Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Abby Abernathy & Sebastian Clark: Les

Share
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 241

Abby Abernathy & Sebastian Clark: Les

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 18, 2017 9:52 pm

Les

Trish byla v "našem" bytě a já se snažil najít něco, co bych mohl zabít a naplnit jí tím lahvičku. Nechtěl jsem jí příliš učit na lidskou krev, ale věděl jsem, že dříve nebo později bych s tím raději začít měl. Teď jsem ale hledal jenom zvěř. Srnky, zajíce, větší ptáky. Cokoli.
Mezi stromy jsem zahlédl nejspíše divoké prase o kterém jsem pochyboval, že by s odběrem krve souhlasil a tak jsem musel nadále hledat. Srnka se mi zdála jako nejlepší volba.
Nohy mi zapadaly do sněhu a ten mě při svém křupání které mě dost prozrazovalo mimo to i dost zpomaloval.
A pak jsem konečně ucítil srnu. Byly asi tři. Bez delšího rozmýšlení jsem stočil směr na ně a trochu přidal do kroku, přitom jsem se snažil nejít zase tak pomalu. Na sobě jsem měl stále to triko do červené barvy a na tom přehozen onen gothický kabátek, který opravdu připomínal mozkomora. Kapuci jsem měl na hlavě a kabát byl rozeplý. Jinak jsem měl tenisky, které bych měl nahradit za nějakou obuv která by při nejmenším držela pohromadě a tmavé rifle.
Opřel jsem se dlaněmi o strom a sledoval malé stádečko srneK. Nechtěl jsem zabíjet, dneska ne. Tudíž jsem se nezaměřil na nejslabší článek, protože jsem opravdu nechtěl zapříčinit jeho smrt. Místo koloucha jsem se zaměřil na třetí srnku, od které se mládě tak nějak distancovalo a po malém okamžiku přemýšlení vyběhl. Ovšem, že si mě okamžitě všimly a daly se do běhu. Ale netrvalo to dlouho a moji vyhlídlou srnu jsem tlačil pod sebe aby se přestala cukat. Dostal jsem pár ošklivých kopanců do krku, břicha a pár do žeber. Trvalo nějakou chvíli než jsem pod sebou zvíře zkrotil a to nemělo více šancí kopat.
"Tak..neboj...jenom tě to štípne a víc ti neublížím.." Zašeptal jsem k ní a jemně jí pohladil po šíji, jakoby jí to mohlo nějak uklidnit. Sehnul jsem se k ní a zakousl se jí do krku, přičemž jsem cítil jak se začala trhat. Sám jsem se napil jenom trochu a poté přiložil lahvičku a opět se začal věnovat tomu, aby mě zvíře nevyhodilo stranou. S tím, že jsem používal jenom tři ruce se to pořád dalo nějako zařídit.
Červený pramínek si hledal cestu mezi chlupy dál a já se jenom mohl pokoušet o to, abych krví nemrhal. Nešlo mi to.
Abby Abernathy

Poèet pøíspìvkù : 887

Re: Abby Abernathy & Sebastian Clark: Les

Příspěvek pro Abby Abernathy za Wed Jan 18, 2017 10:43 pm

Jsem pocesní. A to také znamená že právě teď cestuji. Jako teď, kdy se prodírám sněhem pouze ve své liščí podobě. Ocas jsem courala ve sněhu a hlavu jsem měla skloněnou k zemi. V břiše mi zakručelo. Týden jsem nejedla takže jsem měla opravdu hlad. V dáli jsem zavětřila..srny? Rychle jsem se tam tím směrem rozeběhla a zastavila jsem se těsně za stromem, kde jsem zahlédla chlapce sklánějící se k srně. Upír? Co tady dělá upír? Udělala jsem pár kroků v před mezitím co jsem uši sklonila dolů a čumákem ryla ve sněhu. Obešla jsem ho obloukem a všimla jdem si krve ve sněhu okolo srny a chlapce. Posadila jsem se do ledového sněhu, ocas stočila k nohám a se zakloněnou hlavou jsem ho sledovala vážným pohledem. Mám se proměnit. Nemalém se proměnit? Toť otázka. Radši jsem zístwla ve své polární liščí podobě a koncem ocasu jsem houpala nahoru a dolů.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 18, 2017 10:54 pm

