Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Thomas a Camilla/Byt Thomase - UKONČENO

Share
Thomas Williams

Poèet pøíspìvkù : 63

Thomas a Camilla/Byt Thomase - UKONČENO

Příspěvek pro Thomas Williams za Thu Jan 05, 2017 7:40 am

First topic message reminder :

Thomův být
Vskutku, řeknete mu. Připomeňte mu proč začal chlastat. Protože on už neví. Ačkoliv není se divit proč neví.  Minimálně polovinu flašky měl v sobě.  A to prosím byl jenom líný se zvednout a najít další flašky co vychlastal.  Možná že díky tomuhle se mi na nějakou  dobu mazali vzpomínky na to co je... Ačkoliv peníze se mu taky mazali...
Thomas Williams

Re: Thomas a Camilla/Byt Thomase - UKONČENO

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun Jan 08, 2017 12:37 am

Thomasův byt
Měl v sobě alkohol? Neměl v sobě alkohol? Sám nevěděl, jeho pocity v něm lítali jak rozbouřené tornádo které se nechtělo usadit a přestat. Cítil jak nakonc po tom všem usnuli Camilla ležela natiskla zády k němu a on si ji k sobě táhl..
Následující den ho probudila příšerná bolest hlavy..
Otevřel jedno oko, první co spatřil byli modré vlasy, a v jeho životě byla jenom jedna osoba jenž měla modré vlasy. Camila! "Camilo?" jeho hlas zněl překvapeně a vyjeveně, jemně ji pustila pokusil se trošku odsunout jenže to po tom všem neodhadl a on skončil na zemi "Do prdele!" zaklel hlasitě, bolela ho hlava, nic si nepamatoval.. Panebože to je vokno postěžuje si v hlavě. Doufá že Cam nic neudělal! Co tu vůbec dělá?!
Camila Bleonde

Poèet pøíspìvkù : 54

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sun Jan 08, 2017 12:52 am

Thomasův byt

Popravdě se mi spalo dost dobře. Na zádech mě hřál Thomas, postel byla pohodlná. Neměla jsem si nač stěžovat. Spokojeně a pravidelně jsem oddechovala do chvíle, kdy jsem uslyšela jak někdo promluvil a najednou byla zima.
Uteklo mi moje topítko a s ním i přikrývka.
Zakňučela jsem jak jenom to rozkošná lištička umí a více jsem se skrčila.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun Jan 08, 2017 1:02 am

Thomasův byt
Pomalu se zvedl, a opatrně přes Camillu přehodil deku. Aby se tedy ještě vyspala. Pomalu v tričku a šortkách odešel a opatrně zavřel dveře. Opřel se o linku a zhluboka dýchal, bylo mu zle. Ale totálně. Přemýšlel usilovně přemýšlel a snažil se vzpomenout co se včera dělo. Ale měl vokno velké okno. Pamatoval si jenom že u něj zazvonila Camila ale více už ne. Nechápal..
Dal si facku, a pak další. Ale ani to ho neprobralo. Povzdechl si a trochu to tam pouklidil, a převlíkl se. Nebude ji budit .počká až se vzbudí.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sun Jan 08, 2017 1:08 am

Thomasův byt

Najednou bylo tak nějak tepleji. Spokojeně jsem zamručela a převalila se na druhý bok, přičemž jsem na sebe deku trochu namotala.
Každopádně od chvíle co na mě Thomas promluvil už to bylo lehčí spaní a rozhodně né tak příjemné jako do té chvíle. Asi po půl hodině převalování jsem se probudila a posadila se. Chvíli mi trvalo než jsem si uvědomila kde to jsem. Nepříliš málo mě to vyděsilo. Moc jsem si neuvědomovala co se včera stalo. Ale jakmile jsem se trochu rozkoukala tak mi okamžitě sepnulo všechno co sepnout mělo.
Promnula jsem si kořen nosu a jelikož jsem netušila kde mám všechno oblečení, natáhla jsem na sebe alespoň tričko, kalhotky a zabalila se do druhé pokrývky, takové lehčí, která byla složená pod hlavami jako polštář. Pak jsem poněkud plaše vylezla ven ze dveří, za kterými jsem uviděla Thomase.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun Jan 08, 2017 1:16 am

Thomasův byt
Udělal si kávu aby se probral.  A trošinku to pomáhalo, a on sám sebe nenáviděl ještě více.   Hlavou se mu honili pocty že už s tím pitím musí vážně přestat že to jinak dopadne ještě hůře než mělo.
Asi tak po půl hodině se ve dveřích objevila Cam, "Ahoj.." zamumlá Thomas, dojde k jejímu zbytku oblečení a pak dojde k ní. "Tady je máš" odpoví, a počká než se tedy Cam úplně převlíkne, a nakonec se tedy oba dva ocitnou v kuchyni "Prosím..tě..neublížil jsem ti včera že ne?" zeptá se JÍ.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sun Jan 08, 2017 1:24 am

