Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Abby Abernathy & Sebastian Clark: Les

Share
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 209

Abby Abernathy & Sebastian Clark: Les

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 18, 2017 9:52 pm

First topic message reminder :

Les

Trish byla v "našem" bytě a já se snažil najít něco, co bych mohl zabít a naplnit jí tím lahvičku. Nechtěl jsem jí příliš učit na lidskou krev, ale věděl jsem, že dříve nebo později bych s tím raději začít měl. Teď jsem ale hledal jenom zvěř. Srnky, zajíce, větší ptáky. Cokoli.
Mezi stromy jsem zahlédl nejspíše divoké prase o kterém jsem pochyboval, že by s odběrem krve souhlasil a tak jsem musel nadále hledat. Srnka se mi zdála jako nejlepší volba.
Nohy mi zapadaly do sněhu a ten mě při svém křupání které mě dost prozrazovalo mimo to i dost zpomaloval.
A pak jsem konečně ucítil srnu. Byly asi tři. Bez delšího rozmýšlení jsem stočil směr na ně a trochu přidal do kroku, přitom jsem se snažil nejít zase tak pomalu. Na sobě jsem měl stále to triko do červené barvy a na tom přehozen onen gothický kabátek, který opravdu připomínal mozkomora. Kapuci jsem měl na hlavě a kabát byl rozeplý. Jinak jsem měl tenisky, které bych měl nahradit za nějakou obuv která by při nejmenším držela pohromadě a tmavé rifle.
Opřel jsem se dlaněmi o strom a sledoval malé stádečko srneK. Nechtěl jsem zabíjet, dneska ne. Tudíž jsem se nezaměřil na nejslabší článek, protože jsem opravdu nechtěl zapříčinit jeho smrt. Místo koloucha jsem se zaměřil na třetí srnku, od které se mládě tak nějak distancovalo a po malém okamžiku přemýšlení vyběhl. Ovšem, že si mě okamžitě všimly a daly se do běhu. Ale netrvalo to dlouho a moji vyhlídlou srnu jsem tlačil pod sebe aby se přestala cukat. Dostal jsem pár ošklivých kopanců do krku, břicha a pár do žeber. Trvalo nějakou chvíli než jsem pod sebou zvíře zkrotil a to nemělo více šancí kopat.
"Tak..neboj...jenom tě to štípne a víc ti neublížím.." Zašeptal jsem k ní a jemně jí pohladil po šíji, jakoby jí to mohlo nějak uklidnit. Sehnul jsem se k ní a zakousl se jí do krku, přičemž jsem cítil jak se začala trhat. Sám jsem se napil jenom trochu a poté přiložil lahvičku a opět se začal věnovat tomu, aby mě zvíře nevyhodilo stranou. S tím, že jsem používal jenom tři ruce se to pořád dalo nějako zařídit.
Červený pramínek si hledal cestu mezi chlupy dál a já se jenom mohl pokoušet o to, abych krví nemrhal. Nešlo mi to.
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 56

Re: Abby Abernathy & Sebastian Clark: Les

Příspěvek pro Trish Callwey za Tue May 09, 2017 10:40 pm

Úkryt Seba a Trish

Vešli jsme společně všichni 3 -raději bych byla, kdyby pouze dva- do toho našeho sexy bytu. To prostě moc chceš. Konkrétně jsme tedy vešli do ložnice, kde se Seb posadil na postel a ta Abby se uvelebila na nějaké pohovce, gauči, či co to bylo.
Posléze mi Sebastian poděkoval za to praní. Jen jsem se na něho usmála, ač neměl vůbec proč děkovat. V podstatě jsem mu to dlužila, ale já mu budu snad dlužit celý svůj -doufejme- dlouhý život.
Co mě ale následně zajímalo, bylo to, co řekl Sebík následně. Úmluva? Oni mezi sebou nějakou měli, jo? Tak na to si tedy ráda počkám. Problesklo mi hlavou, přičemž jsem se opřela o stěnu, opřela jsem si i hlavu a chvíli koukala do stropu, než jsem oči otevřela a po pár sekundách si pohledem znovu přeměřila oba dva.
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue May 09, 2017 10:55 pm

