Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Thomas a Camilla/Byt Thomase - UKONČENO

Share
Thomas Williams

Poèet pøíspìvkù : 64

Thomas a Camilla/Byt Thomase - UKONČENO

Příspěvek pro Thomas Williams za Thu Jan 05, 2017 7:40 am

Thomův být
Vskutku, řeknete mu. Připomeňte mu proč začal chlastat. Protože on už neví. Ačkoliv není se divit proč neví.  Minimálně polovinu flašky měl v sobě.  A to prosím byl jenom líný se zvednout a najít další flašky co vychlastal.  Možná že díky tomuhle se mi na nějakou  dobu mazali vzpomínky na to co je... Ačkoliv peníze se mu taky mazali...
Camila Bleonde

Poèet pøíspìvkù : 56

Re: Thomas a Camilla/Byt Thomase - UKONČENO

Příspěvek pro Camila Bleonde za Thu Jan 05, 2017 8:31 pm

Thomův byt

Po nějaké té době jsem se konečně dokopala k tomu, že bych mohla Thomovi vrátit jeho věci. Moc dobře jsem si pamatovala co jsem mu minule řekla. Prakticky jsme teď..spolu? Eh, je to trochu zvláštní pocit, když si uvědomím jak proběhlo naše první, druhé, třetí setkání. Ale věřila jsem, že teď už ze mě bude pít opatrně a tak, aby mě moc nezranil. Přinejhorším, když už ze mě bude pír vyloženě do "mrtva" tak se postará o to, abych měla alespoň příjemné probuzení.
Stanula jsem na schodech před jeho bytem a stiskla kliku. Bylo zamčeno a uvnitř bylo tiše. Že by se toulal? Chm.
Rukou jsem zlehka zaťukala na dveře. "Thomasi?" Zavolala jsem tak, abych nerušila sousedy.
Na sobě jsem měla bundu, modrou mikinu na zip a tílko v barvách mých vlasů. K tomu kalhoty a jelikož jsem se nerada mačkala v městské dopravě, byla jsem na kost promrzlá. Doufala jsem, že je doma.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Thu Jan 05, 2017 8:40 pm

Thomasův byt
Ale teď vážně, s tímhle bude muset přestat. Protože i když má jako upír regeneraci tak do sebe musel najít opravdu hodně. Byl rozvalený na gauči, byl v takovém polovičním limbu. Když v tu chvíli uslyšel že někdo ťuká. Cukl sebou a okamžitě se zvedl. Bohužel díky tomu i něco odkopl ale nerozpoznal co. Poněkud podivným krokem došel ke dveřím. A otevřel. "Jeee... Ahoj Cam. Ty chceš jít dál Hmmm?" takže zněl opile. A docela i tak páchl.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Thu Jan 05, 2017 8:45 pm

Thomasův byt

Slyšela jsem kroky. Takže tam byl.
Konečně otevřel dveře a já se lehce přikrčila když jsem ho viděla. A cítila. Nakrčila jsem nos a lehce se odvrátila.
"Ty..tys pil, že jo?" Optala jsem se jej a udělala váhavý krok k němu.
"Mno, popravdě myslím, že bude lepší, když ti jenom předám tohle a půjdu pryč.." Odpověděla jsem mu trochu vyplašeně. Zase jsem začínala mít trochu strach.
Sníh nachytaný ve vlasech se začal rozpouštět a chladná voda mi stékala přes čelo a tváře dolů.
Rozpačitě jsem natáhla ruku s igelitkou s věcmi a chtěla se poté stáhnout pryč.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Fri Jan 06, 2017 3:34 pm

Thomasův byt
"Já pil? Jéénom tošilinku" zahuhlal jako kdyby přemáhal smích. Což tím pádem pil hodně, dost . Moc nepřemýšlel sledoval ji jak k němu udělala váhavý krok.
"Ale no ták, to budu smutný" zaškemral jak malé děcko, a ačkoliv byl opilí, když k němu natáhla ruku s igelitkou, chnapl, kupodivu docela jemně za její ruku a vtáhl ji dovnitř. Obratem zamkl a přirazil ji ke dveřím, a aby náhodou neměla nějaké hlasité protesty ji začal líbat.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Fri Jan 06, 2017 6:03 pm