Les

Lahvička byla plná po okraj a já tedy mohl lahvičku zavřít. Na zvíře jsem se soucitně usmál, jemně ji pohladil po krku a sledoval jak z rány přestává téct krev. Nebyla to velké rána, snažil jsem se být opatrný. Jakmile se uklidní, začne se jí dělat strup a bude v pořádku.
"Vidíš..nebylo to tak hrozné.." Usmál jsem se a trochu zvíře přitlačil rukama dolů, abych se mohl odtáhnout aniž by mě nakopla. Nepovedlo se. Dostal jsem další kopačku do břicha a do žeber. Zvíře se potom poměrně rychle rozeběhlo pryč odtud a co nejrychleji směrem, kde zmizeli jeho dva společníci. Uchechtl jsem se a začal se zvedat. Byla zima, rád bych se vrátil k Trish.
V tu chvíli co jsem o tom ale uvažoval se do mě opřel ze zadu vítr a já si teprve teď všiml bílé lištičky za mnou. Popravdě, kdyby byla otečená zády a já ji necítil asi bych o ní nevěděl vůbec. Naklonil jsem hlavu na stranu a chvíli ji pozoroval. "V liščím je ti větší teplo?" Ovšem, že poznám pach liškodlaka. Vždyť mě jeden před nějakou dobou pokousal v určitých místech, ten pach se nedá zapomenout.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 6:32 am

les

Chvilku jsem upírka sledovala než se srna rozeběhla pryč a mě znova zakručelo v břiše. Povzdychla jsem si a zvedla jsem hlavu k upírkovi, který na mě promluvil. Asi bylo poznat že má lepší čich, ale co už. Byla jsem prozrazena. Jaká jiná liška by se přiblížila k člově-chci řct upírovi. Tak to by ryskovala život. Což také znamená, že ho riskují i já.
,,Dá se říct, že ano. Poměrně..často dá se to tak říct jsem v oné podobě. Cítím se bezpečněji." Prozradím své malé tajemství a zadívám se směrem kudy utekla srna. ,,Jsi asi první upir, kterého jsem si všimla, že by nepokračoval v jídle, které si chytí." Popošlápnu z nohy na nohu a houpu ocasem. Znova mi zakručelo v břiše a já byla ráda, že nemohl vidět to jak se červenám. Bohužel jsem už nedokázala kontrolovat vlastní tělo. A už vůbec ne když mám hlad. Zvedla jsem k němu oči a zadívala se mu do očí. Jak se asi za chováš..chlapče? Olíznu si tlamu a zavětřím několik zvěře okolo nás.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Jan 19, 2017 7:57 pm

Les

Došlo mi, že bych si měl začít dávat sakra pozor na to, jestli kolem mě někdo není. Přeci jenom, kdyby byla člověk a cvoklo by jí, že to musí všem říct, nebylo by to dobré. Chvíli jsem lištičku pozoroval a sledoval, jak se z ní před mýma očima stává člověk. Strčil jsem ruce do kapes a sklonil k ní hlavu. Poslouchal jsem ji a neubránil se uculení.
"Navíc v téhle zimě se to hodí, že?" Uchechtl jsem se a stáhl si kapuci více do obličeje, přičemž jsem jí sledoval. Občas bych také uvítal takový teploučký kožíšek, moje tenisky, které už v sobě měly díry které se hodily jenom na to, že jimi na suchých místech mohla odejít nějaká ta voda, mě zrovna nehřály. Ale kabát ten byl super. Zjistil jsem, že v teple chladí a v zimě hřeje. Není to super?
Řekla mi, že jsem nejspíše prví upír, který před ní svoji oběť nezabil. "Dneska nemám na zabíjení náladu." Osvětlil jsem jí to a přešlápl si. Pod ofinou černých vlasů svítilo červené oko a vypadalo to skoro jakoby to byla čočka k doplnění looku. To fakt ne. Ale je fakt, že s tím červeným trikem to vypadalo vcelku dobře a ladilo to.
Natáhl jsem k děvčeti ruku. "Sebastian Clark." Představil jsem se jí s mírným úsměvem, zatímco se moje levačka hřála v teple kabátu u hřející dřevěné lahvičky.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 8:49 pm

