Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Talla Cyan + Elissa Wayl: Les

Share
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 53

Talla Cyan + Elissa Wayl: Les

Příspěvek pro Elissa Wayl za Fri Jan 06, 2017 10:34 pm

Les
Tak nějak jsem se jaksi teď potulovala po lese. Byla to část, kam moc lidí nechodilo. Nevím, jak nadpřirozené bytosti, ale lidé až sem fakt nešli. Teď jsem tady tedy byla já, netušíc, co mám dělat. Dalo se říct, že jsem se vcelku i nudila a chtěla jsem někoho poznat, jen do města se mi zrovna dvakrát nechtělo. Ale třeba budu mít štěstí a potkám někoho i tady. Avšak, musím uznat, že bych byla ráda, kdyby to byl někdo milejší povahy a ne někdo, kdo mi ublíží nebo na mě zaútočí. To fakt nevím, jak bych se ubránila. Nebyla jsem teď přeci jen nejsilnější tvor na tomhle světě. No, a někdy jindy jo? Hh, raději tohle téma ukončíme.
Tak či tak, šla jsem po lese dál a dál. Neměla jsem vůbec určitý směr, spíše jsem chodila úplně různě, bylo mi téměř jedno, kam jdu, přinejhorším se odtud nějak vymotám...
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 89

Re: Talla Cyan + Elissa Wayl: Les

Příspěvek pro Talla Cyan za Fri Jan 06, 2017 10:47 pm

Les

Posledních několik hodin jsem velmi často přebíhala z měst do lesa a naopak. V tuto chvíli jsem se znovu toulala po lese a snažila se najít jkoukoliv stopu po lovcích, neboť mě můj šílený nápad stále ještě neopustil. Cítila jsem tu spoustu pachů, avšak ani jeden z nich nebyl ten, který bych chtěla najít nejvíce. Bylo to pro mě celkem těžké.
Měla jsem tu nějaké přátele, ale hodnou chvíli jsem je už neviděla. Marcus, Darla a teď se k nim přidal i Seb. Tyhle tři osoby mi změnili život, každý sice jiným dílem ale na tom ani tak nezáleželo. Co si pomyslí až zjistí, co chci udělat?
Z těch temných úvah mě vyrušil nový pach, který překryl ty ostatní. Téměř automaticky jsem přeskočila do zvířecí podoby a poté se vydala dál.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sat Jan 07, 2017 12:56 am

Les
Stále jsem tak bloudila lesem, až jsem ale i já ucítila nový pach. Donutilo mě se na chvíli zastavit a přemýšlet, co je to za rasu. Tak upír to nebyl, vlkodlak taky ne, člověk taky ne... já nevím. Něco mě jako napadalo. Přeci jen... už jsem potkala i liškodlaka, nemohl tohle být taky nějaký dlak nebo tak něco? Nevím, fakt jsem to jako netušila, nicméně jsem se rozhodla, vydat se tím směrem po pachu.
A později jsem už uviděla i siluetu. Ta bytost teď byla jako nějaká šelma. Ano, uviděla jsem pumu. Takže to prostě musel být dlak... ale jak přesně znělo to předtím? Kočkodlak? Nebo se to rozdělovalo? Třeba pumodlak? Fakt jsem to nevěděla. Nebo to ještě mohl být nějaký čaroděj nebo spíše čarodějka, přeměněná ve zvíře. Tak či tak, jsem se opět zastavila. "Ahoj, maličká... přísahám, že ti neublížím." Promluvila jsem tak, aby slyšela. No, ona puma nebyla jedna z malých šelem, ale tak... proč ne, že?
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sat Jan 07, 2017 5:39 pm