Thomasův byt

Pomalu jsem se chystala ucouvnout. Byl na hadr, totálně. Dost mě to děsilo. Co když mu rupne a něco mi udělá? Vyděšení bylo v mých očích naprosto jasně vidět. O to víc, když místo kabely, zatáhl do bytu mě. To by ale bylo ještě v pořádku. Jenomže on udělal to, že mě znehybnil s pomocí dveří a než jsem stihla mu nějak začít nadávat, měla jsem jeho rty na svých.
Vyděšeně jsem jej pozorovala. Kabela s oděvem už byla dávno na podlaze. Rukama jsem zabrala do jeho hrudi a snažila se jej odtlačit. Co si budeme povídat, liškodlak toho proti hybridovi mnoho nezmůže.
Začala jsem se cukat, naprosto jsem nevěděla co dělat, jenom se mnou házel strach. Mno a pak mi tak nějak začalo docházet, že když ho teď naštvu nebo budu odporovat tak se nebude absolutně ovládat. Mohl by mě zabít aniž by si to vůbec uvědomil. To by bylo probuzení "ups, mrtvola". Poté co jsem zvážila několik věcí, které by mi mohl udělat a kterým bych se mohla vyhnout, kdybych se podřídila, pomalu jsem přestala do jeho hrudi tlačit. Stejně mi docházela síla.
Namísto trhání jsem začala líbání oplácet. V duchu jsem pořád přemýšlela nad nějakou kličkou jak odtud pryč a srdce mi bušilo jako bych právě doběhla maraton.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Fri Jan 06, 2017 6:50 pm

Thomasův byt
Vskutku se neovládal. protože normálně by na to takhle hrr nešel. když se do jeho hrudi snažila tlačit, varovně zavrčel, ne tohle se mu nelíbilo né nyní v tomhle stavu. Když už zřejmě zjistila že to nemá cenu, tak mu to začala oplácet. No to se mu taky líbilo.
Po nějaké době když už to přestalo, opilého Thomase se od ní mírně odlepil. Díval se jí chvílí do očí, "Zůstaň tu, aspoň chvíli" podívá se na ni prosebně. Ne opravdu NIC v plánu nemá, je jen opilí, a asi se tím pádem Camille pěkně vypovídá
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Fri Jan 06, 2017 8:31 pm

Thomasův byt

Přišlo mi, že se chová až moc divně. Vrčení ve mě jenom umocnilo strach, že mi ublíží.
Lehce jsem se před ním krčila a přitom jsem se snažila se od něho neodtrhnout, abych jej nenaštvala.
Nakonec se o kousek odtáhl a jenom se na mě díval. Bylo to sotva pár centimetrů. Osobní prostor asi nemá moc velký význam připomínat.
Nakonec přišla jeho prosba, kterou jsem nemohla odmítnout. Ne proto, že bych tu tak moc chtěla zůstat, ale proto, že jsem se bála. Polkla jsem a mlčky jej sledovala. Strach mi nepovoloval pohyb ani slova. Byla jsem jako očarovaná, jenom ne v tom správném slova smyslu.
Po nějaké té chvíli váhání, kdy jsem nevěděla co odpovědět, jsem se rozhodla obejmout jej. On..snad není až tak špatný..ne? Nebo jsem na vztah kývla totálnímu psychopatovi?
V duchu jsem si opět připomněla co pro mě udělal. Poté vsunula ruce pod rozepnutou mikinu co měl na sobě a stále s hodně zběsilým tepem a velkým strachem jej objala..
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Fri Jan 06, 2017 9:14 pm

