Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastien Davello + Tabitha Dawson - Bar (Minulost) - UKONČENO

Share
Tabitha Dawson

Poèet pøíspìvkù : 45

Sebastien Davello + Tabitha Dawson - Bar (Minulost) - UKONČENO

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Fri Dec 23, 2016 9:38 am

First topic message reminder :

Nebylo překvapením, že jsem se nacházela zrovna v Baru. Někdo je závislý na drogách, či podobných... dovolím si říci blbostech. Já na alkoholu závislá nebyla. Ne. Byla jsem závislá na zábavných chvilkách s random lidmi, které jsem v baru mohla potkat. A když k tomu přidáte ještě pitíčko, tak to byl naprosto ideální večer. Takže jsem tak hezky seděla na stoličce, lokty opřená o barový stůl a více méně jsem se rozhlížela kolem sebe. Víceméně proto, že jsem spíš prolítla pohledem všechny zde a víc se jimi moc nezabívala. Jen je občas zkontrolovala. Bože, nic lepšího na práci jsem neměla?
Tabitha Dawson

Re: Sebastien Davello + Tabitha Dawson - Bar (Minulost) - UKONČENO

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Sun May 07, 2017 10:51 pm

Doma

Jak jsem doufala, že bude nějaká reakce -nebyla. Prostě měl jenom pořád ten stejný přiblbý výraz -přišel mi přiblblý, ale berte v potaz, že mi přiblbé přijde skoro všechno a všichni, takže bych to klidně vypustila, být vámi. Ale po kopnutí už nezůstala bez povšimnutí. Za kotník mě přitáhl k sobě, což bylo extrémně divné a ještě extrémněji divnější bylo, když se ocitl nade mnou a já si připadala tak extrémně divně, jak jen to šlo, ale zároveň mi to přišlo hrozně vtipné, což bylo o to divnější -extrémně divěnjší. To dloubání do žeber bylo ale nepříjemné -stihla jsem vykřiknout pár nadávek a přitom jsem kopala nohama.
"Až teď, je to fakt super, už to nikdy nechci zažít cítim se zneužitá." Napřáhla ruku, když už byla v sedu, aby mu mohla poničit ten ledabyle upravený účes.
"Nechci tě na to nějak moc upozorňovat," nakousla jsem a s šibalským úsměvem jsem si poklepala na čelo. "Právě jsi mi to řekl." Zvedla jsem ruce nad hlavu v rezignujícím (je to vůbec slovo?) gestu.
"Každopádně ty boty prosím v modré, díky." Mrkla jsem na něj naoko spiklenecky, ale v duchu už jsem přemýšlela nad svým super-ďábelským plánem.
Sledovala jsem jeho štěněcí pohled -roztomilé. "Co by se stalo? Dopila jsem to." Pokrčila jsem rameny a poukázala a láhev, načež jsem se bezdůvodně zasmála -už ani nevím, co mi přišlo tak vtipné.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Příspěvek pro Sebastien Davello za Tue May 09, 2017 9:20 pm

Doma

Zachechtal jsem se po jejím konstatování o tom, že se cítí zneužitá a jako správný "velký bratr" jsem jí ještě poplácal po hlavě. Doteku na hlavě jsem využil abych ji mohl vyprovokovat, a trochu jsem ji rozcuchal. Jen jsem jí oplácel to, co udělala ona mě. Ale nutno říct, že za mě to byl větší kalibr.
Když stáhla ruku dolů, prohrábl jsem si vlasy dlaní a několikrát zatřepal hlavou.
Poté mi oznámila, že jsem jí to právě prozradil. Ne, vážně? Pomyslel jsem si ironicky, pak naklonil hlavu ke straně. "Super, takže jedny betonový boty, píšu si." Zamumlal jsem, přičemž jsem si jednu ruku dal před sebe dlaní nahoru a druhou dělal, že si cosi píši do imaginárního notesu. Mezitím mi řekla, že si ty boty přeje v modré. "Hm, hm, v modré, ok.." Opět jsem naznačil že píšu a koukl na ni. Už vidím, jak do betonu sypu modrý potravinářský barvivo.
Odložil jsem si 'notýsek' a pak se otočil více na ni. Snažila se to zakecat a já se zašklebil. "To nemyslím, myslím ten tvůj trapas." Zakřenil jsem se a natočil hlavu na stranu, jako to dělají psi když se snaží něčemu přijít na kloub.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Tue May 09, 2017 9:56 pm

