Fantasy World

Fantasy tRPG

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Share
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 5:33 pm

First topic message reminder :

Konečně měl tu možnost nerušeně vylézt na strom. Tedy, když nebudeme počítat kočku, která se mu držela za zadkem jak ocásek. A když o ní teď uvažoval, možná bylo dobře, že ji pro tentokrát konečně nechal doma. Naklonil hlavu ke straně, přičemž nasadil pátravý pohled a zadíval se směrem k městu. Domy, volné místo pro ulici, domy a to se opakuje stále dokola. Někdy nechápal, proč se rozhodl přestěhovat se sem. Dokonce si za to někdy nadával, ale co. Sklopil pohled k ruce s ještě nezapálenou cigaretou a povzdechl si. Nedělal to rád a chtěl přestat, jenže si nemohl pomoci. Jednoduše si dnes již po několikáté zapálil a několikrát silně potáhl, než přivřel oči a zaklonil hlavu. Šedavé nebe. Tahle barva mu už pomalu lezla krkem, neb zimu neměl nijak v lásce. Jediné roční období, které ho uchvátilo byl deštivý a vlezlý podzim. Ano, sice zimu neměl rád, ale namoklé listí mu přišlo příjemnější, než zírat na zasněženou plochu. Otřásl se odporem a snažil se své myšlenky pohřbít kamsi hluboko. Nebylo moc dobré přemýšlet, tedy alespoň v této chvíli ne, když si chtěl hlavu trochu vyčistit. Posunul se na větvi, než pomalu zahájil sestup na zem.
Andrew Brouwer

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Jan 21, 2017 6:36 pm

Musel zaseknout drápy do zmrzlé půdy, aby se dokázal včas otočit, když se liška pustila jiným směrem. Za pochodu však uvažoval, jestli tohle má vůbec cenu. Většinu času šel podle stop, jelikož do pohybu rozhodně nemínil vložit tolik, co ona. To, že se mu předtím podařilo naštvat démona zjistil až poté, co kolem něj proběhl, takže teď se každou chvíli zastavoval a rozhlížel kolem sebe. Nakonec však dospěl do lesa a posouval se jím ještě chvíli, než konečně Abby našel. Zastavil se pár kroků za ní a zvedl předtím svěšenou hlavu. Upřeně ji pozoroval, než se konečně odhodlal k tomu, aby přišel blíž. Proměnil se tedy a zbytek vzdálenosti zkrátil již na dvou nohách. Neřekl ani jediné písmeno, jen za ní dál v tichosti stál a snažil se najít nějaká slova, no... hlavně se snažil napřed uklidnit, jelikož ho to, co udělala dost dostalo.
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Jan 21, 2017 6:45 pm

Zaslechla jsem kroky. Nechtělo se mi moc otáčet páč jsem věděla, že má špatnou náladu. Ale i přes to jsem se otočila. Zvedla jsem hlavu a podívala jsem se na něj. Setřela jsem si slzy a popotáhla jsem.
,,Omlouvám se za svůj..čin." Odvrátila jsem pohled stranou.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Jan 21, 2017 6:51 pm

Vypadalo to, že se k němu otočit nechce. Ani se jí moc nedivil. Avšak poté, co se na něj konečně otočila se jí pohledem ukotvil v očích. To, co řekla úplně ignoroval, vlastně mu to v tuto chvíli začalo být úplně volné. "Proč ty slzy?" Zeptal se tiše a ještě o krok se přiblížil. Nesnažil se jí však přitlačit ke stromu a nechával jí volný prostor, kdyby jí zrovna tohle bylo nepříjemné.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Jan 21, 2017 7:19 pm

Objala jsem ho. Prostě jsem to potřebovala. Neznala jsem ho moc dlouho, ale přišlo mi že ho znám hodně velkou dobu. Snad i celý život.
,,Je to jen vzpomínka." Pousměji se a přitisknu hlavu více do jeho hrudi.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Jan 21, 2017 7:29 pm

Když ho objala, nu nejprve tím byl docela zaskočený. Rozhodně zrovna tohle nečekal, i když to čekat mohl, jelikož to už vlastně udělala podruhé, jenže předtím objala "jeho" kočku. Objal ji tedy též. Nijak moc jí však nestiskl, jelikož si moc dobře uvědomoval, co by mohl způsobit, i přesto, že neměl takovou sílu jako vlkodlak. "Vzpomínky někdy bolí, to ano... ale rozhodně bolí méně, než kdybych ti teď jednu třepl." Zamručel, sklonil se ještě o kousek a vytáhl si ji do náručí. Zlobně přivřel oči a tiše zavrčel. "Ani ty blbý boty sis nemohla obout? Zabil by ji tak, jako tak." Dodal jakýmsi kazatelským tónem, který byl občas nucen použít, když docházel tam, kam docházel, i přestože se mu tam nelíbilo a chodit tam nechtěl, jenže... se nějak živit musel.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Jan 21, 2017 7:47 pm