Pozorovala jsem ho vážným pohledem. Poté jsem si pouze oddychla a prohrábla jsem si vlasy. Na to jaké bylo počasí jsem tu dost nalehko. Tepláky a tričko plus k tomu tenisky. Jsem fakt cool no jasně. Protočím nad tím oči a kouknu se na jeho ruku. Natáhnu tu svou k němu a Pousměji se. ,,Těší mě. Jsem Abby Abernathy. Jak už můžeš asi vědět sám jsem čistokrevný liškodlak." Poušklíbnu se nad svým tajemstvím, které jsem mu právě teď řekla a užívala si ono teplo, které jsem cítila z jeho ruky. Byla teplejší než ta moje smrtelná teplota, kterou mám v zimě i v létě. I když jsem u krbu tak jsou nadále ledové..nedobře to přeháním. U krbu budou asi teplé nvm nikdy jsem u krbu neseděla. Zahnala jdem veškeré myšlenky pryč a stáhla ruku zpět ke svému boku. ,,A co tu děláš? Tak to sám..nebo snad sám nejsi?" Sjedu ho vážným pohledem a zastavím se u jeho levé ruky.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Jan 19, 2017 9:22 pm

Les

Byla celkem na lehko oblečená, což se mi moc nezamlouvalo. "Není ti zima?" Optal jsem se jí než jsem k ní natáhl ruku. Když jsem to udělal, představila se mi jako Abby Abernathy. Zajímavé jméno, takové roztomilé. Usmál jsem se na ni. "Těší mě." Odpověděl jsem jí a naklonil hlavu ke straně, jakoby ji tam snad něco táhlo.
Oproti mě, měla dost chladné ruce, ale přikládal jsem to tomu, že ona před chvíli máchala tlapky ve sněhu zatímco já jsem měl ruce v suchu. Nekomentoval jsem to tedy.
Rukou jsem si projel vlasy a opět se začal věnovat jí.
Zajímala se, co tu dělám tak sám. "Sháním krev pro svoji svěřenkyni. A ano, momentálně jsem tu byl sám." Odpověděl jsem jí a poplácal levou kapsu, ve které zašplouchala nádobka s krví. Poté jsem se jí podíval do tváře. "Co tu chceš ty?" Věta možná vyzněla o něco více nepříjemně něž vyznít měla. Doplnil jsem ji tedy o milý úsměv, aby se jí nezdálo, že mi tam snad překáží.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 9:27 pm

Chvíli jsem ho pouze sledovala. Jeho pohled se mi moc nelíbil. ,,Ne..není mi zima." Lež. ,,Aha. To je velice zajímavé. Pokud překážím mohu klidně ustoupit a odejít." Udellala jsem krok v zad a stranou. Samozřejmě jsem si s ním pouze hrála. No co. Po dlouhé době jsem našla někoho s kým se dalo normálně bavit. Aspoň doufám tedy. ,,Byla jsem se..no..proběhnout. Provětrat si hlavu." Vlastně nevím co jsem tu dělala. Asi jsem se nudila a tak jsem se šla proběhnout do lesa aby mě sežrala nemjáká divoká zvěř jsko je třeba on. Wow. Asi blázním z toho jaká mi je zima.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Jan 19, 2017 9:55 pm

Les

Pohledem jsem přejel přes její holé ruce a tak nějak zhodnotil, kolik je tu stupňů. Hádal jsem, že tak -9C° minimálně. "Jak chceš." Odpověděl jsem s pokrčením ramen na její slova. Prý jí zima není. Budiž, když jí tedy "zima není" tak si kabát nechám.
Prohlásila, že jestli překáží tak odejde, načež jsem zavrtěl hlavou. "V pořádku, už jsem hotov." Odpověděl jsem ji a sledoval jak odcouvla kousek vzad. Nic jsem na to neřekl. Pokud chtěla jít, nezdržoval bych ji. Ale nic neřekla a namísto toho si tu se mnou povídala.
Řekla, že si tu byla jenom provětrat hlavu. Dle jejích slov "asi". Uchechtl jsem se. "Zvláštní, já bych v téhle zimě nejraději zůstal zalezlý a všechno pozoroval přes okno." Přiznal jsem.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Thu Jan 19, 2017 10:00 pm

