Fantasy World

Buď silný...protože na světě jsou i horší stvoření než ty.


  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Share
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 5:33 pm

First topic message reminder :

Konečně měl tu možnost nerušeně vylézt na strom. Tedy, když nebudeme počítat kočku, která se mu držela za zadkem jak ocásek. A když o ní teď uvažoval, možná bylo dobře, že ji pro tentokrát konečně nechal doma. Naklonil hlavu ke straně, přičemž nasadil pátravý pohled a zadíval se směrem k městu. Domy, volné místo pro ulici, domy a to se opakuje stále dokola. Někdy nechápal, proč se rozhodl přestěhovat se sem. Dokonce si za to někdy nadával, ale co. Sklopil pohled k ruce s ještě nezapálenou cigaretou a povzdechl si. Nedělal to rád a chtěl přestat, jenže si nemohl pomoci. Jednoduše si dnes již po několikáté zapálil a několikrát silně potáhl, než přivřel oči a zaklonil hlavu. Šedavé nebe. Tahle barva mu už pomalu lezla krkem, neb zimu neměl nijak v lásce. Jediné roční období, které ho uchvátilo byl deštivý a vlezlý podzim. Ano, sice zimu neměl rád, ale namoklé listí mu přišlo příjemnější, než zírat na zasněženou plochu. Otřásl se odporem a snažil se své myšlenky pohřbít kamsi hluboko. Nebylo moc dobré přemýšlet, tedy alespoň v této chvíli ne, když si chtěl hlavu trochu vyčistit. Posunul se na větvi, než pomalu zahájil sestup na zem.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 9:45 pm

"Jsi docela náročná, víš to?" Zamručel, přičemž mu však zacukal koutek. Na patě se otočil a došel na opačný konec místnosti, kde stála skříň - překvapivě. Vytáhl z ní flašku a dvě sklenky. "Kamarádka s Karmou? Tak to si asi nebudu moc dovolovat." Vydechl celkem pobaveně. Ano, moc dobře věděl, co je Karma a dokonce se s ní již nejednou mohl osobně seznámit. A její tresty, no nijak extra se mu nelíbili. "Jo, určitě ti pomůže, pokud udělám něco, co se ti nebude líbit." Dodal tiše a podíval se na kočku, která se usadila pod konferenčním stolkem. Spíše by to schytal od téhle malé potvory, než od samotné karmy, jelikož ho překvapivě hlídala právě v tom, co dělal. "Nebo taky můžeš rychleji zakročit ty." Vydechl a položil sklenky s flaškou na stolek, než si sedl na gauč a nalil zlatavou tekutinu do sklenek.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 9:53 pm

Sledovala jsem ho pobaveným výrazem. Posadila jsem se k němu na gauč a uculila Jsem se. ,,Hlídat tě? Přece nejsi malé dítě, které by potřebovala chůvu na hlídání." Vzala jsem si ze stolku sklenku, ve které byla nalitá ona tekutina. Sklopila jsem to do sebe a pomaličku nechávala tekutinu klouzat z mého jazyka až dolů do krku, kde mi to rozehřalo nejen krk ale také žaludek kam to pokračovalo. Podívala jsem se na kočku a pousmála jsem se. Jak roztomilé to stvořeníčko. ,,A neměl by jsi hlídat ty mě spíše? Mladá, nezkušená dívka s ty ji necháváš nalít alkohol? Co ty víš třeba mi je pod 18let." znova začnu popíjet medově zbarvenou tekutinu.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 10:04 pm

Pobaveně se na ni podíval a pousmál se. Napřed se jen podrbal na zátylku. "No, doufám v to, že jsi tak zodpovědná a nenechala by sis nic nalít, pokud by ti bylo pod osmnáct." Pokrčil rameny a napil se ze své sklenky. Opět se usmál a zavrtěl hlavou. "A pokud bys byla přeci jen ona mladá a nezkušená dívka, o které tady básníš... ona..." Ukázal na kočku, která vystrčila hlavu zpod stolu. "By se k tobě ihned lísala. Má ráda děti." Dodal a zazubil se. Jestli se jí snažil naštvat, to byla otázka, která nebude snad nikdy zodpovězena. Ale, ona prostě nevypadala na někoho, kdo by ještě s alkoholem nikdy žádné zkušenosti neměl. I kdyby měla jen pár sklenek, viděl mladé pít a ty jejich ksichty, když whisky ochutnali poprvé... no k nezaplacení.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Jan 20, 2017 6:14 am

