Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Abby Abernathy & Sebastian Clark: Les

Share
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 241

Abby Abernathy & Sebastian Clark: Les

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 18, 2017 9:52 pm

First topic message reminder :

Les

Trish byla v "našem" bytě a já se snažil najít něco, co bych mohl zabít a naplnit jí tím lahvičku. Nechtěl jsem jí příliš učit na lidskou krev, ale věděl jsem, že dříve nebo později bych s tím raději začít měl. Teď jsem ale hledal jenom zvěř. Srnky, zajíce, větší ptáky. Cokoli.
Mezi stromy jsem zahlédl nejspíše divoké prase o kterém jsem pochyboval, že by s odběrem krve souhlasil a tak jsem musel nadále hledat. Srnka se mi zdála jako nejlepší volba.
Nohy mi zapadaly do sněhu a ten mě při svém křupání které mě dost prozrazovalo mimo to i dost zpomaloval.
A pak jsem konečně ucítil srnu. Byly asi tři. Bez delšího rozmýšlení jsem stočil směr na ně a trochu přidal do kroku, přitom jsem se snažil nejít zase tak pomalu. Na sobě jsem měl stále to triko do červené barvy a na tom přehozen onen gothický kabátek, který opravdu připomínal mozkomora. Kapuci jsem měl na hlavě a kabát byl rozeplý. Jinak jsem měl tenisky, které bych měl nahradit za nějakou obuv která by při nejmenším držela pohromadě a tmavé rifle.
Opřel jsem se dlaněmi o strom a sledoval malé stádečko srneK. Nechtěl jsem zabíjet, dneska ne. Tudíž jsem se nezaměřil na nejslabší článek, protože jsem opravdu nechtěl zapříčinit jeho smrt. Místo koloucha jsem se zaměřil na třetí srnku, od které se mládě tak nějak distancovalo a po malém okamžiku přemýšlení vyběhl. Ovšem, že si mě okamžitě všimly a daly se do běhu. Ale netrvalo to dlouho a moji vyhlídlou srnu jsem tlačil pod sebe aby se přestala cukat. Dostal jsem pár ošklivých kopanců do krku, břicha a pár do žeber. Trvalo nějakou chvíli než jsem pod sebou zvíře zkrotil a to nemělo více šancí kopat.
"Tak..neboj...jenom tě to štípne a víc ti neublížím.." Zašeptal jsem k ní a jemně jí pohladil po šíji, jakoby jí to mohlo nějak uklidnit. Sehnul jsem se k ní a zakousl se jí do krku, přičemž jsem cítil jak se začala trhat. Sám jsem se napil jenom trochu a poté přiložil lahvičku a opět se začal věnovat tomu, aby mě zvíře nevyhodilo stranou. S tím, že jsem používal jenom tři ruce se to pořád dalo nějako zařídit.
Červený pramínek si hledal cestu mezi chlupy dál a já se jenom mohl pokoušet o to, abych krví nemrhal. Nešlo mi to.
Sebastian Clark
Admin

