Fantasy World

Fantasy tRPG

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Share
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 5:33 pm

First topic message reminder :

Konečně měl tu možnost nerušeně vylézt na strom. Tedy, když nebudeme počítat kočku, která se mu držela za zadkem jak ocásek. A když o ní teď uvažoval, možná bylo dobře, že ji pro tentokrát konečně nechal doma. Naklonil hlavu ke straně, přičemž nasadil pátravý pohled a zadíval se směrem k městu. Domy, volné místo pro ulici, domy a to se opakuje stále dokola. Někdy nechápal, proč se rozhodl přestěhovat se sem. Dokonce si za to někdy nadával, ale co. Sklopil pohled k ruce s ještě nezapálenou cigaretou a povzdechl si. Nedělal to rád a chtěl přestat, jenže si nemohl pomoci. Jednoduše si dnes již po několikáté zapálil a několikrát silně potáhl, než přivřel oči a zaklonil hlavu. Šedavé nebe. Tahle barva mu už pomalu lezla krkem, neb zimu neměl nijak v lásce. Jediné roční období, které ho uchvátilo byl deštivý a vlezlý podzim. Ano, sice zimu neměl rád, ale namoklé listí mu přišlo příjemnější, než zírat na zasněženou plochu. Otřásl se odporem a snažil se své myšlenky pohřbít kamsi hluboko. Nebylo moc dobré přemýšlet, tedy alespoň v této chvíli ne, když si chtěl hlavu trochu vyčistit. Posunul se na větvi, než pomalu zahájil sestup na zem.
Andrew Brouwer

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Jan 21, 2017 11:42 pm

Otočil se s docela morbidním obojkem v ruce směrem k Abby. "Hold vás má tam nahoře někdo rád. Možná je na psí a kočičí srst alergický, takže to vymyslel takhle." Pokrčil nad tím rameny. To byla jen jedna z mnoha jeho teorií o tom, proč to je zrovna takhle. "Abych ti pravdu řekl, v ten moment mi to asi bude úplně jedno, ale rozhodně si můžeš dělat, co chceš." Nad jejím návrhem se stejně zamyslel, když připevňoval obojek k řetězu. Ještě se mu nestalo, aby se utrhl, takže nad tím vlastně opravdu uvažovat mohl. Jinak by byl razantně proti tomu.
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Jan 21, 2017 11:46 pm

,,Nemusíš mít starosti. Už jednou jsem hlídala vlkodlaka..a upřímně..nebyla to žádná sranda." Dojdu k němu a kouknu na obojek. ,,Myslíš..že při Luně..kdy by ses nemohl ovládat, že by jsi mě mohl zabít? Či nějak ublížit?" Dřepnu si a podívala se na něj s otázkou ve tváři.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Jan 21, 2017 11:57 pm

Odfrkl si, když řekla, že nemusí mít starost, ale on stejně věděl, že musí. Kdyby ublížil další osobě, už by si neodpustil a navíc ublížit někomu jen díky vlastní blbosti mu bylo proti srsti. "Dovol mi tě na začátek opravit. Není to Luna, ale Nov. A ano, mohl bych ti ublížit, ale nic se ti nestane, pokud se na mě nepokusíš sáhnout, nebo když se budeš držet v dostatečné vzdálenosti od mříží." Zamručel a pustil obojek i s řetězem z rukou, takže se zařinčením dopadl na podlahu. "Ale ještě je čas, chtěl jsem si to jen zkontrolovat a myslel jsem, že až bude Nov, jen se zase tiše vytratím a počkám tady." Řekl svou myšlenku nakonec nahlas. Dělal to tak vždy, tak proč by v tom nemohl pokračovat i nadále?
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 12:15 am

,,Jejda. Promiň. Matka tomu vždy říkávala Luna. Takže to mám od ni." Pousměji se a dám si pramen vlasů za ucho. Někdy jsem si přála být v kůži vlkodlaka nebo kočkodlaka. Abych věděla jaký to je být v těle svého zvířata, tak abych se nemohla kontrolovat.
,,Co teď? Začíná noc nebo spíše už je. Ty nechodíš spát?" založím si ruce na hrudi a pozoruji ho.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 12:26 am

Jen kývl hlavou, jo... on o ničem takovém poučen nebyl. Protáhl se a prohrábl si vlasy. "Chodím spát, jenže většinou ještě pár hodin předtím pobíhám po domě." Tiše se zasmál a pomalu se rozešel ven. Zastavil se však na schodech a počkal na ní, i když neměl sebemenší problém jí tu zamknout a... už se dolů nikdy nevrátit. Přemýšlel, jestli se jí spát chce, když už se na to ptá. No, možné bylo rozhodně všechno.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 12:32 am

