Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastien Davello, Avery Burton, Thierry Blanchard - Ulice

Share
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 131

Sebastien Davello, Avery Burton, Thierry Blanchard - Ulice

Příspěvek pro Avery Burton za Sun Jan 01, 2017 5:33 pm

First topic message reminder :

Ulice
Už to nevydržel. Musel se jít uklidnit. V jeho domě je prostě všude cítit vůně krve, která mu nahání chutě. Možná by nezaškodilo si najít nějakou menší, čerstvou svačinku.
Tím se spolehlivě uklidní.
A znova to začalo. Ten výběr té správné oběti.
Procházel se po ulici mezi lidmi. Jakoby chodil po švéckém stolu. Jen najít to správné a dobré.
Ruce měl v kapse a jeho smysli byli zbystřené na maximum.
Výběr té správné osoby, která bude mít tu čest se stát jídlem, je důležité. Avery hold nechce opakovat chybu, která ho naposledy upoutala na lůžko s nemocí.
Prošel hodně ulic, až se dostal do jedné, kde nebylo skoro živáčka.
"Dobré místo, jen tu ještě někoho najít."

Naposledy upravil Avery Burton dne Sun Jan 01, 2017 7:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Avery Burton

Re: Sebastien Davello, Avery Burton, Thierry Blanchard - Ulice

Příspěvek pro Avery Burton za Sun Jan 08, 2017 12:04 am

Ulice
Když si olízl krev z prstů, na jeho tváři se objevil šílený úšklebek. Stejný, který mívá, když pomalu zabijí svoji oběť.
Koukl na toho hybrida a uchechtl se jeho výhružce.
Jeho šílený úsměv nezmizel ani po tom, co skončil na zemi.
Po ráně do hrudi se trochu vzepjal bolestí, která po chvíli přešla.
Pořád se díval hybridovi do očí a když si k němu přiklekl, tak toho využil. Chytil se ho za triko, tak že ho opět škrábl do hrudi, a při rychlém zvednutí ze země se dostal hybridovi za záda. Chytil ho zezadu za krk a mrštil s ním o zem obličejem dolů.
Jeho drápy se hybridovy zarývali hluboko do krku. Stačilo by škubnout a smrt by byla rychlá.
Sem tam se musel uchechtnout se šíleným výrazem ve tváři.
Jeho oči planuly rudou záři, která prahnula po krvi.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Jan 08, 2017 12:13 am

Ulice

Mohu říci jediné - au, au a au. Pro příště nebýt tak hodný na přílišně drzé upíry.
S naprosto sedřeným ksichtem a rozervanýma zádama jsem mohl využít dvou věcí - volných rukou a mé velké síly.
Bez zdržování, když byl zabraný nejspíše do mé skarifikace jsem se z části otočil, rukou jsem jej popadl za krkem a rozhodl se oplatit mu stejnou mincí. Prsty se mu zaryly do masa a já jej ze sebe rychle svrhl na zem, jak jinak než obličejem dolů. Kdyby toho měl málo, příšlápl jsem mu jednu ruku, svojí jsem mu vjel do vlasů na temeni a nehledě na to jestli je trhám, nebo netrhám jsem začal právě jeho vlasů využívat jako držadla, když jsem ho nutil olizovat poflusanou zemi.
Jakmile jsem měl pocit, že už to stačí, rychle jsem se zapřel i za jeho druhou ruku. Takhle jsem měl čtyři opěrné body a šance sundat mě byla hodně malá. "Nemám v plánu tě zabíjet. Pokud nebudeš nadále dělat tyhle píčoviny." Zasyčel jsem na něho.
Rány na zádech se tentokrát hojily o něco déle. Bylo jich více a hlubších. Nová rána na hrudi bolela, ale také se stahovala, co se obličeje týče, byl na tom lépe než ten jeho. Ale tak to byl i před tím, co bychom si nelhávali.
Pohledem jsem přejel jeho krk, a část tváře na kterou jsem měl výhled. Také z něho neteklo zrovna málo krve.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Sun Jan 08, 2017 12:39 am

