Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Amelie Poppins + Sebastien Davello: Náměstí

Share
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Amelie Poppins + Sebastien Davello: Náměstí

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon Jan 09, 2017 5:29 pm

Náměstí

Poněkud svižnějším krokem jsem si to šinul napříč městem, abych se dostal na náměstí. Moje cesta na náměstí neměla žádný hlubší smysl. Prostě jsem tam jenom chtěl. Třeba bych mohl někoho potkat a pokecat.
Kolem jsem necítil moc nadpřirozených. Dva upíři, liškodlak. Nijak moc široký kruh známých tu asi mít nebudu. Popravdě bych se rád viděl s Amerikou. S tou holkou byla sranda...hlavně chápala můj humor a pošťuchování mi oplácela stejnou mincí. Navíc je to jeden z mála lidí, kteří věděli, že já člověk nejsem. Pořád jsem doufal, že to nikomu nevypovídala, špatně by na tom byla ona. A kdyby ji chtěli přesvědčit o tom, že jsem člověk, byl bych na tom hůře i já. Pokud by si mě tedy našli, že. A představte si tu situaci, kdyby mi změřili tep a tak nějak by jim došlo, že je něco špatně - ups.
Byl jsem až moc zabraný do svých myšlenek, mno a pak to přišlo. Na chodníku jsem šlápl na kousek, který klouzal poněkud více než zbytek cesty a já si žuchl na zem. Tohle mě překvapilo. Nějaký nicotný kousek ledu má pocit, že mě může posadit na prdel. MĚ!!!! Ehm, no nic. S nenávistným pohledem upřeným na zemi jsem se začal zvedat.
Amelie Poppins

Poèet pøíspìvkù : 16

Náměstí

Příspěvek pro Amelie Poppins za Wed Jan 11, 2017 9:22 pm

Přišla jsem na náměstí a ucítila někoho nadpřirozeného, byl směsicí upíra a vlkodlaka, že by hybrid? Došla jsem do vzdálenosti, aby já viděla jeho postavu,ale on neviděl mě. Že bych ho oslovila, je celkem pěknej, mohl by mít i zajímavý životní příběh, to by stálo za to, pomýšlela jsem si. Rozběhla jsem se, sem tam jsem se zastavila a podívala se jestli si mě nevšiml, když jsem se dostala za něj, jemně jsem mu poklepal na rameno a pozdravila ho. ,,Čau".
Sebastien Davello

Re: Amelie Poppins + Sebastien Davello: Náměstí

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed Jan 11, 2017 9:43 pm

Náměstí

Zvedl jsem se a nenávistným pohledem spražil zem, na kterou jsem spadl. Na kousku ledu, po kterém se mi smekla noha byla ještě jasně vidět drážka po mojí botě.
Odfrkl jsem si a začal se oprašovat. Všiml jsem si, že se ke mě přibližuje jeden z těch pachů nadpřirozených, ale nějako jsem neměl teď chuť to řešit. Jakmile jsem si byl jistý, že na sobě už nemám ani trochu sněhu a jsem maximálně trochu mokrý, chtěl jsem se rozejít dál.
Zastrčil jsem ruce do kapes a nohu pomalu začal odlehčovat, abych ji připravil na krok.
Kolem mě chodilo hodně lidí, křupání sněhu mi nijak nenapovědělo, že za mnou někdo stojí. Musel bych se věnovat o dost více pachům, abych si dívky všiml. Každopádně, nakonec o sobě dala sama vědět. Čau? Kdo je to? Proběhlo mi hlavou. Okamžitě jsem začal pachy rozeznávat a došlo mi, že pach téhle osůbky neznám.
Hlavu jsem natočil na stranu a lehce se pootočil přes pravé rameno, abych na ni viděl alespoň částečně. Byla zrzavá, to bylo celé co jsem viděl.
"Ahojky." Odpověděl jsem jí s lehkým uculením a pomalu se na ni otočil.
Ruce jsem zasunul do kapes kožené bundy kterou jsem měl zaplou až ke krku a jejíž kapuci jsem stále měl na hlavě.
"Můžu ti..s něčím pomoct?" Byla hezká. Zrzečka. Zajímalo mě o co jí jde a co potřebuje, s radostí pomohu, bude-li to v mých silách..
Amelie Poppins

