Fantasy World

Fantasy tRPG

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Share
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 5:33 pm

First topic message reminder :

Konečně měl tu možnost nerušeně vylézt na strom. Tedy, když nebudeme počítat kočku, která se mu držela za zadkem jak ocásek. A když o ní teď uvažoval, možná bylo dobře, že ji pro tentokrát konečně nechal doma. Naklonil hlavu ke straně, přičemž nasadil pátravý pohled a zadíval se směrem k městu. Domy, volné místo pro ulici, domy a to se opakuje stále dokola. Někdy nechápal, proč se rozhodl přestěhovat se sem. Dokonce si za to někdy nadával, ale co. Sklopil pohled k ruce s ještě nezapálenou cigaretou a povzdechl si. Nedělal to rád a chtěl přestat, jenže si nemohl pomoci. Jednoduše si dnes již po několikáté zapálil a několikrát silně potáhl, než přivřel oči a zaklonil hlavu. Šedavé nebe. Tahle barva mu už pomalu lezla krkem, neb zimu neměl nijak v lásce. Jediné roční období, které ho uchvátilo byl deštivý a vlezlý podzim. Ano, sice zimu neměl rád, ale namoklé listí mu přišlo příjemnější, než zírat na zasněženou plochu. Otřásl se odporem a snažil se své myšlenky pohřbít kamsi hluboko. Nebylo moc dobré přemýšlet, tedy alespoň v této chvíli ne, když si chtěl hlavu trochu vyčistit. Posunul se na větvi, než pomalu zahájil sestup na zem.
Andrew Brouwer

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 6:33 pm

Otevřel oči, když jej švihla ocasem. Usmál se a povzdechl si. "Tobě se to nelíbí? Dobře, ale já si můžu tvrdit, co chci a zrovna v téhle chvíli ti říkám, že jsi roztomilá." Jeho úsměv se ještě rozšířil, avšak jejího vražedného pohledu si nikterak nevšímal. Prostě si ji jen přitáhl k sobě, sevřel ji a znemožnil jí tak jakýkoliv další pohyb.
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 6:45 pm

Celá jsem ztuhla hned po tom co řekl a co si mě k sobě přitáhl. Chtěla jsem utéct, ale jinak to nešlo. A tak jsem ho kousla do ruky. Ale ne zas tolik. Přece jsem mu nechtěla ublížit. Nebo za to jak mi řekl bych mu zlámala všechny kosti v těle ale budu hodná. Pro teď.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 6:52 pm

Cítil, jak ztuhla, když si ji přitáhl k sobě. Neměl však v plánu jí pouštět, alespoň prozatím. Ovšem poté, co ho kousla do ruky, s onou rukou napřed jen trhl, jelikož něco takového opravdu nečekal a nakonec sevření povolil. "Dovol, abych tě upozornil, že čím více jsi naštvaná, tím si to jen a pouze zhoršuješ." Upozornil ji tiše, načež se zase přetočil na záda a zavřel oči. Večer... no, někdy se s ním povídat dalo do pozdního rána, jenže teď ho užíval nadcházející Nov.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 6:59 pm

Dala jsem hlavu na stranu když mě pustil. Sedla jsem si vedle něj když se přetočil na záda. Došla jsem ke kraji postele a vzala do zubů peřinu mezitím co jsem se snažila ji dotáhnout až k němu. Nakonec to skončilo tak že jsem měla peřinu přehozenou přes celé tělo. Povzdychla jsem si a proměnila jsem se. Ale peřinu jsem ze sebe nesundala. Jen jsem se otočila a podívala se na něj.
,,Máš z něčeho strach. Vidím to na tobě. Že by Lu-Nov?" Musela jsem se naučit tomu neříkám Luna i když mi to přijde hezčí jméno.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 7:07 pm

Otočil se na Abby, která na něj promluvila. "Chceš půjčit tričko?" Zeptal se a bez čekání na odpověď se zvedl a došel ke skříni. Vytáhl jedny z menších kalhot a tričko, které pak položil na postel, vzdálil se k oknu a zůstal z něj zírat. "No jo... není to nic příjemného nevědět vůbec nic, co děláš." Vydechl tiše, mezitím, co dělal ťopky prstem na okně velice soustředěně.