Když mě obejmul pouze jsem se usmála a střebávala jsem jeho teplo. Ale když mě chytl a vzal mě do náruče jen jsem ho chytla okolo krku a schovala jsem si obličej do jeho hrudi.
,,Jednala jsem rychle..nějak jsem ne přemýšlela." Polkla jsem a zkusila jsem pohnout s prsty u nohou, ale byly tak zmrzlé až jsem to necítila.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Jan 21, 2017 8:00 pm

Protočil očima a otočil se, načež se i s Abby v náručí rozešel zpátky. "Lepší je napřed přemýšlet, i když jednáš rychle. Navíc bys mu stejně moc neublížila." Poslední věta byla spíše úvahou, kterou jen a pouze vyslovil nahlas. Tím však nechtěl říct, že by někoho jako liška nepokousala, jen tu byl mezi ní a démonem, no... docela podstatný rozdíl.
Doma jí pak posadil na pohovku a na pár chvil odběhl, než se vrátil s lavorem naplněným horkou vodou. Položil jej před ní na zem a natáhl k ní ruku. Na ukazováčku se mu pohupoval kožený obojek. "Příště, až budou střílet ti na krk připevním tenhle obojek, uvážu tě k topení a..." Zvedl druhou ruku a dost nebezpečně se usmál. "Ještě použiju tenhle náhubek." Dodal s naprostou vážností v hlase a opravdu to v té chvíli vážně dokonce myslel.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Jan 21, 2017 8:25 pm

Otevřela jsem oči až když jsem seděla na pohovce v teple. Na chvilku někam odběhl a když přiběhl i s lavorem, tak jsem si do něj položila nohy, které mě nejdříve začali šíleně bolet, ale já jsem to ignorovala. Zvedla jsem k němu pohled a zasekla jsem se u Koženého obojku s náhubkem.
,,Ten obojek bych brala, ale ten náhubek se mi nijak nezamlouvá." Zamručím a natáhnu k němu ruku, kterou položím na jeho tvář.
,,Nemusíš se o mě tak to starat. Jsem dospělá a měla bych vědět co dělám." Usměji se na něj a nechám ruku sklouznout k mým nohám.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Jan 21, 2017 8:37 pm

Přivřel oči a naklonil hlavu ke straně. "No, když myslíš..." Broukl tiše a pousmál se. Nakonec obojek i náhubek položil na stolek. "Ano, to bys nejspíše vědět měla." Vydechl a zvedl k ní dlouhý pohled. No jo, hold ji nejspíše prostě bral jako někoho, o koho se musel starat. Odvrátil od ní pohled a zavrtěl hlavou, aby zahnal svou myšlenku.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Jan 21, 2017 8:43 pm

Překvapivě jsem dala hlavu na stranu.
,,Děje se něco?" Zašeptám a dám hlavu na stranu. Pokusím se pohnout prsty, ale i nadále to moc nešlo a tak k němu pouze znova natáhnu ruku a dotknu se jeho předloktí. Jeho ruce byly..teplé. Narozdíl od těch mých.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Jan 21, 2017 8:50 pm

Opět k ní obrátil pohled a automaticky se zazubil. Když na něj potom sáhla, skoro mu naskočila husí kůže. Chytl ji za ruku, kterou se ho zrovna dotkla a začal jí pomalu mnout. Ještě chvíli v tom pokračoval, než to samé udělal i s její druhou rukou. "Vůbec nic se neděje, jen jsem potřeboval zahnat blbou myšlenku." Zazubil se a sklopil pohled k její ruce.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Jan 21, 2017 9:04 pm

,,Ty nikdy ne zahřeješ." Podívám se na své ruce a promnu si je.
,,Mám to tak už odmala, takže jsem na to zvyklá, že jsou tak zmrzlé." podívala se mu do očí. Byly...kouzelné a zajímavé. Opravdu mě fascinovali. Snad jako..zavrtěla jsem hlavou. Nebudu na to myslet n
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Jan 21, 2017 9:11 pm

Zvedl k ní pohled ihned, jak promluvila. "Jo, ale mě to vadí." Zazubil se, než jí konečně i druhou ruku pustil. "Tak, chceš udělat kakao?" Zeptal se a podrbal se na zátylku. Jindy by možná na odpověď ani nečekal, neb to povětšinou neměl zapotřebí. U ní si však nebyl zas až tak jistý. Opět se jí upřeně zadíval do očí a usmál se.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Jan 21, 2017 9:37 pm

Když zmínil kakao celá jsem se rozzářila. ,,Moc ráda." Pousměji se na něj a postavím se.
,,Ale pomůžu ti. Nemůžeš všechno dělat jenom ty." Postavím se a pomalu vytáhnu nohy z lavoru.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Jan 21, 2017 9:47 pm

