Fantasy World

Fantasy tRPG

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Share
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 5:33 pm

First topic message reminder :

Konečně měl tu možnost nerušeně vylézt na strom. Tedy, když nebudeme počítat kočku, která se mu držela za zadkem jak ocásek. A když o ní teď uvažoval, možná bylo dobře, že ji pro tentokrát konečně nechal doma. Naklonil hlavu ke straně, přičemž nasadil pátravý pohled a zadíval se směrem k městu. Domy, volné místo pro ulici, domy a to se opakuje stále dokola. Někdy nechápal, proč se rozhodl přestěhovat se sem. Dokonce si za to někdy nadával, ale co. Sklopil pohled k ruce s ještě nezapálenou cigaretou a povzdechl si. Nedělal to rád a chtěl přestat, jenže si nemohl pomoci. Jednoduše si dnes již po několikáté zapálil a několikrát silně potáhl, než přivřel oči a zaklonil hlavu. Šedavé nebe. Tahle barva mu už pomalu lezla krkem, neb zimu neměl nijak v lásce. Jediné roční období, které ho uchvátilo byl deštivý a vlezlý podzim. Ano, sice zimu neměl rád, ale namoklé listí mu přišlo příjemnější, než zírat na zasněženou plochu. Otřásl se odporem a snažil se své myšlenky pohřbít kamsi hluboko. Nebylo moc dobré přemýšlet, tedy alespoň v této chvíli ne, když si chtěl hlavu trochu vyčistit. Posunul se na větvi, než pomalu zahájil sestup na zem.
Andrew Brouwer

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Mar 06, 2017 7:36 pm

Dům
Přejel ji opět vražedným pohledem a nespokojeně mlaskl. "Nikdo přeci neřekl, že jsi neschopná." Broukl, avšak stále pokračoval v tom, co předtím začal. Nakonec jí kolem rány nanesl dezinfekci. Ne, že by jí nemohl nanést přímo do rány, ale to by se jí určitě moc nelíbilo.
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Mar 06, 2017 8:04 pm

Dům
Držela jsem. Překvapivě až moc klidně. Což u mě nebylo normální. Nebo možná ano? No nvm. To je jedno. Zavřela jsem oči a snažila jsem se ignorovat bolest.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Mar 06, 2017 8:13 pm

Dům
Konečně její nohu pustil a zvedl pohled. Zadíval se Abby do tváře a pousmál se. "Co ti kdo píchl, že ses přestala vzpírat?" Zeptal se s potlačovaným smíchem v hlase a raději sklopil pohled. Slyšel, že se otevřeli dveře, takže pohled nakonec zvedl a podíval se na Mika. "Co se děje?" Broukl a přitáhl si ho k sobě, když si vedle něj sedl.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Mar 06, 2017 9:22 pm

Dům
Protočila jsem očima a podívala jsem se na malého. Pohladila jsem ho po vlasech a usmála jsem se. Odtáhl se od Andrew a skočil mi okolo krku. Konějšivě jsem ho hladila po vlasech a zádech mezitím co jsem se vítězně usmála.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Mar 06, 2017 9:31 pm

Dům
Když se od něj Mik odtáhl a skočil Abby kolem krku, jen si odfrkl a protočil očima. "Nevděčníku mrňavej." Zamručel tiše. Nechtěl v jeho přítomnosti křičet, neb dobře věděl, jak to chodí u nich doma. Párkrát se ji snažil přesvědčit, že mohou bydlet u něj, jenže ona se svého přítele nechtěla vzdát. Podíval se na Abby téměř varovným pohledem. Nakonec se od nich však odtáhl, sklonil hlavu a zavřel oči.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Mar 06, 2017 9:37 pm

Dům
Položila jsem prcka vedle sebe a objala jsem Andrew kolem krku a políbila ho na tvář. ,,No tak bručoune." zavrním a políbím ho na tvář, kterou mu olíznu a ušklíbnu se.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Mar 06, 2017 9:48 pm

Dům
Otevřel oči a podíval se na Abby. S odfrknutím se od ní odtáhl, když mu olízla tvář. Zašklebil se a odvrátil od ní pohled. "Tohle se nedělá." Zamručel a opět zavřel oči. Pak se však podíval na Mika. "Běž ještě spát... je moc brzo na to, aby jsi vstával." Broukl a trhl sebou, jelikož se ho cosi dotklo. Zvrátil hlavu dozadu a zadíval se Nell do očí. V tu chvíli ztuhl a tiše na ní zavrčel. "Musím zavolat tvému otci... už s tebou žádný problém není." Vydechl a podíval se na Abby.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Mar 06, 2017 10:06 pm