// Tak fajn, jdu dělat doprovod, možná i na dýl, než na půl hoďku
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 7:23 pm

Když položil oblečení na postel a došel k oknu pouze jsem ze sebe schodila pro kole oblečení a vzala si jen jeho tričko protože ono samotné mi bylo do půlky stehen. Spodní prádlo jsem si pro jistotu nechala. Bůhví co by měl v plánu. ,,Úchyl." Řekla jsem svou myšlenku nahlas a radši jsem dělala že jsem dělala že jsem nic neřekla.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 9:22 pm

Prudce se otočil, když byl označen za úchyla. Muselo to být směřované k němu, jelikož nikdo jiný tady nebyl. Tedy... kromě Abby, samozřejmě. Přejel ji ublíženým pohledem a sevřel ruce v pěst. Tohle o něm ještě nikdo neměl šanci prohlásit. Došel k posteli a opět si na ni lehl. Ruce si však tentokrát zkřížil na hrudi. "Prosím, omluv tedy toho úchyla, že ti chtěl pomoct." Zavrčel, než se k ní otočil zády, rukou si podepřel hlavu a opět rozsvítil stolní lampu, načež se natáhl pro knížku a s přivřenýma očima se ponořil do stránek. Písmena mu však brzy začala splývat, takže jen nečinně zíral do prázdna.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 9:29 pm

Povzdychla jsem si a vstala jsem z postele a zvedla peřinu se kterou jsem ho přikryla.
,,Tak se velice omlouvám, že jsem tady." Zavrčím a vyjdu z pokoje ven. Sejdu schody a začnu si v kuchyni dělat teplé mléko. Když se ohřálo tak jsem ho začala u kredence popíjet.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 9:41 pm

Povzdechl si a zavřel oči. Asi to bral až moc vážně. Prostě se ho to docela dost dotklo. Téměř pak z postele vyskočil, načež došel k oknu, které otevřel a vytáhl se na venkovní parapet. Okno za sebou pak tiše přivřel a seskočil dolů. Popošel kousek od domu, přičemž se otřásl a zapálil si. No jo, nechte kuřáka dlouhou dobu bez možnosti si zapálit, a alespoň u něj nastane takové malé, soukromé peklo. To, co mu ostatní řekli si povětšinou moc k srdci nebral, tak proč zrovna od ní? Vždyť ji ani pořádně nezná. Potáhl z cigarety a chvíli pozoroval stoupající kouř, než nedopalek zahodil a opět pohřbil ve sněhu, jak měl v zimních měsících zvykem. Teprve poté byl ochotný se opět vrátit domů. Potichu dveře otevřel a následně i zavřel a pomalu došel do kuchyně. Zůstal stát ve dveřích, jen ležérně opřený o futra. Chvíli Abby se zájmem pozoroval, než se nadechl, aby promluvil. "Omlouvám se za to, co jsem ti řekl, jen... mě takhle ještě nikdo neoznačil." Neřekl překvapivě nic o tom, že by se ho to dotklo. Tedy, alespoň ne přímo.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 10:45 pm

Všimla jsem si ho. Ale nic jsem neřekla. Popravdě..neměla jsem důvod. Jo moment. Vlastně jeden tu byl. Dopila jsem mléko a otočila se na něj. Došla jsem k němu a opřela jsem si čelo o jeho hruď. ,,Je to moje vina..nejen, že mi umřeli rodiče, ale taky mi před dvěmi lety mi zabil lovec kamarádku. Před mými oči." Proč mu to sakra říkám? ,,Měla jsem přítele, ale i přes mou blbost jsem ho milovala mezitím co mě bil." Zašeptám a nechala jsem slzy téct.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 10:57 pm

