Fantasy World

Fantasy tRPG

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Share
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 5:33 pm

First topic message reminder :

Konečně měl tu možnost nerušeně vylézt na strom. Tedy, když nebudeme počítat kočku, která se mu držela za zadkem jak ocásek. A když o ní teď uvažoval, možná bylo dobře, že ji pro tentokrát konečně nechal doma. Naklonil hlavu ke straně, přičemž nasadil pátravý pohled a zadíval se směrem k městu. Domy, volné místo pro ulici, domy a to se opakuje stále dokola. Někdy nechápal, proč se rozhodl přestěhovat se sem. Dokonce si za to někdy nadával, ale co. Sklopil pohled k ruce s ještě nezapálenou cigaretou a povzdechl si. Nedělal to rád a chtěl přestat, jenže si nemohl pomoci. Jednoduše si dnes již po několikáté zapálil a několikrát silně potáhl, než přivřel oči a zaklonil hlavu. Šedavé nebe. Tahle barva mu už pomalu lezla krkem, neb zimu neměl nijak v lásce. Jediné roční období, které ho uchvátilo byl deštivý a vlezlý podzim. Ano, sice zimu neměl rád, ale namoklé listí mu přišlo příjemnější, než zírat na zasněženou plochu. Otřásl se odporem a snažil se své myšlenky pohřbít kamsi hluboko. Nebylo moc dobré přemýšlet, tedy alespoň v této chvíli ne, když si chtěl hlavu trochu vyčistit. Posunul se na větvi, než pomalu zahájil sestup na zem.
Andrew Brouwer

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Mar 07, 2017 4:04 pm

Dům
Přivřel oči, když si stoupla na zadní a následně přepadla. Pak jen protočil očima, když následně začala žvýkat jeho ruku. Chytl jí a přitáhl si ji k sobě. Prstem jí cvrnkl do ucha a následně do čumáku. Odfrkl si a opět jí podrbal za ušima.
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Mar 07, 2017 7:24 pm

Dům
Stále jsem se ho držela i při tom když mě cvrnkl do ucha i do čumáku. Jen jsem zavrčela a skočila jsem po jeho druhé ruce.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Mar 07, 2017 7:50 pm

Dům
Nepustila ho, takže se jí nesnažil znovu cvrnknout a jen ucukl rukou, když mu po ní skočila. Tiše zavrčel a proměnil se. Chytl jí do tlamy a rozběhl se k oknu. Strčil do něj a vyskočil na parapet. Vyklonil se z okna a odfrkl si. Pomalu jí spustil na venkovní parapet a sedl si vedle.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Mar 07, 2017 8:39 pm

Dům
Otočila jsem na něj pohled a více jsem se k němu přitiskla. Švihla jsem ocasem a přitiskla jsem se těsně k němu až jsem byla jen u něj natisklá.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Mar 07, 2017 9:09 pm

Dům
Mrskl ocasem a sklonil k ní hlavu. Chvíli na Abby upřeně zíral a pak jí olízl. Zlehka ji kousl do ucha a následně si ji packou přitáhl k sobě. Naklonil hlavu na stranu a se zájmem se zadíval na ulici.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Mar 07, 2017 9:38 pm

Dům
Pousmála jsem se v duchu a sklonila jsem hlavu dolů s tím, že jsem si zívla a položila si hlavu na jeho bok a zvřela jsem oči. Pravda byla že je ještě den. Ale já jsem nespala už dlouhou dobu a jsem unavená až až.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Mar 07, 2017 10:12 pm

Dům
Viděl, jak zívla, takže se k ní sklonil a vzal ji do zubů. Seskočil z okna a vyskočil zpátky na postel, kde jí položil a lehl si vedle ní. Strčil do ní čumákem a převalil se na bok.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Mar 07, 2017 10:28 pm

Dům
Když mě odnesl k němu na postel a převalil se na záda chvíli jsem ho nechápavě sledovala než jsem si k němu nedošla a ne lehla jsem si mu na břicho. Stočila jsem se do poloklubíčka. Zavřela jsem oči a vydechla.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Mar 07, 2017 10:42 pm