Já mu dám malé dítě, i když pravda je v tom že jsem si začala sama ale co už. Položila jsem prázdnou sklenku na stůl-položila je slabé slovo co? Spíše jsem s ni tak trošku Praštila. Naštěstí je buď tak pevná nebo jsem tak slabá, že nepraskla. Kouknu se na něj a natáhnu k němu ruku. ,,Tak hele mladíku! Nikdo si na mě nebude vyskakovat!" zavrčím a pak si něco uvědomím. ,,Já jsem taková..pff." Chytla jsem se za hlavu a poté i za žaludek. Nejlepší způsob jak se opít rychleji a mít druhý den na to větší kocovinu. Nejíst týden. Jo žaludku, zrovna teď po dlouhé dobe se musí ozvat? Podívala jsem se na něj a pouze jsem se otočila k němu zády a skřížila jsem rucev bok.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Jan 20, 2017 8:55 am

Když praštila se sklenkou o stůl, napřed sebou trhl, než k ní zvedl tázavý pohled. Přikrčil se, když si všiml její natažené ruky. Facku chytnout nechtěl, takže jí dokonce ani neskočil do řeči, i když to stejně neměl ve zvyku. Soustředěně ji pozoroval a nakonec si jen povzdechl. "Dobře, za to označení se opravdu omlouvám a budu se sám za sebe stydět, ale..." Zamručel, neb mu to moc příjemné nebylo. "Nemáš jen tak náhodou... hlad?" Zeptal se a o kousek se od ní odtáhl, neboť čekal jakoukoliv zápornou reakci na jeho otázku, která se pak mohla odrazit v jejích činech a rozhodně u toho tedy nemusel být tak blízko.
Winney mezitím stačila vstát a otřela se Abby o nohy, načež se začala předením domáhat její pozornosti, takže si nakonec sedla před ní na gauč. Přivírala spokojeně oči a dívala se na ni takovým vševědoucím pohledem. Někdy tahle kočka prostě dokázala být nadmíru otravná a on... to bohužel věděl ze všech nejlíp, ale ani tak ji nedokázal vzít a vyhodit. Hlavně ne teď, když byl takovýhle mráz a ještě k tomu rozmáčený sníh.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Jan 20, 2017 9:21 am

Na jeho odpověď jsem sebou trošku cukla. Otočila jdem se zpět čelem k němu a pokývla jsem hlavou. Někdy když mám hlad..jsem protivná. Ale která jiná změna taková není? Jsou určitě horší než já.
Sklonila jsem pohled dolů ke kočce a vzala si ji do náruče a pohladila jsem ji po hlavě. Její srst byla sametová a příjemná na dotek. Jako můj kožich. Při té představě jak se k někomu lísám jako kočka jsem zavrtěla hlavou a znova jsem se na něj podívala. Sledovala jsem ho ledovým pohledem.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Jan 20, 2017 9:37 am

Sklopil pohled k zemi a zvedl se. Chvíli ji ještě pozoroval, než beze slova odešel z obýváku. Zamyšleně se pak zapíchl u ledničky a přemýšlel, co by asi tak mohla jíst. Došlo mu, že vegetarián to nebude, což se mu docela ulevilo. S vegetariány, no řekněme, že se s nimi dokázal během krátké chvilky opravdu hezky rozhádat, jelikož každý tvrdil něco jiného. Nakonec vytáhl kus hovězího, které začal bez valného zájmu připravovat. Vždy si u toho vzpomněl na to, jak jej maso už v útlém věku fascinovalo a opravdu se mu zalíbili zabijačky a podobné věci. Jenže to ještě netušil, kvůli čemu to vlastně je. Do vody s vařicí vodou pak hodil těstoviny a vedle zatím v dalším hrnci nechával zatáhnout maso. Byl docela velký plus, že se mu teď Winney nemotala kolem nohou, jelikož pak z jídla vytahoval chlupy a navíc mu většinu toho sežrala. A pak nemá být tlustá.
Překvapivě si dával záležet na tom, co teď dělal. Vaření ho nikdy moc netáhlo, ale z nutnosti se to naučit prostě musel. Někdy si u toho bohužel, připadal jako ženská, ale tak co. Stávají se i horší věci. Když své výsledné dílo, což nakonec byla omáčka nalil do hlubokého talíře... no, jindy by se za to určitě pochválil, jenže ho tak nějak přešla nálada. Ještě jednou si prošel, jestli na nic nezapomněl, vzal lžíci a donesl talíř do obýváku, kde jej postavil před Abby a opět se usadil na gauč, přičemž na kočku varovně zavrčel. Nebyla totiž zrovna dvakrát slušně vychovaná a tudíž byla schopná vlézt až do talíře a bylo jí jedno, jestli na ní někdo řve, či nikoliv.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Jan 20, 2017 11:41 am