Thomasův Byt
Čekal jak zareaguje na jeho nabídku slovně, nebo přikývne, "Nekrč se já nejsem zlý.." zabrmlal nespokojeně když to viděl. Osobní prostor, v tenhle moment mu nic neříkal. A navíc, měla štěstí že neměl hlad. Nyní by potřebu asi opravdu neodhadl. Bylo ticho, ticho jenž nechával Camille najít odpověd pro to co on navrhl. a TOHLE čekání ho přestávalo bavit. Ovšem než něco udělal, tak ho Cam objala, z jeho hrdla se vydral jakýsi překvapený zvuk. A on ji na chvilku taky objal. Aby ji dodal nějaký dobrý pocit? Ne nevěděl, ne nyní. Pak se však odpojil,
"Pojď si sednout popovídáme si!" rozhodl náhle rázným tonem. Tahle změna nálad byla děsivá, Donutil ji sednout si na gauč "Neuhodneš proč jsem začal pít," pár sekund mlčí, ale pak se rozpovídá, "Důvod byl když mě proměnili ve vlkodlaka a já při první proměně vyvraždil sousedovic rodinu. Díky bohu že ne moji..Ale odešel jsem ze strachu že ublížím své rodiny, a své malé sestřičce" zase chvíli mlčí jako kdyby se nemohl rozvzpomínat. "A pak mi kurva zničí život ještě nějaký upír který ze mě udělá hybrida kterého všichni nenávidí! Dřív jsem se chtěl zabít.." Jo tak za tohle si pak nafackuje, mávl nad tím rukou "A co ty? Povídej o sobě..prosím" dodá
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Fri Jan 06, 2017 9:27 pm

Thomasův byt

Nejspíše jsem jej příjemně překvapila. Trochu mě uklidnilo, že mi objetí oplatil a nejspíše s tím byl spokojený. Hlavu jsem měla levým spánkem natisklou na jeho hrudí a zírala na zamčené dveře, v jejichž zámku jsem neviděla klíč. Neříkejte mi, že si ho schoval. Vyděšený pohled se změnil na zoufalý. Co budu dělat?
Odtáhl se a prohlásil, že si popovídáme. Na chvíli ve mě zahlodal pocit, jako když jsem byla malá a dospělí mi říkali, co mohu a nemusím. Snad mi taky nebude domlouvat.
Poté co mi to vyklopil jsem na něho vyjeveně zírala. Alkohol asi opravdu zabíjí mozkové buňky..bohudíky za jeho regeneraci.
Nakonec si přál, abych mu řekla něco o sobě.
Nervózně jsem si vedle něho na gauči poposedla a koukla se na něho.
"Když jsem se narodila, rodiče mě dali do dětského domova. Oba byli liškodlaci, nevěděla jsem proč to udělali a ani jsem se to nikdy nedozvěděla. Do jedna dvaceti jsem žila s tím, že ti se kterými jsem vyrůstala a co mě vychovávali jsou moje prvá rodina, ale poté mi to přiznali. Uzavřela jsem se a přestala jsem s nimi mít nějaký kontakt. Pokusila jsem se najít svoje pravé rodiče a to se mi taky povedlo, řekli mi o co jde, co jsou oni i já zač. Smála jsem se jim. Potom přišla moje přeměna, nedlouho potom. Omluvila jsem se jim a pak se prostě přestěhovala..chtěla jsem mít svůj život od základu nový.." Mezitím co jsem mluvila se mi uklidňoval tep. Pomalu jsem přestala tak poplašeně dýchat a strach ustupoval.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Fri Jan 06, 2017 9:56 pm