Pomalu jsem se za ním rozešla po schodech nshoru a při tom jsem pokrčila rameny aniž bych věděla proč to dělám. Pravdou bylo že unavená jsem byla ale bála jsem se jít spát. A to jen díky snům, které se mi neustále vracejí. Dům. Les. Mrtví rodiče a démoni. A tohle jde stále dokola. Jenže jakoby se to mělo stát právě v tu chvíli a nebo se to dělo. Cítila jsem to jak mě škrtí jeden z démonů. Jsk mi zabodává dýku do hrudi. Jak mě postřelili. V každém snu to bylo jiné.
//dobrou ^~^
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 6:14 am

Ještě chvíli stál dole pod schody, než konečně vyrazil za ní. Dveře zavřel a opět zamkl. Nerad tam dolů chodil, ale bohužel musel. Pokud nechtěl do města pustit divokou kočku, co se bohužel neumí ani trochu ovládat. Dovedl Abby až před dveře jejího pokoje, kde se nakonec zastavil a chvíli ji pozoroval. "Kdyby se cokoliv dělo, jsem hned vedle." Broukl, načež se otočil a zmizel ve svém pokoji. První, co udělal bylo, že popadl jednu z knih a teprve poté si lehl do postele. Dlouhou chvíli si zkracoval různě a ne, neznamenalo to, že dneska neusne. Jen potřeboval trochu unavit oči, jinak taky může zírat ještě dlouho do noci a to zrovna dnes v úmyslu neměl.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 1:37 pm

Pousmála jsem se když mě odvedl před pokoj. Byl opravdu hodnej. Proměnila jsem se a vyskočila jsem na postel. Takhle se mi možná bude spát lépe. Uvelebila jsem se a zavřela jsem oči.

Sen
Probudila jsem se díky kouři. Nemohla jsem dýchat. Rychle jsem se zorientovala a seskočila jsem z postele a vyběhla z pokoje. Zamířila jsem vedle do pokoje, kde nikdo nebyl. A tak jsem rychle seběhla schody a měla jsem v plánu se proměnit, ale ono to nešlo. Zkoušela jsem to znova a znova, ale ono nic.
Radši jsem toho nechala a běžela jsem ke dveřím, které když jsem po několikátém pokusu otevřela, tak jsem vyběhla venn, ale to jsem se objevila v dalším domě. Plno krve a jedno mrtvé tělo. Vyběhla jsem schody a v pokoji leželo tátovi mrtvé tělo a na zdi bylo krví napsáno ,,Už se nemáš kam schovat.". Prudce jsem se otočila na vysokého muže, který předemě hodil pytel a kolem mě byla tma.

Realita
Prudce jsem se posadila a byla jsem ve své lidské podobě. Setřela jsem si slzy a to všechno. Koukla jsem se na hodiny. Spala jsem asi jen hodinu. Znova jsem se proměnila a doběhla jsem do jeho pokoje. Nikdy jsem nebyla schopná spát vedle kluka, ale teď jsem to potřebovala. Vyskočila jsem na postel a sedla jsem si. Chvilku jsem ho pozorovala a sklonila uši dolů.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 1:48 pm

Naklonil hlavu ke straně, když přišel na něco, co se zdaleka vymykalo pravidlům. V tichosti autora knihy opravil a otočil na další stránku. Když se však podobná věc opakovala i zde, kniho položil na stolek vedle sebe a protřel si oči. Natáhl se po další knize, která přeci jen byla o trochu lepší, než ta předešlá. Navíc už jí téměř dočetl. Avšak, když ucítil, jak se trošku prohla postel a něco se pohnulo, málem knihu po Abby hodil. Pak si jen povzdechl a natáhl k ní ruku, aby ji mohl pohladit. "Copak se děje?" Zeptal se, přičemž si znovu protřel oči a krátce zívl. Určitě by nepřišla, jen tak pro nic.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 2:00 pm

Otázka "co se děje?" byla pro mě docela obtíž protože bych se musela proměnit abych mu odpověděla. Proto jsem se jen postavila a došla k němu o něco blíže na čež jsem na něj vyskočila a vyškrábala se tak na jeho hruď. Možná to tak to bude lepší. Žádné noční můry. Pousměji se sama pro sebe a zatřepu ušima.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 2:12 pm