Re: Abby Abernathy & Sebastian Clark: Les

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jan 24, 2017 11:13 am

Altánek

Všiml jsem si číšníkova pohledu na mé odhalené ruce. Jo, měl bych si sehnat alespoň mikinu pod ten kabát ještě.
"Nevím jak ty, ale já o žádném upírovi který by se už jako upír narodil nevím." Řekl jsem směrem k ní, mezitím co jsem pohledem zkoumal křiklavou dekoraci na středu stolu. Nejspíše to mělo představovat něco jako kytici. Ale vypadalo to jako pestrobarevné křoví.
Poté co se mi kytice dostatečně znechutila jsem odvrátil pohled opět na ni a mile se usmál. "Ze svojí zkušenosti mohu říct, že pokousání liškou je dost bolestivá záležitost." Řekl jsem s uchechtnutím a projel si vlasy rukou, přičemž jsem odhalil rudé oko. Mluvil jsem pravdu, když mě tehdy Martin pokousal, bolelo to slušně. Ale možná za to mohlo to místo, kam kousl.....au.
"Proč by ses vlastně chtěla nechat proměnit?" Neviděl jsem důvod, proč by to mělo být lepší. Možná by se jí víc líbilo, kdyby znala i jaké je to být člověk a jaký je v tom rozdíl.
Omlouvala se mi za to, že mě obírá a já nad tím mávl rukou. Co se dá dělat, pozval jsem ji přece. Poté mi řekla, že příště můžu obírat já ji..chm, ona mě někam zve? Uchechtl jsem se a opřel se o lavičku zády. Tady v altánku bylo tepleji než venku, i tak se to dalo. "Víš o tom, že mě bys musela pozvat na nějaké jiné jídlo." Odpověděl jsem jí a pohledem sjel její krk, když polykala sousto. Sám jsem z toho dostal hlad, ačkoli jsem před chvílí pil ze srny.
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Jan 24, 2017 11:38 am

Koukla jsem se na něj. ,,Popravdě..přijde mi to že to je oproti jiným nefér. Narodila jsem se jako čistokrevná. Nezažila jsem si to co jako ostatní lidé." Zašeptám a sním poslední zbytek stejku na čež si hřbetem ruky otřu bradu, kde mi stékala krev z onoho masa.
,,Jistě. Můžeme jít spolu lovit..tedy..neříkám, že jsem tak suprový lovec, ale stále se učím."Zasměji se a podívám se na jeho rudé oko.
,,Velice zakímavá barva zornice." Usměju se a dám si vlasy na pravou stranu ramene.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jan 24, 2017 11:49 am

Altánek

Uchechtl jsem se. "To ti může být jedno, jak si to zažili ostatní, ne? Každý si zažije jiné útrapy." Řekl jsem jí. Já osobně jsem v tom, že je někdo čistokrevný vlkodlak nebo proměněný vlkodlak neviděl rozdíl a ani problém. Ale co já vím jak se na to koukali jiní liškodlaci.
"Myslím, že jsi mě nepochopila přesně tak jak jsem to myslel." Odpověděl jsem jí a opět se opřel o stůl lokty a pozoroval ji. Řekla mi, že mám zajímavou barvu oka a já se uculil. "Děkuju." Zazubil jsem se.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Tue Jan 24, 2017 10:50 pm

Altánek

Podívala jsem se s překvapeným výrazem na něj a polkla jsem. Vlasy jsem si rozdělila na půl a dala si je z obou stran ramen.
,,Myslím, že moje krev by ti nechutnala." Řeknu ma svou ochranu a sjedu pohledem úplně někam jinam než se koukal on. Na mě.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 25, 2017 6:44 am

Altánek

Musel jsem se nad její reakcí uculit. Neublížil bych jí, stejně jako u srny bych si vzal dva loky a hleděl na to aby to bylo místo, ze kterého nevykrvácí.
"Věř mi, že chutnala, lišku už jsem pil. Jen je fakt, že ta mi kousanec oplatila." Zasmál jsem se k ní. Už podruhé jsem si za dnešek vzpomněl na Martina, bože.
Už měla dojedeno. "Nebudu tě nutit, když s tím nesouhlasíš, neboj se." Mrkl jsem na ní přátelsky a podíval se po číšníkovi. "Chceš ještě něco?" Optal jsem se jí zdvořile, s pohledem upřeným na ní.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Jan 25, 2017 8:31 am

Altánek

Zavrtěla jsem hlavou.
,,Jsem plná, ale děkuju." Podívám se do jeho očí a povzdychnu si.
Ale co ty? Nemáš hlad?" Předklonila jsem se a založila jsem si rukama bradu a zadívala se na něj.
Chuť na tu červenou teplou tekutinu. Která stéká po krku oné osobě do které se s chutí zakousneš. Piješ její krev do té doby než se nezasytíš." Usměju se a odtáhnu se od něj.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 25, 2017 9:58 am