Příspěvek pro Amelie Poppins za Fri Jan 13, 2017 11:45 am

Náměstí

Jeho reakce mě potěšila, hezky se na mě usmál a odpověděl mi: ,, Ahoj " , a zeptal se mě jestli mi může s něčím pomoct, no, nevím, možná bych si dala nějakýho človíčka, ale v první řadě bych s ním jen tak pokecala, ale jak začít, že by byl taky četl? No,nevím, asi to zkusím... Jeho ochota mi s něčím pomoct se mi velice zamlouvala, mohli bychom někam vyrazit. A taky mi jeho úsměv naznačil, že mu nejsem úplně fuk.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Jan 13, 2017 1:33 pm

Náměstí

Znovu pozdravila a já se trochu nechápavě usmál. Trochu detailněji jsem si ji prohlédl. Plnější tvary, přitom velice hezký, roztomilý obličejík. Bohužel se mi zdálo, že se trochu zasekla ve vývinu. Na moji otázku neodpověděla.
Semkl jsem rty do úzké linky a koutky zvedl trochu výše. "Takže?" Položil jsem upírce otázku a naklonil hlavu ke straně.
Mezitím co jsem čekal na odpověď jsem sjel pohledem ještě svoje rifle. Vypadalo to, že ty to kupodivu schytaly při pádu nejméně. Bohu díky, nerad bych tu chodil s mokrým zadkem. Ne jenom, že jsou pohledy kolemjdoucích nepříjemné, ale taky to nehezky studí. Hah, dost o tomhle.
Opět jsem se podíval na upírku a chvíli rozmýšlel, jestli se jí mám představit nebo ne. Nakonec jsem se usnesl na tom, že mi pak poví i své jméno a budu ji moct oslovovat jinak než jenom upírka. Pokud nebude chtít svoje jméno říct, budu jí říkat...pfff, co já vím? Třeba Pipi.
"Jsem Sebastien Davello. Smím znát tvé jméno?" Položil jsem nakonec další otázku a doufal, že odpovědí mi nebude další pozdrav.
Amelie Poppins

Příspěvek pro Amelie Poppins za Fri Jan 13, 2017 1:57 pm

Náměstí

Je pravda, že se ráda bavím s ostatními a nerada bývám zalezlá v koutku, ale většinou tam někde sama skončím, no, nevím, jak a začít a jsem hodně nejistá, ale kdž už ten ,,rozhovor" nějak začal.
Nejistě jsem se představila: ,, Jsem Amelie Poppins , můžeš mi říkat Amy, jen mě nebaví jen postávat na náměstí a koukat okolo sebe a chtěla bych tě poznat, jak dlouho jsi v tomhle městěčku? Já asi dva roky, ale zatím jsem neměla možnost tady poznat ostatní." Domluvila jsem a podívala se na něj a v očích otázku. Vůbec ho neznám, ale hodně mě upoutal, taky by mě zajímalo jestli se mnou půjde lovit, no, uvidíme, ale vypadá, že jsem ho svou nejistotou a zaseknutostí pobavila, ale co až si spolu, doufám, více porozumíme, tak se tomu zasmějeme.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Jan 13, 2017 6:32 pm