Thomasův byt

Seděl u stolu a pil kafe. Moc jsem nechápala kde tak na kvap posbíral moje oblečení, ale nestěžovala jsem si. Nejspíše nám bylo trochu trapně oběma, ale je fakt, že já byla střízlivá, když se to provedlo.
"Ahoj.." Odpověděla jsem mu mrmlavě a koukla se na něho. Odskočila jsem se vedle převléct a poté se vrátila. Na nějaké ustelení jsem momentálně pekla.
Posadila jsem se vedle něho, stále trochu tupý výraz ve tváři po tom co jsem se dokopala k tomu abych se zvedla. Začal mluvit a já pozornost přesunula k němu.
"Jenom jsi na mě vrčel když jsem se ti bránila v něčem co se mi nelíbilo." Odpověděla jsem mu a protřela si oči, poté se opět opřela lokty o stůl.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun Jan 08, 2017 1:32 am

Thomasův byt
Nádech výdech. Nádech výdech.  "Za co přesně jsem vrčel?...pověz mi co se všechno stalo..Já mám totiž úplné vokno pamatuji jsi že jsi tu zazvonila . Ale víc už ne" zavrtěl hlavou smutně,  Zavrtěl hlavou . "Dáš si něco? Něco k jídlu? Něco k pití?" řekl poněkud nejistě..Cítil se blbě
"s alkoholem přestávám" zamumlá a zavrtí nad tím hlavou. Na chvíli se zadíval na Camilu, opravdu doufal že ji včera nic neudělal. Ale tak když řekla že ne tak snad ne.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sun Jan 08, 2017 1:40 am

Thomasův byt

Koukla jsem se na něho. Nebyl jediný, komu tu bylo trochu blbě. "Šla jsem ti vrátit ty věci co jsi mi minule půjčil. Když jsi otevřel tak jsem na tobě viděla, že jsi na mol. Natáhla jsem ruku s tím, že ti to dávám a že půjdu. Chytil jsi mě, vtáhl dovnitř, vcelku rychle zamkl a začal jsem se se mnou líbat. Snažila jsem se tě odtlačit, ale vrčel jsi tak, že jsem měla strach většinu večera." Koukla jsem na něho.
"Ani jsi mě nenechal sundat bundu, žadonil jsi abych tu zůstala. Chvíli jsme byli na gauči a ty jsi potom chtěl jít do postele. Prvně jsi mě osahával a...co se dělo dál si domysli." Skousla jsem si spodní ret a koukla se stranou. Po malé chvíli už jsem se zase dívala na něho.
"Vodu, prosím." Odpověděla jsem na jeho dotaz a opět zabořila pohled do prázdna. Nějako jsem na chvilku přestala vnímat.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun Jan 08, 2017 1:50 am

Thomasův byt
Poslouchal ji, tu a tam přikývl, někdy nadhodil zděšený výraz, Zděšený a omluvný výraz se objevil když Camila řekla Prvně jsi mě osahával a...co se dělo dál si domysli "Omlouvám se, omlouvám se.." vyhrkl ze sebe provinile.
Na tu vodu přikývl, zvedl se a vodu ji po chvilce podal ve skleničce. "Takhle to dál nejde..Musím ze sebou něco udělat..Jinak ..prostě" trochu sjede ze židle že vypadá ještě menší.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sun Jan 08, 2017 11:15 am

Thomasův byt

Mrzelo ho to. A popravdě..mě ani ne. Nebylo to nic hrozného, na to že v sobě měl alkohol se ke mě choval celkem slušně. V rámci možností ovšem.
Když se začal omlouvat, zvedla jsem se a otočila se k němu. Byl opilý, já mu to odpouštěla a já věřila, že mi to nějak vynahradí. V zápětí jsem měla ruce na jeho ramenech a táhla ho k sobě, přičemž jsem přitiskla své rty na ty jeho.
Bude se to muset tak nějak překousnout a on už nesmí chlastat, jinak mu už asi opravdu udělám papá. "Je to pryč. Už se to takhle nestane." Zašeptala jsem, když jsem měla pohled upřený do jeho očí.
Na vodu kterou mi mezitím co jsem přemýšlela jestli ho mám nebo nnemám políbit jsem na chvíli tak nějak zapomněla.
Sama jsem nevěděla proč se k němu chovám tak dobře. Ale zkrátka tam bylo to, co všechno on pro mě udělal a pomalu ve mě vzrůstal majetnický pocit ohledně jeho. Na druhou stranu tu pořád byl strach a lehká nedůvěra, která se už, ale prakticky neukazovala.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun Jan 08, 2017 11:45 am