Pousmála jsem se nad jeho poslední větou, ale trošku jsem posmutněla. ,,No to ano, ale ještě abych měla kde koukat přes okno." Pohlédla jsem někam jinam a pousmála jsem se. Bylo toho na mě asi pro dnešek moc, ale stále jsem měla hlad což pro mě bylo veliké utrpení. Že by. Ne to ne. Přece nebudu žebrat o jídlo. Zakručelo mi znova v břiše.
,,Em no. Nerado se mi to říká, ale nemáš něco k jídlu?" udělám na něj psí oči a Popošlápnu.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Jan 19, 2017 10:30 pm

Les

Po jejích slovech jsem se uchechtl. "Já s Trish jsme obsadili jeden z bytů v těch puštěných panelácích na kraji města. Dokonce nám tam teče voda." Odpověděl jsem jí. Nešlo o chlubení, jenom jsem jí chtěl dát návrh kam jít při nejhorším složit hlavu. Valná většina těch bytečků byla v dobrém stavu a stále vybavená.
Její holá ramena už mě opravdu začala vytáčet, takže jsem si z ramen stáhl kabát a přistoupil k ní. Poté přes ní kabát přehodil. Ona onemocnět může, já ne.
Po jejích slovech jsem se uchechtl a promnul si kořen nosu. "Promiň, nic nemám." Odpověděl jsem jí po pravdě a popřemýšlel, jestli bych jí nemohl někam vzít. Stačilo by i něco levnějšího.
Pomalu mě začínala obcházet zima..ale moje mikina se pořád sušila a asi ještě nějakou chvíli bude. Přeci jenom v téhle zimě spíš zmrzne než uschne.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Jan 20, 2017 6:20 am

Les

,,Nabízíš mi přespání? Jak milé od upírka. Tak tedy děkuju." Pousměji se a kouknu se na nebe než jsem pohled sklonila dolů na svá ramena. Věděla jsem že Upíří nemohou onemocnět, ale co to oblečení co měl na sobě? I za něj mi byla zima.
Počkat! Vždyť mi to je velký..ještě se někde zabiju až půjdu. I když..já asi nikam nepůjdu. Přece nemám kam jít tedy pokud bych nechtěla jít do jeho doupěte a přespat tam.
Zavrtěla jsem hlavou. Ne. To ani náhodou. Nebudu někam lézt, kde nejsem zvaná. Povzdychnu si a podívám se někam jinam aby si nevšiml mé nejistoty, která tam je už dost dlouho.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Jan 20, 2017 9:16 pm

Les

Asi nepochopila jak to myslím. A nebo to pochopila, ale já jsem nechápal ironii. Nevadí.
"Myslel jsem spíš, že když by ses nasáčkovala do nějakýho z těch kamrlíků, nikomu by jsi nepřekážela. A ne, nehemží se to bezdomovci, čemuž se také divím." Uchechtl jsem se k ní. "Ale pokud ti nebude vadit, že tě možná sežere moje svěřenkyně tak jsi zvána." Zazubil jsem se na ni. Trish bych ovšem hlídal. Navíc by to byla dobrá zkouška, jak se už Trish umí ovládat.
Můj kabát na jejích ramenou nejspíše nebylo něco, co by jí vyloženě vadilo. To mě potěšilo. Nerad jsem když někdo poblíž mrznul. Obzvláště děvčata, když klepal kosu kluk tak mi to bylo fuk.
Bylo mi trochu trapné, že jsem jí neměl jak pomoct co se jídla týče. A tak jsem se nakonec podrbal na týle a v duchu se umluvil Trish, že přijdu později.
"Víš co? Pojď. Zvu tě někam na jídlo." Řekl jsem jí s pobaveným úsměvem. Má rozhodnutí někdy nejspíše nedávala smysl a možná byla až moc unáhlená. Ale doufal jsem, že lištička toho moc nesežere a že vyberu něco, kde se za slušnou cenu nají. Pomalu jsem se natočil směrem k lesu a krátkým pohybem ruky naznačil cestu, kudy bych se k městu rád dostal.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Fri Jan 20, 2017 11:36 pm

