Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastien Davello + Azura - Les

Share
Azura

Poèet pøíspìvkù : 25

Sebastien Davello + Azura - Les

Příspěvek pro Azura za Sat Jan 14, 2017 9:09 pm

First topic message reminder :

Hluboko v lese

Byla jsem zabraná do jakéhosi meditačního stavu, že jsem ani nevnímala okolí. Seděla jsem na zemi ve sněhu, oblečená jako vždy, snad jediná změna byla, že na nohou jsem měla ručně dělané kožené botky, takové papuče, a na rameni mi neseděla Waki, ta seděla na stromě kus ode mě a hlídala. Nebo se tak alespoň tvářila. Věděla že když přemýšlím, nevnímám moc okolí. Ještě nikdy mi tu nikdo neublížil, ale vše mohlo být jednou poprvé a stejně jako jsem já dohlížela na Waki, dohlížela i ona na mě.
Vnímala jsem okolní energii a čerpala sílu z přírody, sílu klidu a pohody. Tak jak nás učíval šaman v mé rodné zemi. Stýskalo se mi, ale byla jiná doba, jiné tisíciletí. Kde bylo doma před několika stovkami let, nebylo doma nyní. Alespoň zde jsme se cítila vítána, alespoň zvířaty, s lidmi jsem se zde nesetkala, kromě Sebastiena, vlkodlaka a i to bylo velice kraťoučké setkání. Naštěstí Waki mi zde byla společnicí.
Azura

Poèet pøíspìvkù : 25

Re: Sebastien Davello + Azura - Les

Příspěvek pro Azura za Tue May 23, 2017 10:39 pm

Azuřin úkryt

Konvice o sobě dala po nějaké době vědět. Opatrně jsem ji sundala z ohně a zalila směs sušených lístků bylin a ovocných sušených plodů. Čaj nabral kupodivu až nachovou barvu a zavoněl malinami a borůvkami. Po chvilce jsem čaj přelila, aby v něm neměl žádné listí, to by značně znepříjemňovalo pití. Hrneček bez ucha, tedy takový kalíšek hliněný, jsem přisunula k Sebovi a dopřála si chvilinku na odpověď. Waki mezitím začala dlabat i Sebovi borůvky, nu což, jen ať si dá. Když on nechce, však jsem se m ani nedivila.
Nad jeho otázkou jsem vskutku musela chvilinku přemýšlet. Ne že bych to nevěděla, ale jak to zkrátit abych jej neunudila k smrti. "No, jako čarodějka jsem se již narodila. Až poté co mě přivezli do Evropy, konkrétně do Benátek jsem se potkala s upíry. Svůj osud jsem si jako mnozí jiní nevybrala, zkrátka nevěděli, co se mnou, tak mě přeměnili. Ale nestěžuji si. O to můžu být na světě delší dobu, navíc mě naučili všemu, co je třeba, konkrétně ten upír, který se jako jediný zajímal o to, co se mnou bude a nenechal mě abych se o sebe musela starat sama. Na rozdíl od ostatních upírů, mé tělo odmítá přijmout lidskou krev, proto i kdybych chtěla, vypít ji nemohu. Takže pokud nechceš, můžeš sem přijít jednou za čas, a já upustím krev z nějakého zvířete. Ono nezemře, na to si dávám pozor. Moje historie je až příliš dlouhá, kdybys měl nějaké otázky, ráda je zodpovím." Tak nějak jsem odpověděla jak na jeho otázku, tak jsem to doplnila o důležité informace. Které jak jsem doufala, mu budou k něčemu užitečné.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed May 24, 2017 8:09 pm

Azuřin úkryt

Netrvalo to moc dlouho, konvice o sobě dávala po malé chvíli vědět nejenom bubláním, který vařící voda vydávala, ale také jemným pískáním. Bylo roztomilé vidět, jak si tu žije, odproštěná od nějakých vychytávek moderního světa. Působilo to zajímavě.
Položila přede mě malý hliněný šálek a nalila do něho vodu. Měl jsem pocit, že se šálek začne za chvíli rozpouštět, jako by mě to mělo nutit vypít to dřív než se to celé promění na blátíčko. Azuřiným úkrytem se rozvonělo lesní ovoce. Příjemná vůně, až jsem pominul můj pocit, že budu pít z rozmáčeného hrnku a popravdě jsem se na čaj i dost těšil. Vše slila a poté mi podala čistě ochucenou vodu. "Děkuji." Kývl jsem jí a posunul si šálek k sobě.
Zaujatě jsem ji poslouchal, zajímavá minulost. "Měla jsi svým způsobem i štěstí, ne?" Zeptal jsem se jí a naklonil hlavu ke straně ve zvědavém gestu. Řekla mi, že pokud mám otázky, mám se ptát a já se tedy nadechl abych se ptát mohl.
"Když už jsi přišla o jeden ze smyslů, je nějaký způsob jak je získat zpátky?" Zajímal jsem se. Věděl jsem, že by to jít mohlo. S pomocí magie šla spousta věcí. Určitě bude i možnost jak získat zpět smysly..ale asi to bude něco s černou magií a dost možná tam bude rituální oběť, uvidíme co mi odpoví.
Pozvedl jsem šálek a upil čaje.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:53 pm