Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Thomas a Camilla/Byt Thomase - UKONČENO

Share
Thomas Williams

Poèet pøíspìvkù : 63

Thomas a Camilla/Byt Thomase - UKONČENO

Příspěvek pro Thomas Williams za Thu Jan 05, 2017 7:40 am

First topic message reminder :

Thomův být
Vskutku, řeknete mu. Připomeňte mu proč začal chlastat. Protože on už neví. Ačkoliv není se divit proč neví.  Minimálně polovinu flašky měl v sobě.  A to prosím byl jenom líný se zvednout a najít další flašky co vychlastal.  Možná že díky tomuhle se mi na nějakou  dobu mazali vzpomínky na to co je... Ačkoliv peníze se mu taky mazali...
Thomas Williams

Re: Thomas a Camilla/Byt Thomase - UKONČENO

Příspěvek pro Thomas Williams za Fri Jan 20, 2017 3:56 pm

TB
"No..ta představa být ve sklepě se mi nelíbí" přiznal barvu, když mu rupne ta za chvíli nebude ve sklepě ale někde v hospodě kde si vydobije pití.
"Řetěz? Ne..nemám nikdy jsem ho nepotřeboval, a taky si nejsem jist zda mě udrží nějaké řetězi" řekl zcela popravdě. "Jo..to je docela dobrý nápad, ale když mě tam najdou lovci budu jak sele na porážku a to doslova" řekl svůj názor. "To je od tebe milé že mi to chceš oplatit, ale takhle ne. Když mi rupne mohl bych tě tu někde nahánět a to nechci" zavrtí hlavou nesmlouvavě a povzdechne si.
Camila Bleonde

Poèet pøíspìvkù : 54

Příspěvek pro Camila Bleonde za Fri Jan 20, 2017 9:34 pm

Thomasův byt

Povzdechla jsem si. To je ta na to, že ho zaživa zahrabu do země a za měsíc si ho zajdu vyzvednout. Koukla jsem na něho a chvíli mlčela. Ta předposlední věta kterou řekl mě trochu urazila a já sebou trochu ošila. Skutečnost, že jsou tu lovci mě obešla velkým obloukem a proto mi to nedošlo.
"Tak co chceš dělat? Jen tak něco tě neudrží, lovců se bojíš, ode mě pomoc nechceš.." Mumlala jsem zklamaně a možná trochu vyčítavě, ačkoli vyčítání nebylo v plánu.
Z nějakého důvodu jsem měla poslední dobou potřebu se k němu tulit a tisknout. Nejspíše už mi došlo, že jsem mu kývla na vztah a že včera se dělo takové to čachry machry. A popravdě mi to ani nevadilo.
Po nějaké chvíli toho přemýšlení, jestli mám, nebo nemám něco udělat, jsem slezla ze židle, přesunula se k němu na klín a jenom ho čelem k němu objímala. Asi mi lehce ruplo, ale jednoduše jsem to takhle momentálně chtěla a tak jsem to tak udělala.
"Kdy chceš jít pryč?"
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun Jan 22, 2017 9:10 am

Thomasův dům
Ne, lovců se nebojí. Jen se s nimi nechce setkat. Pochopte že Thomova minulost není zrovna zářivá
Všiml si toho s přešel trochu k ní. "Až takhle jsem to neřekl. Ne že bych se lovců bál, ale má minulost není zrovna plná konání dobra Camillo. Divil bych se kdyby mě tu nějaký lovec neznal" pokrčí rameny když ji tedy trochu vyjasní svou situaci . "A to že Nechci od tebe pomoct jsem neřekl. Nechci ti více ublížit" řekl jí a Koukl jí do očí. Ačkoliv byl překvapen když se mu přesunula na klín. Pak padla ta otázka. Povzdechl si "Nevím asi zítra" odpověděl jí.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sun Jan 22, 2017 10:54 pm

Thomasův byt

Ignorovala jsem co řekl. Nechtěla jsem o tom mluvit, nelíbilo se mi to. Místo toho jsem se k němu spokojeně stulila a hlavu mu položila na rameno. Možná jsem byla až moc přítulná, ale nezdálo se, že by mu to nějako nevyhovovalo.
Po mé otázce jsem se dozvěděla, že chce odejít zítra. Pokývala jsem hlavou a přitom se o něho otřela na krku. "Můžu..můžu tu s tebou do zítřka zůstat?" Zeptala jsem se váhavě a chvíli byla tiše..hádala jsem, že mě nejspíše poprosí o trochu soukromí a pošle mě ven.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Thu Jan 26, 2017 7:01 pm

Thomasův byt
Pojal ho zvláštní pocit. Něco co neznal, pohladil ji mírně po ruce. Tak opatrně jako kdyby si nebyl jist jak bude reagovat. Ale cítil se šťastně.
Jeho tělem projel podivný pocit když se Camilla otřela jeho krk. "Můžeš.." odpoví na to, zda-li může s ním zůstat. "Ale, prosím celkem dlouho jsem nepil. A já tu tvoji krev snad i slyším" zabručí náhle vystresovaně. Pomalu ač, neochotně se od ní odtáhl, a nyní mírně podivnými kroky kroky zamířil ke dveřím. "Musím ven"
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sat Jan 28, 2017 4:27 pm

Thomasův byt

Mohla jsem zůstat, což mě potěšilo, ale zdálo se mi, jakoby ho moje náhlé přítulné chování trochu děsilo. Proč to dělal? Proč se odtahoval? Proč moji krev najednou nechtěl?
Odtáhl se a já zůstala stát sama u stolu. Chtěl jít pryč a mě už bylo hloupé mu nabízet svoji krev. Nejspíše to nemělo ani cenu zkoušet.
"Thome, nikam nechoď..vždyť můžeš pít ze mě..vím, že se umíš ovládat a neublížíš mi." Řekla jsem a pomalounku k němu přicupitala a zlehka vklouzla svojí rukou do té jeho, poté se k němu přimknula. Nemusel chodit pryč, mohl si vzít moji krev a mohl odpočívat.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun Jan 29, 2017 6:17 pm

Thomasův byt
Odtahoval se, protože na její přítulné chování nebyl zvyklí. Bál se že se neovládne, ano toho se bál, je hybrid a když se napije moc tak to neovládne.
Potom co Camilla začala mluvit Thomas se zastavil. Poslouchal, otočil se k ní, povzdechl si "Cam" začne, a po chvíli pokračuje. "Já..ne neumím se dobře ovládat. Když se napiju moc může tě zabít. A to nechci" zavrtí hlavou a podívá se na ni.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sun Jan 29, 2017 7:53 pm

Thomasův byt -> Město

Nelíbilo se mi to. Buď mě nutil abych dělala něco, co jsem nechtěla a když jsem dělala to, k čemu mě předtím nutil, najednou mu to bylo proti srsti. Štval mě a po jeho dalších slovech na mě působil ještě hloupěji. Nemělo cenu se ho k něčemu pokoušet přemlouvat.
"Hele..chci ti jenom pomoct, chci nějak zakopat to, co jsi včera udělal a chci to uvést do normálu. Jenomže ty mi jenom uhýbáš." Povzdechla jsem a pak se zvedla. Z židle jsem si vzala bundu a zapla ji, poté na rychlo vklouzla do bot a jenom se za ním ohlédla.
"Vím, že to zvládneš...až bude po všem, víš kde mě najdeš.." Špitla jsem k němu nakonec, než jsem si otevřela dveře a v podobě lišky vyběhla ven.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:49 pm