Trish a Sebův ukryt
Seb na mě promluvil. Byla jsem ještě trošku vystrašená a ještě když se na mě ta Trish dívala. Úmluva? Jo jasně tohle. Zvedla jsem tedy hlavu a kývla jsem hlavou. Seskočila jsem z gauče a vyběhla jsem z pokoje. Pokud to mělo být teď, tak ale ne s její přítomností. Poprvé bych někomu dávala krev. Dobrovolně. Aspoň částečně. Když jsem vyběhla z pokoje, tak jsem se proměnila a doběhla jsem do místnosti, kde byla nejspíše koupelna. No. Viděla jsem tu sprchový kout a umyvadlo. Takže asi to byla koupelna. Polkla jsem a cítila jsem jak se mi zrychlil tep a tlukot srdce. Tohle bylo špatné. Hodně špatné. Tohle byla jak schovávaná. Došla jsem k úplnému konci koupelny a narazila jsem do zdi. ,,Ale nechci aby se to dozvěděla ta tvá kamarádka." Zašeptám. Cítila jsem ho. Byl poblíž.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu May 11, 2017 3:43 pm

Trishin a Sebův úkryt

Poté co jsem se optal na naši úmluvu se Abby jednoduše vytratila. Nezdála se mi jako někdo kdo by nedodržoval úmluvy, proto jsem ji nechal jít napřed, aniž bych se nějak bál, že mi právě utekla večeře. Ačkoli jsem byl ještě před chvílí plný, její provokování na náměstí jakoby mě donutilo začít rychleji trávit. Zvedl jsem se a podíval se na Trish, která mě zvědavě sledovala. Došel jsem k ní, jemně ji políbil na čelo a usmál se. "Budeme za chvíli tady." Řekl jsem jí a poté se otočil k odchodu. Prvně pomalu a poté trochu svižnějším tempem po jejím pachu do patra.
Když jsem vešel do pokoje, slyšel jsem jak na mě mluví. Cítil jsem z ní strach a nervozitu. Pomalým krokem jsem k ní došel a jen ji pozoroval. "Nemusíš se bát, nebude to tolik bolet." Řekl jsem jí klidně a poklekl před ní, abych se dostal přibližně do její výšky. "Pokud vyloženě nechceš, nebudu tě do toho nutit." Řekl jsem jí ještě, čekaje co odpoví.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu May 11, 2017 8:04 pm

Úkryt Trish a Seba
Přešel ke mě a klekl si. Trošku mě to zarazilo, ale byla pravda, že jsem byla malá. Což ně dost štvalo. Ale co už.
,,Slíbila jsem to. A hlavně, představ si to. Zakosnout se do té měkké sametové kůži. Pít krev a vidět jak pramínek krve stéká po bílé kůži na zem." Ano byla jsem provokatérka. A pak jsem toho litovala. Ale vždycky jsem se chtěla nechat kousnout upírem a zkusit vědět jaký to je pocit. ,,A přeci jen se říká, že liškodlačí krev je dobrá, no ne?" Pousměji se a natáhnu k němu ruku a pohladím ho po tváři. Poté přejedu prsty po jeho rtech a zrudnu. Ruku stáhnu a skloním hlavu. ,,Prostě to udělej. Chci být tvá schránka na krev, kdyby jsi měl hlad." Zašeptám.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Thu May 11, 2017 11:00 pm