Sledovala jsem ho jak šel někam pryč. Mezitím jsem se mazlila s onou kočkou, která tu s ním bydlela. Když přinesl ono jídlo tak jsem se rozzářila a pustila kočku na zem. Vyskočila na stůl, ale já ji chytla za kupži na krku a postavila ji na zem. Zasyčela a lehla si. Kočky..syčí? Ok to neřeším. Pokrčila jsem rameny a začala jsem jíst. ,,Je to vynikající, i když kdyby to bylo více syrové tak to beru taky." Uculím se a půlku nechám a talíř přitáhnu blíž k němu. ,,Děkuju. Jsem plná."
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Jan 20, 2017 2:39 pm

Winney se tvářila nadmíru uraženě, když ji chytla za kůži a položila na zem. I když... byla zvyklá na to, že s ní někdy na zem bylo i hozeno, takže nezůstala uražená dlouho. Proto se otočila na svého pána a přejela ho vševědoucím pohledem. Když mu nakonec řekla, že je to... dobré, no docela si oddechl, nýbrž se mu to tu a tam občas podařilo připálit. Tentokrát však nebyl tak nedbalý, jako když se chtěl zbavit holky, co se na něj nalepila. U ní pomohla až série nadávek a hádek. Teprve poté od něj konečně dala ruce pryč. Docela zvědavě teď Abby pozoroval, tedy alespoň do té doby, než k němu postrčila talíř. On však, vědom si toho, že by do sebe dnes již více jídla nenacpal se jen pousmál. "Takže... dáš si ještě něco k pití, mimo té whisky?" Zeptal se a naklonil hlavu ke straně.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Jan 20, 2017 5:03 pm

Na chvilku jsem se zamyslela a pak jsem se usmála. ,,Dala bych si kak-ehm..teplé mléko." Přece nebudu říkat, že chci teplé kakao jako nějaké malé dítě. No co na tuhle věc jsem byla opravdu závislá. A to není jediná věc, ale i tak. Jedna nejzákladnější na zimní období. ,,Jinak..je možnost, že byc tady mohla přespat a umýt se? Klidně zaplatím nájem ale teď..nemám kde bydlet." Skloním pohled k zemi.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Jan 20, 2017 5:18 pm

Jen kývl hlavou, když si poručila teplé mléko. "Klidně ti udělám i to kakao." Zazubil se, jelikož vytušil, co chtěla předtím říct. Než se však stačil zvednout, zůstal na ni zírat a zaraženě ji poslouchal. Prsty si prohrábl vlasy a sklopil pohled k zemi. "Abby, víš mám volný pokoj a ano, je tu možnost, že bys tu mohla být, ale musíš mi něco slíbit." Jeho pohled zvážněl, když se na ni opět podíval. "Žádný nájem tady platit nebudeš. Jinak bych tě svázal do kozelce a zlechtal a to rozhodně nechceš." Vážný výraz byl rázem pryč, takže se rychle zvedl. Opět se ocitl v kuchyni a začal připravovat ono slíbené kakao, které jí pak naservíroval až pod nos. Pak se však zase vytratil, jelikož v onom pokoji musel zapnout topení, jinak tam asi nepřežije. Stejně jako jeho pokoj byl i tento v patře a nebylo tu takové teplo, jako dole. Zapnul tedy topení, přičemž ho ve svém pokoji vypnul a vrátil se zpátky dolů.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Jan 20, 2017 5:23 pm

,,Jsi opravdu milí kluk. Doufám, že to není jen přetvářka." Vzala jsem si od něj kakao a spokojeně jsem se z něj napila. Sledovala jsem jeho postavu do té doby než neutekl někam do patra, ale pak se nakonec vrátil. ,,Bohužel ti musím něco sdělit a to že nejsem lochtivá." Vypláznu na něj jazyk a Uculím se. Přitáhla jsem si kolena k sobě a sedla jsem si na ně aby byly v teple a dál jsem popíjela kakajíčko.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Jan 20, 2017 5:37 pm

Jo, kdyby tohle byla přetvářka, musel by dostat oskara, jelikož se takhle chová téměř celý život. A nejednou se mu to vymstilo, takže by se taky mohl naučit chovat trošku jinak, což by mu určitě pomohlo. Protočil nad svými úvahami očima a když začala s tím, že není lochtivá, jen si procítěně povzdechl a vrhl po ní ublížený pohled. Pak se však usmál. "Fajn, já tedy přijdu s něčím lepším." Zamručel a cvrnkl Winney do nosu, když skočila k němu na gauč. Takže kočka zasyčela a seskočila zpátky na zem. "Mimochodem, kdybys ještě něco potřebovala stačí říct a tvé přání bude splněno." Dodal tiše a přejel ji pohledem.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Jan 20, 2017 6:13 pm

,,Jsi opravdu milej..nikdy jsem takového kamaráda neměla." Promnu si krk volnou rukou a povzdychnu si. Kočka vyskočila vedle mě na gauč a otřela se o mě. Položila jsem dopité kakao na stůl a vzala si ji do náruče mezitím co začala vrnět a spokojeně houpala ocasem sem a tam. ,,Jaký má vliv na ostatní zvířata?" Zašeptám stále sledující kočku. Musela jsem se zeptat protože se ke mě chovala opravdu přítulně.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Jan 20, 2017 6:25 pm