Thomasův byt
Vskutku, klíč měl v zadní kapse kalhot. No protože tam nepočítal že by Camilla šahala. "Jo, a díky tomu všemu jsem začal pít, takže bych potřeboval někoho kdo by mi pomohl se zbavit aby jsem tolik nechlastal" pokrčil nad tím rameny jako kdyby to byla jasná věc.
Nesouhlasně zamručel když si poposedla dál tak si ji zase přitáhl blíž. "To je mi líto," zamumlá že s ní soucítí, jediné plus bylo. Že alkohol se začínal pomalu opravdu pomalu vytrácet z jeho krve."Já takhle když jsem po letech, potkal svoji mladší sestřičku, nechtěl jsem ji do tohohle světa, ALE stalo se. Ona se zamilovala do liškodlaka, a ten liškodlak ji přeměnil. A já se o ní bojím, ona je liškodlak já hybrid. Lovci mě znají, dělal jsem až moc velké problémy, jestli ji kvůli mě ublíží tak to nepřežiju" No to nene, fak se rozkecal. Trochu se k ní přitulil.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Fri Jan 06, 2017 10:14 pm

Thomasův byt

Takže, chtěl po mě abych mu pomohla od chlastu, dobře? Jak?? Odvykačku kde by se uměli postarat i o hybridy jsem opravdu neznala. Povzdechla jsem si a po malé chvilce zdráhání mu položila ruku na rameno. "Jak bych ti mohla pomoct?" Zeptala jsem se jej vážně. Ano, ráda bych mu od toho pomohla, protože poté by se ovládal a já se jej nemusela bát.
"Nemusí..není to sice tak dávno, ale zvykla jsem si. Spíše přemýšlím, že bych měla napsat někdy zase domů..co myslíš?" Začínala jsem se s ním bavit tak nějak normálně a svým způsobem i beze strachu.
Každopádně když mi řekl to co mi řekl, skousla jsem si spodní ret. Modlila jsem se za to, aby se teď ve vzteku který mohli vzpomínky vyvolat nerozhodl vybít si to na mě.
Přitulil se a já se po trochu delší době mlčení odhodlala k němu přisunout a položit mu hlavu na rameno.
"To mě mrzí.." Zašeptala jsem upřímně.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sat Jan 07, 2017 1:12 pm

Thomasův byt
Jeho mozek, začínal ač pomalu zase normálně vnímat. A když mluvíme o tom pomalu. Myslíme opravdu velmi pomalu, ne nevyložil to tak že by po ní chtěl po ní pomoct. Sic to je hezké, ale takový hybrid v abstinenci není zrovna bezpečný. mírně vykulil oči "To je hezké, ale..ne ne ..ty nemůžeš..musím sám" nyní mluvil jako tvrdohlavé dítě které si prostě mele svou. No to je ještě lepší. Akorát to myslel v to m že v té době bude moc nebezpečný, nevrlý a lehce se ho dovede naštvat a on Cam nechce ublížit .
"Napsat domů..to bych taky mohl..nebo je navštívit..jestli žijí.." usoudí. Pak však odpoví Camille "To je čistě na tobě, jestli si myslíš že je ten správný čas tak bys mohla napsat domů" No začalo se zdát že začíná pomalu mluvit i docela normálně, ačkoliv to možná bylo protože se stával klidným prozatím. Protože jeho mozeček nenapadlo nic no co by se zatím dalo dělat. "Mrzí..jsi první kdo mě lituje" Bohužel po chvilce se mu v jeho hlavě rozsvítila pomyslná kontrolka. Zvedl se, A Cam zvednul taky ale jenom za ruku: "Pojď si do postele lehnout"

Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sat Jan 07, 2017 7:18 pm

Thomasův byt

Přikývla jsem mu. "Kdyby jsi ale chtěl s něčím pomoci, tak mi řekni." Ucilila jsem se nejistě. Srdce se už uklidnilo úplně, ani mi nevadilo, že jsem se k němu tulila..teď, když jsem věděla, že mi nejspíše neublíží. Z nepřítomného rozmýšlení o tom, jestli nějak vadí, že se k sobě tulíme nebo ne, mě vytrhla jeho slova. Zaraženě jsem se na něho otočila. Chtěla jsem se jej zeptat, proč by měli být mrtví, ale pak mi došlo, že je vlkodlak a zdálo se mi, že jsem to vyřešila. Rodiče vlkodlaci a bojí se, že je zabili lovci. Docvaklo mi i to, že z domu odešel proto, aby jim neublížil, protože ho něco pokousalo, také říkal, že sestru proměnil liškodlak. Takže ne, tohle nebyl důvod, proč by se o ně měl bát. Zvědavost mi nedala.
"Proč by měli být mrtví?" Koukla jsem se na něho, lehce jsem se natočila a abych seděla pohodlněji, stáhla jsem si nohy nahoru k sobě na gauč. Jedna noha přitom skončila z většiny u něho na klíně. "Nevím, nejsem si moc jistá, jestli to mám dělat..asi by mě jeli navštívit a já se bojím, aby se jim něco nestalo..budu klidnější, když zůstanou doma." Odpověděla jsem mrmlala.
Opět jsem se zabrala do přemýšlení.
Vypadal překvapeně, že ho lituju, ale já to myslela vážně. Musí být na pytel, když něco děláte aby jste někoho chránili a ona osoba se tomu poté sama a vědomě vystaví. Povzbudivě jsem mu položila ruku na tu jeho a koukla se na něho.
Mno a najednou se zvedal. Chytil mě za ruku a já se musela zvednout k němu. Chtěl jít do postele. Předpokládala jsem, že vzhledem k tomu, že se mu opilost z mluvy už tak nějak vytratila tak nebude dělat hluposti a opravdu bude chtít jenom ležet.
Oproti venku tu bylo dost velké teplo, mohla bych se alespoň vyzout a sundat si bundu.
Nechala jsem se vést za ním.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sat Jan 07, 2017 9:39 pm

Thomasův byt
"Jsi hodná" Zamumlá, cítí se zvláštně podivně. Ano cítil se strašně, zvlášť když mu ten kluk řekl že Ruby kvůli němu plakala a že by jí bylo lépe kdyby se neukázal. Ale sakra! On pro ni chtěl jen to nejlepší! Zemřel by i pro ni, ano tak měl rád svoji malou sestřičku. Koukl, na Camillu, "Já nevím, mám z toho všeho divný pocit" postěžuje si.
"Chápu tvé obavy" řekl, on moc dobře věděl jaké to je. Bát se že se někomu blízkému tvému srdci něco stane. Sám tím žil.
Ano byl překvapen, protože Camilla byla skutečně první jenž ho litovala. Kdysi si chtěl i zabít. Když byl teprve krátce hybrid. Nenáviděli ho všichni. A pak se tu objevil někdo kdo má pochopení, Camilla je to zvláštní.
"Sundej si tu bundu, je tu vedro, a vyzuj se no ne?" usměje se tentokrát docela mile. A tedy počká, když už jsou oba dva v posteli. Thomas taky vyzut a v tričku..no a v šortkách dejme tomu. chvíli se nic nedělo. Jakoby opravdu plánoval jen ležet. Jenže pak se k ní otočil, a jemně, a kupodivu velice opatrně, ji začal něžně otlapkávat (osahávat)...Zkoušel jakoby co může. No ovšem tím pádem je jasné že z něj alkohol nevyprchal.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sat Jan 07, 2017 10:13 pm

Thomasův byt

Poslouchala jsem jej. Asi nebyl moc zvyklý na to, že jej lidi litují a snaží se s ním být za dobře. Pomalu jsem z něho začínala mít dobrý pocit. Třeba by to opravdu tak nějak mezi námi mohlo fungovat. Uculila jsem se na něho.
Tak nějak se šlo. Mnom, ještě než jsme došli, mi řekl, ať si sundám tu bundu i boty, že je tam teplo. Tady mi někdo čte myšlenky.
Vyzula jsem se, sundala si bundu a jelikož jsem měla špatné tušení, že kdybych odběhla do chodby pověsit to, tak se mu to nebude líbit, raději jsem se vysvlékla v ložnici a oblečení tam nechala. Tedy, sundala jsem si jenom bundu a boty.
Mno a pak mě tedy přinutil si lehnout.
Začínala jsem tam pomalu usínat. Nemluvil, nic nedělal. Klížily se mi oči.
A pak jsem najednou ucítila jeho ruku na svých nohou. Trochu jsem ztuhla a zavrtěla sebou. Nic víc jsem zatím nedělala.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sat Jan 07, 2017 10:37 pm