Altánek

Byla plná. Budiž. Je fakt, že do tak malého tvora by se asi nic víc nevešlo.
Pak se opřela o stůl, podepřela si hlavu a začala mluvit. Při jejích slovech jsem už chuť dostal doopravdy. Přimhouřil jsem oči a o malinký kousíček naklonil hlavu. Zaujatě jsem ji poslouchal. A když domluvila, pohledem jsem jí stále míři do očí. Přišlo mi, jako bych byl pes a ona přede mnou mávala kotletou. Dost možná se mi roztáhly zorničky.
Úplně jsem smetl ze stolu to, že před chvíli mi říkala jak by mi nechutnala.
Odtáhla se. "Mě se nevyplatí provokovat." Řekl jsem jí trochu bezbarvým tónem a pak se odstrčil od stolu. A zamrkal, jako bych se probral z jakéhosi transu. Pak se usmál a ohlédl se po číšníkovi, který k mám šel. Vytáhl jsem peníze a zaplatil, pak se zvedl.
"Tak pojď." Uculil jsem se k ní a zvedl se od stolu.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Jan 25, 2017 10:09 am

Altánek

Překvapivě jsem sledovala jak platí ale jen tak pro sebe jsem se usmála a také se postavila. Byla mi trošku zima. Koukla jsem po něm a rozešla jsem se za ním mezitím co jsem si zvedla kabát a sešla těch pár krůčků.
,,Kam teď půjdeme? Budeš se mě snažit zatáhnout někam do uličky a tam mě kousnout?" Zazubím se.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 25, 2017 11:37 am

Altánek

Odcházeli jsme pomalu pryč a já v duchu přemýšlel jestli ji mám, či nemám kousnout. Jenže její provokování mě přesvědčovalo o tom, že se stejně budu moct najíst jenom s jejím křikem vedle ucha.
Třeba jo. Odpověděl jsem jí a střelil po ní okem. Capala za mnou v mém kabátku a vypadala celkem roztomile.
"Tak co? Chceš do uličky nebo ke mě do bytu?" Zeptal jsem se jí s hravým úsměvem.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Jan 25, 2017 11:43 am

Altánek

Zamyslela jsem se. ,,Popravdě..je tu docela zima ale tak jde o to jaká je tvá potřeba uhasit žízeň." Uculila jsem se a propadla jsem se do jedné z břečky, takže jsem zakopýtla, ale nakonec jsem se chytla stěny domu co tu byla. Oddychla jsem se a narovnala se mezitím co jsem si upravila kabát.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 25, 2017 3:41 pm

Altánek -> Uličky města -> Stará část města

Měla pravdu, bylo chladno. A ona měla můj kabát. Navíc u mě a Trish by to bylo lepší, alespoň jí rovnou navedu k té části, kde by se mohla schovávat a kde by se mohla v případě největší potřeby ukázat. Já jí s klidem pomohu.
"Pojď, alespoň ti ukážu kam se stavit a kde hledat útočiště, kdyby jsi opravdu nevěděla kde složit hlavu." S těmito slovy jsem k ní natáhl ruku a poté ji zlehka položil na její ramena. Pokud chtěla, mohla moji ruku dost snadno setřást. Ale já byl prostě tak nějak zvyklý svoji společnici chytat kolem ramen. Ale pokud u mě byla Trish tak měla přednost.
Pomalu jsme se dostali do oněch uliček a já jimi pomalu bloudil. Mezitím mě chuť opouštěla, ale stejně si nejspíše kousnu, pokud bude možnost.
Zanedlouho už jsem viděl onu starou část města..
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 56