Po jeho tratrálním poplácání po mé hlavě a následném rozcuchání jsem po něm vrhla vražedný pohled alá tohle-už-nikdy-nedělej a poté jsem se zase dívala jen před sebe. Měla jsem na tváři takový ten hraný, trucující výraz, při kterém jsem musela vypadat jako dítě -to byl cíl. Už jsem jen čekala, kdy se mi začne omlouvat a já započnu plán, který jsem ještě nevymyslela. Ale to se dořeší za pochodu. Poté už jsem jen sledovala jeho počínání, když si snažil nějak srovnat vlasy a potměšile jsem se usmívala, což bylo divné, vzhledem k tomu, že jsem se snažila vypadat i vážně. Nevycházelo tudíž ani jedno.
"Ahhh a chci tam červený puntíky, nebo proužky, červená je život. A černá, ale nechci, aby byly moc depresivní." Nasadila jsem rádoby zamyšlený pohled a mnula si pomyslný vous. Samozřejmě že byl opravdu pomyslný, přeci nejsem starý pedo-děda. K tomu mám dostatečně daleko -doufám.
Nenápadně jsem se rozhlédla po okolí a hledala jsem nějaký záchranný bod, ale nebylo pomoci, zbývalo jen dělat blbou. "Hmm, aha." Pokrčila jsem rameny a s výrazem já-nic, jsem otočila hlavu na jiný cíl, než byl on.
"Budeš tu spát? Můj luxusní hotel de la Sexy Gauč jsou ti k dispozici." Zazubila jsem se na něj, ve snaze nějak otočit téma a vymazat jej z povrchu zemského -nebo tak něco.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri May 12, 2017 9:43 pm

Tabithin dům

Jen jsem spokojeně ležel na tom gaučíku a koukal na ni. "Tak je dáme do červený celý, a hodíme modrý a černý pruhy." Navrhl jsem zamyšleně a pak se na ni pobaveně koukl. Začínal jsem být utahaný a věděl jsem, že bych měl nejspíše odejít pryč. Zdálo se jako kdyby mi snad četla myšlenky. Zeptala se, jestli budu zůstávat přes noc, což se mi moc nechtělo. Raději bych šel k sobě a tam se spokojeně vyplácl. Rozhodl jsem se z ní už nedolovat její trapný zážitek a místo toho jsem se zvedl. "Mno nic. Opustím tě." Zazubil jsem se na ni a trochu pomotaně vykročil ke dveřím s tím, že prostě už musím jít. Tak nějak vratkým krokem jsem došel ke vstupu a narychlo si obul boty a hodil na sebe bundu. Poté se koukl po Tabitě. "Tak jo. Měj se pěkně. Někdy se zase uvidíme." Zazubil jsem se a pak vypadl. Nemíval jsem takovéhle rychlé výpady. Ale dnes jsem byl opravdu vyloženě utahaný a opravdu jsem cítil, že bych měl jít.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Fri May 12, 2017 10:28 pm

Doma

Chvíli jsem přemýšlela, jak by to asi vypadalo, ale potom jsem usoudila, že je to vlastně docela jedno a vůbec se to nemusí řešit. "To je jedno, když nebudou růžový, beru cokoli. Nemám ráda růžovou, je moc... klučičí." Při posledním slově jsem se ironicky ušklíbla. Ani jsem moc nevnímala okolí, každopádně jsem mohla být jen ráda, že už ze mě další informace o trapasu netahal. To si necháme na jindy, ne? Teda, asi ne, ale nevadí. Jen jsem tiše přikyvovala a dělala, že ho poslouchám. "Jo, uvidíme. Minimálně víš kde bydlím, ale žádný stalkeřiny!" Teatrálním hlasem jsem se ho snažila varovat a naznačila jsem pušku. Nebo tak něco, asi jsem byla moc utahaná, napitá a ospalá. Klížily se mi oči, nakonec jsem se ale donutila vstát na nohy. "Věřím, že by ses vyprovodil sám, ale musím tě hlídat, aby jsi nezabočil špatně a nevlezl mi do sklepa, kde schovávám mrtvoly čmuchalů." Pronesla jsem s ironickým tónem. Řeknu vám tajemství -ve sklepě jsem zatím žádné mrtvoly neschovávala. "Ahoj." Houkla jsem za ním už tak nějak polohlasem a tak tak jsem se dobelhala ke gauči, na který jsem se ihned sesunula. Bylo toho dost.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:21 am