Thomasův BYT
Ne nebyl zvyklí že by jej někdo litoval. Všichni s vyjímkou Camili a Ruby jej nenáviděli . A s Ruby to taky neví jistě, ty náhle pocity, jo Camilu měl opravdu rád. On to věděl. Ale nevěděl jak se to vlastně podařilo jak mu někdo k srdci přirostl tak rychle. Přirostla a pevně, pravdu. Tahle liškodlačice s jeho chováním provedla zázraky.
I on ze začátku usínal, ale alkohol stále v sobě měl, a tak udělal to co prostě udělal, jeho ruka se ocitla na jejích nohou. Zdálo se že se bud bojí něco říct, a nebo prostě nic. Tak tedy ještě nějakou dobu putoval rukou po jejím těle. Nebylo to hrubé, právě naopak jemné-Což je už co říct. Nakonec po nějakých chvílích byl nad ní a pokoušel se o líbačku.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sat Jan 07, 2017 11:15 pm

Thomasův byt

Pokračoval. Ruka se tak nějak přesouvala sem a tam. Když se poté pokusil posunout na místa, která byla zapovězená, tak jsem sebou opět začala neklidně šít. Po nějaké chvíli jsem si jakž takž "zvykla" a nakonec už jsem tam prostě jenom prkenně ležela.
Dost jsem si oddechla, když ruce stáhl. Bohužel se během dalších pár vteřin vyhoupl nade mě a ve mě znovu byla malá dušička.
Možná, že kdyby byl střízlivý když jsem přišla, byl by klidnější a já se nebála toho, že se nejspíše neovládá..asi by mi to ani nebylo tak nepříjemné. Teď šlo prostě jenom o nezvyk a o strach, že udělám něco, co jej rozzuří.
Poté co se na mě vyhoupl a opět mě začal líbat jsem se nebránila. Stále trochu ztuhlé ruce jsem mu podvlekla pod pažemi a položila na záda.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sat Jan 07, 2017 11:32 pm

Thomasův byt
Když se pokusil šáhnout k těm citlivějším místům Camilla se ošila, proto tedy se vždycky stáhnul, ale je pravda že to několikrát zkusil jestli třeba nepoleví.
Když se nad ní vyhoupl měl pocit jako kdyby se ho zase lekla, toho se asi nezbaví, hold tak zapůsobil a první dojem dělá hodně. Zvlášt když byl poprvé opilí a honil ji po lese. No uznejte to dobrý dojem neudělá. Nikdy by neřekl že zrovna tahle dívka se mu dostane do jeho srdíčka.
Ale nebránila se mu. Cítil jak svoje ruce podvlekla pod jeho pažemi a položila na záda. No, a pak..si to jistě umíte představit.
ups, poprví je to za nimi a on si to nebudu pamatovat..taky dobrý..
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sun Jan 08, 2017 12:26 am

Thomasův byt

Všechno se to seběhlo až moc rychle. Zkoušel co mu dovolím, v další chvíli mě líbal. Strach ze mě pomalu opadával, začínala jsem mít pocit, že už v sobě snad alkohol ani nemá a tak nějak mě to uklidnilo. Mno a pak to tak nějak skončilo tím, že jsem na sobě měla jenom Thomase a peřinu. Stává se, občas to prostě vyjde trochu hůře než si někdo plánuje. Já kupříkladu dnes plánovala spát sama a u sebe.
Namísto nějakého vykecávání se s ním jsem pár minut poté zavřela oči a tvrdě usnula, s tím, že jsem ležela natisklá zády na jeho břicho a on mě k sobě táhl.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:20 am