Úkryt Seba a Trish

Na tu jejich úmluvu. Počkat... úmluva. To je jako ta úmluva k ďáblu, co? Není Seb třeba ďábel? Netají mi něco? I když... to je asi pitomost, takže to bude asi něco jiného. No, to je jedno.
Tak jako tak, ta liška z místnosti vyběhla pryč. Nějaký tajnůstky tady. Problesklo mi hlavou. Na dvě sekundy jsem se nad tím jen tak uchechtla. Na dvě sekundy proto, protože se ke mně rozešel Seb, který mi věnoval polibek na čelo a řekl, že tady za chvíli budou. Lehce mi ucukly koutky směrem vzhůru. "Ale žádné nekalosti." Mrkla jsem na něho, když už odcházel.
Později, když byli oba pryč jsem se odpíchla ode zdi a přešla k posteli, kde jsem si na kousek sedla, vyndala jsem si z kapsy tu normální dřevěnou lahvičku, ve které jsem měla od Seba přinesenou krev. Chvíli jsem se na to jen tak koukala, pak si povzdechla a napila se tak, že jsem si tam ještě polovinu nechala, zbytek jsem si opět schovala do své kapsy a dala si ruce do klína, přičemž jsem jen tak přemýšlela a v podstatě čekala i na to, než se ti dva vrátí.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri May 12, 2017 5:43 am

Úkryt Seba a Trish

"To bych si nedovolil." Přesvědčoval jsem Trish s takovým vyloženě 'vykřeněným' úsměvem. Poté jsem šel za Abby, zajímalo mě proč nechce abych si její krev bral před Trish..možná se bála, že by se jí Trish zakousla do krku z druhé strany, che? Mno, to je jedno, měla své důvody a já to respektoval.
Došel jsem za ní, chvíli jsme mluvili než mě opět začala provokovat. Chvíli jsem ji pozoroval s tázavým pohledem, než jsem se k ní tedy sklonil. Odhrnul jsem jí vlasy z ramene a opřel se rukou o stěnu za mnou. Měla v sobě méně krve neż normální lidi. Musel jsem pít o hodně méně než u nich. Rozhodl jsem se pro pouhých pár loků, než jsem jí tedy ústa přiložil na krk. Špičáky byly už chvíli venku a připravené na kousnutí. Pomalu jsem ji chytil v pase a podepřel, kdyby chtěla při krmení mě padat na zem. Poté už jsem jednoduše projel zuby skrze její kůži a pil. Krev chutnala jinak než u normálního člověka. Byla sladká, jemná. Výborná. Jakmile jsem ucítil v ústech její chuť, mohla slyšet pár hlasitých nádechů. Jeden lok, dva, tři..u čtvrtého jsem váhal a nakonec jsem ji musel se zaúpěním nechat být. Moc dobře jsem si uvědomoval, že už taková ztráta krve jí může při jejím vzrůstu ublížit. Odtáhl jsem se. V puse stále náznak její chuti. Olízl jswm si rty aby ani kapka nepřišla na zmar. Poté se na ni podíval a trochu nejistě se usmál.
"Jak se cítíš?" Optal jsem se jí.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri May 12, 2017 8:59 am

Úkryt Trish a Seba
Pomalu se ke mě sklonil. Čekala jsem. Když jsem ucítila jeho zuby na své kůži, tak jsem se vzhluboka nadechla a až když projely skrze kůži, tak jsem sebou trošku cukla a oči zavřela uplně. Cítila jsem jak se hluboce nadechl než začal pít. Bylo to bolestivé, ale přes to příjemné.
Cítila jsem jak začínám slábnout. Ale musela jsem být silná.
Když se odtáhl tak jsem se na něj podívala. Pokývla jsem hlavou na jeho otázku a udělala jsem krok ke dveřím, ale na to jsem se zastavila a vzhluboka se nadechla. Možná mi bylo trošku špatně. Ale ta jeho upírka nesmí vědět, že pil mou krev. Vzhluboka jsem se nadechla a otočila jsem se k němu. Došla jsem k němu a chytla ho za látku jeho trička a stáhla jsem si ho k sobě dolů než jsem mu ze rtu slízla zbytek mé krve. Když jsem se odtáhla, tak trošku jsem se omluvně usmála. I když neříkám, že jeho rty nebyly měkké a příjemné.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri May 12, 2017 7:25 pm