Když k němu došla a opřela se mu čelem o hruď, jen ji beze slov objal. Když zmínila přítele, který jí bil, napjal se a tiše zavrčel. Popravdě, tyhle hrdiny opravdu miloval a nejraději by je oběsil na jejich vlastních střevech. Ano, měl trošku morbidní sklony, co se týkalo toho, když někdo vztáhl ruku na ženu. Přitáhl si ji k sobě o kousek blíž a sklonil se k ní. Palci jí opatrně setřel slzy, když se jí na moment přinutil pustit a opět ji chytl. Arogantní blbci. Opět se ozvalo tiché zavrčení. Rukou jí po zádech pomalu hladil a... bylo o snad vůbec poprvé, co pořádně nevěděl, co by k tomu měl říct.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 11:11 pm

Jeho chování mě dost překvapilo. Myslela jsem si že by mi to neuvěřil a radši se otočil a odešel někam pryč. Ale on zůstal. Zvedla jsem ruce a objala ho kolem pasu. Nevím čím to bylo..ale on mi byl..dost blízkých. ,,Naštěstí..Naštěstí jsem si to uvědomila a opustila ho." Zašeptám a odtáhnu se od něj. Zvedla jsem hlavu a usmála se. ,,Děkuju, že tady jsi.." Zašeptám a znova ho obejmu.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 11:23 pm

Pousmál se. Udělal vlastně jen to. Nic víc, jelikož stále čekal, co ještě řekne a rozhodně jí nechtěl do řeči náhodou skočit. Nakonec se od ní však odtáhl, zamyšleně ji přejel pohledem a zadržel dech. Naklonil hlavu ke straně a na patě se otočil. Na pár minut se vytratil, jen aby se mohl zase vrátit s obojkem v prstech. Černý kožený obojek s očkem a se známkou, která nesla jeho monogram a malé p, pod ním. "Nemusíš si ho brát, ale pokud si ho vezmeš ostatní na tebe nesmějí sáhnout dřív, než se na to zeptají mě." Ano, zajímal se o obojky a měl jich opravdu hodně, tak jako ho zajímala celá komunita, která tyto obojky nosila. Sic se nabízel submisivům, no on stále pořádně nevěděl, kam vlastně Abby patří, takže i toto gesto bylo takové opatrné a dosti zdrženlivé. Nechtěl ji nijak urazit, naštvat ji, či něco podobného, jen nechtěl, aby na ní někdo sáhl podobným způsobem jako ten její přítel. Sám ani pořádně nevěděl proč to nechce.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 11:31 pm

Chvilku jsem ho nechápavě sledovala než se vrátil s koženým obojkem. Zasmála jsem se a setřela jsem si slzy. ,,Snažíš se ze mě udělat majetek?" Pousměji se a otočím se k němu zády a zvednu ruce se kterými si dám vlasy nahoru. ,,Když mi slíbíš, že až se proměním, že mě ten obojek neuškrtí, tak si ho ráda vezmu." Otočím směrem k němu hlavu a usměju se na čež ji zase Odvrátím pohledem směrem před sebe.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Sun Jan 22, 2017 11:40 pm

"Majetek? Ne, to bych si nedovolil. Navíc to pochopí nejspíše jen pár lidí a těm ostatním... to pak bude vysvětleno horším způsobem." Zamručel a obojek jí zapnul tak, aby mohla stále volně dýchat. "A mimochodem, až se proměníš, nejspíše ti spadne." Pokrčil rameny a podíval se na hodinky. Povzdechl si, pomalu ji obešel a z jednoho šuplíku vytáhl papírek, na který napsal pár číslic, než z kuchyně vyběhl a zase se vrátil zpátky. "Mimochodem si do toho krámu nejspíše budeš muset zajít sama, takže..." Natáhl k ní ruku s kreditní kartou a pinem, napsaným na papírku. Měl problémy s tím, vzdát se jí, ale přežije to. "A ještě k tomu obojku, klidně ho kdykoliv sundej. Není to napořád." Zazubil se a sklopil pohled k zemi.