Chvilku jsem ho poslouchala a přikyvovala jsem. ,,Už pár "lidí" se mě snažilo sežrat či ulovit." při slově lidé jsem udělala prsty uvozovky. Přece to byly lovci, Upíří vlkodlaci a ostatní ehm..havěť. Nic proti všem mám je ráda, ale jak to jinak nazvat, že? Když mě napadne zrovna tohle slovo tak ho použiju.
Pomalu jsem se tedy za ním rozešla mezitím co jsem si ve předu držela kabát a vzadu se mi coural po zemi. Bylo mi ho docela líto. ,,Jsem opravdu vděčná za to že mě někam zveš a slibuji že ti to příště vynahradím." Pousměji se a klopýtnu takže jsem mu narazila na záda, ale neupadli jsme. ,,Promiň. Ne dívám se na cestu." Omluvně skloním hlavu dolů.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jan 21, 2017 6:17 pm

Les

Tak někdo se ji snažil sežrat. Čemu se divit, s její výškou si jí i čivava splete s lovnou zvěří. Uchechtl jsem se. "V klidu, já tě nesním." Řekl jsem jí a trochu přidal do kroku.
Když jsem se po ní ohlédl, všiml jsem si, že spodek kabátu trochu táhne po zemi. Mnom, nevadí. Holt to bude trochu mokré, já to přežiju.
Dle jejích slov o tom, že příště mi to vynahradí jsem usoudil, že mě plánuje ještě někdy vidět. "Teď na to nemysli." Prohodil jsem k ní, když jsme vyšli z lesa. Stále stejně rychlou chůzí jsme se blížili k městu, když jsem uslyšel rychlejší krok a následně do mě vrazila. Bylo to, jako když do vás strčí prvňáček. Ale to bych jí říkat neměl. "V pohodě." Odpověděl jsem jí.
V duchu jsem přemítal, do jakého podniku jít, aby se najedla, já moc neutrácel a aby to nebyl zaplivaný pajšl. Nakonec jsem se rozhodl pro takový menší, téměř stánek, před kterým byl altánek. Tam by to asi celkem ušlo.
Po pár minutách jsme byli ve městě a já si hledal k podniku cestu mezi paneláky.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sat Jan 21, 2017 6:37 pm

Rozhlédla jsem se kolem sebe když jsme vyšli z lesa. Město bylo opravdu tak útulné, jsk jsem si vždy představovala. Není to tak že bych město nikdy neviděla, ale až moc dlouhou dobu jsem trávila v lese.
A tady se mi líbilo. Všimla jsem si malého altánku. Zvedla jsem kabát nahoru jako kdyby si zvedala šaty. Sedla jsem si na lavičku, která tam byla a Rozhlédla jsem se kolem. Bylo tu tak krásně.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 22, 2017 10:46 pm

Město - Altánek s občerstvením

Moc jsem si jí v průběhu cesty nevšímal, občas jsem koukl co dělá a jediné co jsem viděl, bylo, že stále tahá kabát po zemi a že vcelku učarovaně kouká kolem. Už to musela být dlouhá doba co nebyla v lese.
Pomalým krokem jsme se tak nějak dokodrcali k tomu stánku..? Stále nevím jistě jak to nezvat. Říkejme tomu tedy altánek.
Vešli jsme pod tu stříšku a Abby obsadila první možnou lavičku. Když si sedala, připomínalo mi to děvčata z doby než jsem se proměnil. Ale ne dívky v mých kruzích, spíše z vyšších vrstev. Jak si pokaždé chytily do ždibíčků šaty aby jim nepřekáželi.
Jak jsem dosedl i já, šoupl jsem k ní meníčko a sám se jenom zapřel lokty o stůl a na ně si složil hlavu. "Vybírej. Ale nejsem milionář, ok?" Pobídl jsem ji a upozornil na skutečnost, že jestli bude brát jídlo za větší peníze, může se s klidným odchodem odtud rozloučit. Nejspíše se rozloučíme u stolu a pak ona uteče jako liška a já budu brát kramle taky.
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Sun Jan 22, 2017 11:15 pm