Příspěvek pro Trish Callwey za Wed Jan 25, 2017 9:54 pm

Opuštěná budova
Tak nějak jsme se Sebem v téhle budově byli celkem dlouho. Už se mezi nám. něco málo odehrálo, ale co on cítil ke mně? To jsem zatím mohla pouze hádat. Žádnou lásku jsme si nikdy nevyznali. Co když ke mně ale necítil nic? Co když jsem byla jenom nějaká rádoby náhražka? Ale ne Trish, nad tímhle raději nepřemýšlej.
Zavrtěla jsem nakonec hlavou a opravdu jsem s tím raději přestala.
Hm, pojďme se raději podívat na to, co se děje teď. Tak před nějakým kratším časovým úsekem mi Sebík řekl, že mi jde naplnit tu lahvičku. Takže já jsem si teď prohlížela tady tuhle budovu opravdu do detailu, než mě to přestalo bavit - moc dlouho jsem u toho nevydržela - a sedla jsem si zase zpátky na postel, jenže v tu ránu jsem ucítila známý, dobře známý pach, který se však prolínal s jiným, cizím. Ten cizí pach mě ale vůbec nezajimal. Koukla jsem se z okna, kde jsem Sebíka viděla. Viděla jsem ještě nejakou holku, ale ta mě ani teď nezajímala. Po tom, co jsem to viděla, jsem seběhla schody, ale před hlavními dveřmi jsem se zastavila a zarazila. [i]Držel jí okolo ramen? Našel si novou? Lepší? Ehm... vždyť nejsme spolu, neměla bych mu mít za zlé, že si nekoho našel. Ale počkat Trish, tebe držel za pas! No, jasný, to bylo jenom kvůli tomu, aby mě líp uhlídal. Ach jo, nevim. Nemám se raději vrátit a dělat, že spím? Trishino! Chceš Seba? Tak si ho nenech ukrást a snaž se o něj, i když jde s nějakou holkou!* Fajn, zůstávám. A ano, tohle se odehrávalo v mé hlavě.
Takže, otevřela jsem dveře, opřela se o futra, založila si ruce na prsou a sledovala jsem je. Uvidíme, jaká bude reakce. No, ono mi taky dost možná přepne a do Sebovo společnice se zakousnu. Mňam, mňam, mňam... ne Trish.. Drž se.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Jan 25, 2017 10:14 pm

Altánek -> Uličky města -> Stará část města

Více jsem k němu došla a objala jsem ho kolem pasu. Bylo mi u něj opravdu teplo a velice by to přišlo příjemné. Když jsme se objevili u starých domů tak jsem se koukla na něj a chvilku ho jen pozorovala. Pak jsem se znova podívala na domy a přiložila jsem si ruku k srdci.
,,Co máš semnou všchno v plánu?" Založím si ruce v bok a proměním se takže zůstanu pod kabátem. Vylezu z něj a oklepu se. Poté se podívám na něj tak že musím zvednout hlavu nahoru abych na něj viděla.
Pak jsem ale ucítila nějaký zvláštní smíchaný pach člověka a..upír? Sklonila jsem hlavu a rozhlédla jsem se kolem sebe a uviděla jsem nějakou holčinu. Dala jsem hlsvu na stranu a zase jsem se proměnila, takže jsem si hodila kabát přes ruku. Naklonila jsem hlsvu do strany a pozorovala jsem ji. Pak jsem se koukla na Seba a do jeho kapsy, kde byla ona lahvička, o které mluvil. Jo takhle to tedy je. Takže on ji proměnil a udělal z ni upíra a teď se o ni stará. Moment! To ale znamená, že ta holka se asi neumí kontrolovat a mohla by mě kousnout a možná i zabít! Došla jsem k Sebovi a schovala jsem se za ním mezitím co jsem dívku pozorovala ledovými oči jako kdybych ji snad mohla přimrazit na místě aby mi nemohla ublížit.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed Jan 25, 2017 10:29 pm