// Dobrou
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 11:50 pm

Vzala jsem si od něj kartu a položila ji na stůl i s papírkem. ,,Mám vlastní kartu. Nebudu tě okrádat o peníze." přejdu k němu a zívnu si. ,,Jinak ten obojek si s radostí nechám." Přejdu k němu a stahnu si ho za ruku dolů tak sbych na něj došáhla a políbila ho na tvář. ,,Hned zítra tam zajdu. A klidně by jsi mohl jít semnou. Dobrou noc." pomalu se rozejdu po schodech nahoru až vedle do svého pokoje, kde si lehnu do postele a příkryju se peřinou než po chvilce v klidu usnu.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Jan 23, 2017 12:03 am

Protočil nad jejím činem očima. Jiným by tohle nikdy nenabídl, ale nebude jí nic vnucovat. Zjistil totiž už před časem, že většina žen je pěkně tvrdohlavých. Docela překvapeně ji pak sledoval, když si ho za ruku stáhla k sobě dolů. "Dobrou noc." Broukl, ale nahoru už tentokrát nešel. Obvykle to jinak nechával do rána, jenže ještě k tomu všemu měl teď v domě hosta a kdyby se nedej bože proměnil pod vlivem Novu, no nedopadlo by to dobře. Seběhl tedy schody do sklepa, kdy za sebou zavřel mříže. Nové oblečení měl stále vyskládané v rohu, takže se nemusel starat. Povzdechl si a zapnul si kolem krku obojek, načež se proměnil, neboť tato proměna... no, řekněme, že mu to bylo příjemnější. Nakonec si lehl, hlavu si položil na tlapy a zavřel oči s tím, že to tu jednoduše musí znovu přežít.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Jan 23, 2017 6:18 pm

Probudila jsem se opravdu brzy. Nebo ne brzy, ale už bylo světlo a sto procentně bylo ráno asi kolem osmé. Prohrábla jsem si vlasy a posadila jsem se. Konečně žádná noční můra. Postavila jsem se a došla jsem do koupelny a umyla jsem si obličej a vyclistila si zuby kartáčkem, který ležel vedle umyvadla zabalený. Asi to připravil než šel spát. Vyčistila jsem si tedy i zuby a došla jsem do kuchyně, kde jsem si udělala čaj a sedla jsem si na gauč, kde jsem ho začla popíjet.
Andrew Brouwer

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Mon Jan 23, 2017 6:50 pm

Možná ani ráno neměl otevírat oči. Teď, když to udělal cítil, jak nad zvířetem pomalu ztrácí kontrolu. Zvedl se a chvíli se sklopenou hlavou přešlapoval na místě. Čekal. Někdy bylo čekání až úmorně dlouhé, jindy zase vcelku krátké. Teď však ztratil kontrolu úplně.
Kočka napřed vyskočila do vzduchu, a protože byl řetěz docela dlouhý, povedlo se jí skočit opravdu vysoko. Teď se rozběhl a zastavili jej až mříže. No, možná byl řetěz až moc dlouhý, ale párkrát se mu stalo, že nezavřel a potom se probral až v lese. Řetěz rachtal po zemi, když oběhl pár koleček a následně opět vyrazil proti mřížím.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Jan 23, 2017 7:07 pm

Něco jsem zaslechla, šle bylo to vzdálené. Pomalu jsem položila čaj na stolek a došla jsem ke sklepu. Položila jsem na kliku ruku a chvíli jsem váhala, než jsem otevřela a došla jsem do vnitř. Uviděla jsem ho v jeho podobě. Ale nebyl to on. Bylo to jen zvíře.
,,Ahoj čiči." Pousměji se a dojdu k mřížím ke kterým natáhnu ruce a sleduju ho.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:23 am