mi připnul obojek, který jsem si tolik přála. Jen jsem se usmála a skočila jsem mu s usmevem kolem krku. ,,Děkuju. Jsi nejlepší kámoš, kterého jsem kdy mohla potkat."
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Mar 09, 2017 8:56 pm

Ulice
Naklonil hlavu ke straně a sklonil se ke studentce. Jist, že už ten hlas někde slyšel. Dokonce viděl i opravdu blízce podobnou tvář. Její matka takovou měla. Zavrtěl hlavou a sám pro sebe se usmál, než se konečně odpíchli od baru, načež se propletli mezi lidmi, kterých tu bylo stále víc a zamířili ke škole. Stále se mu tam nechtělo, ale musel. Nehledě na to, že si poznámky zapomněl doma. Hold to bude muset vzít z hlavy. Celou dobu si povídali, ale on nesebral odvahu na to, aby se jí zeptal, kdo je její matka. Nechtěl se k tomu vracet, i přesto že z ní celou dobu opravdu silně cítil zmoklého psa. Nikdy si nemyslel, že by se jeho černovláska s někým takovým zapletla, ale budiž. Stát se to mohlo a navíc... už to ani jeho černovláska nebyla.
Ve škole se zavřel v kabinetu a téměř ihned poté, co dosedl do židle musel seřvat dvě studentky, které na něho hrnuli tolik věcí, že mu z toho téměř praskla hlava. Nepotřeboval odpovídat na jejich otázky, pouze jim řekl, že po práci si na ně klidně chvíli čas udělá, jenže... oni ani přes tuto odpověď neodešli. Takže byl nucen zvýšit hlas. Až teď tedy mohl ještě na těch pár chvil zavřít oči. Vzpomněl si na Abby, kterou nechal stát v pokoji bez kloudného vysvětlení. To bude muset rozhodně napravit. A nebo jednoduše zase v tichosti na pár dní zmizí, i když... z těchto zmizení se už stačil poučit ve vztazích minulých.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Mar 09, 2017 9:21 pm

klub~Ulice
No..dopadlo to asi tak to.
Po 10tém panáku samotné vodky jsem Aleca ztratila z dohledu, takže jsem vyšla ven bez toho aniž bych dávala pozor na nohu, kterou jsem zatěžovala stejně tak jako tu zdravou. S motavým krokem jsem se dostala ke škole, kam chodívá Andrew.
Pomalu a motavým krokem jsem se tam rozešla a bloudila jsem chodbami mezi studenty, kteří se na mě otáčeli.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Mar 09, 2017 9:32 pm

Škola
Vyšel na chodbu, aby zašel do třídy, jenže místo toho zůstal stát a zírat na Abby, která se motala po chodbě. Rychle jí došel a chytil ji za zápěstí. "Co tady děláš?" Zeptal se tiše, než si ji k sobě přitáhl a pomalu vedl do svého kabinetu, kde jí posadil na židli. "Počkej tady. Ano? Já se vrátím hned po přednášce." Vydechl, chytl se za hlavu a ze stolu sebral papír, na který napsal pár poznámek. S povzdechem pak vyšel ze dveří, zavřel za sebou a odebral se do třídy.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Mar 10, 2017 6:48 am

Škola
Potkala jsem po cestě Andrewa. Myslím, že to bylo správné, ale přes to jsem se bála aby se na mě nezlobil, že jsem přišla. Ale ani to tak nevypadalo. Jeho objetí bylo tak moc příjemné. Ale co mě vzal za zápěstí tak jsem šla za ním s pohled zabořený do jeho zad.
Dovedl mě do svého kabinetu a posadil mě na židli a odešel. Byla pravda, zle bych tu opravdu mohla zůstat, ale to bych neměla být nalitá. Ale což. Budu hodná holka.
Položím si ruce na stůl a schovám si do nich hlavu a na chvilku usnu.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Mar 10, 2017 7:01 am

Dům
Došel do třídy a sedl si na katedru. Přejel žáky zamyšleným pohledem a zavrtěl hlavou. "Takže... Taoismus. Ví někdo z Vás, co to může být?" Zeptal se a promnul si oči. Když nikdo neodpověděl, dal se do dlouhého vykládání. Ani jeho samotného to dnes nebavilo, takže byl rád, když mohl přednášku ukončit dřív a vrátit se do kabinetu.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Mar 10, 2017 2:30 pm

dům
Usnula jsem. A to byla opravdu chyba. Protože když jsem otevřela oči bolela mě hlava jako kdyby měla prasknout. Narovnala jsem se na židli a sledovala ze dveřmi jednu ze studentek jak mě propaluje pohledem.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Mar 10, 2017 6:08 pm

Škola
Vešel do kabinetu a přitom téměř srazil svou studentku. Zachytil ji, když padala a vytáhl ji zpátky na nohy. Sklonil se k ní a pousmál se. "Potřebuješ něco?" Zeptal se, než se od ní odtáhl a vstoupil do kabinetu. Podíval se na Abby a jen zavrtěl hlavou. Pak se otočil na studentku, která mezitím zavřela dveře.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Mar 10, 2017 6:24 pm

škola
To co udělal s tou studentkou mě dost zarazilo, takže jsem se jen uraženě otočila a položila si hlavu na stul.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:55 am