Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Share
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 5:33 pm

Konečně měl tu možnost nerušeně vylézt na strom. Tedy, když nebudeme počítat kočku, která se mu držela za zadkem jak ocásek. A když o ní teď uvažoval, možná bylo dobře, že ji pro tentokrát konečně nechal doma. Naklonil hlavu ke straně, přičemž nasadil pátravý pohled a zadíval se směrem k městu. Domy, volné místo pro ulici, domy a to se opakuje stále dokola. Někdy nechápal, proč se rozhodl přestěhovat se sem. Dokonce si za to někdy nadával, ale co. Sklopil pohled k ruce s ještě nezapálenou cigaretou a povzdechl si. Nedělal to rád a chtěl přestat, jenže si nemohl pomoci. Jednoduše si dnes již po několikáté zapálil a několikrát silně potáhl, než přivřel oči a zaklonil hlavu. Šedavé nebe. Tahle barva mu už pomalu lezla krkem, neb zimu neměl nijak v lásce. Jediné roční období, které ho uchvátilo byl deštivý a vlezlý podzim. Ano, sice zimu neměl rád, ale namoklé listí mu přišlo příjemnější, než zírat na zasněženou plochu. Otřásl se odporem a snažil se své myšlenky pohřbít kamsi hluboko. Nebylo moc dobré přemýšlet, tedy alespoň v této chvíli ne, když si chtěl hlavu trochu vyčistit. Posunul se na větvi, než pomalu zahájil sestup na zem.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 5:54 pm

Byla jsem zrovna na procházce. Tedy..pokud se tomu dala říct procházka. A koho to asi tak venčím? No. Sama sebe. Právě teď jsem běžela po ledové ploše silnice. Běhala jsem mezi auty a nevnímala okolní svět kolem sebe. Najednou mi podlklouzla přední tlapa a já jela po hubě a do sněhu do kterého jsem vrazila čumákem až do půlky pasu. Vrtěla jsem ocasem a snažila jsem se vyhrabat, ale přišlo mi že tam jsem ješte hlouběji než na začátku.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 6:06 pm

Vlekl se a to docela dost. Jindy po lese téměř létal, ale teď ho nějak opustila chuť do všeho. Pohled sklopil k zemi, když zahodil nedopalek a zaskládal ho pod úhlednou hromádku zmrzlého sněhu. Protočil nad tím očima. Myslel si, že si půjde zaběhat, ale jeho plány byli nejspíše právě přemýšlením docela nabourány. Pomalu se blížil k jedné z ulic, když si všiml čehosi v kupě sněhu. A nejraději by se v ten moment praštil, jelikož jej přemohla zvědavost. Navíc to něco se ještě k tomu hýbalo. Teď už mohl rozeznat chundelatý ocas, takže si zvíře přiřadil ke psu, jenže na psa bylo dost malé. A nevěděl o žádném malém plemeni, které by mělo takovouto oháňku. Sklonil se tedy k onomu zvířeti, když byl u něj tak, že se ho mohl dotknout. Opatrně rukou přejel po hřbetu proti srsti a následně z boku zapojil i druhou ruku. "Jestli mě kousneš, kousnu tě taky." Ucedil tichou poznámku na adresu zvířete a zatáhl. Otočil bílého chlupáče směrem k sobě a zarazil se. Upřeným pohledem pozoroval lišku a přitom naklonil hlavu ke straně. Dlouze se nadechl a dech na pár chvil zadržel, než se pousmál. Přemýšlel, jestli jí má položit na zem, nebo ne. Věděl však, že čím déle přemýšlí, tím je větší pravděpodobnost, že ho jednoduše kousne, ale snad má přeci majitel tohoto kožichu rozum.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 6:24 pm

Nevzdala jsem to a stále jsem bojovala s tím sněhem aspoň do té doby než mi nějaký idiot neprojel proti srsti. Zastavila jsem jakýkoliv pohyb a počkala co se bude dít dál. Ucítila jsem na srsti i druhou ruku, která mě nakonec ze sněhu vytáhla ven. Zamrkala jsem a zatřepala uši a ocasem mávla ze strany na stranu. Mám se proměnit? Ale to by znamenalo, že by mě dřzel..kolem pasu? Ne! Nebudu o to radši ani přemýšlet. Naklonila jsem hlavu na stranu a vážným pohledem jsem ho pozorovala. Zatřepala jsem čumáček a zavětřila. Cítila jsem v blízkosti kočku. Trošičku více větší kočku než jsem já sama. Byla blízko. Jako kdyby stála..ah ano. Že mě to nenapadlo hned. Tak co? Už mě konečně pustíš? Řeknu si spíše pro sebe a olíznu si tlamu.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 6:37 pm