Povzdechl si nad její první větou a zavřel oči, ale jakmile padla otázka o jeho ňuňatém zlatíčku, usmál se. "Na ostatní zvířata... no, bere je vcelku normálně. Prská jen na vlkodlaky. Ti se jí rozhodně nelíbí a ani se jí nedivím." Pokrčil nad tím rameny a pousmál se. Pak se jen protáhl a podíval se z okna. Chm... západ slunce. Fajn. V duchu si spočítal, jak dlouho mu ještě zbývá do úplňku a když zjistil číslo, promnul si oči. Moc málo času, ale i tak mu to bylo v tuto chvíli tak trošku jedno. "Navíc bych řekl, že si zrovna teď ještě ke všemu léčí komplexy, jelikož jsem jí jednoduše nechal doma." Dodal a pousmál se. Ano, nechal ji doma a ona se mu za to teď mstí. No, snad si nemyslí, že bude žárlit.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Jan 20, 2017 6:37 pm

Podívala jsem se na něj. ,,Vlkodlaky mám docela i ráda. Je s nimi zábava hlavně když je luna." Zasměju se a položím kočku na zem. ,,A co ty? Co jsi přesně zač? Hádám, že vlkodlak nejsi. Teď jen mezi liškodlakem nebo kočkodlakem. Ale nemůžu na to teď přijít." Založím si ruce v bok a dělám, že velice dlouho přemýšlím. Pak se na něj kouknu. ,,Vždyť ono je to asi jedno, ale co?" mile se usměju a tím ukážu malé ďolíčky.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Jan 20, 2017 6:49 pm

Nad tím jen pokrčil rameny. Pro něj to byli přerostlí psy chodící po dvou. Jednoduše s nimi zrovna dobře nevycházel, i když to nebylo pravidlem, prostě se jim raději vyhnul. Místo odpovědi se tedy jen a pouze proměnil. Přivřel oči a natočil k ní uši ozdobené střapečky. Winney se tohle nikdy moc nelíbilo, protože se ji většinou snažil ulovit. A to se jí jak jinak, než nelíbilo, jelikož prostě nebyla zvyklá na to, že by někdo lovil ji, když většinou to byla ona, kdo byl lovcem. Nezačal příst, jako domácí kočky, jelikož to neuměl. Znělo to spíše jako divné podražené vrčení a zrovna teď to zkoušet nechtěl, i když se tím dost zabýval po nocích.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Jan 20, 2017 7:07 pm

Pousmála jsem se hned po tom co se proměnil. ,,Takže kočkodlak." Zašeptám a postavím se. Došla jsem k němu a klekla jsem si. Chvíli jsem přemýšlela jestli to udělat, ale Udellala jsem to. Objala jsem ho kolem huňátého krku a zavřela jsem oči. ,,Prosím nezlob se za tohle, ale mě to..uklidňuje." Zašeptám do jeho hundelaté srsti a otevřu oči a zadržuju slzy, když jsem si vzpoměla jak jsem jednou měla kamarádku kočkodlaka. Byla to bílá tygřice. Bohužel ji zabili lovci. Stisk jsem zesílila a zabořila si obličej "hlouběji" do jeho hrudi.
//hele kdyz mam 150cm jak je mi asi v kočičí podobě a v normální? Very Happy
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Fri Jan 20, 2017 7:15 pm

Zatřepal uchem a zůstal docela zaskočený, když jej objala. Nijak mu to nevadilo, jen tohle ještě nikdy nikdo neudělal. Sklonil k ní hlavu a přivřel oči. Spustil tedy nakonec to své tiché a stále učené předení. Když zesílila stisk, jen na pár chvil zadržel dech. Neodtáhl se, což by jindy udělal a ještě by se dotyčného pokusil sežrat. Teď k tomu však neměl nijak velkou potřebu.
// To se ptáš toho pravého člověka xD - no v kočičí podobě jí může být cca ke stehnům ale jinak nevím
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Jan 20, 2017 7:27 pm

//to je až tak malej? Very Happy ok aspon mam představu:D

Odtáhla jsem se od něj a celá jsem zrudla. Rychle jsem se proměnila a vyběhla jsem schody a schovala jsem se do nějakého pokoje. Čímž jsem musela vyskočit na kliku a otevřít si tak. Schovala jsem se pod postel a tlapkami jsem si zakryla oči. Houpala jsem ocasem ze strany na stranu a snažila jsem se na nic nemyslet a uklidnit se.

Sponsored content

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Wed Aug 22, 2018 1:07 am