Thomasův byt
Mrzelo ho to. Nevěděl... Proboha neudělal ji dítě?! No to se ukáže časem.. překvapeně k ní Koukl když měla svoje ruce na jeho ramenech a tahle ho k sobě. Nechal se. Když ho políbila vykulil oči. Nečekal to, ale rozhodně si nemůže stěžovat že ano. Oplatil jí to.
"Nestane to slibuji" přestává pít . I kdyby to znamenalo že se musí doma přikovat řetězem. "Takže.. mám tě doprovodit domů?" zeptá se. Je to čistě na ní. Chce jí to nějak vynahradit musí přijít na to jak. Koukne na ni koukne ní do očí
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sun Jan 08, 2017 5:02 pm

Thomasův byt

Vypadal dost překvapeně, když jsem ho k sobě přitáhla a políbila ho. I poté co jsem polibek ukončila jsem u něho zůstávala, čelem opřená o to jeho.
Slíbil mi, že se to už nestane. Nejspíše hodlal přestat s alkoholem. "Zkusme se tvářit, jakoby včerejší noc neproběhla. Zkrátka to smažeme a pojedeme na nečisto. Dobře?" Usmála jsem se na něho. Jednu ruku jsem měla položenou na jeho krku a pomalu se začala stahovat.
"Jestli někam musíš, půjdu. Pokud ne, ráda bych tu zůstala." Odpověděla jsem mu. Opravdu se mi nechtělo nikam chodit. Oproti včerejšku se mi tu líbilo o dost více. Každopádně pak jsem si uvědomila, že má asi celkem silnou kocovinu a vzápětí se zvedala. "Promiň, asi tě dost bolí hlava..půjdu." Řekla jsem trochu nejistým hlasem a skousla si ret. Pak pomalu šla i pro bundu a boty do ložnice.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Thu Jan 12, 2017 6:58 pm

Thomasův byt
Divíte se mu že vypadá překvapeně? To jak u něj zůstávala ten pocit jenž měl to bylo něco co moc neznal. "Dobře tak tohle beru" usměje se na ni
"Ne nikam nemusím jen já si na včerejšek nepamatuju a tak" odpověděl tedy. Nadechl se a vydechl.
"Kocovinu sice mám. Ale ta za chvíli to zmizí nemusíš nikam jít." odpoví jí a jemně ji chytne za ruku. Jemně že se mu může vytrhnout když nechce
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Thu Jan 12, 2017 7:16 pm

Thomasův byt

Asi jsem pitomá, ale co si budeme povídat. Včera byl jiný. A hlavně na mol. Nejednal tak, jak by jednal za střízliva, bylo mu jedno jestli mi ublíží nebo ne. V tomhle stavu by se tak nechoval a já věřila, že když na to tak nějak zapomeneme, bude to lepší pro nás oba. A jelikož jsme to spolu chtěli zkusit, tohle to dost kazilo.
Koukla jsem se na něho a trochu se usmála. S mojí nabídkou smazat včerejšek souhlasil. V duchu jsem vzpomínky na včerejšek přetáhla do pomyslného koše a pak se jen nejistě usmála.
Odkývala jsem mu další větu. To co se stalo ho mrzelo a bylo to na něm hodně znát. Nehodlala jsem mu to předhazovat, pokud ovšem nezačne on dělat něco, čím by mi slovně ubližoval. Potom bych to nejspíše vytáhla.
Následně jsem se začala odtahovat abych se přichystala k odchodu. To mi nebylo dovoleno. Chtěl abych zůstala i přes jeho bolest hlavy. Chvíli jsem ho pozorovala a nakonec k tomu svolila a stáhla se zpět.
"Tak..chceš o něčem mluvit? Co všechno si pamatuješ? Jenom jak jsem zazvonila nebo alespoň útržky?"
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun Jan 15, 2017 10:13 am

Tb
Koukal zvláštně. Něco mezi smutným pohledem a pak podivné neutrálním pohledem . Ne ubližovat ji nehodlá to už nikdy.
Možná bude muset na pár dní pryč. Lidi v absenci jsou nebezpeční. A hybrid v absenci je ještě horší.
Podíval se na ni a svoji ruku stáhl zpět když se i ona stáhla zpět. "Já..." začne nadechne se."Pamatuji si jak jsi zazvonila. Pak že jsme si povídali a já ze sebe vypustil poněkud více . Ale jinak nic"
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Mon Jan 16, 2017 9:21 am