Ulice
Avery nebyl zrovna v dobré pozici.
Přece ho nemůže takhle porazit nějakej hybrid. Neporazil ho Leslie, ta proč by měl on.
Avery se nemohl moc hýbat a jeho obličej byl naložený ve své vlastní krvi, ale rychle se hojil, takže mu to nedělalo vrásky.
Nad jeho větou se jen uchechtl. Je to šílenec, pořád neztrácel pobavený výraz, jako by to byla jen hra, o které si myslí, že už má vyhranou.
Nemohl se moc hýbat, takže jediná šance byla síla.
Vymanil jednu svoji ruku se sevření a pokusil se postavil. Bohužel se zvládl postavit jen do kleku. Ale i to teď stačilo.
Znovu ho chytil a odhodil ho na blízkou zeď. Potřeboval se postavit.
Avery se postavil a utřel si krev z obličeje. Díval se směrem na hybrida a čekal na jeho útok.
"Na mě poměry je to už moc dlouhý boj." Poznamenal a uchechtl se.
Jo Averyho pryjorita. Rychlí začátek, rychlí konec.
Thierry Blanchard

Poèet pøíspìvkù : 47

Příspěvek pro Thierry Blanchard za Sun Jan 08, 2017 2:30 am

Ulice
Sledoval to, měli štěstí že Thierry byl sytí. Jinak by těm dvoum v pár minutách asi rozdrásal hrdlo. Chvíli to sledoval. Zdálo se že upír je natolik chytrý že do toho Thierryho zatahovat nebude, ale tak. Jen se na to dívat. A navíc sic by věřil že ho ten hybrid sundá. Je to na potravím řetězci byl výše hybrid než upír no. A ještě víc byl Vampír heh.
Nakonec se rozhodl že tomu udělá přítrž.
Několika pohyby se dostal před Averyho a díval se mu do očí, zhypnotizoval ho. "Až lusknu budeš prasátko" oznámí zhypnotizovanému upírovi a luskne prsty pak od něj odstoupí.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Jan 08, 2017 11:46 am

Ulice

Z mého sevření vytrhl jednu ruku a následně jsem zase letěl proti stěně. Už jsem byl trochu unavený a cítil jsem, že brzy mi dojde síla. Každopádně jsem měl chuť se mu smát - opravdu neuměl dělat nic jiného, než škrábat a házet s někým o zeď? Škrábání je nepříjemné, ale neublíží to nijak moc, házení o zeď zase moc vysiluje jeho.
Z podřepu jsem se zavrčením vyrazil a byl jsem odhodlaný mu zlomit vaz. Konec konců, znal jsem hodně upírů, kteří se poté zase probudí jakoby se nic nestalo a v klidu odejdou..jenom si holt pár hodin pospí. Těsně než jsem stihl doběhnout se přede mě dostal ten vympír a tak jsem to na poslední chvíli zastavil.
Po frázi kterou mu řekl jsem se nechápavě zarazil a podíval se na něho, jestli to myslí vážně.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Thu Jan 12, 2017 7:15 pm

Ulice
To jako fakt?...
Tuhle schopnost, kterou měli vampíři nenáviděl ze všeho nejvíc.
Prošel si tím za celá staletí už několikrát, ale pořád nepřišel na to, jak to udělat tak, aby ho nemohli zhypnotizovat. Ví jak to zrušit, ale jak se stát imunním, to prostě ne.
Jakmile luskl prsty, začala se Averymu točit hlava a to jen protože se snažil přimět svůj mozek, aby se nepoddal.
Chytil se za ní a pomalu klesal na zem.
Nakonec to prostě nešlo jinak než, že si stoupl na všechny čtyři.
Díval se naštvaným pohledem na toho vampíra, ale snažil se vší silou, aby nevydal ani hlásek a aby se nenechal zlákat prasečími pudy.
Páni, přísahá, že až se z toho dostane, najde si ho a zabije. Bez jakýchkoliv slov. Prostě si ho najde a mrknutím oka to s ním skončí.
Thierry Blanchard