Náměstí

Najednou jakoby znejistěla. Věnoval jsem jí povzbudivý úsměv a trochu se protáhl, což doprovázelo zakřupání v zádech.
Představila se jako Amelie Poppins. Trochu mi cukly koutky. Nemohl bych ti říkat spíše Marry? Pomyslel jsem si se stále přívětivým úsměvem, který jsem se zuby nehty snažil nezměnit na zbytečně moc pobavený. "Těší mě Am." Promluvil jsem na ni a vytáhl pravou ruku z tepla svojí kapsy a napřáhl ji před sebe. Ať už ji přijala či ne, začal jsem se věnovat zbytku její věty.
"Pokud tě nebaví postávat, navrhuju to vzít přes město směrem k parku." Ukázal jsem rukou za sebe a naznačil směr, kterým by se naše cesta ubírala. Sám jsem se poté otočil a jelikož jsem předpokládal, že se ke mě v chůzi připojí, začal jsem rozmítat o mém pobytu tady. "Nejsem si na sto procent jistý, jsem tu něco kolem roku a půl, možná více." Promnul jsem si bradu a poté jsem ruce opět vrátil do tepla kapes.
"Nic si z toho, že jsi neměla šanci moc lidí tu poznat nedělej, já se mezi jinými lidmi začal pohybovat až v posledních pár měsících." Zazněla moje odpověď. Slovem "jinými" které jsem ve větě lehce zdůraznil jsem měl na mysli nadpřirozené. Ale ono bylo jedno jak si to přebere.
Amelie Poppins

Náměstí

Příspěvek pro Amelie Poppins za Mon Jan 16, 2017 6:02 am

Hodně mě potěšil. Podal mi ruku a já ji s radostí a překvapením přijala. Odpověděla jsem mu : ,, Klidně, já mám času dost a ráda bych se začlenila do míst společnosti, jak to máš s časem ty? " Doufám, že má alespoň tři hodiny, chtěla bych si s někým pořádně popovídat.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon Jan 16, 2017 9:17 am

Náměstí

Obdaroval jsem ji úsměvem a poté se pohledem opět vrátil ke sledování cesty. "Já nejsem nijak časově omezen." Odpověděl jsem jí a pomalounku se proplétal mezi lidmi a snažil se našlapovat dost opatrně na to, abych neuklouzl a nespadl na zem. Přímo před ní by to bylo dost trapné. Nepříjemná situace..a tak jsem se snažil udržovat rovnováhu a každý kousek země na který jsem pokládal nohu jsem alespoň na rychlo prohlédl než jsem nohu postavil.
"Proč vlastně nechodíš mezi lidi častěji? Moc práce?" Optal jsem se mojí společnice.
Možná bych jí nabídl i rámě, ale bohužel nejsem ten typ člověka, tudíž děvče bude o tohle ochuzené.
Amelie Poppins

Náměstí

Příspěvek pro Amelie Poppins za Mon Jan 16, 2017 11:20 am

Milý úsměv jsem mu oplatila. ,, Tam se teda klidně můžem jít projít. " Našlapoval velice opatrně a já také zvolnila krok, když se mě zeptal, tak jsem trochu skoprněla, ale nedala jsem to na sobě znát.              Odpověděla jsem : ,,Pracuji v knihovně, hned, jak příjdou domů si něco uvařím a jdu číst, protože knihy doslova miluju. " A ještě jsem se ho zeptala  : ,, Čteš taky? "
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon Jan 16, 2017 8:09 pm

Náměstí

"Jsem stejného názoru." Odpověděl jsem jí stále se stejným úsměvem a šel pomalým, stále stejně opatrným krokem dál. Neuniklo mi, že i ona se snažila nějako nehodit zádíčka. Božínku to by bylo legrační kdyby nám teď najednou podjeli nožky oběma. Úplně jsem to viděl, jak by jsme oba jenom zahanbeně civěli na nebe a raději předstírali smrt než aby se zvedli. Fajn, přeháním. Hyperbola, buďte v klidu..je hyperbola v češtině výraz pro nadsázku, doufám.
Poslouchal jsem ji celkem zaujatě. "Jo, to je fajn. Já jsem už pár let bez práce." Odpověděl jsem jí a nejistě se usmál. Vzpomněl jsem si na ty časy kdy jsem práci měl. Hooodně špinavostí. Raději na to nemyslet, možná mohu být šťastný, že můj mozek většinu toho všeho vymazal.
Ptala se mě, jestli čtu taky. Zvedl jsem ruku, vjel jí pod kapuci a do vlasů na zátylku, kde jsem se podrbal a zhluboka se nadechl, počemž jsem vzduch s hlasitým vydechnutím postil z plic ven. "Eh..nepřečetl jsem do konce ani návod jak postavit skříň." Odpověděl jsem jí a trochu se zachechtal. "Nejsem člověk který u toho dokáže setrvat. Raději chodím ven."
Amelie Poppins