Znovu k ní stočil pohled, když se pohnula, přičemž ho docela dostalo to, když mu vyskočila na hruď. Jen nad tím protočil očima a zkřížil nohy v kotnících. "Fajn, tak se zeptám zítra." Zazubil se a opět ji pohladil po hlavě, jako by snad ruce v její přítomnosti nemohl udržet v klidu. Vlastně, byl na to prostě naučený, hladit jakékoliv zvíře ve své blízkosti.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 2:21 pm

Ano. Takhle to bude určitě lepši. Stočím si ocas k sobě a pokusím se vrnět jako to dělají kočky. Chvilkami se mi to povedlo, ale někdy to zase vypadalo jako kdybych vrčela. Jak to ty kočky sakra dělají? Po chvilce jsem opravdu usnula. A díky bohu jsem sen měla klidný. Zatím.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 2:25 pm

Musel v sobě dusit smích, když se pokoušela o něco, co snad mělo být předením domácí kočky. Ještě, aby se tak šelma psovitá naučila příst. Nu, pak by ho už na druhou stranu nemohlo snad překvapit vůbec nic. Ještě chvíli pozoroval strop, než konečně alespoň na pár chvil zavřel oči. Myšlenky byli v tu chvíli téměř hmatatelné, ale pomalu se rozplývali a nutili jej vrhnout se do jejich středu. Přesně tam, kde byli uloženy vzpomínky, které raději nikdy nevytahoval na světlo, neb mu k tomu ještě nikdy nedal žádný dobrý důvod podělit se zrovna o tohle.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 5:06 pm

Sen
Běžela jsem po louce spolu s mou kamarádkou Andy bílou tygřicí. Milovala jsem ji. Byla jako moje sestra. Jako dvojče. Skočila jsem na ni a kousla ji do ocasu. Najednou vše zmizelo a objevila se další vzpomínka. Stála jsem připoutaná ke stromu a sledovala bílovlasou dívku, která měla v srdci střele ou zlatou kulku. Smrt mé nejlepší kamarádky před mými oči co se stalo před dvěmi lety. Moje rodina.

Realita
Zvedla jsem hlavu a zrychleně oddechovala. Andrew spal. Aspoň co jsem poznala z toho jak se mu zvedala hruď a jeho ruka na mém boku mě hřála. Polkla jsem a zatřepala uši.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 5:13 pm

Bohužel, či možná bohu dík jeho spánek nikdy nebyl nikterak tvrdý. Ještě k tomu, když mu jeho podvědomí přelévalo do hlavy jednu špatnou vzpomínku za druhou. Když pak tedy uslyšel zrychlené oddechování, oči otevřel. Napřed se díval jen nad sebe, aby si zvykl ve tmě, která zde momentálně panovala. "Zdálo se ti něco ošklivého, což?" Otázka to nebyla, pouze vyslovil nahlas svou myšlenku. Opět ji prsty prohrábl kožich, než si tiše povzdechl.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 5:33 pm

Podívala jsem se na něj a dala jsem hlavu na stranu. Kývla jsem hlavou a když mi jeho prsty prohrábli srst jen jsem vydala takové to vrčení malého motoru. Zvedla jsem hlavu a vstala jsem. Došla jsem k němu a otřela jsem se hlavou o jeho obličej než jsem si na něj lehla a rozvalila jsem. Se přes jeho obličej.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 5:38 pm

Přivřel oči, když vstala a otřela se mu o obličej. Nu, když si naň pak lehla, naštvaně zaprskal, než ji chytl a položil vedle sebe. "Pro některé z nás je kyslík zatím docela důležitý a se životem se rozloučit nechtějí." Zamručel, když se převalil na bok, aby na ni lépe viděl. Hlavu si podložil rukou a kýchl. No, nebylo to nic nového, jelikož na něj Winney jako malé kotě takhle lehala také, ale pak se tomuto zlozvyku odnaučila.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 5:58 pm

Pousmála jsem se a převalila jsem se na záda mezitím co se on přetočím na bok jsem já zvedla tlapy a ocasem jsem houpala ze strany na stranu.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 6:06 pm

"Nedělej ze sebe něco nadmíru roztomilého." Zafuněl a zavřel oči. Co se týkalo jeho samotného, možná by ještě chvíli spal, i přesto že se takto za noc probudil vícekrát. Přeměnit se zrovna teď také nehodlal, jelikož si toho užije až až.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 6:25 pm

Roztomilého? Cukla jsem sebou a převalila se na bok a pak jsem se postavila na nohy a švihla ho ocasem do obličeje. Nikdo mi nebude říkat, že jsem roztomilá. Sjedu ho vražedným pohledem.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:25 am