Les

Netrvalo dlouho, a přede mnou se objevila ta osoba, kterou jsem cítila. A až teď jsem dokázala určit, že jde o vlkodlačici. Jo, přišlo mi že z části cítím psa ale očividně jsem pachy dokázala rozeznat až pouze v mé bezprostřední blízkosti.
Ta dívka si očividně nebyla moc jistá, ale nedokázala jsem říct jestli z mé přítomnosti samotné, nebo jen z toho, že nevěděla kdo jsem.
Ve chvíli kdy na mě promluvila, naježila jsem se a zasyčela. Byla to směsice překvapení a uraženosti.
Tak nějak jsem očekávala že uteče, nebo se alespoň stáhne. Nešlo o to, že bych jí chtěla ublížit, jen jsem jí chtěla trošičku poučit o tom, jak se chovat k někomu neznámému.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Jan 08, 2017 1:21 am

Les
Nevím proč, ale té pumě přede mnou, se moje promluvení nelíbilo. Já fakt netušila, co jsem na tom zase udělala špatně. Nebo spíše co jsem řekla špatně. Jestli jsem se jí nějak dotkla nebo tak. Prostě nevím.
A jestli jsem se třeba nespletla a není to prostě jenom puma, která tady žije. Zkrátka pouze zvíře. Ale to mi tak nepřišlo. No, hlavně jsem ani nevěděla, co teď mám asi tak dělat. Ale tak... přišlo mi, že mi možná trochu rozuměla, takže to asi nebylo pouhé zvíře. Jenom zkrátka mohla být pouze ne příliš přátelská.
Chvíli bylo tedy ticho, které jsem už hodlala přerušit. "Tak jenom klid, klidně odejdu, jestli chceš." Fakt mě prostě nic lepšího nenapadlo, takže jsem ze sebe vyžvákla tohle.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jan 08, 2017 9:59 am

Les

Bylo to docela zábavné. Nedokázala jsem tedy určit jestli se mě bojí, nebo je překvapená ale i tak. Zvažovala jsem, že si budu "hrát" na divoké zvířátko, což by mohla být legrace.
Přiskočila jsem k ní, a lehce přikrčená jsem jí začala obcházet. Tu a tam jsem zavrčela. Nedivila bych se kdyby teď utekla, ale něco mi říkalo, že ona má dost rozumu aby pochopila, jak se věci doopravdy mají. Opravdu jsem neměla v úmyslu jí ublížit jen jsem se prostě nudila a po pravdě, díky tomuhle jsem nemusela myslet na lovce a na to, co mám v plánu udělat. Mohlo by mě to stát život ale to trošičku předbíhám. Zatím bych se měla starat o to, co se děje teď.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Jan 08, 2017 12:28 pm

Les
Pozorovala jsem ji, přičemž ke mně najednou přiskočila a začala mě obcházet. Byla trochu přikrčená a občas zavrčela. No, tak to jsem asi trochu pokajdila. Vůbec jsem teda nevěděla, co má v plánu. Jestli mě chce zabít, nebo třeba jenom kousnout, nebo si pouze jen hraje. Já osobně bych byla nejraději za tu třetí možnost, nechtěla jsem tady dneska skončit mrtvá, ale tak nevím, jestli se mi to vyplní.
"Hele, já ti fakt neublížím. Předpokládám, že nejsi jen zvíře, ale rozumíš mi. Můžeme to udělat všechno v klidu." Promluvila jsem, netušíc, jestli situaci zhoršuju nebo zlepšuju. Ale tak já nevím, jestli ta puma byla fakt nějaký ten další dlak, tak třeba to měli v povaze už takhle prostě dané. Mno, uvidíme, jak zareaguje...
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jan 08, 2017 4:12 pm

Les

Ta dívka se mě opravdu nebála, ale třeba to jen nedávala najevo. Vlastně.. věděla jsem že bych z ní ten strach vycítila, takže byla nejspíš jen nejistá. Řekla jsem si, že ji už nebudu dál trápit a poté, co jsem kousek ustoupila, vzala jsem na sebe lidskou podobu.
"Promiň, ale mě to nedalo... prostě jsem se chtěla pobavit." Zazubila jsem se na ní. "A ještě jednou promiň, nepředstavila jsem se.. jsem Talla a jak ti jistě došlo, kočkodlak." Nevím proč jsem to řekla tak hrdým tónem, když jsem se chtěla změnit. Že by se moje srdce prostě nedokázalo rozhodnout?
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Jan 08, 2017 4:29 pm