Příspěvek pro Amelie Poppins za Tue Jan 17, 2017 7:20 pm

Náměstí

Tak jsme tedy vyrazili, zajímalo mě z jakého důvodu je bez práce, ale zeptat se ho takhle narovinu? Škoda,že není sečtělý, měli bychom o čem povídat, no nic. No, fakticky mě to zajímá a tak jsem se ho zeptala : ,, A proč vlastně nepracuješ, jestli to není tajný? '' A dodala jsem : ,, Taky ráda chodím ven, hlavně do přírody, na čistý vzduch, třeba do lesa a navečer. A sleduješ nějaký seriál nebo na to nemáš čas? "
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Tue Jan 17, 2017 8:41 pm

Náměstí -> Park

Šel jsem pomalu dál, zahnul jsem do jedné z uliček a pomalu jsem se sunul dál. V duchu jsem se nad její otázkou uchechtl. Není to telepat? "Je to tajný." Zakřenil jsem se na ni a pohodil hlavou. "Každopádně, kdo by pracoval, když ví, že nemusí?" Položil jsem jí ještě otázku a protáhl jsem se.
"Jo, já v lese bydlím." Usmál jsem se na ni a vyslechl si její další dotaz. Mezitím co jsem přemítal o tom, kde a kdy jsem naposledy viděl televizi jsme zašli kus dál do té boční uličky a p nějaké chvíli se vyloupli naproti parku. Zastavil jsem se. "Hele, popravdě ne. Nečtu, nic moc nesleduju..zatím jsem měl vždy dostatek jiných činností jak se zabavit."
Amelie Poppins

Příspěvek pro Amelie Poppins za Wed Jan 18, 2017 4:48 am

Park

Došli jsme do parku, zdělil mi že tady někde bydlí, ale na mou první otázku mi odpověděl, že je to tajný. No a na druhou otázku se mi dostalo nesouhlasné odpovědi. No nic. Asi se jím nechám překvapit, co udělá nebo na co se mě zeptá.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed Jan 18, 2017 5:48 am

Park

V parku byl sníh už na cestičkách prochozený a sešlapaný, takže ztratil svoji čistou bílou barvu a pro někoho otravnou schopnost křupat pod nohama.
Nemluvila a já byl tiše také, nebylo co říkat a to nebylo dobré. Přemýšlel jsem kolik jí tak může být, jestli je čerstváček jako já a nebo je trochu starší.
Nemusel jsem koukat kolem, jestli tu někdo je, nejbližší osoba byla asi dvacet metrů před námi. Lehce jsem ztišil hlas a natočil hlavu k ní. "Jak dlou jsi upír?" Položil jsem, zvědavě otázku a pohledem sjel vše co mi park k nahlédnutí v tuto chvíli poskytoval.
Amelie Poppins

Příspěvek pro Amelie Poppins za Wed Jan 18, 2017 10:01 am

Náměstí

To dlouhé ticho bylo trapné a podivné, nevěla ksem, co si myslet, pak najednou promluvil. Zeptal se mě kolik mi je, no, mohla bych si sice přidat, ale ne, jsem přece slušňačka. Tak jsem mu tedy popravdě : ,, No, je mi 300 let a byla jsem proměněná ve dvaceti a kolik let je tobě? " Také jsem se rozhlédla a všimla si osoby před námi. Park byl krásně zasněžený, stromy úplně nádnerné, napadlo mě, že bychom se mohli koulovat, tak jsem po něm mrskla kouli.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed Jan 18, 2017 12:34 pm