Přivřel oči a ještě chvíli si ji prohlížel dost zamyšleným pohledem, než ji s pokrčením ramen pustil na zem. "Omlouvám se za ten... pocuchaný kožich." Broukl a otřásl se. Již po několikáté ji přejel pohledem, jako by snad čekal, že se na lusknutí prstů promění. Teprve po chvíli stálého zírání na lišku se na patě otočil a vyrazil pryč. Čekat, jestli se promění vážně nehodlal a měl zkušenosti s tím, že někteří se prostě ani proměnit nechtějí. A aby tady tvrdl několik hodin, než by si to konečně uvědomil... to se mu zrovna dvakrát nechtělo. Jistě, možná, kdyby se teď proměnil on, mohl by si z ní udělat třeba dobrý zákusek, jenže potíž byla v tom, že on ostatní masožravce zrovna dvakrát rád na svém jídelníčku, coby Karakal, neviděl. Sám pro sebe se usmál, neměl k tomu sice důvod, ale občas bohužel uděláte i něco, k čemu žádný důvod nemáte.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 6:44 pm

Když mě pustil a omluvil se mi jen jsem dala hlavu na stranu a rozeběhla jsem se za ním s tím že jsem se v běhu proměnila. ,,Počkej!" Chytnu ho za ruku a snažím se vydýchat na to že byl mráz a těžký vzduch jsem byla lehce oblečená. Tričko a tepláky plus k tomu tenisky. Ab ty si umíš vybrat typ oblečení. Zvednu k němu pohled a polknu. ,,Děkuju, že jsi mě vytáhl z toho sněhu." A zase je to tady. Někdo vyšší než já a já se zase začínám strachovat, že by mi něco udělal. Polkla jsem a pustila jeho ruku. Sklonila jsem pohled dolů a udělala pár kroků do zadu ale to mi jako naschvál uklouzla noha na ledovém chodníku a spadla jsem na něj. Takže jsme nakonec skončili ve sněhu. Rychle jsem se posadila vedle něj. ,,Moc..Moc se omlouvám! Jsem nehorázně nešikovná." Polknu a podívám se jinam.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 6:54 pm

Když ho někdo chytl za ruku, zastavil se v půlce kroku a celý napjal, než sklopil pohled k osobě, která ho za ruku chytla. "To je v pohodě. Spíše jsem chtěl vědět, co jsi zač a popravdě, kdybys sebou tak neházela, nebyla bys tolik zajímavá." Zazubil se a zvedl teď volnou ruku, aby se mohl podrbat na zátylku. Prohlédl si tedy i její lidskou podobu, a stejně jako předtím u zvířecí po ní pohledem několikrát přejel. Díky tomu však přestal dávat pozor na vše ostatní, takže ho to, když na něj spadla a stáhla ho s sebou do sněhu, docela rozhodilo. Napřed se vytáhl do sedu, když mu byl tento pohyb umožněn a zmateně zamrkal, nechápajíc ihned, jak se sem dostal. "Nejsi nešikovná jen proto, že uklouzneš na ledu. To se stane komukoliv." Mávl nad tím rukou a vytáhl se na nohy, načež se sehnul a za dalšího úsměvu k ní natáhl ruku, aby jí pomohl zvednout se. Z tohohle si nikdy nic moc nedělal, jelikož k tomu neměl důvod, zvláště poté, co si vzpomněl kolik jeho vlastních držkopádů si taktéž oběti vyžádalo.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 7:02 pm

Přijmula jsem jeho ruku a tím se spolu s ním vytáhla na nohy taktéž. Oklepala jsem ze sebe sníh a kýchla jsem. Byla tu trošku..dobře bylo asi tak -9stupňů. Jako liška mi to tedy tak nepřišlo, ale co už. Měnit se zatím nebudu. ,,Jsem to ale nevychovaná. Mé jméno je Abby." Natáhnu k němu ruku a mile se na něj Pousměji. Popravdě..nevypadá až tak hrozivě. Možná mě ani ne sežere s čímž bych nepočítala, ale věřím si. I když..kdo by si přece nevěřil v takových věcech? Ok tak jsem asi jediná. Take jakou máme statistiku? Vysoký, mladý pohledný kluk, který mě zachránil před uvíznutím ve sněhu a možná mě konec konců sežere. Jo to by vysvětlovalo onu situaci.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 7:11 pm

Naklonil hlavu ke straně, když kýchla a zatímco ji se stále udržovaným zájmem poslouchal, stáhl ze sebe bundu a přehodil jí ji přes ramena. "Ehm... Andrew. Těší mě." Broukl a jen zlehka uchopil její ruku, než se sklonil a vtiskl jí letmý polibek na klouby. Na pár chvil se jí upřeně zadíval do očí, snad jako by se snažil odhadnout, na co právě teď myslí, než se od ní konečně odtáhl. Dospěl k názoru, že něco takového rozhodně nebude lovit a dokonce ani sežrat. Navíc na ní bylo v její liščí podobě až příliš chlupů, což jemu samotnému přišlo naprosto odporné. Ani Winney nedokázal sežrat, i když se o to již párkrát pokoušel. Možná však, kdyby ji potkal za novu, asi by na nějakou srst a podobné věci nehleděl. Pohnula jsi se... tvá chyba, já za to nemůžu. Ano, asi nějak takhle by to dopadlo.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 7:30 pm