Dům
Nell mě oběhla kolem krku. ,,Nemůžu tu Ab nechat samootnou!" Poudmála jsem se a usmála jsem se na něj.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Mar 06, 2017 10:12 pm

Dům
Znuděně zavřel oči. "Mám tvému otci zavola , až s tebou nebudou problémy. Pak si to s ním vyřiď sama." Zahučel a zvedl se. Vzal malého do náručí a rozešel se nahoru. Uložil ho do postele a zůstal u něj sedět.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Mar 06, 2017 10:30 pm

Dům
Povzdychla jsem si a rozešla jsem se nahoru do pokoje. ,,Andrew?" měla jsem zvedlou pravou nohu a ukážu hlavou do jeho pokoje kam se pomalu rozejdu.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Mar 06, 2017 10:41 pm

Dům
Odlepil pohled od usínajícího Mika, když na něj Abby promluvila. Povzdechl si a zvedl se. Zůstal by na něj zírat asi ještě dlouhou dobu. Teď se však sebral a pomalu vyrazil do pokoje za Abby.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Mar 06, 2017 10:45 pm

Dům
Sedla jsem si na postel a poklepala jsme na místo vedle sebe. ,,Co se stebou děje?" Zašeptám a chytnu ho za ruku.

//dobrou Smile
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Mar 06, 2017 10:58 pm

Dům
Došel k posteli a sedl si vedle Abby. Když ho pak chytla za ruku, jen si jí přitáhl k sobě. "Všechno je v pořádku. Nic se se mnou neděje. Vážně." Usmál se a pohladil ji po vlasech. Chvíli soustředěně pozoroval na stole nahromaděné papíry, než sklopil pohled k Abby. Tuhle naučenou větu mohl opakovat, i kdyby jej probudila o půlnoci. Hold teď moc přemýšlel o tom, co bylo minulostí a zapomínal žít přítomností.

// Brou
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Mar 07, 2017 9:08 am

Dům
,,Bohužel ti na tohle neskočím. Takže mi řekni co se děje a rovnou mi můžeš říct o té černovlásce, kterou mi ukazoval lišák." Skřížím ruce na hrudi.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Mar 07, 2017 10:50 am

Dům
Zamračil se. "On to bude vytahovat stále. Jednou ho vážně zašlapu do země." Zavrčel a zavrtěl hlavou. "Nechci se o tom bavit." Vydechl a sklopil pohled k zemi. Proměnil se a stočil se v nohou postele.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Mar 07, 2017 10:59 am

Dům
Taky jsem se proměnila a stočila jsem se zády k němu. Odfrkla jsem si a začala jsem si olizovat zadní tlapku, kde vedle ni ležel obvaz.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Mar 07, 2017 11:46 am

Dům
Odfrkl si, když si všiml, že se k němu otočila zády. Udělal tedy to samé a přitom se proměnil. Ten blbec... proč jí to vůbec Blaze ukazoval? Nejspíš ji chtěl proti němu poštvat. Promnul si oči a natáhl se k nočnímu stolku. Sebral z něj krabičku a následně si zapálil.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Mar 07, 2017 3:22 pm

Dům
Kdyz jsem ucítila kou automaticky jsem si kýchla. Zvedla jsem hlavu a pak jsem se sama postavila a zvedla zadní tlapu abych na ni nemusela stát a sledovala jsem Andrewa.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Tue Mar 07, 2017 3:48 pm

Dům
Trhl sebou, když kýchla a povzdechl si. "Promiň." Zahučel a nedopalek si típl o ruku. Tak nějak zapomněl, že jí to vadí. "Co chceš dneska dělat?" Zeptal se Abby a nadzvedl se na loktech. Upřeně se na Abby zadíval a pousmál se. "Určitě se půjdeš někam... projít?" Jeho pohled se změnil ve zkoumavý. Zazubil se a pohladil lišku po hlavě.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Mar 07, 2017 3:55 pm

Dům
Dala jsem hlavu na stranu a zvedla jsme se na zadní nohy, ale zapoměla jsem na zadní nohu zraněnou a tak jsem přepadla na záda a chytla jsem jeho ruku kterou jsem začala žvýkat a olizovat ji.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:41 pm