Náměstí

Byla o dost starší než já, ale čemu se divit? Trochu jsem se uculil a chvíli ji mlčky sledoval. "Je mi dva a dvacet, proměnili mě před pár týdny." Odpověděl jsem jí. Můj věk byl pro proměnu opravdu adekvátní - ne moc a ne málo.
Pomalu jsem se šoural dál a ani jsem si nevšiml, že jsem ji nechal za sebou, byl jsem až moc zabraný do pozorování namrzlých větviček blízkého stromu. Pak mě do krku zasáhla ledová koule, která mě nejspíše měla z letargie probrat.
Zatřásl jsem hlavou a otočil se jejím směrem.
Chvíli jsem ji mlčky sledoval, než mi začaly cukat koutky a já dostal chuť oplatit jí to.
Sklonil jsem se, nabral sníh, uplácal kouli a se smíchem ji po ní hodil.
Nevyžádanou pozornost od chlápka co šel před námi jsem nevnímal..
Amelie Poppins

Příspěvek pro Amelie Poppins za Thu Jan 19, 2017 3:22 pm

Park

Trefila jsem přesně, super oklepal se a mrsknul po mě taky kouli, to si přece nenechám líbit, ještě předtím jsem se dozvěděla,že je hybridem teprve krátce,no,dobře, jak velké zkušenosti má asi s upíry? Jak jsem po něm hodila kouli, všimla jsem si, že si nás ten chlápek před námi všiml. Schválně,co udělá,hodí po mě taky kouli nebo mě vyválí ve sněhu. No, na to, že je o tolik mladší je úctyhodný vrhač koulí. No, a musím přiznat, že se ve městě vyzná možná líp jak já. No, ještě aby mě s někým dalším seznámil. Zatím se naše konverzace skoro nikam nehnu a je teď nějakou dobu kromě našeho smíchu ticho. Najednou ze mě vylítlo : ,, Nepůjdem si třeba někdy zalyžovat? " Až potom, co jsem to řekla, jsem si uvědomila, jak to zní. Zní to tak jako bych ho zvala na rande. No, teda, co to zas plácám, neměla jsem ho, když už pozvat spíš do kavárny, když ho zvu na ,,rande". No,to jsem celá já někdy ze mě něco vylítne, aniž bych si to uvědomovala a pak toho někdy i celkem dost lituju.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Jan 20, 2017 9:55 pm

Park

Po krátké chvíli věnované pouze smíchu a vrhání bílých koulí jsme nakonec zase tak nějak dokulhali k sobě. Mě pořád slušně cukaly koutky a ona se zubila taky.
Po nějaké chvilce se mě zeptala, jestli nechci lyžovat. Byl tu problém..vlastně víc. Nikdy jsem na lyžích nestál, poblíže San Hillesh nebyla žádná sjezdovka a já neměl lyže. Uchechtl jsem se k ním tak prapodivně a chvíli byl tiše. "Mnom, víš..já mám víc problémů - neumím na lyžích a nemám lyže." Zamumlal jsem. Nebral jsem to, jakoby mě zvala na nějakou schůzku, bral jsem to jako čistě kamarádský sraz.
Amelie Poppins

Park

Příspěvek pro Amelie Poppins za Tue Jan 24, 2017 6:05 pm

Doopravdy hodně jsme se nasmáli. No, a ty lyže, co ze mě omylem vylítli taky ztrávil. No, lyže doma mám a možná bych tam měla i dvoje, záleží jestli by se chtěl naučit lyžovat. Tak jsem se ho zeptala s otazníky v očích : ,, A chtěl by ses to naučit? Lyže bych určitě měla, ale jak chceš, nějakej kopeček by se taky našel, fakt záleží jen na tobě. " Mile jsem se na něj usmála a přemýšlela odkud třeba je a kde se třeba narodil. Ale určitě by mě zajímalo,jak se stal hybridem... Tragická událost, no spíš ne, náhoda, to už vůbec ne, možná nějaká dívka, možná. Ale já se zatím těším jen na jednu věc, až si záleží hezky doma do postýlky.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:21 am