Příspěvek pro Thierry Blanchard za Thu Jan 12, 2017 9:25 pm

Ulice
Pobaveně sledoval toho upíra to jinak nešlo.
Och jak on tu hypnózu miluje. Je to rychlé řešení.
Podíval se na hybrida jenž se tvářil nechápavě. "Hypnóza. Vampíři ovládají hypnózu" uchechtl se "Čím víc jsem u něj. Tím víc efektivní je hypnóza. Takže tu upír možná začne kvičet" uculí se pobaveně.
"Je to jenom pro jeho dobro.. brzy bys ho sundal" odpoví
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu Jan 12, 2017 9:39 pm

Ulice

Nad upírem jsem si odfrkl a polkl krev, která se mi záhadným způsobem dostala do krku. Mno, to je fuk. Hned potom už jsem mohl sledovat jak se nenávistně díval na vampíra po tom co mu řekl, že po lusknutí prsty bude prasátko. Ovšem, že jsem to nechápal. On to na mě nejspíše viděl a tak mi to objasnil. Pokývl jsem pomalu hlavou a poté poodstoupil, abych si vychutnal jak se pomalu staví na čtyři a jen nenávistně střílí očima. Snažil se s tím nejspíše bojovat - neúspěšně.
"Přemýšlím, jestli ho nemám dorazit teď." Odpověděl jsem popravdě vampírovi a na upíra se nenávistně podíval. My se nebudeme mít rádi.
Začínal jsem přemýšlet o tom, že bych měl začít s krmením. Abych nabral sílu. Poté by žádná takováhle nicka neměla žádnou šanci se ke mě dostat.
Opřel jsem se opět o lampu a rukou zajel do vnitřní kapsy bundy, kde byla malá lahvička s krví od Sarah. Že bych se přecijenom napil? Nemuselo by to být na škodu..
Přivřel jsem oči a ruku stáhl. Měl jsem strach. Nevěděl jsem do čeho jdu - co když mi cizí krev zachutná natolik, že mi rupne v bedně? Povzdechl jsem a podíval se na upíra. Čekal jsem kdy přijdou ty kvičivé zvuky. Vychutnal bych si to.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Sat Jan 14, 2017 5:59 pm

Ulice
Avery se pořád nenávistně díval na vampíra.
Jeho oči byli pořád zabarvené do ruda a jediné co ho dokázalo udržet, aby se nepoddal hypnóze, byla nenávist a ta neutuchající chuť ty dva zabít.
Jasný. Ten Vampír asi neví, že mozek a myšlení šílence se nedá tak lehce zhypnotizovat. Ale i tak s tím musí Avery trochu bojovat.
Stačí se jen vzdálit a bude to jednodušší vzdorovat.
Pak si všiml, že ten hybrid má něco v kapse. Né jen tak něco, Avery cítil mírný závan krve. Mírný protože tu krev má určitě v něčem uzavřenou.
Pobaveně se koukl na hybrida. Aji v poloviční hypnóze mu došlo, že ten kluk nejspíš ještě neokusil krev.
Jo tohle ho pobavilo hodně.
Vzdálil se od vampíra o pár metrů a koukl pobaveně na toho hybrida. "Kvi..." Odkašlal si a udělal ještě pár kroků dozadu. "Jak dlouho to hybride vydržíš?" Zeptal se ho. Sám dobře ví, že chuti krve nelze odolávat věčně. On sám se tomu snažil odolávat opravdu dlouho. A pak tomu jednoduše propadl.
Jak se pomalu vzdaloval, šlo mu se postavit mnohem líp, ale pořád byl ještě moc blízko zemi.
Thierry Blanchard