Les
Pumu jsem ani teď neztrácela z očí, když mě obcházela, točila jsem se trochu za ní, abych ji neměla za zády bez dohledu. Jenže to už netrvalo ani nějak moc dlouho a ona puma nakonec o kousek odstoupila a najednou se přeměnila. Jo, teď už vypadala jako člověk.
Když promluvila, omluvila se mi. Trochu spokojeně, že mi neublíží, jsem si vydechla. "Ale jo, v pořádku. Člověk se jednou za čas prostě potřebuje pobavit." Odvětila jsem. Nebyla jsem na ní nějak naštvaná, spíše jsem teď byla ráda, že tu neskončím třeba rozsápaná na kousky. "No, nápodobně. Já jsem Elissa, u mě ti to asi taky došlo. A těší mě." Představila jsem se též a prohlédla si ji. Takže byla kočkodlak, tak jsem to tak jako tipovala trochu správně, i když tam byla i úvaha, že by to mohla být třeba čarodějka proměněná v pumu, ale tak. Prostě na půl jsem si to tipla vlastně dobře.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jan 08, 2017 4:45 pm

Les

"Sranda je potřeba, hlavně v těchto dobách.." Zamumlala jsem. Napadlo mě, že bych jí možná měla říct o lovcích, jenž chytali nadpřirozené. Sice jsem jí neznala ale jak jsem předtím řekla Sebovi. Nezáleží na tom, k jaké rase patříme.. i tak si musíme pomáhat. "Možná by jsi měla něco vědět, když se tu takhle potuluješ. Kolem města a hlavně v Minew jsou lovci. A je jich hodně. Snaží se pochytat snad všechny nadpřirozené, přičemž jim nejde o naše vyhlazení ale o něco jiného. Chtějí z nás udělat lidi, ale to co dělají je spíš pokus omyl, protože to nefunguje. Používají svoje normální zbraně ale mají je potřené jakousi lákou. Když tě zraní tak se ti rány nevyléčí. Měla jsem od nich jen jeden škrábanec a i přes schopnost regenerace mi zůstala dost viditelná jizva. Nevím o jakou látku šlo, vím jen to, že ve větším množství by nám to nejspíš ublížilo. Měla by sis tedy dávat pozor a netoulat se tu sama..." Ani nevím, proč jsem toho tolik řekl někomu koho jsem teď poznala ale to je jedno.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Jan 08, 2017 8:00 pm

Les
Nad její další větou jsem chvíli přemýšlela. Ani nevím proč, ale prostě jo, přemýšlela jsem. "No, to asi jo." Odvětila jsem nakonec. Jenže téměř hned na to už začala povídat o něčem jiném. Začala mi povídat o lovcích. Jo, to říkala i Sarah, jenže tahle dívčina, Talla, mi teď i říkala, kde se hlavně vyskytují a co mají za zbraně. A že jsou prostě tady. Se zájmem jsem jí poslouchala. "Aha, dobře. Moc ti děkuju za upozornění, takže už někoho chytli? A byli opravdu silní a bylo těžké s nimi bojovat?" Naklonila jsem trochu hlavu k pravému rameni a pozorovala jsem jí. Tohle téma mě dost zajímalo. Jen bude asi problém v tom potulování se tu sama. Jelikož jsem vlastně znala teď jen Sarah, která mi zmizela někam do lesů a nikoho jiného ne. Vlastně teď Tallu, ale od ní jsem věděla teprve jméno a... no, tuhle informaci.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Jan 10, 2017 5:04 pm