Úkryt Seba a Trish

Pod mojí rukou se proměnila a chvíli nechala můj kabát na zem. To jsem neviděl příliš rád, byl přeci jenom úplně nový. Ale neřekl jsem ani půl slova.
Byli jsme už u domu, kde byla Trish a už byla celkem cítit kolem. Bože, zní to jako kdyby snad zapáchala..snad by si to tak nepřebrala. Nevadí.
Když jsme se dostali k hlavnímu vchodu, už jsem ji viděl. Abby se mezitím opět proměnila a kabát si hodila přes ruku, alespoň tak.
Já se k ní sklonil, sáhl rychle do kabátu a spokojeně došel až k Trish, které jsem předal plnou lahvičku. "Doufám, že tě to zasytí." Usmál jsem se na ni a pohladil ji po tváři. "A omlouvám se, že jsem se o tolik zdržel, zakecali jsme se." Přiznal jsem trochu zahanbeně a pak se na ni usmál. Musel jsem působit jako pod pantoflí. Po té si ji pevně chytil kolem ramen abych ji v případě že vyjede zbrzdil, než Abby ublíží.
"Abby, tohle je Trish. Trish, to je Abby." Zazubil jsem se a koukl na ně na obě. Zajímalo mě co na sebe budou říkat. Nedivil bych se, kdyby se Abby Trish trochu bála. "Abby u nás možná někdy přespí, chtěl jsem jí jenom ukázat, kde se dá schovat, když není kde složit hlavu." Řekl jsem Trish a když jsem zhodnotil, že se nejspíše dobře drží tak pomalu stisk povolil a ustoupil os ní.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Thu Jan 26, 2017 8:15 pm

Opuštěná budova[b]

Sledovala jsem je, ruce zůstaly založené. Všimli si mě celkem rychle a čeho jsme si zase všimla já, tak toho, že ta holka se mě snad bála? Né, to snad né. Trishinka, vždyť jsem takový miláček... a ona se mě bojí, hh. Klidně na ní zaútočím, když si to myslí, jí to splním, ne? Néé, udržím se. Neměla bych si s tím takhle hrát, jinak mi fakt rupne v bedně a... neskončí to dobře.
Tak či tak Sebík se ke mně rozešel, v ruce držel tu naplněnou lahvičku, kterou mi podal, vzala jsem si jí. [b]"Děkuju,"
hlesla jsem tiše akdyž mě pohladil, naklonila jsem trochu hlavu za tou rukou, co mě pohladil. Kdybych byla kotě, už bych tu vrněla. "Jestli jste jenom kecali, tak v pohodě." Prohodila jsem možná trochu dvojsmyslně, ale mrkla jsem na něho. Posléze si mě chytl kolem ramen. Mírně jsem se zatřepala, kdyby se mi třeba jeho ruku podařilo setřást na bok, hh.
A nakonec nás Své představil. Ona byla Abby. Hm. "Moc mě těší, Abby. Ale nemusíš se mě tak bát." Řekla jsem mile, ale úplně jsem to tak nemyslela. Ale to oni vědět nemuseli, že? No, ono když mi tu nezačne něco zkoušet na Sebíka, tak by nemusela přijít ke kousanci. No, alespoň tedy ode mě. Jasně, to jsem moc ráda. Už se těším, až se víc poznáme." Usmála jsem se na ni. I když to jsem nemyslela vážně už vůbec. Mno, a co se týče Seba, už mě pouštěl... a když o tom tak přemýšlím, co je ona za druh?
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 26, 2017 11:33 pm

Opuštěná budova[b]