Příspěvek pro Thierry Blanchard za Sun Jan 15, 2017 10:08 am

Ulice
Ten pocit. Zvláštní pocit když se podíval na toho upíra. Má pocit že z hypnózou bude muset hodně přitvrdit aby tomu upír propadl. Hezky úplně. Aby byla sranda sic si zadělává na boj až se s ním zase potká. Nevadí! Nevadí!
Pak se do toho vložil hybrid "Teď? Stejně ho brzo zase potkáš" ušklíbl se pobaveně.
"Kampak?" nadhodí a několika kroky se přiblíží opět k Averymu. Myslí se začal soustředit více na ten rozkaz jenž mu dal. To by bylo. Aby tomu ještě takto vzdoroval. Když už zhypnotizuje tak pořádně!
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Jan 15, 2017 9:38 pm

Ulice

Uchechtl jsem se nad odpovědí vampíra. Musel jsem mu dát za pravdu, od toho upíra už jsem čekal jenom něco jako chraplavé "já se pomstíííííím". Opravdu jsem věřil, že to z něj vypadne. Mohlo by, byla by legrace. "To máš pravdu." Odpověděl jsem mu a sjel pohledem stále hojící se rány. Už se dělal strup, je to v pořádku.
Zvedl jsem hlavu a podíval se na upíra, který se snažil něco říct. Musel jsem se nad tím usmát. "Kvi" chá! Zazubil jsem se na něj. Vampír se mezitím začal přisouvat o něco blíže k němu. Nejspíše na upíra bude hypnóza působit trochu silněji. Já jsem měl v plánu zůstat stát na místě, ale když jsem slyšel, že ke mě promluvil, odstrčil jsem se od pohodlné lampy a šel spolu s vampírem směrem k němu. Zůstal jsem stát po vampírově pravé ruce a chvíli přemýšlel co na to upírovi řeknu. A proč ho vlastně do teď nazývám upírem? Proč už jsem mu nevymyslel nějakou trefnou přezdívku? Chm. Na okamžik jsem pátral po něčem vhodném a nakonec se v duchu pro sebe usmál. Jo, odteď je to pro mě Podsvinče.
"Jak dlouho budu chtít." Odpověděl jsem mu. Věřil jsem si. Příští týden to bude měsíc, co jsem proměněný a ještě jsem se nekrmil. Slyšel jsem, že upíři začínají šílet už kolem týdne bez krve. Já měl hlad, velký. Ale měl jsem to pod kontrolou a stále jsem se to snažil přebíjet normálním jídlem. Věděl jsem ale, že to takhle nepůjde do nekonečna.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Fri Jan 20, 2017 9:09 pm

Ulice
Už se zdálo, že z té hypnózy bude Avery venku, ale ten vampír se začal přibližovat. Což opět dostalo Averyho do kolen.
Ale ještě před tím, než mu opět začala hlava pulzovat vzdorem a mohl ještě chvíli přemýšlet, něco ho napadlo.  Jenom to chce, aby se ten vampír přiblížil ještě trochu blíž.
Nakonec to však pokazilo to, že se k Averymu přiblížil i ten hybrid. Ale bylo už pozdě přemýšlet nad něčím jiným.
Vampír už byl jenom krok od Averyho, při čemž se dostavil bole hlav.
Jeho mysl se opět pokoušela vzdorovat, ale tentokrát to bylo mnohem silnější. Jediné, co ho jenom na vlásku drželo při smyslech, bylo šílené rozhodnutí o tom, že ty dva zabije a náramně si to bude užívat. Jo ta představa se mu líbila.
No nic. teď nebo nikdy. Teď když je vampír blízko, má jedinou možnost.
Jak byl Avery přikrčený k zemi a díval se naštvaně na toho vampíra, na chvíli odvrátil pohled. V tu chvíli se rychle a silně ohnal nataženou nohou přímo k obličeji toho proklatého vampíra.
Thierry Blanchard