Podívala jsem se na něj. ,,Popravdě..dám si jen stejk..bude mi to stačit na pár dní. Pak až se dostanu k bankomatu, tak si koupím něco pořádného." Usměji se na něj a objednám si tedy ono jídlo, které stálo míň než tři stovky. Opřela jsem si bradu rukama a podívala jsem se na něj.
,,Takže..kolik ti vlastně je? Pokud se smím zeptat." Usměji se na něj velice mile a otočím se na číšníka, který mi donesl vodu.
Napila jsem se a přes to jsem nespouštěla pohled z kluka.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 23, 2017 6:42 am

Altánek

Po tom co si vybrala jsem zapřemýšlel nad tím, kolik mám v peněžence. Poněkud nejistě jsem se koukl stranou, mezitím co jsem se prohrábl ve vlasech. Peněženko, jestli v sobě nemáš víc než třicet dolarů, jsme pěkně v kelu. Pomyslel jsem si. Za chvíli už jsem se, ale zase usmíval. Nu což, třeba bude při úprku sranda. Pak jsem si uvědomil, že řekla, že si vybere peníze a koupí si něco pořádného. Pane bože. Měří to metr čtyřicet ani ne, objedná si stejk s tím, že jsem chtěl aby si koupila něco levného, pak zjistím, že to klidně zacálovat mohla, a že to byl jenom další výdaj z mojí peněženky. A ona nakonec řekne, že si koupí něco pořádného. Stejk není vydatné jídlo? Trochu jsem se v tom všem ztrácel..ale to bylo jedno. Já koneckonců neplatím vodu, ubytování, elektřinu ani jídlo. S Trish nějakou chvilku vydržíme bez nového oblečení, stejně jsme nedávno šli něco koupit. A alespoň se s liškou trochu seznámím. Je fajn dělat si kamarády. Usmál jsem se na ni
Ještě jsem se natáhl pro meníčko a sám se koukl, kolik stejk stojí. Mnom. Jo, tohle půjde..Ale i tak to není to nejlevnější jídlo na seznamu. Nejspíše máme všichni úplně jinou představu o tom, co je levné. Položil jsem papír opět na stůl.
Opět jsem se přesunul do své polohy, při které jsem měl ruce složené na stole a na ně jsem položil hlavu. Zajímala se o můj věk. Bylo tu kolem celkem prázdno, tak jsem se rozhodl, že šeptem by se o tom dalo mluvit. "Mno, je mi něco kolem čtyři sta padesáti. Ale proměnili mě ve dvaceti dvou letech." Odpověděl jsem jí popravdě a možná jsem si nějaký rok ubral.
Kolem nás se protáhla vůně toho jejího stejku. Číšník už ho nesl. To..bylo celkem rychlé. Pomyslel jsem si překvapeně. Když ho před ni položil a
Abby Abernathy

Příspěvek pro Abby Abernathy za Mon Jan 23, 2017 6:29 pm

Pousmála jsem se na kus krvavého stejku. Kvla jsme na číšníka hlavou a on odešel.
,,Jsi proměněný? To mě mrzí. Bohužel já jsem čistokrevná. Někdy jsem si přála být kousnutá, ale staří přátelé mi říkají, že to je strašné." Dám si do pusy kousek masa a podívám se na něj.
,,Jinak ráda bych se chtěla omluvit, že tě tak to obýrám o peníze. Příště to můžeš být ty kdo mě bude obýrat." Zasměju se a napiju se vody když jsem blbě rozkousala maso, které se mi seklo v krku. Nakonec lehce zklouzlo dolů, takže jsem si mohla oddychnout a jíst dál.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:21 am