Sledovala jsem Seba jak si vzal lahvičku a odnesl ji Trish jak mi ji představil. Obyčejné jméno, ale přes to takové tajemné. Její pohled se mi nelíbil a to že řekla že ji moc těší že mě poznává, tak o to více jsem se přikrčila a udělala pár kroků do zadu. Přišla mi nebezpečná. A to dost. Proč si sakra přijdu jako ohrožený druh zvířete?! Zvedla jsem hlavu a koukla jsem se na Seba a pak na ni a pak si přes ramena hodila kabát a na hlavu jsem si vzala kapucu. Tak..o malé procento lepší. Pousměji se pro sebe a dám hlsvu na stranu.
[b],,Taky mě těší."
Řeknu lehkým hlasem a podívala jsem se ji do očí. Neuhnula jsem pohledem. Možná mám dalšího človíčka na provokace. Protože co jsem si všimla je dost na něm závislá. Poušklíbla jsem se. Kabát jsem ze sebe sundala a položila ho na jeden malý pařízek a proměnila jsem se. Doběhla jsem k Sebovi a otřela jsem se mu o nohy na čež jsem se zvedla na zadní a předními tlapy se opřela o jeho stehna. Dala jsem hlavu na stranu a zatřepala jsem ušima.
A teď je pouze na něj jestli to pochopí a vezme mě do náruče nebo ne a bude mě radši ignorovat.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jan 28, 2017 4:46 pm

Opuštěná budova

Sledoval jsem je a v duchu se uculoval. Abby se Trish nejspíše trochu bála a Trish se snažila chovat mile, ačkoli se mi zdálo, že se jí to nelíbí. Prý, jestli jsme jenom kecali tak je to ok. Já se o téhle narážce zazubil a odolal provokativní narážce. Koukl jsem se na prcka - odkráčela o kus vzad a odložila můj kabát a já se po něm koukl, nerad bych o něj přišel, tudíž jsem se po jejím umazleném kousku jenom usmál a sám si šel pro kabát, pak vešel do bytu a kabát uklidil na věšák vedle Trishiny bundy.
Nakoukl jsem na ně a když jsem si uvědomil, že obě stojí v chodbě, vešel jsem za nimi, vzal Abby v liščí podobě do náručí a Trish chytil kolem pasu, přičemž mi ruka lehce zklouzávala podél její křivky dolů. Poté jsem položil Abby na zem, Trish pustil a optal se: "Trish, zkusila jsi vyprat trochu to triko s mikinou?" Stále jsem doufal, že onu mikinu se čtyřmi dírami, rudou od krve a stejně postižené šedé tričko budu moct někdy použít. A vzhledem k tomu, že jsem to dal do péče Trish jsem s tím počítal. Její skil v praní musel o hodně převyšovat ten můj. Dalo se to brát jako výměnný obchod - ona mi vypere a já jí donesu jídlo.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Sat Jan 28, 2017 11:04 pm

Opuštěná budova

Když jsem té Abby řekla, že mě těší a tak, tak se mi zdála o to více vyděšenější. Buď to byla dobrá herečka a nebo se mě fakt bála. První člověk, respektive nějaká jako bytost, co se mě bála. Většinou to bylo vždycky naopak. I když, já zas tolik lidí a bytostí neznala, ale nevadí, hh. Časem třeba poznám, uvidíme. Jak jsem mohla teď vědět, jak to bude třeba... za měsíc? Dva? No? To jsem vědět nemohla, ale přemýšlet jsem o tom snad mohla, ne? Noo, jo. Tak vidíš. Co to je za rozhovory? Nevím, jak to mám asi vědět? Taky nevím. Tak vidíš. Proč se opakuješ? Nee, Trish. To stačí.
Když ale promluvila, jen jsem se přívětivě usmála. Následně si ale Sebův kabát... počkat, ona ho měla půjčený, jo? Pff. Dobrý, nemůžu tak žárlit. Zkrátka ho ale položila na nějakej pařez. Jenže poté se přeměnila. Přeměnila se do lišky. Jo, výborně. Ještě jsem vlastně nepřemýšlela o tom, co je za druh. Ale věděla jsem, že nebyla jediná, kdo se do lišky měnil. Ještě to byl přece ten... Martin. Páne jo, toho jsem taky dlouhooo neviděla, naposledy, když jsem byla člověk. Takže vlastně ani neví, že jsem upír. Hm, zajímalo by mě, jestli se třeba ještě někdy potkáme. Celkem bych i chtěla, jenže jak na to zareaguje? To bude zajímavé.
Tak či tak, Abby přiběhla k Sebovi a otřela se mu o nohy, přičemž se postavila na zadní a předníma se opřela o něho. O co se jako snaží? Přeměřila jsem si jí pohledem a sledovala, co se bude dít dál. No, Seb se však rozešel pro ten svůj kabát, který si asi šel ještě pověsit na věšák, nebo co. Po chvilce se však vrátil, jí vzal do náručí a mě chytil kolem pasu. Zvířátka jsem lovila docela dlouho, myslím, že ani ona by nemusela být nějak těžká k chycení. Napadlo mě. Nešlo si pak ale nevšimnout, že mu ta ruka sklouzávala trošku pod pas. Nevadí, nevadí. Mně rozhodně ne. Nakonec mě tedy pustil a jí položil na zem. "Nevyprala jsem to, spíš jsem s tím procesem začala. Teď je to v nějaké větší nádobě, v teplé vodě s nějakým mýdlem, či co, mělo by to trochu odpučet, posléze to ještě přeperu, usuším a uvidíme, jak to dopadne." Odpověděla jsem s lehčím úsměvem, můj pohled se pak už ale bez úsměvu přesunul ještě na tu lišku.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 29, 2017 10:39 am