Thomasův byt

Nepamatoval si ani ťuk ze zbytku dne. Povzdechla jsem si a pootočila se k němu úplně. "Mno, už to nechme být..vidím, že ti to nedělá dobře." Řekla jsem mu a naklonila hlavinku a pár stupňů k pravému rameni. Chvíli na to jsem ji narovnala a jednoduše jenom proto, že se mi chtělo jsem se lehce prohla v zádech a zahnula ruce za sebe. Ozvalo se křupnutí a moje slastné vydechnutí. Tohle jsem potřebovala.
Natáhla jsem se po sklenici s vodou a vypila ji, poté se opět koukla na Thoma. "Co hlava?" Natáhla jsem k němu ruku a zlehka ji položila na jeho tvář, přičemž jsem překrývala i pravý spánek. Celkem hřál. Ruku jsem stáhla.
"Jak dlouho myslíš, že bude trvat než se to úplně odnaučíš?" Měla jsem na mysli alkohol, jak jinak.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Wed Jan 18, 2017 9:58 am

Thomasův byt
"Dobrá tedy" zabručí když Camilla řekne aby to už nechali být. Zavrtěl hlavou. A trochu se protáhl, upřímně CÍTIL se zvláštně.
"Hlava? Jo brzo to přejde..." usměje se přátelsky a povzdechne si, pak se však trochu usměje když se dotkla jeho tváře když pak ruku stáhla.
"Nevím jak dlouho..Možná budu muset na pár dní pryč..lidé kteří se to snaží odnaučit jsou nebezpečný..takový hybrid bude ještě nebezpečnější" řekne a zamyslí se
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Wed Jan 18, 2017 8:41 pm

Thomasův byt

Nejspíše už si to mohl počítat na vteřiny přesně, po jakém množství jakého alkoholu vystřízliví za jak dlouho. Trochu jsem se na něho usmála - takový ten vyloženě skeptický pohled. "Mnom, jak myslíš." Uchechtla jsem se k němu a opřela se bokem o židli. Poté jej jenom sledovala.
"Tak to je samozřejmost.." Zamumlala po jsem jeho prohlášení, že hybrid bude asi nebezpečnější. "Nemáš tady někde něco, kam by ses mohl zavřít?" Zeptala jsem se jej a chvíli mlčela. "Mohla bych...mohla.." Povzdechla jsem a trochu svěsila hlavu. Byla to blbost. "Myslela jsem, že bych na tebe dohlížela. Chápeš mě?" Koukla jsem se na něho. Hodila by se vypolštářkovaná a pokud možno zvukotěsná cimra. Klidně bych s ním mluvila aby mu úplně nepřeskočilo a bylo by to lepší, než kdyby s tím amokem byl někde v lesích a pak mu prostě přeskočilo.
Co bylo zvláštní, i přes včerejší strach z něho jsem byla ochotná si to klidně vysedět s ním v té cimře..bylo to špatně?
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Thu Jan 19, 2017 6:52 am

Thomasův dům
Kroky. Moc moc moc dobře věděl kdy zas bude normální. Nebo spíše neopitý.
Uchechtl se když Camilla měla takový vyloženě skeptický pohled. Pokrčí rameny a na chvíli koukne z okna. Přemýšlí ne jen o sobě ale o všem co se mu stalo kdy přihodilo.
Poslouchají ji nechá ji svoji myšlenku doříct než začne mluvit on. Přejde k ní a pak žacne mluvit "Ne nemám místnost kde bych se mohl zavřít... Kdysi jsem si nemyslel že bych ji potřeboval" odpoví jí a trošku se usměje. "Jsi hodná že se nabízíš že budeš na mě dohlížet. Ale nemohu to po tobě chtít. navíc by jsem ti mohl v té době ublížit a to nechci" zavrtí hlavou
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Thu Jan 19, 2017 8:13 pm

Thomasův byt

"Co ve sklepě? Tam asi lidi často chodí, že?" Zeptala jsem se ho a potom mi svitlo. To slovo ke mě jenom tak přišlo. Rozvaliny.. Bylo to jakoby někdo stiskl spínač.
"Máš řetězy?" Koukla jsem se na něho a skousla si ret. Věděla jsem, že do rozvalin hradu na tom kopci v lese teď nikdo chodit nebude - moc velké zima a příliš vysoké riziko, že je zabije už vylézání na kopeček.
"V-..víš o těch rozvalinách hradu na skalách za městem?" Koukla jsem po něm.
"Mohla..mohla bych ti tam donést čas od času i nějaké jídlo, chodila bych tě kontrolovat. V téhle zimě je to ideální místo, pokud nechceš někomu ublížit. Jsou tam pořád i použitelné podzemní chodby, nebyla by ti tam zima, bylo by ti dobře a já bych ti nosila krev." Snažila jsem se ho ukecat abych mohla jít s ním. "Nechceš to po mě, já to chci po tobě, já ti chci nějak oplatit to co pro mě děláš.."

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:51 pm