Když vytáhla nohy z lavoru, podal jí ručník a povzdechl si. "Abby, je to jen kakao. Ale jestli chceš, tak ti bránit nebudu." Teprve tehdy se otočil a pomalu došel do kuchyně. Dal ohřát mléko a přitom upřeně zíral z okna. Natáhl se k misce a vytáhl z ní jablko. Pak otočil hlavu a konečně se začal věnovat tomu, co právě dělal. Napřed jablko oloupal a nakrájel. Vyskládal jej na talíř a jeden dílek si vzal. Opět se zamyšleně podíval z okna a ukousl si kousek z dílku.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Jan 21, 2017 10:11 pm

Usušila jsem si nohy a pomalu jsem se zs ním rozešla do kuchyně, kde jsem se zastavila těsně vedle něj a ukradla mu z talíře kousek jablka. Bylo sladké.
,,A co tvůj život? Jaká byla tvá minulost?" Pak jsem si uvědomila co jsem řekla. Dala jsem si ruce před pusu.
,,Moc se omlouvám. Někdy nevím co říkám."
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Jan 21, 2017 10:24 pm

Otočil se na Abby, která mu z talíře vzala kousek jablka. Přistrčil talíř k ní a pak se pozastavil nad jejími otázkami. Odstrčil ji o malý kousek stranou a do hrnku s mlékem přidal kakao, které k ní následně přisunul. Pak se jen opřel o linku a hodil po ní pobaveným pohledem. "U rodičů jsem si pobyl jen chvilku. Věnovali mě výchovnému středisku a od té doby jsem je neviděl. Ze střediska jsem se několikrát dostal do jiných rodin a ta nejméně náročná si mě nakonec nechala. Musel jsem před nimi skrývat to, čím jsem byl." Pokrčil nad tím rameny a pousmál se. "Pak se jim však narodilo dítě a mě, odsunuli na druhou kolej. Jednou jsem jim měl malou hlídat, jenže... za novu přeměna nejde ovládnout. Na tváři má od té noci opravdu ošklivý škrábanec. Já utekl dřív, než se rodiče stačili vrátit domů." Vydechl a podíval se na Abby. Už je to dlouho a on se s tím srovnal, takže to v něm moc pocitů nevyvolávalo. Neptal se jí, jestli mu tu svou řekne, i když on by s tím sám nejspíše taky nezačal.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Jan 21, 2017 11:04 pm

Vzala jsem si kakao od něj a zahleděla jsem se do dálky mezitím co jsem ho poslouchala.
,,Docela ti závidím tvou minulost. Mě zabili rodinu démoni..před mými oči..ale je to už dávno." Zašeptám a Pousměji se. Prohrábnu si vlasy a skloním pohled k zemi a sleduji skvrnu na zemi.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sat Jan 21, 2017 11:16 pm

"Tady není co závidět." Rozhodně neměl v úmyslu jí ihned vyklopit všechno. Pak už jen mlčel a poslouchal ji. "To je mi líto." Vydechl tiše, když sklopil pohled k zemi a poslepu se natáhl pro další dílek jablka. Konečně začal normálně přemýšlet, takže mu tak nějak docvaklo, proč se snad pokoušela kousnout onoho démona. To mu připomnělo, že musí nutně zkontrolovat, zda-li má všechno připravené, takže téměř vdechl poslední kousek dílku z jablka a protáhl se kolem ní na chodbu. Taky by mohl zavolat příslušnému státnímu orgánu a říct jim, že se mu před domem válí mrtvola. To však nechá na jindy. Otevřel těžké dveře a seběhl schody do sklepa. Dolů došel poslepu a teprve tehdy rozsvítil. Mříže nijak nekontroloval, spíše jej zajímal řetěz a kožený obojek, který nejspíše bude muset znovu vyměnit. Opravdu nechtěl pobíhat po městě a následně se probrat kdoví kde. Označí ho za blázna a šoupnou do cvokárny, to by prostě nešlo. I přesto, že neměl takovou sílu, jako vlkodlaci si chtěl být prostě jistý, že se náhodou neurve.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Jan 21, 2017 11:36 pm

,,Každý má špatnou minulost." Zašeptám a zvednu pohled nahoru na čež jsem zpozornila, že odešel. Dopila jsem kakao a položila ho do dřezu mezitím co jsem se za ním rozešla po čichu po schodech dolů někam do tmy.
,,Ale někdy nepochopím proč mi jediný Liškodlaci nemáme problém při Luně." Skřížím ruce na hrudi a stočím pohled na stěny kolem sebe.
,,Pokud by jsi chtěl..můžu při Luně zůstat stebou..jsko tvoje podpora." usměju se lehce.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:55 am