Příspěvek pro Thierry Blanchard za Thu Jan 26, 2017 7:20 pm

Ulice
Vskutku, provokoval a nic víc. A má být upřímný přemýšlel že už toho nechá. Tenhle upír, ještě se s ním setká. Spletitá cesta osudu nezná ji. Však po tomhle je jasné že s tímhle upírem se ještě setká. V odvetě v boji kdy bude mít Thierry 1 a upír 0. Upír psychopat? Možné. Takže přátelé. Je na čase se do téhle situace více obout a podívat se upírovy na zoubek.
Chladné přemýšlení, a rychlé jednání. To byl Thierry Blanchard vampír. Ten jenž rozdrásal hrdlo své milované, protože se neovládl.
Následující událost, byla odvážná. Ale to bylo všechno. Odvážná, jenž značně nepromyšlená a upřímně ? Hloupá velice velice hloupá.
Thierry se na chvíli zamyslel, k jeho straně štěstí chvilkové. Pro upíra? Holé neštěstí. Ale o nos to žduchlo možná ho i zlomil. Ale regenerace se o to postará.
Thieeryho ruka v několika milisekundách vystřelila a zachytila padající nohu. "Tohle byla chyba.." tiché prohlášení vydáno ledovým hlasem vydalo okamžitě v platnost. S nohou prudce trhnul a upír se ocitl se na zemi. Až těd bylo poznat že nos Thierryho mírně krvácel , to už se ale hojilo. "I té kterou jsem miloval jsem rozdrásal krk když jsem se neovládl. Když se neovládnu nyní, skončíš hůře" hrozba jenž byla citově zabarvena, nevyplula na povrch. Ale přesto hrozba byla jasná..
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sat Jan 28, 2017 4:07 pm

Ulice

Byla noc, což bbylo na jednu stranu dobře - nikdo tu nechodil a nikdo nás neviděl. Na druhou stranu bylo v okolních domech slyšet naprosto všechno a tudíž jsem byl svědkem toho, jak se v okolní okna rozsvěcují. Jedno se otevřelo a ozvala se z něj hrubá nadávka a výhružka policií. Tenhle hlas se přebíjel s hlasitým pláčem dítěte, což mě trochu rozrušilo. Neměl jsem rád, když se kvůli mě něco takového malého budilo. I přesto jsem se za hlasem jenom podíval a poté se opět podíval na upíra na zemi. Už by to stačilo. Pokud se neuklidní tak ho zabiju, nemělo cenu o tom přemýšlet, vůl co se neumí ovládat by jenom dělal problémy v pozdějších chvílích.
Když už to vypadalo, že by snad mohl být klid, vyjel po vampírovi a pokusil se jej nakopnout do nosu. Uslyšel jsem rupnutí a pak jen poslouchal vampíra. Bylo mi jasné, že by bylo lepší se přesunout pryč, než opravdu přijede policie a tenhle psycho je sejme.
Rychle jsem došel k nim a stoupl si mezi ně, bylo mi jasné, že teď budu v bryndě pokud si to oba přeberou špatně - vampír jako vzdor a nesouhlas s ním, případně jako zastávání se upír a upír jako šanci k útoku.
"Oba se uklidněte, tohle stačí. Není tu třeba žádného úmrtí." Z mého hlasu vyprchal všechen humor a bylo znát, že nechci aby se více někomu něco stalo. Otočil jsem se na upíra.
"Pokud tě to potěší, mohu ti přislíbit, že při dalších setkáních se zdržím vrčení a provokace, pokud teď přestaneme útočit." Promluvil jsem a natáhl k němu ruku. Nebavilo mě to.
Čekal jsem, že teď tohle moje chování zneužije a strhne mě na zem, tudíž jsem se pevně zapíral nohama abych měl dobrou stabilitu a přemýšlel jak se to asi vyvede.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Sat Jan 28, 2017 11:14 pm