Opuštěná budova

Vypadalo to že mu můj čin nijak nevadil a pravděpodobně si mě snad ani nevšiml protože si šel pro svůj kabát, takže jsem mezitím dopadla na přední a sledovala ho pohledem jak vchází do..domu? No nevím jestli se tomu mohl říkat dům. Spíše to byla pouhá budova ve které žili. Pohledem jsem také zavadila o Trish nohy. Zvedla jsem hlavu a podívala se na ni ale než jsem stihla udělat cokoliv jiného tak jsem byla. Ve vzduchu a v Sebovi náruči. Ocas jsem měla spuštěný dolů a sledovala jeho ruku na jejím pase. Zatřepala jsem uši a pohled stočila k zemi zrovna když mě na ni pokládal.
Cítila jsem na sobě pohled. Trish mě pozorovala takovým tím love kým pohledem. Polkla jsem a radši jsem se rozeběhla dále do pokoje, kde jsem se usadila na gauči a stočila se do klubíčka.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 29, 2017 12:26 pm

Úkryt Seba a Trish

Nezdálo se mi, že by se nějako vzpírali tomu, že jsem je přesunul do bytu. Bytu..chach. Jo, byt to byl, ale takový malinký. Hned po příchodu před vámi byla tři metry dlouhá chodbička, první dveře nalevo vedly do kuchyňky. Když jste do nich vešli, po levé stěně se táhla kuchyňská linka. Napravo byl sklápěcí stoleček pro dva a v koutě stará lednice.
V druhých dveřích nalevo byla koupelnička. Po levé ruce po příchodu tam byla vana, nad kterou bylo odklápěcí umyvadlo, dále stěna, která oddělovala vanu od toalety. Naproti vaně visely ručníky a z vnitřní strany dveří bylo zrcadlo. Plus se dala přes vanu natáhnou šňůra na prádlo.
Dveře naproti vchodu do bytu vedly do ložnice, kde byla jenom veliká postel pro dva hned naproti dveřím a po jejíchž stranách byli dva noční stolky. Před postelí pak jednu celou stěnu zabírala veliká, prostorná skříň. Mno a nakonec tedy balkón za postelí. To bychom měli popsaný byteček.
Spolu s Trish jsem tam vešel a pak si sedl na postel, která byla slušně studená.
"Dobře, díky." Usmál jsem se na Trish a vyplácl se na postel úplně.
"Abby? Pamatuješ si ještě naši úmluvu?" Zeptal jsem se a koukl se po bílé lištičce.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:43 am