Fantasy World

Fantasy tRPG


  Kate Jones - Povoleno

  Share
  avatar
  Kate Jones

  Poèet pøíspìvkù : 2
  Join date : 25. 12. 16

  Kate Jones - Povoleno

  Příspěvek pro Kate Jones za Mon Dec 26, 2016 11:36 am

  Křestní jméno: Kate
  Přezdívka pro přátele: Kia
  Příjmení: Jones
  Věk: 16 / 157
  Pohlaví: žena
  Rasa: upír
  Povaha: Kate je osobnost na hraně introverta a extroverta, často se zdá jako by sváděla vitřní boj o to kým je a vůbec je jaksi duševně nevyrovnaná. Náladu jí dokáže zvednout i maličkost, usmívá se na vás, směje se vašim vtipům. Stačí ale málo aby se tiše dívala kolem tmavě hnědýma očima a uvnitř vzlykala. Můžete ji najít jak se toulá po mětstě nebo lese sama, stejně ráda ale I bude někde v menším hloučku si s někým povídat.
  Pokud by jste chtěli na Kate najít něco, o čem je si jistá, tak by jste museli nakouknout hluboko do ní. Přece jenom tu ale něco je. Dobrý přítel je rodina a rodina má velkou cenu. Dostaňte se k ní dost blízko a jen tak vás z paměti nevymaže a zůstane u ní místečko pro vás. Je ochranářská a možná má tendenci být až posedlá, radši skočí pod dřevěný kůl než aby tak skončil její přítel.
  Někdy jí dělá velké problémy empatie, naslouchá téměř každému na potkání. Přemýšlí o každém koho potká a často tím v sobě probudí soucit k oné bytosti. O to těžší je pak pro Kate třeba vysát ze své oběti krev, pokud ji zná. Svoje pudy dokáže dobře ovládat, za normálních okolností by jste ani nepoznali, že je úpírka. Začíná být nervózní jen pokud dlouho hladoví.
  Kate skoro pořád nosí na hlavě černou kapuci, jen výjmečně ji uvidíte bez ní. Ani pořádně neví proč ji nosí, ale když ji nemá na hlavě, cítí se jako nahá. Nikdy nesundavá svůj náhrdelník ve tvaru půlky srdce s nápisem "ners n ime". Je to půlka nápisu "partners in crime" neboli "spolupachatelé". Druhá půlka srdce patřila její kamarádce (viz. minulost). Má k svému náhrdelníku opravdu velmi hluboký vztah.
  Má ráda černou a červenou, fakt že je úpírka s tím ale nemá nic společného. Miluje rudé růže, jejich svůdnou barvu a omamnou vůni. Velmi pravděpodobně se rozeběhne si je natrhat kdykoliv je někdě uvidí, někdy i na cizí zahradě. Ráda si maluje, nejraději pak černobíle a jen za pomoci sady uhlí.

  Minulost: Už od útlého věku byla Kate zkoumavá a přemýšlivá, dalo by se říct že byla v jistém smyslu jiná než ostatní děti. Viděla ve tmě světlo a vždy dělala to, co se zdálo být správné. Nebála se zabojovat za něco co měla ráda, mnohem větší problém jí dělalo s někým mluvit. Neměla z prvu přátele, dnes ale už ví že to bylo pro něco dobré a naučilo ji to si přátel cenit. První zdánlivě opravdovou kamarádku měla až na základní škole, štěstí jí ale nepřálo a po nějakém čase spolu přestaly mluvit. Kate zůstalo prázdné místo. Po několika dlouhých letech, krátce před začátkem střední školy potkala novou holku v okolí a padly si opravdu hodně do noty. Na první pohled by jste možná i řekli, že to byly dvojčata. Neskutečně podobné v obličeji i v hlavě, jinak řečeno přemýšlely stejně a měly i velmi podobné povahy, časem se ještě samy vyladily drobné neshody až byly za jednu. Koupily si náhrdelníky, písmena na nich nedávají smysl dokid nejsou oba pohromadě. To samé platilo pro Kate a její kamarádku, nedávaly smysl jedna bez druhé. Jednoho podvečera večera se vracely z parku a zaútočil na ně úpír. Vrhnul se na Kate a její kamarádka se ji snažila bránit...zaplatila za to životem a Kate mohlá jen přihlížet a křičet. Nemohla nic dělat. Úpír je obě vysál a Kate ztrácela vědomí. Když se probrala, okamžitě se odplazila za svojí kamarádkou. Byla studená a neměla tep. Kate nad ní klečela a plakala. Od toho dne nikdy nesundala svůj náhrdelník. Za krátkou dobu zjistila že mívà chuť někoho zabít a tak se stranila lidí. Ano, byla přeměněným úpírem. Časem se jí podařilo získat kontrolu nad svými pudy a když už někoho zabije říká si, co by na to řekla její kamarádka, která pro ni byla spíš více jako nepokrevní sestra.

  Inventář: černá mikina s kapucí (na obrázku), černá vesta na zimu (na obrázku), náhrdelník + samozřejmě další oblečení ale je ho hodně a nenosí ho často, takže to tu nebudu vypisovat ; skromný, průměrně až lehce podprůměrně vybavený byt na severovýchodu města ; sada uhlí a hrubý bloček čtvrtek, oboje si většinou nechává doma.


  Obrázek:  Popis: Má dlouhé hnědé vlasy (může se vám podle obrázku zdát, že jsou červené. To je ale jen efekt slunečních paprsků), hnědé oči a dlouhé, tenké obočí. Nemá žádné tetování ani jiné speciální znaky. Měří 167 centimetrů a váží 56 kilogramů

  Kontakty:
  - skype : klarinet09 (tam jsem non-stop)
  - email : mialunala@gmail.com (eh...Nejsem tam úplně pořád ale všimnu si emailu do několika dní)
  - howrse : mustang2002 (málokdy se tam objevím. Skoro na bodu mrazu)
  - facebook : Mialunala Castile (totéž co email. Bylo by fajn psát na messenger, toho si všimnu)


  Naposledy upravil Kate Jones dne Wed Dec 28, 2016 6:24 pm, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Sebastian Clark
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 241
  Join date : 19. 11. 16

  Re: Kate Jones - Povoleno

  Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Dec 28, 2016 1:17 pm

  Všechno v pořádku, můžeš hrát Smile
  V brzké době počítej s tím, že tě někdo přidá do chatu hry Smile

   Právě je Fri Nov 24, 2017 10:16 am