Ulice
Avery se opět ocitl na zemi. Očividně vampírova hypnóza trochu polevila, takže Avery byl tak na půl volný. Mohl se klidně zvednout, jen kdyby ho ten vampír nedržel za nohu.
Díval se na něj opravdu naštvaně a v hlavě mu lítala jen jedna myšlenka a to, že ty dva zabije a hlavně tohohle vampíra si vychutná.
Ale teď z toho už nic nešlo udělat. Pomalu se dostavovala Averyho největší slabina a to únava. Proto má rád rychlé boje. Pokud se boj moc protáhne, Averz začne být unavený. Ale na sobě to nikdy nedá znát.
Ještě jednou zapojil svaly na nohou a vytrhl se z vampírova sevření.
Vzdálil se a s menší těžkostí se postavil. Koukl vampírovi do očí. Avery vypadal naštvaně a jeho očí pořád žhnuly rudou barvou.
Šíleně se uchechtl nad tou povídačkou o vampírově přítelkyni. "A koho to zajímá. Jsme hold zabijácí. To je riziko povolání." Odpověděl mu na to.
Pak se mezi ně dostal ten hybrid.
Avery se na něj trochu nechápavě koukl a mírně natočil hlavu na stranu.
Pak se pousmál a pokrčil rameny. "Dobře." Přitakal na jeho návrh. Popravdě mu nic jiného nezbývalo. I jeho psychopatická mysl věděla, že by další souboj Avery možná jen se štěstím přežil, ale rozhodně by vampíra nezranil.
Thierry Blanchard

Příspěvek pro Thierry Blanchard za Sun Jan 29, 2017 6:08 pm

Ulice
Vycházet s Thierrym není jednoduché. Hladina toho kdy se Thierry naštve je poněkud drtivě malé v drtivě většinou. Ale, když ho někdo štve tak ho někdo štve. A ten člověk či jiná bytost prostě nedokončí svůj život v dobrým. A přesto, se někdy ovládá je to zvláštní.
Upíra se mu vytrhl a hypnóza pominula. Nadechl se, a odstoupil. Hybridovy přikývl, má pravdu. Tohle zde není potřeba. Ale ta ty léta, ho takhle ještě nikdo v životě nevytočil. "Máš pravdu" přikývl hybridovy. Nadechl se aby se uklidnil.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Jan 29, 2017 10:42 pm

Ulice

Postavil se na nohy sám a vypadalo to, že je možná unavený? Mno, možná se mi to zdálo. Každopádně mě to stačilo. Chtěl jsem jít spát.
Na rychlo jsem hmátl do kapsy abych zkontroloval stav lahvičky a jestli není poškozená. Necítil jsem žádnou puklinu, ačkoli mi bylo jasné, že kdyby tam byla puklina byl bych od krve a nemusel bych to hledat rukou. Ale to je jedno.
Oba souhlasili, že to bude rozumné. Opět se otevřelo okno, ze kterého se vyklonila nějaká žena a opět začaly nadávky. Uchechtl jsem se nad tím.
"Mno, já se poroučím. Bavte se." Uchechtl jsem se k nim a poté se svižnou chůzí rozešel pryč mezi domy..
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Mon Jan 30, 2017 8:07 pm

Ulice
Vzdálil se ještě o krok dozadu a pozoroval ty dva.
Z jeho duhovek zmizelo červené zabarvení a tak celkově se vrátil do lidské podoby.
Jeho pohled byl upřený na odcházejícího hybrida. Neměl potřebu se s ním loučit. Dost mu lezl na nervy a byl v tuhle chvíli rád, že odešel. Sám nevěděl proč.
Jakmile se ztratil z dohledu, Avery koukl na vampíra. Tokovým povýšeneckým pohledem, který říká, že ho zabije.
Pak se bezeslova otočil k němu zády a rozešel se svojí cestou.
Popravdě, tenhle boj ho přiměl nemyslet na pár opravdu nepříjemných věcí, které musí napravit. I když je to naprosto nemožné. Má to vůbec cenu?

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:53 pm