Dům
Napřed to vypadalo, že nepochopila. On jí však dál jen zamyšleně pozoroval. Když si mu pak lehla na břicho, jen si odfrkl a proměnil se. Předtím to neudělal a nedopadlo to zrovna dle jeho očekávání. Možná proto se teď rozhodl strávit tu chvíli nic nedělání v jiné, než kočičí podobě. Pohladil tedy Abby po hlavě a zavřel oči. Nechtěl. Spíše musel.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Mar 08, 2017 2:08 pm

Dům
Po chvilce jsem se probudila a zvedla jsem hlavu. Koukla jsem se na Andrewa, který měl zavřené oči a jeho hruď se zvedala nahoru a dolů. Zatřepala jsem uši a jen ho sledovala.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Wed Mar 08, 2017 2:43 pm

Dům
S trhmutím se posadil a nevšímal si, že tak ze sebe shodil Abby. Chytl se za hlavu a promnul si spánky. Pak se otočil na kalendář. Začalo to v noci... a dokonce to sedělo. Už si na tuhle pravidelnost zvykl. Každou chvíli se noční můry opakovali.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Mar 08, 2017 3:19 pm

dům
překvapivě jsem ho sledovala, když jsem z něj spadla. Rychle jsem se proměnila a objala ho. ,,Jsem tu zlato..nic se neděje..jsem tu stebou." Zasmeptám a políbím ho na tvář.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Wed Mar 08, 2017 4:47 pm

Dům
Byl docela rád, že Abby nic neudělal, tedy... alespoň v to doufal. Přitáhl si ji těsněji k sobě a povzdechl si. "Promiň, jestli jsem tě vzbudil." Vydechl a pohladil ji po zádech.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Mar 08, 2017 4:53 pm

Dům
Zavrtěla jsem hlavou a odtáhla jsem se od něj. ,,Byla jsem už vzhůru." Pousměju se a pohladím ho po vlasech.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Wed Mar 08, 2017 5:30 pm

Dům
Předklonil se a promnul si oči. "Nechceš se jít projít s Nell?" Zeptal se a zvedl k ní pohled. Musel se ještě připravit na přednášku, kam se mu chtělo asi tak, jako se chce jalovici na porážku.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Mar 08, 2017 10:07 pm

Dům
Skloním pohled dolů. ,,Jo..Když to teda říkáš" Zamumlám a postavím se a slezu z postele.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Wed Mar 08, 2017 10:28 pm

Dům
Vstal též a došel k Abby. Chytl jí kolem pasu a vytáhl si ji tak, aby na ní bez problémů dosáhl a nemusel se sklánět. V rychlosti přesunul ruce pod její zadek a pousmál se. "Taky můžeš strávit pár nudných hodin na přednášce. Takže... si můžeš vybrat." Dodal a krátce ji políbil.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Mar 08, 2017 11:13 pm

Dům
Pousmála jsem se a nohama ho objala kolem panevní kosti. Polibek jsem mu oplatila. ,,Radši budu stebou sedět na přednášce a sledovat ony žárlicí studenty sledujucí mě a tebe." Zavrním mu do rtů a kousnu ho do něj.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Wed Mar 08, 2017 11:28 pm

Dům
Když řekla to, co řekla, cukl sebou. "V tom případě tě musím upozornit, že se budou snažit udělat cokoliv, aby tohle skončilo." Řekl nahlas svou myšlenku. Snažili se o to už předtím. Pousmál se a opatrně jí postavil zpátky na zem, načež se podíval na hodinky. Měl ještě čas. Alespoň zatím.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Mar 08, 2017 11:52 pm

Dům
Pomalu jsem došlápla na nohu a koukla na něj, když se díval na hodinky. Stáhla jsem si ho k sobě a políbila ho na rty. ,,Pokud máme čas..co takhle si..zablbnout." Zasměju se a znova ho políbím.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:20 am