Les

Vypadalo to, že jsem jí svým vyprávěním dost zaujala. A hned jak jsem domluvila, měla otázky. "Nejsem si jistá jestli už někoho mají, ale je to dost možné. Já a Seb jsme se jim připletli do cesty ale s ohledem na to jak nám útok opláceli, tak nás chtěli zabít. Byla to desetičlenná skupinka, ze které nezůstal naživu nikdo, kdo by o nás roznesl zprávu ostatním. Ačkoliv nepochybuji o tom, že někdo dříve nebo později na to místo masakru dorazí." Jo, došlo mi to až teď. Pokud někdo půjde do těch míst, upozorní ostatní a bude mu asi trošku špatně. Přeci jen, polovině.. no vlastně většině jsem roztrhala hrdla. Otřásla jsem se a podívala se na Elissu. "Tak jako tak, jsou nebezpeční."
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Mon May 08, 2017 9:04 pm

Les

Velmi bystře jsem poslouchala Tallininy odpovědi na moje dvě otázky. Seb? O tom už mi taky říkala Sarah. Problesklo mi hlavou. Jenže to klidně mohl být i jiný... co já vím, kolik jich existuje, že? "Je dobře, že už tu nejsou a že vy jste neutrpěli nějaké těžší zranění, které by už opravdu nešlo nijak vyléčit." Poznamenala jsem. "A bylo to vlastně hodně těžké, zabít je? Nebo nebyli moc silní?" Já s těmi otázkami nepřestanu prostě, nebo nevím. Zkrátka mě to zajímalo natolik, že jsem o tom chtěla vědět co nejvíce. Ještě by se mi to mohlo dost hodit.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue May 09, 2017 6:27 pm

Les

Proud otázek nekončil a mě to začínalo vadit. Zvláštní. Dokonce jsem cítila i určité pochybnosti, zda jí to mám všechno říct. Přeci jen, určitě by se našli nadpřirození, kteří se s lovci raději dají dohromady, než aby zemřeli. A nikdy bych s jistotou nedokázala najít ty, kteří k nim mohou patřit. Tak jako tak už ale bylo pozdě něco tajit, neboť jsem toho prozradila dost. „No, nijak zvlášť těžké to nebylo, ale museli jsme si dávat velký pozor. Na to, že byli v převaze, jsme je vyřídili rychle. Přijde mi, že se ani pořádně nesnažili.. snad jako kdyby nás testovali.. nevím..." Pokrčila jsem rameny a rozhlédla se kolem. Bylo tu až moc veliké ticho. Klid před bouří, lidově řečeno. Nelíbilo se mi to, les nikdy takhle tichý nebyl. Neslyšela jsem žádná zvířata, která by tu normálně měla být. Jen tak naokraj mě napadlo, že bych se měla proběhnout k Darle a pak se pokusit najít i Seba. Prostě jsem měla potřebu je zkontrolovat. Možná jsem byla až přehnaně starostlivá ale to co se tu v okolí děje, nenechá v klidu snad nikoho.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Jun 04, 2017 5:03 pm

Les

Talla mi odpověděla na jednu z mých otázek. Když o tom tak přemýšlím, tak vlastně na jednu z mých posledních otázek. Ne, vlastně na moji poslední otázku. Dobře, tohle už byla opravdu poslední úprava.
"Zajímavé, nu." Podotkla jsem zamyšleně, přemýšlejíc, proč to tak udělali. Ale opravdu mne nic nenapadlo. Jak by ale mohlo? Neviděla jsem je při tom a s lovci jsem vlastně nikdy neměla co do činění.
"A nechtěla by ses ještě třeba někam projít, zda-li někam nepospícháš?" Optala jsem se nakonec po značné chvíli ticha. I když, kdyby někam pospíchala, asi by se tu se mnou takhle dlouho nevybavovala, ale znáte to. Lidi někam musí jít, tak si dají rezervu, kdyby náhodou, přesně tohle se jim stane a teď už opravdu musí jít. Prostě stát se může cokoliv. Tak či tak, touhle možností jsem si nebyla vůbec jistá, mohlo to být úplně jinak, co já vím? Prostě uvidíme.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:51 pm