,,Těší mě Andrew." Pousměji se a zčervenám když k políbil ruku a dal mi okolo ramen jeho bundu. Bylo to milé gesto, ale i přes to. ,,Nebude ti zima?" skloním hlavu na druhou stranu a vázně ho pozoruji. Byl to zajímavý mladík, šle i přes to bych si na něj mohla dát pozor. Přece ne vše živé a může být milé i když tak vypadá. Radši si dám pozor na to co budu schvalovat a co ne.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 7:41 pm

Zůstal zírat na její krk, přičemž se mu v hlavě rodili dost divné myšlenky. Když na něj však opět promluvila zamrkal, a tím přerušil své zírání. Napřed se jen usmál a pak zavrtěl hlavou. "Nebude, protože kdyby byla... zřejmě bych tohle ani neudělal." Vrhl na ni dost provokativní pohled a otřásl se. Ne zimou, třas jím projížděl téměř vždy, když stál moc dlouho na jednom místě. Proto alespoň přešlápl z jedné nohy na druhou. Navíc pociťoval chuť, zapálit si, avšak zrovna teď se jeho myšlenky obracely k něčemu jinému. Musel nad tím protočit očima, když sklonil hlavu a zastrčil si ruce do kapes mikiny, kde zavadil o krabičku. Jen ve své hlavě sám na sebe zavrčel a odmítavě zavrtěl hlavou. Přestat s tím sice chtěl, ale bránit se tomu bylo snad to nejhorší, co musel v životě udělat.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 7:57 pm

Opravdu, ale opravdu velice dlouhou dobu jsem sledovala jeho pohled ale nemohla jsem přijít na to na co asi se tak dívá. Když se pak ošila sledovala jsem pohled jeho rukou, které si strčil do kapes a tam něco zahrastilo. Nebo mě to aspoň tak přišlo. Jsem citlivá na hluk. A taky jsem tohle chování zahlédla u některých mužů i žen. Tak proč to nezkusit jestli jsem opravdu tak všímavá, no ne? Zvedla jdem pohled od jeho mikiny a podívala se mu do očí i když jsem musela trochu zaklonit hlavu. ,,Pokud si chceš zapálit, klidně to udělej. Mě kouř nevadí." Dobrá tohle byla zrovna lež. Kouřil mi vadil. A to hlavně u cigaret, ale pokud má někdo takovou potřebu ať si zapálí. Jsem chápavý a trpělivý člověk. Dokážu to přetrpět. Pohled jsem sklonila zpět k jeho mikině a poukázala pohledem na krabičku v jeho mikině.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 8:05 pm

Přes tvář mu na pár chvil přejel stín. Ne, nemohl se naštvat. Proto se téměř ihned zazubil. "Snažím se to omezit, jelikož to za jedno leze do peněz a za druhé... to mojí kočce smrdí a prchá ode mě." To byla z větší části pravda, jelikož Winney od něj často utíkala, převážně poté, co si zapálil a tak, než aby ztratil toho jediného tvora, který mu rozuměl... raději s tím přestane. Sklopil k ní pohled a dost tázavě se na ni zadíval. "Tobě kouř z cigaret vadí, že je to tak?" Zeptal se a promnul si oči. "Kdyby ti to nevadilo, neřekla bys onen malý dodatek o tom, že ti to nevadí." Pohyboval se již dlouhou dobu mezi rozličnými věkovými kategoriemi, přičemž si vybíral převážně věk kolem osmnácti. Tento dodatek uváděli většinou kluci, kteří chtěli udělat dojem na holku. Zapálili si s ní a pak následovali dost nechutné scénky, kdy objímali záchod a proklínali své rozhodnutí.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 8:24 pm

Zarazila jsem se když mě prokoukl. Pouze jsem spolkla na dávku a sledovala jeho vážný obličej. ,,Ano..Ano vadí, ale na tom nezáleží." Zasměji se a prohrábnu si vlasy zmrzlími prsty. Ruce jsem vždy měla ledové jako smrt. I když bylo léto nebo zima. Na tom nezáleží. Stiskla jsem ruce k sobě a položila si je ke rtům a snažila jsem se je zahřát. Přišla jsem si jsko kdybych zmrzla na místě. No ..ani bych se nedivila, když jsem se nějakou dobu nepohnula z místa.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 8:31 pm