Úkryt Seba a Trish

Poslouchal jsem jak se nadechla i to jak byla poměrně dost napjatá. Nejspíše ji to dost bolelo..mno co, souhlasila s tím a já byl co nejjemnější.
Když jsem se od ní zvedl, zvedla se také. Na moji otázku jenom kývla a vypadala dost malátně. Povzdechl jsem si a přešel k ní, abych ji zvedl do náručí. Bohužel než jsem k ní stihl dojít, přiběhla ona ke mě. To co udělala poté mě nemálo překvapilo. Chvíli jsem ji překvapeně pozoroval než jsem se uculil, chytil ji pod koleny, podepřel v zádech a svým způsobem jí podtrhl nohy abych ji vzal do náruče. Pomalu jsem šel směrem zpět do našeho pokoje. "Nebraň se. Měla bys teď ležet tak si nehraj na hrdinu." Řekl jsem jí vážným hlasem ještě a jemně si ji v náručí pohodil, aby se mi lépe držela.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri May 12, 2017 9:28 pm

Úkryt Seba a Trish

Sledovala jsem jsem Sebastiana a když mě vzal do náruče jen jsem se pousmála a v náruči jsem se mu proměnila. Ocasem jsem mávala ze strany na stranu a přemýšlela jsem nad tím jestli si něčeho ta upírka všimne nebo ne.
Cítila jsem jak mi zběsile tepalo srdce a tak jsem si čumák schovala do Sebova trička a zavřela jsem oči a tiše jsem vrčela. Když jsme vešli zpátky do pokoje, tak jsem seskočila z jeho objetí a dopadla na sedačku na čumák. Pomalu jsem se zvedla a zavrtěla jsem hlavou a povzdychla jsem si. Stočila jsem se do klubíčka a vražedným pohledem jsem sledovala Trish. Pokud se ke mě přiblíží na cm tak ji kousnu. Poté jsem se podívala na Sebastiana a doufala jsem že ten letmý polibek zatají a nic ji neřekne, jinak svému kožichu asi můžu říct sbohem.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Sat May 20, 2017 7:55 pm

Úkryt Seba a Trish

Zamyšleně jsem seděla na posteli a přemítala. Nemohla jsem přesně určit, nad čím jsem přemýšlela momentálně, protože jsem v poslední době neměla své myšlenky úplně utříbené a proto mi přeskakovala jedna k druhé úplně libovolně...
Přestala jsem přemýšlet až když se ti dva vraceli. Nebudu vám nic nalhávat, zajímalo mne, co dělali, ale ta liška měla asi nějaký důvod, proč to přede mnou tajit, takže se asi budu muset smířit s tím, že se to nedozvím. No, ale pokračujme. Seb ji jaksi přinesl v náručí, ona ale hned seskočila a opět se dostala na tu pohovku. Poté jsem si všimla ještě i jejího vražedného pohledu, kterým mě vcelku probodávala. Donutilo mě to k lehčímu úsměvu, přičemž jsem svůj pohled stočila na Seba. Absolutně jsem nevěděla, co říkat, tak jsem jen mlčela a v hlavě si myslela své.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun May 21, 2017 9:44 am

Úkryt Seba a Trish

Došel jsem s Abby do pokoje, přičemž se mi hrdinka rozhodla skočit bungee bez lana přímo na podlahu a běžela si lehnout. Na to, kolik krve jsem jí vzal byla celkem čilá. Podrbal jsem se za krkem a sledoval ji. Na krku bílého zvířete bylo jasně vidět červené místo, odkud stále skapávala krev. Moc dobře jsem viděl, jak se vražedně podívala na Trish. Bavilo mě sledovat, jak je z ní nesvá a jak se ani jedna té druhé nelíbí. Ani jedna nevypadala, že by snad něco chtěla říct. Já sám jsem taky netušil co jim říkat, takže jsem prostě jen došel k posteli za gaučem, rozvalil se na ni a nohy si hodil o opěradlo gauče, které jsem měl před sebou. Ruce jsem si složil pod hlavou a zadíval se na strop. Na jazyku se mi stále rozlévala chuť její krve, nemohl jsem být spokojenější.
Pohledem jsem přejel na Trish, která stále stála a usmál jsem se na ní, přičemž jsem jí posunkem - hozením hlavy - ukázal, že na posteli je pořád volné místo a že si může přece sednout.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:50 pm