Povzdechl si a přivřel oči. Naklonil hlavu ke straně a opět se objevil jeho zamyšlený výraz. "Je ti zima?" Zeptal se i přesto, že to bylo více, než zjevné. "Jestli chceš... mám kousek odsud dům." Dodal tiše. Ne, nechtěl si ji nalákat domů a něco jí tam udělat. Tohle neměl v úmyslu, jelikož se mu to prostě a jednoduše hnusilo. Opět se otřásl a promnul si oči. Stal se z toho téměř zlozvyk, ale dokázal s tím velice rychle přestat. Na rozdíl od kouření cigaret.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 8:54 pm

Na chvilku jsem zavřela oči s poté je zase otevřela. Zve mě k sobě domů? No ..lepší být v teple než tady zmrznout, no ne? Pokývla jsem hlavou. ,,Budu moc ráda, a doufám, že nebudu moc překážet." Udělala jsem krok a zjistila jsem že jsem nepřimrzla na místě. Aspoň že tak. Pomalu jsem se rozešla až těsně k němu. Bylo mi tak tepleji. Jakoby to horko z něj doopravdy sálalo.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 9:03 pm

Pousmál se, když souhlasila. Na pár chvil přivřel oči a zavrtěl hlavou, aby zahnal svou dotěrnou myšlenku. Teprve poté se rozešel a překvapivě na ni ještě počkal. Povětšinou to vypadalo spíše, jako by se dotyčné osobě snažil utéct. Tentokrát se to raději rozhodl neudělat. Rozešel se tedy teprve tehdy, když jej došla a nakonec se zastavil u jednoho z domků, které stáli na konci města. Klíče zachrastili v zámku, když otvíral a díky tomu zaslechl, jak se ke dveřím z druhé strany přihrnula kočka. Otevřel tedy a nechal Abby vstoupit jako první, přičemž na Winney tiše zasyčel.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 9:10 pm

Šla jsem pomalu za ním mezitím co jsem sledovala kočku, která se lísala ke svému majiteli. Byla to zajímavá podívaná, ale přes to to bylo roztomilé. Vzula jsem si mokré tenisky a jeho bundu jsem si sundala z ramen a pověsila ji mezi ostatní bundy. Pomalu jsem se rozešla do domku a pečlivě jsem si to tu prohlížela. Bylo to tu..útulné. Jako u nás doma. Zavrtěla jsem hlavou a tu myšlenku jsem zahnala opravdu, ale opravdu hluboko. Zastavila jsem se a otočila jsem se na něj. ,,Co teď? Nejaké plány? Zahnal jsi mě k sobě domů..částečně nemám kam utéct a já jsem bezbranná dívka, která se neumí ani prát." Hodím po něm vyzívavým pohledem.
avatar
Andrew Brouwer

Poèet pøíspìvkù : 867
Join date : 18. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Andrew Brouwer za Thu Jan 19, 2017 9:21 pm

Nezaujatě kočku nakonec alespoň pohladil po hlavě. "Jestli budeš otravovat dlouho, Winney... zavřu tě." Prohodil směrem ke kočce a podíval se na Abby. Nad jejím vyzývavým pohledem jen povytáhl jedno obočí, mezitím, co si probíral, co by jí asi mohl říct. Místo odpovědi tedy napřed došel do obýváku a zatopil v krbu. Ano, topil v krbu. Poté se protáhl a zívl, což se mu prostě stávalo, když ze zimy přišel do tepla. Povzdechl si, otočil se na Abby a usmál se. "Takže... když už jsem tě sem zahnal, jak hodláš tvrdit. Možná se tě v první řadě zeptám, jestli si dáš čaj nebo kafe a potom..." Pomalu k ní došel a sklonil se. "A pak se ještě uvidí." Zazubil se a odtáhl se od ní.
avatar
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887
Join date : 01. 01. 17

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 9:33 pm

Čekala jsem na jeho odpověď. Vzal mou hru vázně? Otázka jestli si toho vůbec všiml. No. ,,Dala bych si whisky." Uculím se na něj. Ano byla o mě pravda, že piju ale ne tolik aby ze mě byl alkoholik. Pouze mi to chutná. O nic víc nešlo. Aspoň mě o nic nešlo. ,,To co by se mělo stát dál může rozhodnout pouze sám osud, který je na tomto světě déle než my. Ale bacha. Znám jeho nejlepší kamarádku či přítelkyni. Myslím, že ji znáš. Jmenuje se Karma. S jsem s ji opravdu ve skvělém vztahu. Takže bacha na mě mladíku." Přešla jsem k němu a šťouchla jsem ho do hrudníku. Poté jsem zvedla pohled a mrkla na něj.

Sponsored content

Re: Abby Abernathy ~ Andrew Brouwer: Les- UKONČENO

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Mon Aug 20, 2018 10:01 pm